facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2019

Czapla Czaple Male
10:1
Cobra Wężerów
25.08.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Northstar Miechów
25.08.2019
11:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Northstar, na boisku 1:4
Victoria Smroków
3:1
Nidzica Słaboszów
25.08.2019
11:00
Zryw Przesławice
1:5
Dłubnia Trzyciąż
25.08.2019
14:00

2. kolejka 31.08.2019

Northstar Miechów
6:2
Czapla Czaple Male
31.08.2019
17:00
Dłubnia Trzyciąż
3:0 v.o.
Cobra Wężerów
31.08.2019
17:00
Zryw Przesławice
0:11
Victoria Smroków
01.09.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
3:2
Trzy Buki Wierzchowisko
01.09.2019
16:00

3. kolejka 08.09.2019

Czapla Czaple Male
5:4
Nidzica Słaboszów
08.09.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
6:1
Zryw Przesławice
08.09.2019
11:00
Victoria Smroków
1:5
Dłubnia Trzyciąż
08.09.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Northstar Miechów
08.09.2019
12:00

4. kolejka 15.09.2019

Victoria Smroków
6:2
Trzy Buki Wierzchowisko
15.09.2019
11:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
15.09.2019
15:00
Zryw Przesławice
6:2
Czapla Czaple Male
15.09.2019
16:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Northstar Miechów
03.11.2019
14:00

5. kolejka 21.09.2019

Northstar Miechów
6:3
Nidzica Słaboszów
21.09.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:8
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2019
11:00
Czapla Czaple Male
2:5
Victoria Smroków
22.09.2019
11:00
Cobra Wężerów
4:1
Zryw Przesławice
22.09.2019
12:00

6. kolejka 28.09.2019

Dłubnia Trzyciąż
1:2
Nidzica Słaboszów
28.09.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
2:3
Czapla Czaple Male
29.09.2019
11:00
Victoria Smroków
5:0
Cobra Wężerów
29.09.2019
11:00
Zryw Przesławice
0:5
Northstar Miechów
29.09.2019
16:00

7. kolejka 05.10.2019

Northstar Miechów
7:2
Victoria Smroków
05.10.2019
15:30
Czapla Czaple Male
1:5
Dłubnia Trzyciąż
06.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
3:1
Trzy Buki Wierzchowisko
06.10.2019
12:00
Nidzica Słaboszów
3:0
Zryw Przesławice
06.10.2019
15:00

8. kolejka 12.10.2019

Northstar Miechów
5:0
Trzy Buki Wierzchowisko
12.10.2019
15:00
walkower 5:0, przerwany po I połowie przy stanie 5:0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Cobra Wężerów
1:4
Czapla Czaple Male
13.10.2019
12:00
Nidzica Słaboszów
3:3
Victoria Smroków
13.10.2019
15:00
Dłubnia Trzyciąż
7:1
Zryw Przesławice
13.10.2019
15:00

9. kolejka 19.10.2019

Czapla Czaple Male
1:4
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:4
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
4:0
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

10. kolejka 26.10.2019

Northstar Miechów
1:1
Cobra Wężerów
26.10.2019
15:00
Nidzica Słaboszów
2:1
Czapla Czaple Male
27.10.2019
15:00
Zryw Przesławice
2:1
Trzy Buki Wierzchowisko
27.10.2019
15:00
Dłubnia Trzyciąż
3:1
Victoria Smroków
27.10.2019
15:00

11. kolejka

Trzy Buki Wierzchowisko
:
Victoria Smroków
 
 
Cobra Wężerów
:
Nidzica Słaboszów
 
 
Czapla Czaple Male
:
Zryw Przesławice
 
 
Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 

12. kolejka

Nidzica Słaboszów
:
Northstar Miechów
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Victoria Smroków
:
Czapla Czaple Male
 
 
Zryw Przesławice
:
Cobra Wężerów
 
 

13. kolejka

Nidzica Słaboszów
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Cobra Wężerów
:
Victoria Smroków
 
 
Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
 
 

14. kolejka

Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Czapla Czaple Male
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Cobra Wężerów
 
 
Zryw Przesławice
:
Nidzica Słaboszów
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka

 
 
Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Czapla Czaple Male
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Cobra Wężerów
 
 
Zryw Przesławice
:
Nidzica Słaboszów

14. kolejka

 
 
Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Czapla Czaple Male
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Cobra Wężerów
 
 
Zryw Przesławice
:
Nidzica Słaboszów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny