facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga małopolska (zachód)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 31.08.2019

Tempo Białka
2:1
Queens Witanowice
31.08.2019
 
Victoria Gaj
3:0
Jedynka Krzeszowice
31.08.2019
 
Skawinka Skawina
3:6
Novi Narama
31.08.2019
 
Zielonka Wrząsowice
7:1
Wisła Brzeźnica
31.08.2019
 

2. kolejka 07.09.2019

Queens Witanowice
3:2
Wisła Brzeźnica
07.09.2019
 
Novi Narama
6:1
Zielonka Wrząsowice
07.09.2019
 
Jedynka Krzeszowice
4:4
Skawinka Skawina
07.09.2019
 
Tempo Białka
5:0
Victoria Gaj
07.09.2019
 

3. kolejka 14.09.2019

Victoria Gaj
1:2
Queens Witanowice
14.09.2019
 
Skawinka Skawina
1:2
Tempo Białka
14.09.2019
 
Zielonka Wrząsowice
2:1
Jedynka Krzeszowice
14.09.2019
 
Wisła Brzeźnica
5:2
Novi Narama
14.09.2019
 

4. kolejka 21.09.2019

Jedynka Krzeszowice
1:3
Wisła Brzeźnica
21.09.2019
 
Tempo Białka
5:2
Zielonka Wrząsowice
21.09.2019
 
Victoria Gaj
3:2
Skawinka Skawina
21.09.2019
 
Queens Witanowice
:
Novi Narama
19.10.2019
15:00

5. kolejka 28.09.2019

Skawinka Skawina
:
Queens Witanowice
28.09.2019
 
Zielonka Wrząsowice
4:0
Victoria Gaj
28.09.2019
 
Wisła Brzeźnica
3:2
Tempo Białka
28.09.2019
 
Novi Narama
1:0
Jedynka Krzeszowice
28.09.2019
 

6. kolejka 05.10.2019

Queens Witanowice
:
Jedynka Krzeszowice
05.10.2019
 
Tempo Białka
5:0
Novi Narama
05.10.2019
 
Victoria Gaj
:
Wisła Brzeźnica
05.10.2019
 
Skawinka Skawina
4:0
Zielonka Wrząsowice
05.10.2019
 

7. kolejka 12.10.2019

Zielonka Wrząsowice
3:2
Queens Witanowice
12.10.2019
 
Novi Narama
3:6
Victoria Gaj
12.10.2019
 
Jedynka Krzeszowice
1:6
Tempo Białka
12.10.2019
 
Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

7. kolejka 12.10.2019

12.10.2019
 
Zielonka Wrząsowice
3:2
Queens Witanowice
12.10.2019
 
Novi Narama
3:6
Victoria Gaj
12.10.2019
 
Jedynka Krzeszowice
1:6
Tempo Białka
20.10.2019
14:00
Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica

7. kolejka 12.10.2019

12.10.2019
 
Zielonka Wrząsowice
3:2
Queens Witanowice
12.10.2019
 
Novi Narama
3:6
Victoria Gaj
12.10.2019
 
Jedynka Krzeszowice
1:6
Tempo Białka
20.10.2019
14:00
Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica

Wiadomości ligowe


Fortuna I Liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Zagłębie Sosnowiec
16.11.2019
12:40
GKS Tychy
:
Radomiak Radom
16.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
:
GKS Bełchatów
16.11.2019
15:00
Chojniczanka Chojnice
:
Wigry Suwałki
16.11.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.11.2019
17:00

II liga

Widzew Łódź
:
Gryf Wejherowo
15.11.2019
19:10
Błękitni Stargard
:
Górnik Polkowice
16.11.2019
13:00
Bytovia Bytów
:
Elana Toruń
16.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
:
Garbarnia Kraków
16.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Stal Stalowa Wola
16.11.2019
13:00
Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
16.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
:
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
:
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
:
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
16.11.2019
11:00
LKS Rajsko
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
13:00
Cracovia II Kraków
:
MKS Trzebinia
16.11.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
:
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
13:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
:
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze
:
LKS Ładna
16.11.2019
13:30
LKS Szynwałd
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00
Polan Żabno
:
Ikar Odporyszów
16.11.2019
13:00
Tuchovia Tuchów
:
GLKS Gromnik
16.11.2019
13:00

Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
:
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
13:30
Leśnik Gorenice
:
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Olimpia Łobzów
16.11.2019
14:00
Centuria Chechło
:
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
14:00

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
:
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona Kielce
:
Lech Poznań
16.11.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Arka G.
16.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
11:00
Legia Warszawa
:
Lechia
16.11.2019
12:00
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
16.11.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:30
Stal Mielec
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
12:00
Korona Kielce
:
Karpaty Krosno
16.11.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
BKS Lublin
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
:
KKP Korona
15.11.2019
14:00
Wisła Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
10:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
16.11.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
16.11.2019
12:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
16.11.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
:
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Sparta Daleszyce
16.11.2019
12:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
:
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Starówka Nowy Sącz
:
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
:
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00

III liga kobiet, gr. małopolska

FSA Kraków
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Unia Opole
3:2
Zabrze
16.11.2019
14:00