facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka Lednica Grn
17.08.2019
17:30
Wiarusy II Igołomia
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

2. kolejka 24.08.2019

Dąb Zabierzów Bocheński
3:2
Wiarusy II Igołomia
24.08.2019
15:00
Gdovia II Gdów
5:1
Tęcza Słomiróg
24.08.2019
17:00
Batory Wola Batorska
1:2
Ledniczanka Lednica Grn
24.08.2019
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:5
Wieliczanka Wieliczka
25.08.2019
17:00
Górnik II Wieliczka
3:0
Start Brzezie
25.08.2019
16:00
Gryf Wiatowice
Sokół Chorągwica
25.08.2019
17:00
Iskra Zakrzów
1:2
Naprzód Ochmanów
25.08.2019
17:00

3. kolejka 31.08.2019

Naprzód Ochmanów
6:2
Gryf Wiatowice
31.08.2019
17:00
Sokół Chorągwica
Górnik II Wieliczka
31.08.2019
17:00
Start Brzezie
1:1
Gdovia II Gdów
31.08.2019
17:00
Wiarusy II Igołomia
4:0
Wilga Instalbud Golkowice
31.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Batory Wola Batorska
31.08.2019
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:5
Iskra Zakrzów
01.09.2019
11:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
01.09.2019
17:00

4. kolejka 07.09.2019

Batory Wola Batorska
2:3
Iskra Zakrzów
07.09.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:3
Start Brzezie
07.09.2019
15:00
Wieliczanka Wieliczka
3:2
Wiarusy II Igołomia
07.09.2019
15:00
Gdovia II Gdów
2:5
Sokół Chorągwica
07.09.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
2:3
Naprzód Ochmanów
08.09.2019
16:00
Gryf Wiatowice
10:4
Ledniczanka Lednica Grn
08.09.2019
16:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Tęcza Słomiróg
08.09.2019
17:00

5. kolejka 14.09.2019

Wiarusy II Igołomia
3:1
Batory Wola Batorska
14.09.2019
16:00
Iskra Zakrzów
4:1
Gryf Wiatowice
14.09.2019
16:00
Sokół Chorągwica
Dąb Zabierzów Bocheński
14.09.2019
16:30
Start Brzezie
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
14.09.2019
16:00
Naprzód Ochmanów
1:2
Gdovia II Gdów
15.09.2019
16:30
Tęcza Słomiróg
1:4
Wieliczanka Wieliczka
15.09.2019
16:30
Ledniczanka Lednica Grn
2:0
Górnik II Wieliczka
15.09.2019
11:00

6. kolejka 21.09.2019

Wiarusy II Igołomia
1:0
Tęcza Słomiróg
21.09.2019
16:00
Batory Wola Batorska
3:2
Gryf Wiatowice
21.09.2019
16:00
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Start Brzezie
21.09.2019
16:00
Gdovia II Gdów
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
21.09.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
0:2
Iskra Zakrzów
22.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
4:0
Naprzód Ochmanów
22.09.2019
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:6
Sokół Chorągwica
22.09.2019
16:00

7. kolejka 28.09.2019

Naprzód Ochmanów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
28.09.2019
16:00
Iskra Zakrzów
2:0
Gdovia II Gdów
28.09.2019
16:00
Sokół Chorągwica
Wieliczanka Wieliczka
28.09.2019
16:00
Start Brzezie
5:2
Wiarusy II Igołomia
28.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
28.09.2019
16:00
Gryf Wiatowice
3:1
Górnik II Wieliczka
29.09.2019
16:00
Tęcza Słomiróg
Batory Wola Batorska
29.09.2019
14:30

8. kolejka 05.10.2019

Batory Wola Batorska
Górnik II Wieliczka
05.10.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Iskra Zakrzów
05.10.2019
11:00
Wieliczanka Wieliczka
7:2
Naprzód Ochmanów
05.10.2019
15:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
05.10.2019
15:00
Gdovia II Gdów
3:1
Gryf Wiatowice
05.10.2019
15:00
Wiarusy II Igołomia
Sokół Chorągwica
06.10.2019
13:00
Tęcza Słomiróg
4:3
Start Brzezie
06.10.2019
15:30

