facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.09.2019

Szczebel Lubień
5:0
Dukla Bysina
01.09.2019
17:00
LKS Trzebunia
2:1
Górki II Myślenice
07.09.2019
17:00
Iskra Głogoczów
2:4
Hejnał Krzyszkowice
08.09.2019
17:00
Wicher Stróża
7:1
Cisy Harbutowice
08.09.2019
17:00

2. kolejka 14.09.2019

Cisy Harbutowice
0:4
Hejnał Krzyszkowice
14.09.2019
15:00
Wicher Stróża
1:0
Szczebel Lubień
14.09.2019
17:00
Dukla Bysina
0:6
LKS Trzebunia
15.09.2019
16:00
Górki II Myślenice
0:4
Iskra Głogoczów
15.09.2019
16:00

3. kolejka 22.09.2019

Hejnał Krzyszkowice
8:0
Górki II Myślenice
22.09.2019
11:00
LKS Trzebunia
0:0
Wicher Stróża
22.09.2019
11:00
Szczebel Lubień
4:1
Cisy Harbutowice
22.09.2019
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
22.09.2019
16:00

4. kolejka 28.09.2019

Wicher Stróża
1:4
Iskra Głogoczów
28.09.2019
16:00
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
28.09.2019
16:00
Dukla Bysina
0:6
Hejnał Krzyszkowice
29.09.2019
14:00
Szczebel Lubień
0:6
LKS Trzebunia
29.09.2019
15:00

5. kolejka 05.10.2019

LKS Trzebunia
6:1
Cisy Harbutowice
06.10.2019
14:00
Hejnał Krzyszkowice
6:1
Wicher Stróża
06.10.2019
11:00
Iskra Głogoczów
4:0
Szczebel Lubień
06.10.2019
16:00
Górki II Myślenice
0:0
Dukla Bysina
06.10.2019
16:00

6. kolejka 12.10.2019

Wicher Stróża
6:1
Górki II Myślenice
12.10.2019
16:00
Szczebel Lubień
0:3
Hejnał Krzyszkowice
13.10.2019
15:00
Cisy Harbutowice
0:0
Dukla Bysina
13.10.2019
15:00
LKS Trzebunia
3:2
Iskra Głogoczów
13.10.2019
15:00

7. kolejka 19.10.2019

Dukla Bysina
1:4
Wicher Stróża
19.10.2019
15:00
Iskra Głogoczów
2:3
Cisy Harbutowice
19.10.2019
15:00
Hejnał Krzyszkowice
6:1
LKS Trzebunia
19.10.2019
15:30
Górki II Myślenice
0:3
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

8. kolejka

Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
 
 
Górki II Myślenice
:
LKS Trzebunia
 
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Iskra Głogoczów
 
 
Cisy Harbutowice
:
Wicher Stróża
 
 

9. kolejka

Hejnał Krzyszkowice
:
Cisy Harbutowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Wicher Stróża
 
 
LKS Trzebunia
:
Dukla Bysina
 
 
Iskra Głogoczów
:
Górki II Myślenice
 
 

10. kolejka

Górki II Myślenice
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Wicher Stróża
:
LKS Trzebunia
 
 
Cisy Harbutowice
:
Szczebel Lubień
 
 
Dukla Bysina
:
Iskra Głogoczów
 
 

11. kolejka

Iskra Głogoczów
:
Wicher Stróża
 
 
Górki II Myślenice
:
Cisy Harbutowice
 
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Dukla Bysina
 
 
LKS Trzebunia
:
Szczebel Lubień
 
 

12. kolejka

Cisy Harbutowice
:
LKS Trzebunia
 
 
Wicher Stróża
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Iskra Głogoczów
 
 
Dukla Bysina
:
Górki II Myślenice
 
 

13. kolejka

Górki II Myślenice
:
Wicher Stróża
 
 
Hejnał Krzyszkowice
:
Szczebel Lubień
 
 
Dukla Bysina
:
Cisy Harbutowice
 
 
Iskra Głogoczów
:
LKS Trzebunia
 
 

14. kolejka

Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
 
 
Cisy Harbutowice
:
Iskra Głogoczów
 
 
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka

 
 
Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
 
 
Cisy Harbutowice
:
Iskra Głogoczów
 
 
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice

14. kolejka

 
 
Wicher Stróża
:
Dukla Bysina
 
 
Cisy Harbutowice
:
Iskra Głogoczów
 
 
LKS Trzebunia
:
Hejnał Krzyszkowice
 
 
Szczebel Lubień
:
Górki II Myślenice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30