facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

Soła Oświęcim
1:3
Puszcza Niepołomice
15.08.2019
17:00
Dąb Paszkówka
1:5
Unia Tarnów
15.08.2019
11:00
Limanovia Limanowa
1:3
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
3:1
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

2. kolejka 17.08.2019

Dąb Paszkówka
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
4:1
Sandecja II Nowy Sącz
03.09.2019
17:00

3. kolejka 24.08.2019

Glinik/Karpatia Gorlice
5:2
MKS Trzebinia
24.08.2019
15:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:4
Dąb Paszkówka
24.08.2019
14:30
Puszcza Niepołomice
12:2
Limanovia Limanowa
25.08.2019
10:00
Soła Oświęcim
0:2
Unia Tarnów
25.08.2019
16:00

4. kolejka 28.08.2019

Puszcza Niepołomice
5:3
Glinik/Karpatia Gorlice
28.08.2019
17:30
Dąb Paszkówka
4:0
Limanovia Limanowa
28.08.2019
17:30
Soła Oświęcim
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
28.08.2019
17:30
Unia Tarnów
5:1
MKS Trzebinia
11.09.2019
17:30

5. kolejka 31.08.2019

Glinik/Karpatia Gorlice
4:0
Dąb Paszkówka
31.08.2019
12:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Unia Tarnów
31.08.2019
11:00
Limanovia Limanowa
4:1
Soła Oświęcim
31.08.2019
13:00
MKS Trzebinia
1:2
Puszcza Niepołomice
01.09.2019
10:00

6. kolejka 07.09.2019

Sandecja II Nowy Sącz
6:3
Limanovia Limanowa
07.09.2019
11:00
Dąb Paszkówka
3:2
MKS Trzebinia
07.09.2019
11:00
Unia Tarnów
1:3
Puszcza Niepołomice
08.09.2019
13:00
Soła Oświęcim
0:2
Glinik/Karpatia Gorlice
08.09.2019
11:00

7. kolejka 14.09.2019

Puszcza Niepołomice
4:2
Dąb Paszkówka
14.09.2019
14:00
Glinik/Karpatia Gorlice
0:1
Sandecja II Nowy Sącz
14.09.2019
10:00
Limanovia Limanowa
0:6
Unia Tarnów
14.09.2019
13:00
MKS Trzebinia
2:0
Soła Oświęcim
15.09.2019
10:00

8. kolejka 21.09.2019

Puszcza Niepołomice
3:1
Soła Oświęcim
21.09.2019
10:00
Glinik/Karpatia Gorlice
5:0
Limanovia Limanowa
21.09.2019
10:00
Unia Tarnów
0:0
Dąb Paszkówka
22.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
0:3
Sandecja II Nowy Sącz
22.09.2019
11:00

9. kolejka 28.09.2019

Glinik/Karpatia Gorlice
1:0
Unia Tarnów
28.09.2019
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Puszcza Niepołomice
28.09.2019
11:00
Limanovia Limanowa
3:5
MKS Trzebinia
28.09.2019
13:00
Soła Oświęcim
5:2
Dąb Paszkówka
28.09.2019
10:00

10. kolejka 05.10.2019

Limanovia Limanowa
2:1
Puszcza Niepołomice
05.10.2019
 
Dąb Paszkówka
1:6
Sandecja II Nowy Sącz
05.10.2019
11:00
Unia Tarnów
3:1
Soła Oświęcim
06.10.2019
10:30
MKS Trzebinia
0:1
Glinik/Karpatia Gorlice
06.10.2019
11:00

11. kolejka 12.10.2019

Glinik/Karpatia Gorlice
2:1
Puszcza Niepołomice
12.10.2019
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
8:2
Soła Oświęcim
12.10.2019
11:00
Limanovia Limanowa
1:2
Dąb Paszkówka
12.10.2019
13:00
MKS Trzebinia
5:1
Unia Tarnów
13.10.2019
10:00

12. kolejka 19.10.2019

Puszcza Niepołomice
5:0
MKS Trzebinia
19.10.2019
10:00
Dąb Paszkówka
0:5
Glinik/Karpatia Gorlice
19.10.2019
11:00
Soła Oświęcim
3:0
Limanovia Limanowa
19.10.2019
11:00
Unia Tarnów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
10:30

13. kolejka 26.10.2019

Glinik/Karpatia Gorlice
3:0
Soła Oświęcim
26.10.2019
00:00
Limanovia Limanowa
7:1
Sandecja II Nowy Sącz
26.10.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
1:1
Unia Tarnów
27.10.2019
11:00
MKS Trzebinia
:
Dąb Paszkówka
27.10.2019
13:30

14. kolejka 02.11.2019

Sandecja II Nowy Sącz
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
02.11.2019
14:30
Dąb Paszkówka
0:3
Puszcza Niepołomice
02.11.2019
11:00
Unia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
03.11.2019
10:30
Soła Oświęcim
6:1
MKS Trzebinia
03.11.2019
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
14:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
02.11.2019
11:00
Dąb Paszkówka
0:3
Puszcza Niepołomice
03.11.2019
10:30
Unia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
03.11.2019
10:00
Soła Oświęcim
6:1
MKS Trzebinia

14. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
14:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
02.11.2019
11:00
Dąb Paszkówka
0:3
Puszcza Niepołomice
03.11.2019
10:30
Unia Tarnów
1:1
Limanovia Limanowa
03.11.2019
10:00
Soła Oświęcim
6:1
MKS Trzebinia

Wiadomości ligowe


I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30