facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa C (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
12:3
LKS II Czarnochowice
24.08.2019
17:00
Promień Zakrzowiec
2:1
Czarni II Staniątki
25.08.2019
17:00
Contra II Sułków
1:7
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
25.08.2019
16:00
Zieloni II Niegowić
4:4
Błyskawica Wyciąże
25.08.2019
17:00
Złomex II Branice pauzuje.

2. kolejka 31.08.2019

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
1:3
Czarni II Staniątki
31.08.2019
17:00
Złomex II Branice
4:1
Zieloni II Niegowić
01.09.2019
17:00
Błyskawica Wyciąże
1:1
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
01.09.2019
16:00
Contra II Sułków
4:3
Promień Zakrzowiec
01.09.2019
16:00
LKS II Czarnochowice pauzuje.

3. kolejka 07.09.2019

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:1
Contra II Sułków
07.09.2019
17:00
Promień Zakrzowiec
3:2
Błyskawica Wyciąże
07.09.2019
17:00
LKS II Czarnochowice
0:8
Czarni II Staniątki
08.09.2019
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Złomex II Branice
08.09.2019
16:00
Zieloni II Niegowić pauzuje.

4. kolejka 14.09.2019

Złomex II Branice
3:2
Promień Zakrzowiec
14.09.2019
16:30
Contra II Sułków
3:2
LKS II Czarnochowice
15.09.2019
16:00
Zieloni II Niegowić
1:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.09.2019
16:30
Błyskawica Wyciąże
3:4
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
26.10.2019
15:00
Czarni II Staniątki pauzuje.

5. kolejka 21.09.2019

LKS II Czarnochowice
1:4
Błyskawica Wyciąże
21.09.2019
16:00
Promień Zakrzowiec
2:0
Zieloni II Niegowić
21.09.2019
16:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
3:1
Złomex II Branice
21.09.2019
16:00
Contra II Sułków
0:6
Czarni II Staniątki
22.09.2019
16:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk pauzuje.

6. kolejka 28.09.2019

Błyskawica Wyciąże
1:4
Czarni II Staniątki
28.09.2019
17:30
Złomex II Branice
4:1
LKS II Czarnochowice
28.09.2019
16:00
Promień Zakrzowiec
0:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
28.09.2019
15:30
Zieloni II Niegowić
9:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
29.09.2019
16:00
Contra II Sułków pauzuje.

7. kolejka 05.10.2019

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
2:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
05.10.2019
15:30
Contra II Sułków
0:5
Błyskawica Wyciąże
06.10.2019
15:30
LKS II Czarnochowice
1:2
Zieloni II Niegowić
06.10.2019
15:00
Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
07.03.2020
15:00
Promień Zakrzowiec pauzuje.

8. kolejka 12.10.2019

Promień Zakrzowiec
2:1
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
12.10.2019
15:30
Złomex II Branice
8:3
Contra II Sułków
13.10.2019
14:00
Zieloni II Niegowić
5:3
Czarni II Staniątki
13.10.2019
15:30
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
7:1
LKS II Czarnochowice
13.10.2019
15:30
Błyskawica Wyciąże pauzuje.

9. kolejka 19.10.2019

Błyskawica Wyciąże
1:4
Złomex II Branice
19.10.2019
15:00
Contra II Sułków
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
LKS II Czarnochowice
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00
Wawrzynianka Wawrzeńczyce pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 19.10.2019

19.10.2019
15:00
Błyskawica Wyciąże
1:4
Złomex II Branice
20.10.2019
15:00
Contra II Sułków
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
LKS II Czarnochowice
0:4
Promień Zakrzowiec
Wawrzynianka Wawrzeńczyce pauzuje.

9. kolejka 19.10.2019

19.10.2019
15:00
Błyskawica Wyciąże
1:4
Złomex II Branice
20.10.2019
15:00
Contra II Sułków
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
LKS II Czarnochowice
0:4
Promień Zakrzowiec
Wawrzynianka Wawrzeńczyce pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

Liga Centralnej Europy Blind Football

Wisła Kraków
1:0
OBSV Wiedeń
08.12.2019
08:55
Śląsk Wrocław
0:0
BSC Praga
08.12.2019
09:50
Lass Budapeszt
0:0
Avoy Mu Brno
08.12.2019
10:45
BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
11:40
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
12:35
przełożony
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt
08.12.2019
13:30