facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.08.2019

GKS Katowice
1:1
Czarni Sosnowiec
03.08.2019
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:4
Medyk Konin
03.08.2019
16:30
Mitech Żywiec
0:1
Olimpia Szczecin
04.08.2019
11:00
KKP Bydgoszcz
0:5
AZS Wrocław
04.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
AZS UJ Kraków
04.08.2019
17:00
Górnik Łęczna
5:1
UKS SMS Łódź
02.11.2019
12:00

2. kolejka 10.08.2019

Medyk Konin
9:1
Rolnik Głogówek
10.08.2019
12:00
UKS SMS Łódź
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
10.08.2019
12:00
AZS UJ Kraków
KKP Bydgoszcz
10.08.2019
12:00
Mitech Żywiec
1:2
GKS Katowice
11.08.2019
12:00
Olimpia Szczecin
3:2
AZS Wrocław
11.08.2019
15:00
Czarni Sosnowiec
1:2
Górnik Łęczna
11.09.2019
16:00

3. kolejka 17.08.2019

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
UKS SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

4. kolejka 24.08.2019

Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
24.08.2019
11:00
UKS SMS Łódź
11:0
KKP Bydgoszcz
24.08.2019
15:00
Medyk Konin
2:0
AZS Wrocław
24.08.2019
12:00
GKS Katowice
0:3
Górnik Łęczna
24.08.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
7:0
Rolnik Głogówek
24.08.2019
15:00
Mitech Żywiec
2:4
AZS PWSZ Wałbrzych
24.08.2019
12:00

5. kolejka 07.09.2019

KKP Bydgoszcz
0:6
Czarni Sosnowiec
07.09.2019
12:00
AZS Wrocław
1:3
UKS SMS Łódź
07.09.2019
12:00
AZS UJ Kraków
Medyk Konin
07.09.2019
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
GKS Katowice
07.09.2019
13:00
Rolnik Głogówek
1:3
Mitech Żywiec
08.09.2019
17:00
Górnik Łęczna
6:4
Olimpia Szczecin
08.09.2019
16:00

6. kolejka 14.09.2019

Górnik Łęczna
3:0
AZS PWSZ Wałbrzych
14.09.2019
12:00
UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
14.09.2019
15:00
GKS Katowice
9:0
Rolnik Głogówek
14.09.2019
15:00
Czarni Sosnowiec
9:1
AZS Wrocław
14.09.2019
12:00
Olimpia Szczecin
0:5
Medyk Konin
15.09.2019
11:00
Mitech Żywiec
2:1
KKP Bydgoszcz
15.09.2019
12:00

7. kolejka 21.09.2019

KKP Bydgoszcz
0:4
GKS Katowice
21.09.2019
12:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
21.09.2019
12:00
Medyk Konin
1:1
UKS SMS Łódź
21.09.2019
12:00
Rolnik Głogówek
0:13
Górnik Łęczna
21.09.2019
16:00
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
21.09.2019
14:00
AZS PWSZ Wałbrzych
0:3 v.o.
Olimpia Szczecin
21.09.2019
16:00

8. kolejka 13.10.2019

Czarni Sosnowiec
0:2
Medyk Konin
12.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
8:0
KKP Bydgoszcz
13.10.2019
12:00
Olimpia Szczecin
0:3
UKS SMS Łódź
13.10.2019
14:00
GKS Katowice
2:1
AZS Wrocław
13.10.2019
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
7:1
Rolnik Głogówek
13.10.2019
15:00
Mitech Żywiec
0:2
AZS UJ Kraków
13.10.2019
12:00

9. kolejka 19.10.2019

KKP Bydgoszcz
1:1
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019
12:00
AZS Wrocław
0:4
Górnik Łęczna
19.10.2019
12:00
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
19.10.2019
15:00
Medyk Konin
12:0
Mitech Żywiec
19.10.2019
11:30
Rolnik Głogówek
2:5
Olimpia Szczecin
19.10.2019
15:00
AZS UJ Kraków
GKS Katowice
19.10.2019
12:00

10. kolejka 27.10.2019

AZS PWSZ Wałbrzych
2:1
AZS Wrocław
26.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
3:1
AZS UJ Kraków
27.10.2019
14:00
Olimpia Szczecin
0:5
Czarni Sosnowiec
27.10.2019
14:00
Rolnik Głogówek
0:2
KKP Bydgoszcz
27.10.2019
14:00
GKS Katowice
3:2
Medyk Konin
27.10.2019
13:00
Mitech Żywiec
1:4
UKS SMS Łódź
27.10.2019
12:00

11. kolejka 17.11.2019

Medyk Konin
0:3
Górnik Łęczna
16.11.2019
12:00
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
16.11.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
3:4
Olimpia Szczecin
17.11.2019
12:00
AZS Wrocław
5:0
Rolnik Głogówek
17.11.2019
12:00
UKS SMS Łódź
1:0
GKS Katowice
17.11.2019
13:00
Czarni Sosnowiec
4:0
Mitech Żywiec
17.11.2019
12:00

