facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-18

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Korona Kielce
2:1
Górnik Zabrze
09.08.2019
16:00
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
10.08.2019
12:00
Arka Gdynia
2:1
Pogoń Szczecin
10.08.2019
12:00
UKS SMS Łódź
1:3
Escola Varsovia Warszawa
10.08.2019
15:00
Zagłębie Lubin
Cracovia Kraków
10.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
2:6
Lech Poznań
11.08.2019
11:00
Lechia Gdańsk
0:3
Jagiellonia Białystok
11.08.2019
13:00
Hutnik Kraków
Legia Warszawa
11.08.2019
12:00

2. kolejka 17.08.2019

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
UKS SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka Gdynia
17.08.2019
14:00
Jagiellonia Białystok
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
6:6
Lechia Gdańsk
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:2
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

3. kolejka 24.08.2019

Arka Gdynia
4:0
Jagiellonia Białystok
24.08.2019
13:00
UKS SMS Łódź
1:3
Legia Warszawa
24.08.2019
12:00
Zagłębie Lubin
7:0
Pogoń Szczecin
24.08.2019
12:00
Korona Kielce
2:3
Escola Varsovia Warszawa
24.08.2019
14:00
Wisła Kraków
Lech Poznań
25.08.2019
12:00
Lechia Gdańsk
2:2
Gwarek Zabrze
25.08.2019
13:00
Hutnik Kraków
2:5
Śląsk Wrocław
25.08.2019
13:00
Górnik Zabrze
3:0
Cracovia Kraków
25.08.2019
12:00

4. kolejka 31.08.2019

Legia Warszawa
4:2
Zagłębie Lubin
30.08.2019
12:00
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
30.08.2019
11:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
31.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
3:1
Korona Kielce
31.08.2019
11:00
Jagiellonia Białystok
5:1
UKS SMS Łódź
31.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
3:2
Arka Gdynia
31.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
Hutnik Kraków
01.09.2019
11:30
Escola Varsovia Warszawa
2:3
Górnik Zabrze
11.09.2019
16:00

5. kolejka 07.09.2019

Arka Gdynia
3:1
Gwarek Zabrze
07.09.2019
11:00
UKS SMS Łódź
4:2
Śląsk Wrocław
07.09.2019
13:00
Zagłębie Lubin
1:0
Jagiellonia Białystok
07.09.2019
11:00
Korona Kielce
3:2
Legia Warszawa
07.09.2019
14:00
Górnik Zabrze
1:0
Pogoń Szczecin
07.09.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Escola Varsovia Warszawa
07.09.2019
12:00
Lechia Gdańsk
3:2
Lech Poznań
08.09.2019
13:00
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
08.09.2019
17:00

6. kolejka 14.09.2019

Lech Poznań
4:0
Escola Varsovia Warszawa
14.09.2019
12:00
Pogoń Szczecin
2:1
Cracovia Kraków
14.09.2019
11:00
Legia Warszawa
1:1
Górnik Zabrze
14.09.2019
14:00
Śląsk Wrocław
1:2
Zagłębie Lubin
14.09.2019
12:00
Wisła Kraków
Arka Gdynia
14.09.2019
16:30
Lechia Gdańsk
Hutnik Kraków
14.09.2019
11:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Korona Kielce
15.09.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:0
UKS SMS Łódź
15.09.2019
12:00

7. kolejka 21.09.2019

UKS SMS Łódź
3:2
Wisła Kraków
21.09.2019
12:00
Zagłębie Lubin
1:2
Gwarek Zabrze
21.09.2019
12:00
Korona Kielce
2:1
Śląsk Wrocław
21.09.2019
12:00
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
21.09.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:2
Pogoń Szczecin
21.09.2019
12:00
Hutnik Kraków
Lech Poznań
22.09.2019
15:00
Arka Gdynia
0:1
Lechia Gdańsk
22.09.2019
13:00
Górnik Zabrze
1:0
Jagiellonia Białystok
22.09.2019
16:00

8. kolejka 28.09.2019

Lech Poznań
0:2
Pogoń Szczecin
27.09.2019
16:00
Legia Warszawa
0:0
Escola Varsovia Warszawa
28.09.2019
12:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Cracovia Kraków
28.09.2019
12:00
Śląsk Wrocław
1:3
Górnik Zabrze
28.09.2019
12:00
Wisła Kraków
1:1
Zagłębie Lubin
28.09.2019
16:00
Lechia Gdańsk
0:4
UKS SMS Łódź
28.09.2019
14:00
Hutnik Kraków
0:2
Arka Gdynia
28.09.2019
13:30
Gwarek Zabrze
0:3
Korona Kielce
29.09.2019
12:30

9. kolejka 05.10.2019

Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
03.10.2019
12:00
UKS SMS Łódź
Hutnik Kraków
05.10.2019
12:00
Zagłębie Lubin
2:1
Lechia Gdańsk
05.10.2019
12:00
Korona Kielce
Wisła Kraków
05.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:1
Śląsk Wrocław
05.10.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:1
Jagiellonia Białystok
05.10.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:2
Legia Warszawa
05.10.2019
11:00
Górnik Zabrze
3:1
Gwarek Zabrze
06.10.2019
11:00