9. kolejka 12.10.2019

Naprzód Ochmanów
2:6
Wiarusy II Igołomia
12.10.2019
15:30
Sokół Chorągwica
Tęcza Słomiróg
12.10.2019
16:00
Start Brzezie
Batory Wola Batorska
12.10.2019
15:30
Górnik II Wieliczka
6:1
Gdovia II Gdów
13.10.2019
16:00
Gryf Wiatowice
4:4
Dąb Zabierzów Bocheński
13.10.2019
15:30
Iskra Zakrzów
6:2
Wilga Instalbud Golkowice
13.10.2019
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
Wieliczanka Wieliczka
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Batory Wola Batorska
Gdovia II Gdów
19.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Górnik II Wieliczka
19.10.2019
15:00
Start Brzezie
Sokół Chorągwica
19.10.2019
15:00
Wieliczanka Wieliczka
Iskra Zakrzów
19.10.2019
15:00
Wiarusy II Igołomia
3:4
Ledniczanka Lednica Grn
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:5
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

11. kolejka 26.10.2019

Naprzód Ochmanów
3:2
Start Brzezie
26.10.2019
15:00
Iskra Zakrzów
Wiarusy II Igołomia
26.10.2019
11:00
Gdovia II Gdów
3:0
Dąb Zabierzów Bocheński
26.10.2019
15:00
Górnik II Wieliczka
1:1
Wilga Instalbud Golkowice
27.10.2019
16:00
Gryf Wiatowice
2:0
Wieliczanka Wieliczka
27.10.2019
14:00
Sokół Chorągwica
Batory Wola Batorska
27.10.2019
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:2
Tęcza Słomiróg
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Wiarusy II Igołomia
2:3
Gryf Wiatowice
02.11.2019
13:30
Batory Wola Batorska
Dąb Zabierzów Bocheński
02.11.2019
13:30
Sokół Chorągwica
Naprzód Ochmanów
02.11.2019
13:30
Start Brzezie
5:2
Ledniczanka Lednica Grn
02.11.2019
13:30
Wieliczanka Wieliczka
Górnik II Wieliczka
02.11.2019
13:30
Tęcza Słomiróg
2:2
Iskra Zakrzów
03.11.2019
13:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:0
Gdovia II Gdów
03.11.2019
13:30

13. kolejka 09.11.2019

Naprzód Ochmanów
0:2
Batory Wola Batorska
09.11.2019
13:30
Iskra Zakrzów
5:1
Start Brzezie
09.11.2019
13:30
Gdovia II Gdów
0:1
Wieliczanka Wieliczka
09.11.2019
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
Sokół Chorągwica
09.11.2019
13:30
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
10.11.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
10.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
5:3
Tęcza Słomiróg
16.11.2019
13:30
Spotkanie odwołane. Zły stan murawy 10.11.2019

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:30
Naprzód Ochmanów
0:2
Batory Wola Batorska
09.11.2019
13:30
Iskra Zakrzów
5:1
Start Brzezie
09.11.2019
13:30
Gdovia II Gdów
0:1
Wieliczanka Wieliczka
09.11.2019
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
Sokół Chorągwica
10.11.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
10.11.2019
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
16.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
5:3
Tęcza Słomiróg

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:30
Naprzód Ochmanów
0:2
Batory Wola Batorska
09.11.2019
13:30
Iskra Zakrzów
5:1
Start Brzezie
09.11.2019
13:30
Gdovia II Gdów
0:1
Wieliczanka Wieliczka
09.11.2019
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
Sokół Chorągwica
10.11.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
10.11.2019
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
16.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
5:3
Tęcza Słomiróg

