facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Tęcza Piekary
:
Trzebol Wielkie Drogi
24.08.2019
17:00
Nadwiślan Rusocice
:
Sankowia Sanka
25.08.2019
16:30
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
25.08.2019
13:00
Tyniec Kraków
:
Piast Skawina
25.08.2019
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
25.08.2019
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Pozowianka Pozowice
25.08.2019
13:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Radziszowianka II
25.08.2019
17:30

2. kolejka 31.08.2019

Borkowianka Borek Sz.
:
Gwiazda Ściejowice
31.08.2019
00:00
Pozowianka Pozowice
:
Tęcza Piekary
31.08.2019
00:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
31.08.2019
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Tyniec Kraków
31.08.2019
00:00
Piast Skawina
:
Błękitni Czułówek
31.08.2019
00:00
Skawinka II Skawina
:
Nadwiślan Rusocice
31.08.2019
00:00
Radziszowianka II
:
Sankowia Sanka
31.08.2019
00:00

3. kolejka 04.09.2019

Sankowia Sanka
:
Skawinka II Skawina
04.09.2019
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Piast Skawina
04.09.2019
00:00
Błękitni Czułówek
:
Lotnik II Kryspinów
04.09.2019
00:00
Tyniec Kraków
:
Trzebol Wielkie Drogi
04.09.2019
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Pozowianka Pozowice
04.09.2019
00:00
Tęcza Piekary
:
Borkowianka Borek Sz.
04.09.2019
00:00
Gwiazda Ściejowice
:
Radziszowianka II
04.09.2019
00:00

4. kolejka 07.09.2019

Pozowianka Pozowice
:
Tyniec Kraków
07.09.2019
00:00
Gwiazda Ściejowice
:
Tęcza Piekary
07.09.2019
00:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Sparta Przeginia Duchowna
07.09.2019
00:00
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
07.09.2019
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Nadwiślan Rusocice
07.09.2019
00:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Błękitni Czułówek
07.09.2019
00:00
Piast Skawina
:
Sankowia Sanka
07.09.2019
00:00

5. kolejka 14.09.2019

Skawinka II Skawina
:
Piast Skawina
14.09.2019
00:00
Tyniec Kraków
:
Borkowianka Borek Sz.
14.09.2019
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Gwiazda Ściejowice
14.09.2019
00:00
Sankowia Sanka
:
Lotnik II Kryspinów
14.09.2019
00:00
Błękitni Czułówek
:
Pozowianka Pozowice
14.09.2019
00:00
Tęcza Piekary
:
Radziszowianka II
14.09.2019
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Trzebol Wielkie Drogi
14.09.2019
00:00

6. kolejka 21.09.2019

Pozowianka Pozowice
:
Nadwiślan Rusocice
21.09.2019
00:00
Gwiazda Ściejowice
:
Tyniec Kraków
21.09.2019
00:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Błękitni Czułówek
21.09.2019
00:00
Radziszowianka II
:
Piast Skawina
21.09.2019
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Skawinka II Skawina
21.09.2019
00:00
Tęcza Piekary
:
Sparta Przeginia Duchowna
21.09.2019
00:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sankowia Sanka
21.09.2019
00:00

7. kolejka 28.09.2019

Skawinka II Skawina
:
Trzebol Wielkie Drogi
28.09.2019
00:00
Tyniec Kraków
:
Tęcza Piekary
28.09.2019
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Radziszowianka II
28.09.2019
00:00
Sankowia Sanka
:
Pozowianka Pozowice
28.09.2019
00:00
Błękitni Czułówek
:
Gwiazda Ściejowice
28.09.2019
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Borkowianka Borek Sz.
28.09.2019
00:00
Piast Skawina
:
Lotnik II Kryspinów
28.09.2019
00:00

8. kolejka 05.10.2019

Sparta Przeginia Duchowna
:
Tyniec Kraków
05.10.2019
00:00
Pozowianka Pozowice
:
Skawinka II Skawina
05.10.2019
00:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
05.10.2019
00:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Sankowia Sanka
05.10.2019
00:00
Radziszowianka II
:
Lotnik II Kryspinów
05.10.2019
00:00
Tęcza Piekary
:
Błękitni Czułówek
05.10.2019
00:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Piast Skawina
05.10.2019
00:00

9. kolejka 12.10.2019

Skawinka II Skawina
:
Borkowianka Borek Sz.
12.10.2019
00:00
Tyniec Kraków
:
Radziszowianka II
12.10.2019
00:00
Sankowia Sanka
:
Gwiazda Ściejowice
12.10.2019
00:00
Błękitni Czułówek
:
Sparta Przeginia Duchowna
12.10.2019
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Trzebol Wielkie Drogi
12.10.2019
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Tęcza Piekary
12.10.2019
00:00
Piast Skawina
:
Pozowianka Pozowice
12.10.2019
00:00

10. kolejka 19.10.2019

Tyniec Kraków
:
Błękitni Czułówek
19.10.2019
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
19.10.2019
00:00
Pozowianka Pozowice
:
Lotnik II Kryspinów
19.10.2019
00:00
Gwiazda Ściejowice
:
Skawinka II Skawina
19.10.2019
00:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Piast Skawina
19.10.2019
00:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
19.10.2019
00:00
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
19.10.2019
00:00

11. kolejka 26.10.2019

Skawinka II Skawina
:
Tęcza Piekary
26.10.2019
00:00
Sankowia Sanka
:
Sparta Przeginia Duchowna
26.10.2019
00:00
Błękitni Czułówek
:
Radziszowianka II
26.10.2019
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Borkowianka Borek Sz.
26.10.2019
00:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Pozowianka Pozowice
26.10.2019
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Tyniec Kraków
26.10.2019
00:00
Piast Skawina
:
Gwiazda Ściejowice
26.10.2019
00:00

12. kolejka 02.11.2019

Tyniec Kraków
:
Sankowia Sanka
02.11.2019
00:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Skawinka II Skawina
02.11.2019
00:00
Błękitni Czułówek
:
Nadwiślan Rusocice
02.11.2019
00:00
Gwiazda Ściejowice
:
Lotnik II Kryspinów
02.11.2019
00:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
02.11.2019
00:00
Radziszowianka II
:
Pozowianka Pozowice
02.11.2019
00:00
Tęcza Piekary
:
Piast Skawina
02.11.2019
00:00

13. kolejka 09.11.2019

Skawinka II Skawina
:
Tyniec Kraków
09.11.2019
00:00
Pozowianka Pozowice
:
Borkowianka Borek Sz.
09.11.2019
00:00
Sankowia Sanka
:
Błękitni Czułówek
09.11.2019
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Tęcza Piekary
09.11.2019
00:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Gwiazda Ściejowice
09.11.2019
00:00
Nadwiślan Rusocice
:
Radziszowianka II
09.11.2019
00:00
Piast Skawina
:
Sparta Przeginia Duchowna
09.11.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 24.08.2019

24.08.2019
17:00
Tęcza Piekary
:
Trzebol Wielkie Drogi
25.08.2019
16:30
Nadwiślan Rusocice
:
Sankowia Sanka
25.08.2019
13:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
25.08.2019
13:00
Tyniec Kraków
:
Piast Skawina
25.08.2019
11:00
Sparta Przeginia Duchowna
:
Lotnik II Kryspinów
25.08.2019
13:00
Gwiazda Ściejowice
:
Pozowianka Pozowice
25.08.2019
17:30
Borkowianka Borek Sz.
:
Radziszowianka II
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 31.08.2019

31.08.2019
00:00
Borkowianka Borek Sz.
:
Gwiazda Ściejowice
31.08.2019
00:00
Pozowianka Pozowice
:
Tęcza Piekary
31.08.2019
00:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
31.08.2019
00:00
Lotnik II Kryspinów
:
Tyniec Kraków
31.08.2019
00:00
Piast Skawina
:
Błękitni Czułówek
31.08.2019
00:00
Skawinka II Skawina
:
Nadwiślan Rusocice
31.08.2019
00:00
Radziszowianka II
:
Sankowia Sanka

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00