facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.09.2019

Resovia Rzeszów
11:0
KKS Zabrze
07.09.2019
15:00
Górnik Łęczna
6:1
Unia Opole
07.09.2019
16:00
Bronowianka Kraków
9:0
ROW Rybnik
07.09.2019
16:00
Ślęza Wrocław
1:4
SWD Wodzisław
07.09.2019
18:00
UKS Staszkówka Jelna
0:3
UKS SMS Łódź
08.09.2019
15:30

2. kolejka 14.09.2019

Unia Opole
3:3
Ślęza Wrocław
14.09.2019
11:00
UKS SMS Łódź
7:0
Górnik Łęczna
14.09.2019
12:00
ROW Rybnik
6:1
KKS Zabrze
14.09.2019
13:00
Bronowianka Kraków
2:2
UKS Staszkówka Jelna
15.09.2019
10:00
SWD Wodzisław
3:4
Resovia Rzeszów
15.09.2019
12:00

3. kolejka 22.09.2019

Resovia Rzeszów
5:0
Unia Opole
22.09.2019
12:00
KKS Zabrze
0:16
SWD Wodzisław
22.09.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
8:1
ROW Rybnik
22.09.2019
13:00
Górnik Łęczna
1:2
Bronowianka Kraków
22.09.2019
15:00
Ślęza Wrocław
1:4
UKS SMS Łódź
22.09.2019
18:00

4. kolejka 28.09.2019

UKS SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
28.09.2019
14:30
Bronowianka Kraków
3:0
Ślęza Wrocław
28.09.2019
15:30
UKS Staszkówka Jelna
7:1
Górnik Łęczna
28.09.2019
15:30
ROW Rybnik
0:3
SWD Wodzisław
29.09.2019
12:00
Unia Opole
3:2
KKS Zabrze
16.11.2019
14:00

5. kolejka 12.10.2019

KKS Zabrze
0:18
UKS SMS Łódź
12.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
5:0
ROW Rybnik
12.10.2019
11:00
Ślęza Wrocław
4:4
UKS Staszkówka Jelna
13.10.2019
18:00
Resovia Rzeszów
2:0
Bronowianka Kraków
13.10.2019
14:30
SWD Wodzisław
4:1
Unia Opole
13.10.2019
15:00

6. kolejka 19.10.2019

UKS SMS Łódź
6:0
SWD Wodzisław
19.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
5:1
Ślęza Wrocław
19.10.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
4:1
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
3:0
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
12:0
KKS Zabrze
20.10.2019
12:30

7. kolejka 26.10.2019

Unia Opole
0:4
UKS SMS Łódź
26.10.2019
16:00
KKS Zabrze
0:9
UKS Staszkówka Jelna
27.10.2019
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
Górnik Łęczna
27.10.2019
15:30
Ślęza Wrocław
1:2
ROW Rybnik
27.10.2019
15:00
SWD Wodzisław
9:3
Bronowianka Kraków
27.10.2019
15:00

8. kolejka 03.11.2019

Bronowianka Kraków
7:0
Unia Opole
03.11.2019
11:30
Ślęza Wrocław
1:2
Resovia Rzeszów
03.11.2019
14:15
Górnik Łęczna
10:0
KKS Zabrze
03.11.2019
11:00
UKS Staszkówka Jelna
3:3
SWD Wodzisław
03.11.2019
12:00
ROW Rybnik
0:7
UKS SMS Łódź
03.11.2019
12:00

9. kolejka 09.11.2019

Resovia Rzeszów
3:0
ROW Rybnik
09.11.2019
13:30
UKS SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
12:30
KKS Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
11:30
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Łęczna
10.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:30
Resovia Rzeszów
3:0
ROW Rybnik
10.11.2019
12:30
UKS SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
11:30
KKS Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
12:00
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
14:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Łęczna

9. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:30
Resovia Rzeszów
3:0
ROW Rybnik
10.11.2019
12:30
UKS SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
11:30
KKS Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
12:00
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
14:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Łęczna

Wiadomości ligowe


Fortuna I Liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Sosnowiec
16.11.2019
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
16.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Bełchatów
16.11.2019
15:00
Chojniczanka Chojnice
:
Wigry Suwałki
16.11.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.11.2019
17:00

II liga

Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
15.11.2019
19:10
Błękitni Stargard
:
Górnik Polkowice
16.11.2019
13:00
Bytovia Bytów
:
Elana Toruń
16.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
:
Garbarnia Kraków
16.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
16.11.2019
13:00
Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
16.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
:
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
:
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
16.11.2019
11:00
LKS Rajsko
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
13:00
Cracovia II Kraków
:
MKS Trzebinia
16.11.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
:
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
13:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
:
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze
:
LKS Ładna
16.11.2019
13:30
LKS Szynwałd
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00
Polan Żabno
:
Ikar Odporyszów
16.11.2019
13:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
16.11.2019
13:00

Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
13:30
Leśnik Gorenice
:
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
16.11.2019
14:00
Centuria Chechło
:
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
14:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona Kielce
:
Lech Poznań
16.11.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Arka G.
16.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
11:00
Legia Warszawa
:
Lechia
16.11.2019
12:00
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
16.11.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:30
Stal Mielec
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
12:00
Korona Kielce
:
Karpaty Krosno
16.11.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
BKS Lublin
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
:
KKP Korona
15.11.2019
14:00
Wisła Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
10:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
16.11.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
16.11.2019
12:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
16.11.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
:
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Sparta Daleszyce
16.11.2019
12:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
:
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Starówka Nowy Sącz
:
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
:
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00

III liga kobiet, gr. małopolska

FSA Kraków
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Unia Opole
3:2
Zabrze
16.11.2019
14:00