facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.09.2019

Szczebel Lubień
5:0
Dukla Bysina
01.09.2019
17:00
LKS Trzebunia
2:1
Górki II Myślenice
07.09.2019
17:00
Iskra Głogoczów
2:4
Hejnał Krzyszkowice
08.09.2019
17:00
Wicher Stróża
7:1
Cisy Harbutowice
08.09.2019
17:00

2. kolejka 14.09.2019

Cisy Harbutowice
0:4
Hejnał Krzyszkowice
14.09.2019
15:00
Wicher Stróża
1:0
Szczebel Lubień
14.09.2019
17:00
Dukla Bysina
0:6
LKS Trzebunia
15.09.2019
16:00
Górki II Myślenice
0:4
Iskra Głogoczów
15.09.2019
16:00

3. kolejka 22.09.2019

Hejnał Krzyszkowice
8:0
Górki II Myślenice
22.09.2019
11:00
LKS Trzebunia
0:0
Wicher Stróża
22.09.2019
11:00
Szczebel Lubień
4:1
Cisy Harbutowice
22.09.2019
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
22.09.2019
16:00

4. kolejka 28.09.2019

Wicher Stróża
1:4
Iskra Głogoczów
28.09.2019
16:00
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
28.09.2019
16:00
Dukla Bysina
0:6
Hejnał Krzyszkowice
29.09.2019
14:00
Szczebel Lubień
0:6
LKS Trzebunia
29.09.2019
15:00

5. kolejka 05.10.2019

LKS Trzebunia
6:1
Cisy Harbutowice
06.10.2019
14:00
Hejnał Krzyszkowice
6:1
Wicher Stróża
06.10.2019
11:00
Iskra Głogoczów
4:0
Szczebel Lubień
06.10.2019
16:00
Górki II Myślenice
0:0
Dukla Bysina
06.10.2019
16:00

6. kolejka 12.10.2019

Wicher Stróża
6:1
Górki II Myślenice
12.10.2019
16:00
Szczebel Lubień
0:3
Hejnał Krzyszkowice
13.10.2019
15:00
Cisy Harbutowice
0:0
Dukla Bysina
13.10.2019
15:00
LKS Trzebunia
3:2
Iskra Głogoczów
13.10.2019
15:00

7. kolejka 19.10.2019

Dukla Bysina
1:4
Wicher Stróża
19.10.2019
15:00
Iskra Głogoczów
2:3
Cisy Harbutowice
19.10.2019
15:00
Hejnał Krzyszkowice
6:1
LKS Trzebunia
19.10.2019
15:30
Górki II Myślenice
0:3
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

8. kolejka

Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
 
 
Górki II Myślenice
:
LKS Trzebunia
 
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Iskra Głogoczów
 
 
Cisy Harbutowice
:
Wicher Stróża
 
 

9. kolejka

Hejnał Krzyszkowice
:
Cisy Harbutowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Wicher Stróża
 
 
LKS Trzebunia
:
Dukla Bysina
 
 
Iskra Głogoczów
:
Górki II Myślenice
 
 

10. kolejka

Górki II Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Wicher Stróża
:
LKS Trzebunia
 
 
Cisy Harbutowice
:
Szczebel Lubień
 
 
Dukla Bysina
:
Iskra Głogoczów
 
 

11. kolejka

Iskra Głogoczów
:
Wicher Stróża
 
 
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
 
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Dukla Bysina
 
 
LKS Trzebunia
:
Szczebel Lubień
 
 

12. kolejka

Cisy Harbutowice
:
LKS Trzebunia
 
 
Wicher Stróża
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Iskra Głogoczów
 
 
Dukla Bysina
:
Górki II Myślenice
 
 

13. kolejka

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
 
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Szczebel Lubień
 
 
Dukla Bysina
:
Cisy Harbutowice
 
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
 
 

14. kolejka

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
 
 
Cisy Harbutowice
:
Iskra Głogoczów
 
 
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka

 
 
Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
 
 
Cisy Harbutowice
:
Iskra Głogoczów
 
 
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice

14. kolejka

 
 
Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
 
 
Cisy Harbutowice
:
Iskra Głogoczów
 
 
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny