facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga kobiet, gr. małopolska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Puszcza Niepołomice
10:0
Burza Roczyny
24.08.2019
11:00
Olimpia Osieczany
9:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
24.08.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
0:1
Prądniczanka II Kraków
24.08.2019
16:30
Bronowianka Kraków
1:4
Dąb Zabierzów Bocheński
24.08.2019
17:00
Górnik Wieliczka
1:1
Tarnovia II Tarnów
25.08.2019
13:00
Podgórze Kraków
8:0
Victoria Zalas
25.08.2019
16:30

2. kolejka 28.08.2019

Tarnovia II Tarnów
7:1
Bronowianka Kraków
28.08.2019
14:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
6:6
Pogorzanka Pogorzyce
28.08.2019
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Puszcza Niepołomice
28.08.2019
17:30
Victoria Zalas
0:5
Górnik Wieliczka
28.08.2019
17:30
Burza Roczyny
4:2
Olimpia Osieczany
28.08.2019
18:00
FSA Kraków
:
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

3. kolejka 31.08.2019

Pogorzanka Pogorzyce
Burza Roczyny
31.08.2019
11:00
Górnik Wieliczka
3:1
FSA Kraków
31.08.2019
13:00
Prądniczanka II Kraków
2:5
Rysy II Bukowina Tatrzańska
01.09.2019
12:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Tarnovia II Tarnów
01.09.2019
17:00
Olimpia Osieczany
0:3
Dąb Zabierzów Bocheński
01.09.2019
17:30
Bronowianka Kraków
7:0
Victoria Zalas
11.09.2019
17:30

4. kolejka 07.09.2019

Podgórze Kraków
3:0
Górnik Wieliczka
07.09.2019
10:00
Tarnovia II Tarnów
7:0
Olimpia Osieczany
08.09.2019
13:00
Victoria Zalas
0:3
Puszcza Niepołomice
08.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
7:2
Pogorzanka Pogorzyce
08.09.2019
15:00
FSA Kraków
2:0
Bronowianka Kraków
08.09.2019
16:00
Burza Roczyny
Prądniczanka II Kraków
08.09.2019
17:00

5. kolejka 14.09.2019

Pogorzanka Pogorzyce
0:5
Tarnovia II Tarnów
14.09.2019
11:00
Na boisku 1:5. Walkower (0:5) ze względu na występ w zespole Pogorzanki nieuprawnionych piłkarek
Puszcza Niepołomice
2:0
FSA Kraków
14.09.2019
16:30
Prądniczanka II Kraków
0:8
Dąb Zabierzów Bocheński
14.09.2019
17:00
Bronowianka Kraków
0:3 v.o.
Podgórze Kraków
14.09.2019
17:00
Przerwany w 43 minucie przez zdekopletowanie zespołu Bronowianki Kraków.
Olimpia Osieczany
3:0 v.o.
Victoria Zalas
14.09.2019
16:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawody
Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:5
Burza Roczyny
15.09.2019
16:00

6. kolejka 21.09.2019

Tarnovia II Tarnów
8:1
Prądniczanka II Kraków
21.09.2019
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.09.2019
16:00
Victoria Zalas
4:7
Pogorzanka Pogorzyce
22.09.2019
15:00
Górnik Wieliczka
11:0
Bronowianka Kraków
22.09.2019
13:00
Podgórze Kraków
4:1
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
15:00
FSA Kraków
5:1
Olimpia Osieczany
22.09.2019
16:00

7. kolejka 28.09.2019

Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:14
Tarnovia II Tarnów
28.09.2019
16:00
Pogorzanka Pogorzyce
3:1
FSA Kraków
29.09.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
Victoria Zalas
29.09.2019
14:00
Olimpia Osieczany
0:4
Podgórze Kraków
29.09.2019
14:00
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
29.09.2019
15:30
Burza Roczyny
1:9
Dąb Zabierzów Bocheński
29.09.2019
15:00

8. kolejka 05.10.2019

Podgórze Kraków
3:0
Pogorzanka Pogorzyce
05.10.2019
10:00
Tarnovia II Tarnów
7:0
Burza Roczyny
05.10.2019
12:00
Górnik Wieliczka
8:1
Olimpia Osieczany
05.10.2019
13:00
Bronowianka Kraków
Puszcza Niepołomice
05.10.2019
11:00
Victoria Zalas
1:9
Rysy II Bukowina Tatrzańska
06.10.2019
15:00
FSA Kraków
4:0
Prądniczanka II Kraków
06.10.2019
15:30

9. kolejka 12.10.2019

Prądniczanka II Kraków
Podgórze Kraków
12.10.2019
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Tarnovia II Tarnów
12.10.2019
15:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Górnik Wieliczka
12.10.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:18
FSA Kraków
12.10.2019
15:00
Olimpia Osieczany
5:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
15:00
Burza Roczyny
1:0
Victoria Zalas
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Puszcza Niepołomice
:
Olimpia Osieczany
19.10.2019
15:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
19.10.2019
14:00
Victoria Zalas
:
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
:
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
:
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

11. kolejka 26.10.2019

Tarnovia II Tarnów
:
Victoria Zalas
26.10.2019
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Puszcza Niepołomice
26.10.2019
00:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Górnik Wieliczka
26.10.2019
00:00
Prądniczanka II Kraków
:
Bronowianka Kraków
27.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
FSA Kraków
27.10.2019
15:00
Burza Roczyny
:
Podgórze Kraków
27.10.2019
16:00

12. kolejka 02.11.2019

Podgórze Kraków
:
Dąb Zabierzów Bocheński
02.11.2019
10:00
Bronowianka Kraków
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
02.11.2019
00:00
Olimpia Osieczany
:
Pogorzanka Pogorzyce
02.11.2019
00:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka II Kraków
03.11.2019
12:00
Górnik Wieliczka
:
Burza Roczyny
03.11.2019
13:00
FSA Kraków
:
Tarnovia II Tarnów
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Tarnovia II Tarnów
:
Podgórze Kraków
09.11.2019
10:00
Victoria Zalas
:
FSA Kraków
09.11.2019
00:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik Wieliczka
09.11.2019
00:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Puszcza Niepołomice
09.11.2019
00:00
Prądniczanka II Kraków
:
Olimpia Osieczany
10.11.2019
13:00
Burza Roczyny
:
Bronowianka Kraków
10.11.2019
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

10. kolejka 19.10.2019

19.10.2019
15:00
Puszcza Niepołomice
:
Olimpia Osieczany
19.10.2019
14:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
20.10.2019
15:00
Victoria Zalas
:
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
10:00
Bronowianka Kraków
:
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
13:00
Górnik Wieliczka
:
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
15:00
Podgórze Kraków
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska

9. kolejka 12.10.2019

12.10.2019
13:30
Prądniczanka II Kraków
Podgórze Kraków
12.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Tarnovia II Tarnów
12.10.2019
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Górnik Wieliczka
12.10.2019
15:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:18
FSA Kraków
13.10.2019
15:00
Olimpia Osieczany
5:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
15:00
Burza Roczyny
1:0
Victoria Zalas

11. kolejka 26.10.2019

26.10.2019
13:00
Tarnovia II Tarnów
:
Victoria Zalas
26.10.2019
00:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Puszcza Niepołomice
26.10.2019
00:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
:
Górnik Wieliczka
27.10.2019
15:00
Prądniczanka II Kraków
:
Bronowianka Kraków
27.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
FSA Kraków
27.10.2019
16:00
Burza Roczyny
:
Podgórze Kraków

Wiadomości ligowe


Myślenicka Liga Firm

Arch VR
:
Netfox
18.10.2019
21:00
Polplast
:
Pod Blachą
18.10.2019
20:00
ZISiBO
:
Maan
18.10.2019
21:00
Nembud
:
Mako
18.10.2019
20:00

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
16.10.2019
 

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
18.10.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Piast Gliwice
18.10.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
19.10.2019
20:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
19.10.2019
17:30
Korona Kielce
:
Wisła Płock
19.10.2019
15:00

Fortuna I Liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
18.10.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Tychy
18.10.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
18.10.2019
20:45
Stal Mielec
:
Sandecja Nowy Sącz
18.10.2019
19:00
Warta Poznań
:
Zagłębie Sosnowiec
19.10.2019
17:45
Olimpia Grudziądz
:
Radomiak Radom
19.10.2019
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Jastrzębie
19.10.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Bełchatów
19.10.2019
19:00

II liga

Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
19.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
:
Błękitni Stargard
19.10.2019
15:00
Pogoń Siedlce
:
Górnik Łęczna
19.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
:
Bytovia Bytów
19.10.2019
15:30
Elana Toruń
:
Stal Stalowa Wola
19.10.2019
14:00
Widzew Łódź
:
GKS Katowice
19.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
:
Resovia Rzeszów
19.10.2019
16:00
Garbarnia Kraków
:
Gryf Wejherowo
19.10.2019
13:00

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Podlasie Biała Podlaska
16.10.2019
15:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Sieniawa
19.10.2019
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Jutrzenka Giebułtów
19.10.2019
14:00
Avia Świdnik
:
Wisła Puławy
19.10.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Sandomierz
19.10.2019
15:00
Hetman Zamość
:
Wisłoka Dębica
19.10.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
19.10.2019
15:00
Motor Lublin
:
Korona II Kielce
19.10.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Dalin Myślenice
19.10.2019
11:00
Beskid Andrychów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.10.2019
15:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
19.10.2019
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Słomniczanka Słomniki
19.10.2019
15:00
LKS Rajsko
:
Skawinka Skawina
19.10.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
:
Limanovia Limanowa
19.10.2019
14:00
Unia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
19.10.2019
15:00
Poprad Muszyna
:
Glinik Gorlice
19.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
19.10.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
19.10.2019
15:00
Przemsza Klucze
:
Grębałowianka Kraków
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
19.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
:
TS Węgrzce
19.10.2019
15:00
Prokocim Kraków
:
Dąbski Kraków
19.10.2019
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
19.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Orzeł Myślenice
19.10.2019
15:30
Tempo Rzeszotary
:
Pasternik Ochojno
19.10.2019
15:00
Targowianka Targowisko
:
Raba Dobczyce
19.10.2019
15:00
LKS Śledziejowice
:
Radziszowianka Radziszów
19.10.2019
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górnik Wieliczka
19.10.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Gdovia Gdów
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Arka Babice
19.10.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce_
:
Sosnowianka Stanisław Dln
19.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
:
Niwa Nowa Wieś
19.10.2019
15:00
KS Chełmek
:
Zatorzanka Zator
19.10.2019
15:00
MKS Libiąż
:
LKS Żarki
19.10.2019
15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Halniak Maków Podhalański
19.10.2019
15:00
LKS Gorzów
:
Victoria Jaworzno
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
:
Olimpia Kąty
19.10.2019
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
LKS Gnojnik
19.10.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Naprzód Sobolów
19.10.2019
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Olimpia B.
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
19.10.2019
15:00
Wisła Szczucin
:
Metal Tarnów
19.10.2019
15:00
Ikar Odporyszów
:
Tuchovia Tuchów
19.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Zawisza R.
:
Gród Podegrodzie
19.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
LKS Rupniów
19.10.2019
13:30
Sokół Słopnice
:
Jordan Jordanów
19.10.2019
15:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Orzeł Bębło
19.10.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
:
Płomień Kościelec
19.10.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
:
Wisła Jeziorzany
19.10.2019
15:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
19.10.2019
15:00
Orlęta Rudawa
:
Sokół Rybna
19.10.2019
15:30
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
19.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.10.2019
12:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
19.10.2019
15:00
Gajowianka Gaj
:
Rzozovia Rzozów
19.10.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
19.10.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Bieżanowianka Kraków
19.10.2019
15:00
Tramwaj Kraków
:
Pogoń Skotniki
19.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Piłkarz Podłęże
19.10.2019
12:00
Contra Sułków
:
Gwiazda Brzegi
19.10.2019
15:00
Czarnochowice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.10.2019
15:00
Zieloni Niegowić
:
Rożnowa
19.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
19.10.2019
14:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Górki Myślenice
19.10.2019
11:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
19.10.2019
15:00
Staw Polanka
:
LKS Rudnik
19.10.2019
15:30
Zielonka Wrząsowice
:
Gościbia Sułkowice
19.10.2019
16:00
Sokół Borzęta
:
Lubomir Wiśniowa
19.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Strażak Przybysławice
:
Przebój II Wolbrom
19.10.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Laskowianka Laski
19.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Promyk Bolęcin
19.10.2019
15:00
Tęcza Tenczynek
:
Zagórzanka Zagórze
19.10.2019
15:00
Wisła Jankowice
:
Wisełka Rozkochów
19.10.2019
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
19.10.2019
15:00
Zgoda Byczyna
:
SPRiN Regulice
19.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Olimpia Czaple Wielkie
19.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
:
Błękitni II Modlnica
19.10.2019
15:00
Iskra Radwanowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
19.10.2019
15:00
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
19.10.2019
15:30

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Grębałowianka II Kraków
19.10.2019
14:00
Albertus Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Błękitni Czułówek
19.10.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
19.10.2019
14:30

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Gdovia II Gdów
19.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik II Wieliczka
19.10.2019
15:00
Start Brzezie
:
Sokół Chorągwica
19.10.2019
15:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Iskra Zakrzów
19.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Radwan Skomielna Czarna
:
Jawor Jawornik
19.10.2019
15:00
Raba II Dobczyce
:
Karpaty II Siepraw
19.10.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Dukla Bysina
:
Wicher Stróża
19.10.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Cisy Harbutowice
19.10.2019
15:00
Hejnał Krzyszkowice
:
LKS Trzebunia
19.10.2019
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Błyskawica Kolbark
:
Olimpia Łobzów
19.10.2019
15:30
Stare Bukowno
:
Strumyk Zarzecze
19.10.2019
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Złomex II Branice
19.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
:
Lech Poznań
19.10.2019
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
19.10.2019
12:00
Korona Kielce
:
Hutnik Kraków
19.10.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.10.2019
11:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia
19.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
18.10.2019
14:30
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Stal Mielec
19.10.2019
10:30

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Motor Lublin
19.10.2019
13:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
BKS Bochnia
19.10.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
19.10.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
19.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
19.10.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
19.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Pcimianka
19.10.2019
13:30
Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
:
MKS Trzebinia
19.10.2019
10:00
Dąb P.
:
Glinik/Karpatia Gorlice
19.10.2019
11:00
Soła Oświęcim
:
Limanovia Limanowa
19.10.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
Unia Oświęcim
19.10.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Unia Tarnów
19.10.2019
11:00
Cracovia Kraków
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
4:2
MOSiR Bochnia
16.10.2019
16:30
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
19.10.2019
10:00
AS Progres Kraków
:
Garbarnia Kraków
19.10.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
0:2
AS Progres Kraków
16.10.2019
16:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Fablok Chrzanów
:
Wisła Kraków
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Sandecja II
4:1
Unia Oświęcim
16.10.2019
16:00
Okocimski Brzesko
:
Cracovia II
18.10.2019
17:30
Sandecja II
:
Kalwarianka
19.10.2019
12:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.10.2019
12:00
SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
19.10.2019
15:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
19.10.2019
11:30
Rolnik Głogówek
:
Olimpia Szczecin
19.10.2019
15:00
AZS UJ Kraków
:
GKS Katowice
19.10.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.10.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rekord Bielsko Biała
19.10.2019
15:00
ROW Rybnik
:
Czwórka Radom
19.10.2019
14:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Prądniczanka Kraków
:
UKS Staszkówka Jelna
19.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Potok Sitno
19.10.2019
12:00
Iskra Brzezinka
:
Widok Lublin
19.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Puszcza Niepołomice
:
Olimpia Osieczany
19.10.2019
15:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
19.10.2019
14:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
19.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

SMS Łódź
:
SWD Wodzisław
19.10.2019
12:00
Górnik Ł.
:
Ślęza Wrocław
19.10.2019
15:00