10. kolejka 12.10.2019

Jagiellonia Białystok
1:1
Pogoń Szczecin
12.10.2019
12:00
Śląsk Wrocław
5:1
Escola Varsovia Warszawa
12.10.2019
12:00
Arka Gdynia
2:1
UKS SMS Łódź
12.10.2019
13:00
Gwarek Zabrze
2:0
Cracovia Kraków
13.10.2019
11:30
Wisła Kraków
1:2
Górnik Zabrze
13.10.2019
12:00
Lechia Gdańsk
0:2
Korona Kielce
13.10.2019
13:00
Hutnik Kraków
0:4
Zagłębie Lubin
13.10.2019
12:00
Lech Poznań
1:1
Legia Warszawa
23.10.2019
12:00

11. kolejka 19.10.2019

UKS SMS Łódź
3:2
Lech Poznań
19.10.2019
12:00
Zagłębie Lubin
3:1
Arka Gdynia
19.10.2019
12:00
Korona Kielce
Hutnik Kraków
19.10.2019
12:00
Pogoń Szczecin
1:3
Śląsk Wrocław
19.10.2019
11:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
19.10.2019
12:00
Górnik Zabrze
2:1
Lechia Gdańsk
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00

12. kolejka 26.10.2019

Lech Poznań
0:0
Jagiellonia Białystok
26.10.2019
12:00
Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
26.10.2019
12:00
Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków
26.10.2019
11:00
UKS SMS Łódź
0:2
Zagłębie Lubin
26.10.2019
12:00
Gwarek Zabrze
1:3
Pogoń Szczecin
27.10.2019
11:30
Wisła Kraków
1:2
Escola Varsovia Warszawa
27.10.2019
12:00
Hutnik Kraków
2:3
Górnik Zabrze
27.10.2019
12:00
Arka Gdynia
0:3
Korona Kielce
27.10.2019
15:00

13. kolejka 02.11.2019

Korona Kielce
1:1
UKS SMS Łódź
30.10.2019
14:00
Górnik Zabrze
0:2
Arka Gdynia
30.10.2019
12:00
Legia Warszawa
2:1
Gwarek Zabrze
30.10.2019
12:00
Jagiellonia Białystok
1:5
Śląsk Wrocław
30.10.2019
12:00
Zagłębie Lubin
3:1
Lech Poznań
31.10.2019
14:00
Pogoń Szczecin
1:1
Wisła Kraków
31.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:1
Lechia Gdańsk
02.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
Hutnik Kraków
03.11.2019
12:00

14. kolejka 09.11.2019

Lech Poznań
2:1
Śląsk Wrocław
09.11.2019
12:00
Wisła Kraków
1:5
Legia Warszawa
09.11.2019
12:00
Lechia Gdańsk
1:2
Pogoń Szczecin
09.11.2019
15:00
Arka Gdynia
3:3
Cracovia Kraków
09.11.2019
11:00
UKS SMS Łódź
0:3
Górnik Zabrze
09.11.2019
12:00
Zagłębie Lubin
3:2
Korona Kielce
09.11.2019
11:00
Gwarek Zabrze
0:0
Jagiellonia Białystok
10.11.2019
11:30
Hutnik Kraków
2:2
Escola Varsovia Warszawa
10.11.2019
13:00

15. kolejka 16.11.2019

Korona Kielce
2:1
Lech Poznań
16.11.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:0
Arka Gdynia
16.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
Hutnik Kraków
16.11.2019
11:00
Legia Warszawa
4:2
Lechia Gdańsk
16.11.2019
12:00
Jagiellonia Białystok
Wisła Kraków
16.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
2:2
Zagłębie Lubin
17.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
3:2
UKS SMS Łódź
17.11.2019
12:00
Śląsk Wrocław
2:2
Gwarek Zabrze
17.11.2019
12:00

16. kolejka 23.11.2019

Śląsk Wrocław
3:1
Wisła Kraków
23.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
3:2
Arka Gdynia
23.11.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
2:0
UKS SMS Łódź
23.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
3:2
Zagłębie Lubin
23.11.2019
11:00
Jagiellonia Białystok
3:3
Lechia Gdańsk
23.11.2019
12:00
Legia Warszawa
1:0
Hutnik Kraków
23.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
2:0
Korona Kielce
24.11.2019
12:00
Lech Poznań
1:2
Gwarek Zabrze
24.11.2019
12:00

17. kolejka

Górnik Zabrze
:
Lech Poznań
 
 
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
 
 
Zagłębie Lubin
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
UKS SMS Łódź
:
Pogoń Szczecin
 
 
Arka Gdynia
:
Legia Warszawa
 
 
Hutnik Kraków
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Lechia Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
 
 
Wisła Kraków
:
Gwarek Zabrze
 
 

18. kolejka

Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
 
 
Legia Warszawa
:
UKS SMS Łódź
 
 
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Korona Kielce
 
 
Lech Poznań
:
Wisła Kraków
 
 
Gwarek Zabrze
:
Lechia Gdańsk
 
 
Śląsk Wrocław
:
Hutnik Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
 
 

