facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Małopolska Liga Młodzików (jesień)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

Fablok Chrzanów
1:8
Cracovia Kraków
15.08.2019
11:00
AS Progres Kraków
0:1
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30
Wisła Kraków
3:0
Tarnovia Tarnów
11.09.2019
17:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
11.09.2019
17:00

2. kolejka 17.08.2019

Sandecja Nowy Sącz
14:0
Fablok Chrzanów
04.09.2019
18:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
Wisła Kraków
04.09.2019
16:00
Podhale Nowy Targ
2:5
Tarnovia Tarnów
04.09.2019
17:00
Cracovia Kraków
3:3
AS Progres Kraków
18.09.2019
17:40

3. kolejka 24.08.2019

Fablok Chrzanów
5:2
Podhale Nowy Targ
24.08.2019
11:00
Wisła Kraków
1:2
Cracovia Kraków
25.08.2019
17:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
AS Progres Kraków
26.08.2019
17:00
Tarnovia Tarnów
2:5
Dunajec Nowy Sącz
17.09.2019
15:30

4. kolejka 28.08.2019

Cracovia Kraków
10:0
Tarnovia Tarnów
28.08.2019
17:00
Sandecja Nowy Sącz
4:2
Wisła Kraków
28.08.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
1:7
Dunajec Nowy Sącz
28.08.2019
11:30
Fablok Chrzanów
0:4
AS Progres Kraków
28.08.2019
 

5. kolejka 31.08.2019

Dunajec Nowy Sącz
1:2
Cracovia Kraków
31.08.2019
10:00
Wisła Kraków
11:0
Fablok Chrzanów
01.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
0:7
Sandecja Nowy Sącz
01.09.2019
10:00
AS Progres Kraków
9:0
Podhale Nowy Targ
01.09.2019
17:00

6. kolejka 07.09.2019

Sandecja Nowy Sącz
0:2
Dunajec Nowy Sącz
07.09.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
0:16
Cracovia Kraków
07.09.2019
14:30
Fablok Chrzanów
2:2
Tarnovia Tarnów
25.09.2019
17:00
AS Progres Kraków
1:6
Wisła Kraków
09.10.2019
18:00

7. kolejka 14.09.2019

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Fablok Chrzanów
14.09.2019
10:00
Wisła Kraków
24:0
Podhale Nowy Targ
15.09.2019
16:30
Cracovia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
0:2
AS Progres Kraków
16.10.2019
16:30

8. kolejka 21.09.2019

Dunajec Nowy Sącz
1:1
AS Progres Kraków
21.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
0:4
Wisła Kraków
21.09.2019
10:00
Cracovia Kraków
11:0
Fablok Chrzanów
22.09.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
0:2
Sandecja Nowy Sącz
22.09.2019
12:00

9. kolejka 28.09.2019

AS Progres Kraków
0:7
Cracovia Kraków
25.09.2019
18:00
Tarnovia Tarnów
4:1
Podhale Nowy Targ
28.09.2019
10:00
Fablok Chrzanów
0:1
Sandecja Nowy Sącz
28.09.2019
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2019
15:00

10. kolejka 05.10.2019

Dunajec Nowy Sącz
2:0
Tarnovia Tarnów
05.10.2019
10:00
Cracovia Kraków
3:2
Wisła Kraków
05.10.2019
17:00
AS Progres Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
05.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Fablok Chrzanów
05.10.2019
14:00

11. kolejka 12.10.2019

Dunajec Nowy Sącz
9:0
Podhale Nowy Targ
12.10.2019
10:00
Wisła Kraków
4:0
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
1:1
Cracovia Kraków
12.10.2019
10:30
AS Progres Kraków
6:0
Fablok Chrzanów
12.10.2019
10:00

12. kolejka 19.10.2019

Sandecja Nowy Sącz
0:1
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Fablok Chrzanów
1:3
Wisła Kraków
19.10.2019
10:00
Cracovia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
0:3
AS Progres Kraków
23.10.2019
16:00

13. kolejka 26.10.2019

Dunajec Nowy Sącz
6:1
Sandecja Nowy Sącz
26.10.2019
10:00
Wisła Kraków
4:0
AS Progres Kraków
26.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
3:1
Fablok Chrzanów
26.10.2019
15:30
Cracovia Kraków
8:0
Podhale Nowy Targ
27.10.2019
10:00

14. kolejka 02.11.2019

Podhale Nowy Targ
0:5
Wisła Kraków
30.10.2019
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:3
Cracovia Kraków
02.11.2019
10:00
AS Progres Kraków
5:0
Tarnovia Tarnów
02.11.2019
10:00
Fablok Chrzanów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.11.2019
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 02.11.2019

30.10.2019
15:00
Podhale Nowy Targ
0:5
Wisła Kraków
02.11.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:3
Cracovia Kraków
02.11.2019
10:00
AS Progres Kraków
5:0
Tarnovia Tarnów
02.11.2019
10:00
Fablok Chrzanów
0:3
Dunajec Nowy Sącz

14. kolejka 02.11.2019

30.10.2019
15:00
Podhale Nowy Targ
0:5
Wisła Kraków
02.11.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
1:3
Cracovia Kraków
02.11.2019
10:00
AS Progres Kraków
5:0
Tarnovia Tarnów
02.11.2019
10:00
Fablok Chrzanów
0:3
Dunajec Nowy Sącz

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00