facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Stare Bukowno
1:2
Piliczanka Pilica
24.08.2019
16:30
Pilica Wierbka
0:2
Hetman Dłużec
25.08.2019
11:30
Orzeł Kwaśniów
3:1
Olimpia Łobzów
25.08.2019
13:00
Błyskawica Kolbark
2:2
Strumyk Zarzecze
25.08.2019
17:00

2. kolejka 31.08.2019

Olimpia Łobzów
2:6
Błyskawica Kolbark
31.08.2019
17:00
Strumyk Zarzecze
3:2
Stare Bukowno
31.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
1:2
Orzeł Kwaśniów
01.09.2019
11:30
Hetman Dłużec
2:5
Piliczanka Pilica
01.09.2019
12:30

3. kolejka 07.09.2019

Stare Bukowno
3:1
Olimpia Łobzów
07.09.2019
16:30
Orzeł Kwaśniów
5:2
Hetman Dłużec
08.09.2019
13:00
Piliczanka Pilica
3:3
Strumyk Zarzecze
08.09.2019
17:00
Błyskawica Kolbark
5:0
Pilica Wierbka
08.09.2019
17:00

4. kolejka 14.09.2019

Pilica Wierbka
0:2
Stare Bukowno
15.09.2019
11:30
Hetman Dłużec
7:0
Strumyk Zarzecze
15.09.2019
15:00
Olimpia Łobzów
3:7
Piliczanka Pilica
25.09.2019
17:00
Orzeł Kwaśniów
3:2
Błyskawica Kolbark
03.11.2019
13:00

5. kolejka 21.09.2019

Stare Bukowno
2:1
Orzeł Kwaśniów
21.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
7:1
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Hetman Dłużec
22.09.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
1:4
Olimpia Łobzów
02.11.2019
14:00

6. kolejka 29.09.2019

Pilica Wierbka
2:2
Strumyk Zarzecze
29.09.2019
11:30
Orzeł Kwaśniów
3:3
Piliczanka Pilica
29.09.2019
13:00
Hetman Dłużec
5:2
Olimpia Łobzów
29.09.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
2:0
Stare Bukowno
29.09.2019
16:00

7. kolejka 05.10.2019

Stare Bukowno
0:0
Hetman Dłużec
05.10.2019
15:30
Strumyk Zarzecze
0:6
Orzeł Kwaśniów
05.10.2019
15:30
walkower 0:6, występ nieuprawnionego do gry (brak dowodu tożsamości) zawodnika w drużynie Strumyka, na boisku 4:6
Olimpia Łobzów
2:0
Pilica Wierbka
06.10.2019
11:00
Piliczanka Pilica
1:2
Błyskawica Kolbark
06.10.2019
15:00

8. kolejka 12.10.2019

Piliczanka Pilica
5:0
Stare Bukowno
12.10.2019
15:00
Hetman Dłużec
2:1
Pilica Wierbka
12.10.2019
11:00
Olimpia Łobzów
3:3
Orzeł Kwaśniów
13.10.2019
11:00
Strumyk Zarzecze
1:3
Błyskawica Kolbark
13.10.2019
14:00

9. kolejka 19.10.2019

Błyskawica Kolbark
3:1
Olimpia Łobzów
19.10.2019
15:30
Stare Bukowno
2:0
Strumyk Zarzecze
19.10.2019
15:30
Orzeł Kwaśniów
5:0
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
1:1
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

10. kolejka 26.10.2019

Hetman Dłużec
1:1
Orzeł Kwaśniów
26.10.2019
15:00
Olimpia Łobzów
2:1
Stare Bukowno
27.10.2019
11:00
Strumyk Zarzecze
1:3
Piliczanka Pilica
27.10.2019
11:00
Pilica Wierbka
1:3
Błyskawica Kolbark
27.10.2019
11:30

11. kolejka

Stare Bukowno
:
Pilica Wierbka
 
 
Strumyk Zarzecze
:
Hetman Dłużec
 
 
Piliczanka Pilica
:
Olimpia Łobzów
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Orzeł Kwaśniów
 
 

12. kolejka

Orzeł Kwaśniów
:
Stare Bukowno
 
 
Pilica Wierbka
:
Piliczanka Pilica
 
 
Hetman Dłużec
:
Błyskawica Kolbark
 
 
Olimpia Łobzów
:
Strumyk Zarzecze
 
 

13. kolejka

Strumyk Zarzecze
:
Pilica Wierbka
 
 
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
 
 
Stare Bukowno
:
Błyskawica Kolbark
 
 

14. kolejka

Hetman Dłużec
:
Stare Bukowno
 
 
Orzeł Kwaśniów
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Piliczanka Pilica
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka

 
 
Hetman Dłużec
:
Stare Bukowno
 
 
Orzeł Kwaśniów
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Piliczanka Pilica

14. kolejka

 
 
Hetman Dłużec
:
Stare Bukowno
 
 
Orzeł Kwaśniów
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Piliczanka Pilica

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30