facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Wisła Kraków
Stal Rzeszów
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona Kielce
1:1
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Łęczna
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

2. kolejka 24.08.2019

Stal Rzeszów
1:1
Górnik Łęczna
24.08.2019
12:00
Sandecja Nowy Sącz
1:2
Motor Lublin
24.08.2019
12:00
AP 21 Kraków
1:7
Wisła Kraków
25.08.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
KKP Korona Kielce
04.09.2019
12:00

3. kolejka 31.08.2019

KKP Korona Kielce
5:0
Stal Rzeszów
31.08.2019
12:00
Wisła Kraków
4:0
Sandecja Nowy Sącz
31.08.2019
14:30
Motor Lublin
5:0
TOP 54 Biała Podlaska
01.09.2019
11:00
Górnik Łęczna
1:1
AP 21 Kraków
01.09.2019
12:00

4. kolejka 07.09.2019

Stal Rzeszów
0:3
Motor Lublin
07.09.2019
12:00
Wisła Kraków
5:0
Górnik Łęczna
07.09.2019
11:00
AP 21 Kraków
0:2
KKP Korona Kielce
07.09.2019
14:30
Sandecja Nowy Sącz
1:2
TOP 54 Biała Podlaska
08.09.2019
11:00

5. kolejka 14.09.2019

KKP Korona Kielce
2:3
Wisła Kraków
14.09.2019
12:00
Górnik Łęczna
3:1
Sandecja Nowy Sącz
14.09.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:1
Stal Rzeszów
14.09.2019
12:00
Motor Lublin
5:0
AP 21 Kraków
15.09.2019
13:00

6. kolejka 21.09.2019

Górnik Łęczna
0:2
KKP Korona Kielce
20.09.2019
15:30
Wisła Kraków
Motor Lublin
21.09.2019
16:00
AP 21 Kraków
2:2
TOP 54 Biała Podlaska
21.09.2019
14:30
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Stal Rzeszów
22.09.2019
12:00

7. kolejka 28.09.2019

Stal Rzeszów
0:2
AP 21 Kraków
28.09.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Wisła Kraków
28.09.2019
12:00
Motor Lublin
2:0
Górnik Łęczna
29.09.2019
15:00
KKP Korona Kielce
0:0
Sandecja Nowy Sącz
29.09.2019
12:00

8. kolejka 05.10.2019

Sandecja Nowy Sącz
1:0
AP 21 Kraków
05.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:2
Górnik Łęczna
05.10.2019
15:00
Motor Lublin
4:1
KKP Korona Kielce
05.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
1:8
Wisła Kraków
06.10.2019
14:00

9. kolejka 12.10.2019

Wisła Kraków
1:1
AP 21 Kraków
12.10.2019
10:00
Motor Lublin
2:0
Sandecja Nowy Sącz
12.10.2019
13:00
Górnik Łęczna
2:1
Stal Rzeszów
13.10.2019
12:00
KKP Korona Kielce
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
13.10.2019
12:00

10. kolejka 19.10.2019

Sandecja Nowy Sącz
0:2
Wisła Kraków
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
Motor Lublin
19.10.2019
13:30
AP 21 Kraków
0:5
Górnik Łęczna
20.10.2019
12:00
Stal Rzeszów
1:2
KKP Korona Kielce
20.10.2019
12:00

11. kolejka 26.10.2019

TOP 54 Biała Podlaska
2:2
Sandecja Nowy Sącz
26.10.2019
11:00
Motor Lublin
3:2
Stal Rzeszów
26.10.2019
13:00
Górnik Łęczna
0:2
Wisła Kraków
27.10.2019
10:00
KKP Korona Kielce
6:0
AP 21 Kraków
27.10.2019
12:00

12. kolejka 02.11.2019

Wisła Kraków
0:4
KKP Korona Kielce
31.10.2019
14:00
AP 21 Kraków
0:4
Motor Lublin
02.11.2019
14:30
Sandecja Nowy Sącz
0:1
Górnik Łęczna
03.11.2019
12:00
Stal Rzeszów
1:3
TOP 54 Biała Podlaska
03.11.2019
12:00

13. kolejka 09.11.2019

Stal Rzeszów
2:1
Sandecja Nowy Sącz
09.11.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
5:1
AP 21 Kraków
09.11.2019
13:00
Motor Lublin
0:1
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00
KKP Korona Kielce
1:1
Górnik Łęczna
10.11.2019
12:00

14. kolejka 16.11.2019

Sandecja Nowy Sącz
1:4
KKP Korona Kielce
15.11.2019
14:00
Wisła Kraków
5:0
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
10:00
Górnik Łęczna
4:2
Motor Lublin
16.11.2019
10:00
AP 21 Kraków
:
Stal Rzeszów
17.11.2019
15:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 16.11.2019

15.11.2019
14:00
Sandecja Nowy Sącz
1:4
KKP Korona Kielce
16.11.2019
10:00
Wisła Kraków
5:0
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
10:00
Górnik Łęczna
4:2
Motor Lublin
17.11.2019
15:00
AP 21 Kraków
:
Stal Rzeszów

14. kolejka 16.11.2019

15.11.2019
14:00
Sandecja Nowy Sącz
1:4
KKP Korona Kielce
16.11.2019
10:00
Wisła Kraków
5:0
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
10:00
Górnik Łęczna
4:2
Motor Lublin
17.11.2019
15:00
AP 21 Kraków
:
Stal Rzeszów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

Liga Centralnej Europy Blind Football

Wisła Kraków
1:0
OBSV Wiedeń
08.12.2019
08:55
Śląsk Wrocław
0:0
BSC Praga
08.12.2019
09:50
Lass Budapeszt
0:0
Avoy Mu Brno
08.12.2019
10:45
BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
11:40
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
12:35
przełożony
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt
08.12.2019
13:30