12. kolejka 29.02.2020

Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
29.02.2020
12:15
Medyk Konin
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
29.02.2020
12:00
Olimpia Szczecin
3:2
Mitech Żywiec
29.02.2020
14:00
AZS Wrocław
1:0
KKP Bydgoszcz
29.02.2020
12:00
UKS SMS Łódź
1:1
Górnik Łęczna
29.02.2020
12:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

13. kolejka 14.03.2020

Rolnik Głogówek
:
Medyk Konin
14.03.2020
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
UKS SMS Łódź
14.03.2020
12:00
GKS Katowice
:
Mitech Żywiec
14.03.2020
13:00
AZS Wrocław
:
Olimpia Szczecin
14.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Czarni Sosnowiec
14.03.2020
12:15
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
15.03.2020
12:00

14. kolejka 21.03.2020

Mitech Żywiec
:
Górnik Łęczna
21.03.2020
00:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS PWSZ Wałbrzych
21.03.2020
14:00
UKS SMS Łódź
:
Rolnik Głogówek
21.03.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
GKS Katowice
21.03.2020
12:00
AZS UJ Kraków
:
AZS Wrocław
21.03.2020
00:00
Medyk Konin
:
KKP Bydgoszcz
21.03.2020
12:00

15. kolejka 28.03.2020

AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
28.03.2020
00:00
KKP Bydgoszcz
:
UKS SMS Łódź
28.03.2020
13:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
28.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
28.03.2020
12:15
Rolnik Głogówek
:
Czarni Sosnowiec
28.03.2020
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Mitech Żywiec
28.03.2020
00:00

16. kolejka 18.04.2020

Czarni Sosnowiec
:
KKP Bydgoszcz
18.04.2020
00:00
Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
18.04.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Rolnik Głogówek
18.04.2020
00:00
UKS SMS Łódź
:
AZS Wrocław
19.04.2020
12:00
GKS Katowice
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.04.2020
13:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
19.04.2020
15:00

17. kolejka 25.04.2020

AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
25.04.2020
00:00
AZS UJ Kraków
:
UKS SMS Łódź
25.04.2020
00:00
Rolnik Głogówek
:
GKS Katowice
25.04.2020
00:00
AZS Wrocław
:
Czarni Sosnowiec
25.04.2020
12:00
Medyk Konin
:
Olimpia Szczecin
25.04.2020
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Mitech Żywiec
26.04.2020
13:00

18. kolejka 02.05.2020

GKS Katowice
:
KKP Bydgoszcz
02.05.2020
00:00
Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
02.05.2020
00:00
Górnik Łęczna
:
Rolnik Głogówek
02.05.2020
15:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS UJ Kraków
02.05.2020
00:00
UKS SMS Łódź
:
Medyk Konin
03.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
03.05.2020
15:00

19. kolejka 09.05.2020

Medyk Konin
:
Czarni Sosnowiec
09.05.2020
12:00
UKS SMS Łódź
:
Olimpia Szczecin
09.05.2020
12:00
AZS Wrocław
:
GKS Katowice
09.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS PWSZ Wałbrzych
09.05.2020
00:00
AZS UJ Kraków
:
Mitech Żywiec
09.05.2020
00:00
KKP Bydgoszcz
:
Górnik Łęczna
10.05.2020
16:00

20. kolejka 16.05.2020

AZS PWSZ Wałbrzych
:
KKP Bydgoszcz
16.05.2020
00:00
Czarni Sosnowiec
:
UKS SMS Łódź
16.05.2020
00:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
16.05.2020
00:00
Olimpia Szczecin
:
Rolnik Głogówek
16.05.2020
14:00
Górnik Łęczna
:
AZS Wrocław
17.05.2020
16:00
GKS Katowice
:
AZS UJ Kraków
17.05.2020
13:00

21. kolejka 23.05.2020

AZS Wrocław
:
AZS PWSZ Wałbrzych
23.05.2020
12:00
AZS UJ Kraków
:
Górnik Łęczna
23.05.2020
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
23.05.2020
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Rolnik Głogówek
23.05.2020
12:00
Medyk Konin
:
GKS Katowice
23.05.2020
12:00
UKS SMS Łódź
:
Mitech Żywiec
23.05.2020
12:00

22. kolejka 30.05.2020

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
UKS SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 30.05.2020

30.05.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
UKS SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec

22. kolejka 30.05.2020

30.05.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
UKS SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Warta Poznań
:
Wisła Kraków
06.12.2021
18:00
Stal Mielec
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.12.2021
18:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
10.12.2021
20:30

Fortuna I Liga

Sandecja Nowy Sącz
:
Odra Opole
06.12.2021
18:00

eWinner II Liga

Chojniczanka Chojnice
:
Stal Rzeszów
06.12.2021
18:15

Centralna Liga Juniorów U-18

Legia Warszawa
:
Stal Rzeszów
08.12.2021
12:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
10.12.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

Rekord Bielsko Biała
:
Czarni Sosnowiec
08.12.2021
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Wieczysta Kraków
10.12.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
10.12.2021
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
10.12.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Dąbski
10.12.2021
20:30
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
10.12.2021
21:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
10.12.2021
21:30