facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga kobiet, gr. małopolska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 31.08.2019

Łysica Bodzentyn
:
Potok Sitno
31.08.2019
 
Starówka Nowy Sącz
:
Hetman Włoszczowa
31.08.2019
 
Izolator Boguchwała
:
Widok Lublin
31.08.2019
 
Unia Lublin
:
UKS Staszkówka Jelna
31.08.2019
 
Naprzód Sobolów
:
Iskra Brzezinka
31.08.2019
 
KSP Kielce
:
Prądniczanka Kraków
31.08.2019
 

2. kolejka 07.09.2019

KSP Kielce
:
Naprzód Sobolów
07.09.2019
 
Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
07.09.2019
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Izolator Boguchwała
07.09.2019
 
Widok Lublin
:
Starówka Nowy Sącz
07.09.2019
 
Hetman Włoszczowa
:
Łysica Bodzentyn
07.09.2019
 
Prądniczanka Kraków
:
Potok Sitno
07.09.2019
 

3. kolejka 14.09.2019

Potok Sitno
:
Hetman Włoszczowa
14.09.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Widok Lublin
14.09.2019
 
Starówka Nowy Sącz
:
UKS Staszkówka Jelna
14.09.2019
 
Izolator Boguchwała
:
Iskra Brzezinka
14.09.2019
 
Unia Lublin
:
KSP Kielce
14.09.2019
 
Naprzód Sobolów
:
Prądniczanka Kraków
14.09.2019
 

4. kolejka 21.09.2019

Prądniczanka Kraków
:
Hetman Włoszczowa
21.09.2019
 
Naprzód Sobolów
:
Unia Lublin
21.09.2019
 
Widok Lublin
:
Potok Sitno
21.09.2019
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Łysica Bodzentyn
21.09.2019
 
KSP Kielce
:
Izolator Boguchwała
21.09.2019
 
Iskra Brzezinka
:
Starówka Nowy Sącz
21.09.2019
 

5. kolejka 28.09.2019

Izolator Boguchwała
:
Naprzód Sobolów
28.09.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Iskra Brzezinka
28.09.2019
 
Starówka Nowy Sącz
:
KSP Kielce
28.09.2019
 
Potok Sitno
:
UKS Staszkówka Jelna
28.09.2019
 
Hetman Włoszczowa
:
Widok Lublin
28.09.2019
 
Unia Lublin
:
Prądniczanka Kraków
28.09.2019
 

6. kolejka 05.10.2019

Prądniczanka Kraków
:
Widok Lublin
05.10.2019
 
Naprzód Sobolów
:
Starówka Nowy Sącz
05.10.2019
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Hetman Włoszczowa
05.10.2019
 
KSP Kielce
:
Łysica Bodzentyn
05.10.2019
 
Unia Lublin
:
Izolator Boguchwała
05.10.2019
 
Iskra Brzezinka
:
Potok Sitno
05.10.2019
 

7. kolejka 12.10.2019

Izolator Boguchwała
:
Prądniczanka Kraków
12.10.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Naprzód Sobolów
12.10.2019
 
Starówka Nowy Sącz
:
Unia Lublin
12.10.2019
 
Widok Lublin
:
UKS Staszkówka Jelna
12.10.2019
 
Potok Sitno
:
KSP Kielce
12.10.2019
 
Hetman Włoszczowa
:
Iskra Brzezinka
12.10.2019
 

8. kolejka 19.10.2019

Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
19.10.2019
 
Prądniczanka Kraków
:
UKS Staszkówka Jelna
19.10.2019
 
Naprzód Sobolów
:
Potok Sitno
19.10.2019
 
KSP Kielce
:
Hetman Włoszczowa
19.10.2019
 
Unia Lublin
:
Łysica Bodzentyn
19.10.2019
 
Iskra Brzezinka
:
Widok Lublin
19.10.2019
 

9. kolejka 26.10.2019

Łysica Bodzentyn
:
Izolator Boguchwała
26.10.2019
 
Starówka Nowy Sącz
:
Prądniczanka Kraków
26.10.2019
 
Widok Lublin
:
KSP Kielce
26.10.2019
 
Potok Sitno
:
Unia Lublin
26.10.2019
 
Hetman Włoszczowa
:
Naprzód Sobolów
26.10.2019
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Iskra Brzezinka
26.10.2019
 

10. kolejka 02.11.2019

Izolator Boguchwała
:
Potok Sitno
02.11.2019
 
Prądniczanka Kraków
:
Iskra Brzezinka
02.11.2019
 
Naprzód Sobolów
:
Widok Lublin
02.11.2019
 
Starówka Nowy Sącz
:
Łysica Bodzentyn
02.11.2019
 
KSP Kielce
:
UKS Staszkówka Jelna
02.11.2019
 
Unia Lublin
:
Hetman Włoszczowa
02.11.2019
 

11. kolejka 09.11.2019

Łysica Bodzentyn
:
Prądniczanka Kraków
09.11.2019
 
Widok Lublin
:
Unia Lublin
09.11.2019
 
Potok Sitno
:
Starówka Nowy Sącz
09.11.2019
 
Hetman Włoszczowa
:
Izolator Boguchwała
09.11.2019
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Naprzód Sobolów
09.11.2019
 
Iskra Brzezinka
:
KSP Kielce
09.11.2019
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 31.08.2019

31.08.2019
 
Łysica Bodzentyn
:
Potok Sitno
31.08.2019
 
Starówka Nowy Sącz
:
Hetman Włoszczowa
31.08.2019
 
Izolator Boguchwała
:
Widok Lublin
31.08.2019
 
Unia Lublin
:
UKS Staszkówka Jelna
31.08.2019
 
Naprzód Sobolów
:
Iskra Brzezinka
31.08.2019
 
KSP Kielce
:
Prądniczanka Kraków
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 07.09.2019

07.09.2019
 
KSP Kielce
:
Naprzód Sobolów
07.09.2019
 
Iskra Brzezinka
:
Unia Lublin
07.09.2019
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Izolator Boguchwała
07.09.2019
 
Widok Lublin
:
Starówka Nowy Sącz
07.09.2019
 
Hetman Włoszczowa
:
Łysica Bodzentyn
07.09.2019
 
Prądniczanka Kraków
:
Potok Sitno

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00