facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga kobiet, gr. południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00

2. kolejka 24.08.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
Sparta Daleszyce
24.08.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:5
Czwórka Radom
24.08.2019
 
Wanda Nowa Huta
0:5
ROW Rybnik
24.08.2019
17:00
Rekord Bielsko Biała
3:2
SWD Wodzisław
24.08.2019
14:00
Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
25.08.2019
17:00

3. kolejka 07.09.2019

Respekt Myślenice
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
07.09.2019
17:00
ROW Rybnik
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
07.09.2019
16:00
Resovia Rzeszów
4:2
Rekord Bielsko Biała
08.09.2019
14:30
Czwórka Radom
0:0
Tarnovia Tarnów
08.09.2019
17:00
Sparta Daleszyce
0:4
ISD-AJD Częstochowa
08.09.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Wanda Nowa Huta
08.09.2019
12:00

4. kolejka 14.09.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
SWD Wodzisław
14.09.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
2:7
Resovia Rzeszów
14.09.2019
15:30
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.09.2019
12:00
Sparta Daleszyce
1:5
ROW Rybnik
15.09.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
Czwórka Radom
15.09.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Respekt Myślenice
06.10.2019
16:00

5. kolejka 21.09.2019

ROW Rybnik
1:0
ISD-AJD Częstochowa
21.09.2019
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Tarnovia Tarnów
22.09.2019
16:30
Czwórka Radom
1:0
Wanda Nowa Huta
22.09.2019
16:00
Resovia Rzeszów
5:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2019
15:00
Respekt Myślenice
Rekord Bielsko Biała
22.09.2019
12:00
SWD Wodzisław
8:2
Sparta Daleszyce
22.09.2019
12:00

6. kolejka 25.09.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
Czwórka Radom
25.09.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
Tarnovia Tarnów
25.09.2019
18:00
Sparta Daleszyce
2:6
Resovia Rzeszów
25.09.2019
16:00
ROW Rybnik
4:0
SWD Wodzisław
25.09.2019
17:00
Rekord Bielsko Biała
4:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
25.09.2019
13:00
Wanda Nowa Huta
Respekt Myślenice
29.09.2019
15:00

7. kolejka 13.10.2019

Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Wanda Nowa Huta
12.10.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
3:5
Rekord Bielsko Biała
12.10.2019
15:30
Czwórka Radom
3:0
Sparta Daleszyce
12.10.2019
18:00
SWD Wodzisław
3:2
ISD-AJD Częstochowa
13.10.2019
12:00
Resovia Rzeszów
1:1
ROW Rybnik
13.10.2019
12:00
Respekt Myślenice
2:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
13.10.2019
14:00

8. kolejka 19.10.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
5:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.10.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
1:4
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
14:00
ISD-AJD Częstochowa
0:4
Rekord Bielsko Biała
19.10.2019
15:00
ROW Rybnik
3:1
Czwórka Radom
19.10.2019
14:00
Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00

9. kolejka 23.10.2019

Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Sparta Daleszyce
23.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
0:3
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019
15:30
Czwórka Radom
2:0
SWD Wodzisław
23.10.2019
17:30
Resovia Rzeszów
:
ISD-AJD Częstochowa
23.10.2019
 
Respekt Myślenice
0:1
ROW Rybnik
23.10.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
4:1
Wanda Nowa Huta
23.10.2019
13:30

10. kolejka 27.10.2019

Resovia Rzeszów
1:2
Czwórka Radom
26.10.2019
13:30
ROW Rybnik
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.10.2019
15:00
SWD Wodzisław
2:0
Respekt Myślenice
27.10.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:4
Rekord Bielsko Biała
27.10.2019
13:00
ISD-AJD Częstochowa
3:0
Wanda Nowa Huta
27.10.2019
12:00
Sparta Daleszyce
0:3
Tarnovia Tarnów
27.10.2019
12:00

11. kolejka 17.11.2019

Czwórka Radom
2:0
ISD-AJD Częstochowa
06.10.2019
14:00
Respekt Myślenice
1:1
Resovia Rzeszów
10.11.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
5:1
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:1
Sparta Daleszyce
16.11.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
SWD Wodzisław
17.11.2019
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 17.11.2019

06.10.2019
14:00
Czwórka Radom
2:0
ISD-AJD Częstochowa
10.11.2019
14:00
Respekt Myślenice
1:1
Resovia Rzeszów
16.11.2019
12:00
Wanda Nowa Huta
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
5:1
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:1
Sparta Daleszyce
17.11.2019
13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
SWD Wodzisław

11. kolejka 17.11.2019

06.10.2019
14:00
Czwórka Radom
2:0
ISD-AJD Częstochowa
10.11.2019
14:00
Respekt Myślenice
1:1
Resovia Rzeszów
16.11.2019
12:00
Wanda Nowa Huta
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
5:1
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:1
Sparta Daleszyce
17.11.2019
13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
SWD Wodzisław

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
:
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
0:0
Chrobry Głogów
02.06.2020
18:00
GKS Bełchatów
0:3
Sandecja Nowy Sącz
02.06.2020
18:10
Puszcza Niepołomice
1:0
Chojniczanka Chojnice
02.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
Wigry Suwałki
02.06.2020
20:00
Miedź Legnica
1:2
Stal Mielec
02.06.2020
20:40
Olimpia Grudziądz
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2020
20:40
GKS Jastrzębie
:
Warta Poznań
03.06.2020
18:10
Radomiak Radom
:
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40
Chrobry Głogów
:
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
:
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30

II liga

Elana Toruń
1:4
Stal Rzeszów
03.06.2020
17:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
03.06.2020
20:05
Lech II Poznań
2:2
Garbarnia Kraków
03.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Błękitni Stargard
03.06.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
03.06.2020
19:10
Górnik Polkowice
1:2
Legionovia Legionowo
03.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Bytovia Bytów
03.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
2:3
Pogoń Siedlce
03.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Olimpia Elbląg
03.06.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
03.06.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
03.06.2020
 
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
03.06.2020
 
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
03.06.2020
18:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
03.06.2020
 
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
03.06.2020
18:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
03.06.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
03.06.2020
18:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.06.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia Limanowa
:
Barciczanka Barcice
03.06.2020
18:00
Orkan Szczyrzyc
:
Unia Tarnów
03.06.2020
18:00
Glinik Gorlice
:
Poprad Muszyna
03.06.2020
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.06.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Wierchy Rabka Zdrój
03.06.2020
17:30
Poprad Rytro
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
03.06.2020
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
03.06.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Profi Zielonki
03.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka
:
Hejnał
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
03.06.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Okocimski II
:
Limanovia Limanowa
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
TS Wisła I Kraków
03.06.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Bronowianka
03.06.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Cracovia II
03.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny