facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.08.2019

GKS Katowice
1:1
Czarni Sosnowiec
03.08.2019
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:4
Medyk Konin
03.08.2019
16:30
Górnik Łęczna
:
UKS SMS Łódź
03.08.2019
00:00
Mitech Żywiec
0:1
Olimpia Szczecin
04.08.2019
11:00
KKP Bydgoszcz
0:5
AZS Wrocław
04.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
AZS UJ Kraków
04.08.2019
17:00

2. kolejka 10.08.2019

Medyk Konin
9:1
Rolnik Głogówek
10.08.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Górnik Łęczna
10.08.2019
00:00
UKS SMS Łódź
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
10.08.2019
12:00
AZS UJ Kraków
KKP Bydgoszcz
10.08.2019
12:00
Mitech Żywiec
1:2
GKS Katowice
11.08.2019
12:00
Olimpia Szczecin
3:2
AZS Wrocław
11.08.2019
15:00

3. kolejka 17.08.2019

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
UKS SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

4. kolejka 24.08.2019

Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
24.08.2019
11:00
UKS SMS Łódź
:
KKP Bydgoszcz
24.08.2019
15:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.08.2019
12:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
24.08.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Rolnik Głogówek
24.08.2019
15:00
Mitech Żywiec
:
AZS PWSZ Wałbrzych
24.08.2019
12:00

5. kolejka 07.09.2019

KKP Bydgoszcz
:
Czarni Sosnowiec
07.09.2019
12:00
AZS Wrocław
:
UKS SMS Łódź
07.09.2019
12:00
Rolnik Głogówek
:
Mitech Żywiec
07.09.2019
00:00
AZS UJ Kraków
:
Medyk Konin
07.09.2019
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
GKS Katowice
07.09.2019
00:00
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
08.09.2019
16:00

6. kolejka 14.09.2019

Górnik Łęczna
:
AZS PWSZ Wałbrzych
14.09.2019
16:00
Olimpia Szczecin
:
Medyk Konin
14.09.2019
00:00
UKS SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
14.09.2019
00:00
GKS Katowice
:
Rolnik Głogówek
14.09.2019
00:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS Wrocław
14.09.2019
00:00
Mitech Żywiec
:
KKP Bydgoszcz
14.09.2019
00:00

7. kolejka 21.09.2019

KKP Bydgoszcz
:
GKS Katowice
21.09.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Mitech Żywiec
21.09.2019
12:00
Medyk Konin
:
UKS SMS Łódź
21.09.2019
00:00
Rolnik Głogówek
:
Górnik Łęczna
21.09.2019
00:00
AZS UJ Kraków
:
Czarni Sosnowiec
21.09.2019
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Olimpia Szczecin
21.09.2019
00:00

8. kolejka 13.10.2019

Górnik Łęczna
:
KKP Bydgoszcz
13.10.2019
15:00
Olimpia Szczecin
:
UKS SMS Łódź
13.10.2019
00:00
GKS Katowice
:
AZS Wrocław
13.10.2019
00:00
Czarni Sosnowiec
:
Medyk Konin
13.10.2019
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Rolnik Głogówek
13.10.2019
00:00
Mitech Żywiec
:
AZS UJ Kraków
13.10.2019
00:00

9. kolejka 19.10.2019

KKP Bydgoszcz
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.10.2019
12:00
UKS SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
19.10.2019
00:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
19.10.2019
00:00
Rolnik Głogówek
:
Olimpia Szczecin
19.10.2019
00:00
AZS UJ Kraków
:
GKS Katowice
19.10.2019
00:00

10. kolejka 27.10.2019

Górnik Łęczna
:
AZS UJ Kraków
27.10.2019
14:00
Olimpia Szczecin
:
Czarni Sosnowiec
27.10.2019
00:00
Rolnik Głogówek
:
KKP Bydgoszcz
27.10.2019
00:00
GKS Katowice
:
Medyk Konin
27.10.2019
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS Wrocław
27.10.2019
00:00
Mitech Żywiec
:
UKS SMS Łódź
27.10.2019
00:00

11. kolejka 17.11.2019

KKP Bydgoszcz
:
Olimpia Szczecin
17.11.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Rolnik Głogówek
17.11.2019
12:00
UKS SMS Łódź
:
GKS Katowice
17.11.2019
00:00
Medyk Konin
:
Górnik Łęczna
17.11.2019
00:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
17.11.2019
00:00
AZS UJ Kraków
:
AZS PWSZ Wałbrzych
17.11.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

4. kolejka 24.08.2019

24.08.2019
11:00
Olimpia Szczecin
:
AZS UJ Kraków
24.08.2019
15:00
UKS SMS Łódź
:
KKP Bydgoszcz
24.08.2019
12:00
Medyk Konin
:
AZS Wrocław
24.08.2019
12:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
24.08.2019
15:00
Czarni Sosnowiec
:
Rolnik Głogówek
24.08.2019
12:00
Mitech Żywiec
:
AZS PWSZ Wałbrzych

3. kolejka 17.08.2019

17.08.2019
16:00
Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
18.08.2019
16:00
Rolnik Głogówek
1:6
UKS SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
12:00
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin

5. kolejka 07.09.2019

07.09.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Czarni Sosnowiec
07.09.2019
12:00
AZS Wrocław
:
UKS SMS Łódź
07.09.2019
00:00
Rolnik Głogówek
:
Mitech Żywiec
07.09.2019
00:00
AZS UJ Kraków
:
Medyk Konin
07.09.2019
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
GKS Katowice
08.09.2019
16:00
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00