facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga kobiet, gr. małopolska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Puszcza Niepołomice
10:0
Burza Roczyny
24.08.2019
11:00
Olimpia Osieczany
9:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
24.08.2019
14:00
Pogorzanka Pogorzyce
0:1
Prądniczanka II Kraków
24.08.2019
16:30
Bronowianka Kraków
1:4
Dąb Zabierzów Bocheński
24.08.2019
17:00
Górnik Wieliczka
1:1
Tarnovia II Tarnów
25.08.2019
13:00
Podgórze Kraków
8:0
Victoria Zalas
25.08.2019
16:30

2. kolejka 28.08.2019

Tarnovia II Tarnów
7:1
Bronowianka Kraków
28.08.2019
14:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
6:6
Pogorzanka Pogorzyce
28.08.2019
17:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:1
Puszcza Niepołomice
28.08.2019
17:30
Victoria Zalas
0:5
Górnik Wieliczka
28.08.2019
17:30
Burza Roczyny
4:2
Olimpia Osieczany
28.08.2019
18:00
FSA Kraków
1:3
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

3. kolejka 31.08.2019

Pogorzanka Pogorzyce
Burza Roczyny
31.08.2019
11:00
Górnik Wieliczka
3:1
FSA Kraków
31.08.2019
13:00
Prądniczanka II Kraków
2:5
Rysy II Bukowina Tatrzańska
01.09.2019
12:00
Puszcza Niepołomice
0:1
Tarnovia II Tarnów
01.09.2019
17:00
Olimpia Osieczany
0:3
Dąb Zabierzów Bocheński
01.09.2019
17:30
Bronowianka Kraków
7:0
Victoria Zalas
11.09.2019
17:30

4. kolejka 07.09.2019

Podgórze Kraków
3:0
Górnik Wieliczka
07.09.2019
10:00
Tarnovia II Tarnów
7:0
Olimpia Osieczany
08.09.2019
13:00
Victoria Zalas
0:3
Puszcza Niepołomice
08.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
7:2
Pogorzanka Pogorzyce
08.09.2019
15:00
FSA Kraków
2:0
Bronowianka Kraków
08.09.2019
16:00
Burza Roczyny
Prądniczanka II Kraków
08.09.2019
17:00

5. kolejka 14.09.2019

Pogorzanka Pogorzyce
0:5
Tarnovia II Tarnów
14.09.2019
11:00
Na boisku 1:5. Walkower (0:5) ze względu na występ w zespole Pogorzanki nieuprawnionych piłkarek
Puszcza Niepołomice
2:0
FSA Kraków
14.09.2019
16:30
Prądniczanka II Kraków
0:8
Dąb Zabierzów Bocheński
14.09.2019
17:00
Bronowianka Kraków
0:3 v.o.
Podgórze Kraków
14.09.2019
17:00
Przerwany w 43 minucie przez zdekopletowanie zespołu Bronowianki Kraków.
Olimpia Osieczany
3:0 v.o.
Victoria Zalas
14.09.2019
16:00
Drużyna gości nie stawiła się na zawody
Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:5
Burza Roczyny
15.09.2019
16:00

6. kolejka 21.09.2019

Tarnovia II Tarnów
8:1
Prądniczanka II Kraków
21.09.2019
12:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Rysy II Bukowina Tatrzańska
21.09.2019
16:00
Victoria Zalas
4:7
Pogorzanka Pogorzyce
22.09.2019
15:00
Górnik Wieliczka
11:0
Bronowianka Kraków
22.09.2019
13:00
Podgórze Kraków
4:1
Puszcza Niepołomice
22.09.2019
15:00
FSA Kraków
5:1
Olimpia Osieczany
22.09.2019
16:00

7. kolejka 28.09.2019

Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:14
Tarnovia II Tarnów
28.09.2019
16:00
Pogorzanka Pogorzyce
3:1
FSA Kraków
29.09.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
Victoria Zalas
29.09.2019
14:00
Olimpia Osieczany
0:4
Podgórze Kraków
29.09.2019
14:00
Puszcza Niepołomice
Górnik Wieliczka
29.09.2019
15:30
Burza Roczyny
1:9
Dąb Zabierzów Bocheński
29.09.2019
15:00

8. kolejka 05.10.2019

Podgórze Kraków
3:0
Pogorzanka Pogorzyce
05.10.2019
10:00
Tarnovia II Tarnów
7:0
Burza Roczyny
05.10.2019
12:00
Górnik Wieliczka
8:1
Olimpia Osieczany
05.10.2019
13:00
Bronowianka Kraków
Puszcza Niepołomice
05.10.2019
11:00
Victoria Zalas
1:9
Rysy II Bukowina Tatrzańska
06.10.2019
15:00
FSA Kraków
4:0
Prądniczanka II Kraków
06.10.2019
15:30

9. kolejka 12.10.2019

Prądniczanka II Kraków
Podgórze Kraków
12.10.2019
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Tarnovia II Tarnów
12.10.2019
15:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:0
Górnik Wieliczka
12.10.2019
11:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
0:18
FSA Kraków
12.10.2019
15:00
Olimpia Osieczany
5:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
15:00
Burza Roczyny
1:0
Victoria Zalas
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Puszcza Niepołomice
0:0
Olimpia Osieczany
19.10.2019
15:00
FSA Kraków
4:0
Burza Roczyny
19.10.2019
14:00
Victoria Zalas
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
4:2
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
23:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

11. kolejka 26.10.2019

Tarnovia II Tarnów
5:0
Victoria Zalas
26.10.2019
13:00
Pogorzanka Pogorzyce
1:1
Puszcza Niepołomice
26.10.2019
12:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:3
Górnik Wieliczka
26.10.2019
14:00
Prądniczanka II Kraków
2:0
Bronowianka Kraków
27.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:2
FSA Kraków
27.10.2019
14:00
Burza Roczyny
1:6
Podgórze Kraków
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Bronowianka Kraków
2:7
Rysy II Bukowina Tatrzańska
02.11.2019
11:00
Olimpia Osieczany
0:3
Pogorzanka Pogorzyce
02.11.2019
11:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Prądniczanka II Kraków
02.11.2019
14:00
Podgórze Kraków
5:0
Dąb Zabierzów Bocheński
03.11.2019
14:00
Górnik Wieliczka
9:0
Burza Roczyny
03.11.2019
13:00
FSA Kraków
1:3
Tarnovia II Tarnów
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Victoria Zalas
0:7
FSA Kraków
09.11.2019
12:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
3:6
Puszcza Niepołomice
09.11.2019
13:00
Tarnovia II Tarnów
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
13:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik Wieliczka
10.11.2019
11:00
Spotkanie odwołane, ze względu na zły stan murawy.
Prądniczanka II Kraków
5:0
Olimpia Osieczany
10.11.2019
13:00
Burza Roczyny
4:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
12:00
Victoria Zalas
0:7
FSA Kraków
09.11.2019
13:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
3:6
Puszcza Niepołomice
10.11.2019
13:00
Tarnovia II Tarnów
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik Wieliczka
10.11.2019
13:00
Prądniczanka II Kraków
5:0
Olimpia Osieczany
10.11.2019
13:00
Burza Roczyny
4:0
Bronowianka Kraków

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
12:00
Victoria Zalas
0:7
FSA Kraków
09.11.2019
13:00
Rysy II Bukowina Tatrzańska
3:6
Puszcza Niepołomice
10.11.2019
13:00
Tarnovia II Tarnów
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik Wieliczka
10.11.2019
13:00
Prądniczanka II Kraków
5:0
Olimpia Osieczany
10.11.2019
13:00
Burza Roczyny
4:0
Bronowianka Kraków

Wiadomości ligowe


I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30