19. kolejka

Zagłębie Lubin
:
Legia Warszawa
 
 
Lechia Gdańsk
:
Wisła Kraków
 
 
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
 
 
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
 
 
UKS SMS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
 
 
Hutnik Kraków
:
Gwarek Zabrze
 
 
Górnik Zabrze
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 

20. kolejka

Gwarek Zabrze
:
Arka Gdynia
 
 
Śląsk Wrocław
:
UKS SMS Łódź
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
 
 
Legia Warszawa
:
Korona Kielce
 
 
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Cracovia Kraków
 
 
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
 
 
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
 
 

21. kolejka

Escola Varsovia Warszawa
:
Lech Poznań
 
 
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
 
 
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
 
 
Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
 
 
Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
 
 
Hutnik Kraków
:
Lechia Gdańsk
 
 
Korona Kielce
:
Jagiellonia Białystok
 
 
UKS SMS Łódź
:
Gwarek Zabrze
 
 

22. kolejka

Wisła Kraków
:
UKS SMS Łódź
 
 
Gwarek Zabrze
:
Zagłębie Lubin
 
 
Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
 
 
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
 
 
Pogoń Szczecin
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Lech Poznań
:
Hutnik Kraków
 
 
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Zabrze
 
 

23. kolejka

Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Legia Warszawa
 
 
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
 
 
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
 
 
UKS SMS Łódź
:
Lechia Gdańsk
 
 
Arka Gdynia
:
Hutnik Kraków
 
 
Korona Kielce
:
Gwarek Zabrze
 
 

24. kolejka

Lech Poznań
:
Arka Gdynia
 
 
Hutnik Kraków
:
UKS SMS Łódź
 
 
Lechia Gdańsk
:
Zagłębie Lubin
 
 
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
 
 
Śląsk Wrocław
:
Cracovia Kraków
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Legia Warszawa
:
Pogoń Szczecin
 
 
Gwarek Zabrze
:
Górnik Zabrze
 
 

25. kolejka

Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
 
 
UKS SMS Łódź
:
Arka Gdynia
 
 
Cracovia Kraków
:
Gwarek Zabrze
 
 
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
 
 
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
 
 
Zagłębie Lubin
:
Hutnik Kraków
 
 
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
 
 

26. kolejka

Lech Poznań
:
UKS SMS Łódź
 
 
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
 
 
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
 
 
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Legia Warszawa
 
 
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
 
 
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
 
 
Gwarek Zabrze
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 

27. kolejka

Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
 
 
Legia Warszawa
:
Śląsk Wrocław
 
 
Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
 
 
Zagłębie Lubin
:
UKS SMS Łódź
 
 
Pogoń Szczecin
:
Gwarek Zabrze
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Wisła Kraków
 
 
Górnik Zabrze
:
Hutnik Kraków
 
 
Korona Kielce
:
Arka Gdynia
 
 

28. kolejka

UKS SMS Łódź
:
Korona Kielce
 
 
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
 
 
Gwarek Zabrze
:
Legia Warszawa
 
 
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Lech Poznań
:
Zagłębie Lubin
 
 
Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
 
 
Lechia Gdańsk
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
 
 

29. kolejka

Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
 
 
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
 
 
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
 
 
Cracovia Kraków
:
Arka Gdynia
 
 
Górnik Zabrze
:
UKS SMS Łódź
 
 
Korona Kielce
:
Zagłębie Lubin
 
 
Jagiellonia Białystok
:
Gwarek Zabrze
 
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Hutnik Kraków
 
 

30. kolejka

Lech Poznań
:
Korona Kielce
 
 
Arka Gdynia
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Hutnik Kraków
:
Pogoń Szczecin
 
 
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
 
 
Wisła Kraków
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
 
 
UKS SMS Łódź
:
Cracovia Kraków
 
 
Gwarek Zabrze
:
Śląsk Wrocław
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka

 
 
Lech Poznań
:
Korona Kielce
 
 
Arka Gdynia
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Hutnik Kraków
:
Pogoń Szczecin
 
 
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
 
 
Wisła Kraków
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
 
 
UKS SMS Łódź
:
Cracovia Kraków
 
 
Gwarek Zabrze
:
Śląsk Wrocław

30. kolejka

 
 
Lech Poznań
:
Korona Kielce
 
 
Arka Gdynia
:
Escola Varsovia Warszawa
 
 
Hutnik Kraków
:
Pogoń Szczecin
 
 
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
 
 
Wisła Kraków
:
Jagiellonia Białystok
 
 
Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
 
 
UKS SMS Łódź
:
Cracovia Kraków
 
 
Gwarek Zabrze
:
Śląsk Wrocław

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

Liga Centralnej Europy Blind Football

Wisła Kraków
1:0
OBSV Wiedeń
08.12.2019
08:55
Śląsk Wrocław
0:0
BSC Praga
08.12.2019
09:50
Lass Budapeszt
0:0
Avoy Mu Brno
08.12.2019
10:45
BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
11:40
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
12:35
przełożony
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt
08.12.2019
13:30