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
1:2
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Odwołany
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Odwołany
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
Odwołany
ŁKS Łagów
2:1
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
2:3
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
4:0
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
3:2
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 
odwołany
Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
15.08.2020
11:00
Odwołany ze względu na mecz w Pucharze Polski
Hetman Zamość
:
Wisła Puławy
15.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Cracovia II Kraków
15.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Wisła Sandomierz
15.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Stal Kraśnik
15.08.2020
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
15.08.2020
17:00
Odwołany. Udział gospodarzy w Pucahrze Polski
Chełmianka Chełm
:
ŁKS Łagów
16.08.2020
15:30
Korona II Kielce
:
Sokół Sieniawa
16.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
:
KS Wiązownica
16.08.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
15.08.2020
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Ryczów
15.08.2020
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.08.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
:
Dalin Myślenice
15.08.2020
16:00
LKS Śledziejowice
:
Clepardia Kraków
15.08.2020
17:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
15.08.2020
17:00
Puszcza II
:
Pcimianka Pcim
15.08.2020
17:00
LKS Rajsko
:
Unia Oświęcim
15.08.2020
11:00
KS Chełmek
:
Słomniczanka Słomniki
15.08.2020
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Metal Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2020
11:00
Poprad Muszyna
:
Unia Tarnów
15.08.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Rytro
15.08.2020
17:00
Glinik Gorlice
:
Lubań Maniowy
15.08.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Skalnik Kamionka Wielka
15.08.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
15.08.2020
17:30
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Wierchy Rabka Zdrój
16.08.2020
17:00
Barciczanka Barcice
:
Rylovia Rylowa
16.08.2020
17:00
BKS Bochnia
:
Watra Białka Tatrzańska
16.08.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
15.08.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
17:00
LOT Balice
:
TS Węgrzce
15.08.2020
17:00
Leśnik Gorenice
:
Bolesław Bukowno
15.08.2020
17:30
Przemsza Klucze
:
Orzeł Bębło
15.08.2020
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Pogoń Miechów
16.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Błękitni Modlnica
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
3:6
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
4:1
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
1:0
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
3:0
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
3:1
Piast Wołowice
12.08.2020
18:00
Bronowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
15.08.2020
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
15.08.2020
11:00
Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
15.08.2020
17:30
Kmita Zabierzów
:
Borek Kraków
15.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Orlęta Rudawa
16.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Dąbski Kraków
16.08.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
3:0
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00
Złomex Branice
:
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2020
11:00
Orzeł Myślenice
:
Raba Dobczyce
15.08.2020
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Radziszowianka Radziszów
15.08.2020
17:00
Gdovia Gdów
:
Wiarusy Igołomia
15.08.2020
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wiślanka Grabie
15.08.2020
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Pasternik Ochojno
15.08.2020
18:00
Górnik Wieliczka
:
Tempo Rzeszotary
16.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Sosnowianka Stanisław Dln
15.08.2020
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
15.08.2020
17:00
LKS Żarki
:
Halniak Maków Podhalański
15.08.2020
17:00
Brzezina Osiek
:
Garbarz Zembrzyce
15.08.2020
17:00
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
15.08.2020
17:00
Tempo Białka
:
Hejnał Kęty
15.08.2020
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zgoda Byczyna
15.08.2020
17:30
Nadwiślanin Gromiec
:
MKS Libiąż
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.08.2020
11:00
Wisła Szczucin
:
GLKS Gromnik
15.08.2020
17:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Szynwałd
15.08.2020
17:00
Unia Niedomice
:
LUKS Skrzyszów
15.08.2020
17:30
LKS Ładna
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.08.2020
17:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.08.2020
17:00
LKS Rzuchowa
:
Ikar Odporyszów
16.08.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Dunajec Zakliczyn
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
:
Błyskawica Proszówki
15.08.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
15.08.2020
17:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
15.08.2020
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Naprzód Sobolów
16.08.2020
17:00
Raba Książnice
:
Poręba Spytkowska
16.08.2020
17:00
Sokół Maszkienice
:
Wola Radłowska
16.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
:
Podhalanin Biecz
15.08.2020
16:00
LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
15.08.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKSKobylankaKobylanka
15.08.2020
17:30
Grybovia Grybów
:
Łosoś Łososina Dolna
16.08.2020
11:00
Zawisza R.
:
Dunajec Nowy Sącz
16.08.2020
11:00
Zyndram
:
Hart Tęgoborze
16.08.2020
17:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
16.08.2020
17:00
ULKS Korzenna
:
Orzeł Wojnarowa
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Wierchy Pasierbiec
15.08.2020
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Jordan Jordanów
15.08.2020
17:30
Turbacz Mszana Dolna
:
Jarmuta
15.08.2020
17:30
LKS Szaflary
:
Wiatr Ludźmierz
15.08.2020
17:30
Granit Czarna Góra
:
Krokus
16.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Huragan Waksmund
16.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
:
Laskovia
16.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
1:1
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
2:5
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
2:0
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
8:1
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
3:2
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Prądniczanka II Kraków
15.08.2020
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Galicja Raciborowice
15.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Michałowianka Michałowice
15.08.2020
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
16.08.2020
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
16.08.2020
16:00
Szreniawa Koszyce
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.08.2020
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Ekler Baranówka
16.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Tęcza Piekary
6:2
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
0:1
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
6:0
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
2:3
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
1:2
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
2:3
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00
Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
15.08.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sokół Rybna
15.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Tęcza Piekary
15.08.2020
18:00
Iskra Czułów
:
Wisła Jeziorzany
15.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Liszczanka Liszki
16.08.2020
17:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Rząska
16.08.2020
17:30
Sportowiec Modlniczka
:
Strażak Rączna
16.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Krakus Swoszowice
3:0
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
11:00
Gajowianka Gaj
1:2
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
4:1
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
3:1
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
1:2
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
3:0
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00
Iskra Krzęcin
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
15.08.2020
17:30
Bratniak Kraków
:
Tramwaj Kraków
16.08.2020
15:00
Rzozovia Rzozów
:
Gajowianka Gaj
16.08.2020
16:00
Płomień Kostrze
:
Krakus Swoszowice
16.08.2020
16:30
Fairant Kraków
:
Podgórze Kraków
16.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Kabel Kraków
16.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Piłkarz Podłęże
15.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Zryw Szarów
15.08.2020
17:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
15.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
:
Wolni Kłaj
15.08.2020
18:00
Iskra Zakrzów
:
UKS Sygneczów
15.08.2020
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Sokół Chorągwica
16.08.2020
14:00
Gwiazda Brzegi
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.08.2020
17:00
Piast Łapanów
:
Rożnowa
16.08.2020
18:00

Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
0:4
Górki Myślenice
12.08.2020
17:30
Staw Polanka
:
Zielonka Wrząsowice
15.08.2020
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
Karpaty Siepraw
15.08.2020
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Gościbia Sułkowice
15.08.2020
17:00
LKS Rudnik
:
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2020
17:30
Topór Tenczyn
:
Beskid Tokarnia
15.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Iskra Brzączowice
16.08.2020
14:00
Sokół Borzęta
:
Clavia Świątniki Górne
16.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Sokół Gołaczewy
15.08.2020
17:00
Olimpia Łobzów
:
Promień Przeginia
15.08.2020
17:00
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
16.08.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
16.08.2020
11:30
Laskovia
:
Prądnik Sułoszowa
16.08.2020
16:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Strażak Przybysławice
16.08.2020
16:00
Błysk Zederman
:
Błyskawica Kolbark
16.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Start Kamień
:
Wisła Jankowice
15.08.2020
16:00
MKS Alwernia
:
Unia Kwaczała
15.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Wisełka Rozkochów
16.08.2020
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Wolanka Wola Filipowska
16.08.2020
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Victoria Zalas
16.08.2020
17:00
SPRiN Regulice
:
Tęcza Tenczynek
16.08.2020
17:00
Promyk Bolęcin
:
UKS Dulowa
16.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
15.08.2020
17:00
Gryf Wiatowice
:
Start Brzezie
15.08.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.08.2020
16:30
Górnik II Wieliczka
:
Tęcza Słomiróg
15.08.2020
16:30
Ledniczanka
:
Promień Zakrzowiec
16.08.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
16.08.2020
17:00
Batory Wola Batorska
:
Naprzód Ochmanów
16.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
2:1
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00
Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
15.08.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Szczebel Lubień
15.08.2020
17:00
Iskra Głogoczów
:
Karpaty II Siepraw
16.08.2020
15:30
Cisy Harbutowice
:
Jawor Jawornik
16.08.2020
16:00
Górki II Myślenice
:
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2020
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
LKS Trzebunia
16.08.2020
17:30

Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Nidzica Słaboszów
15.08.2020
16:00
Stare Bukowno
:
Pilica II Wierbka
15.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Cobra Wężerów
16.08.2020
11:00
Orzeł K.
:
Northstar Miechów
16.08.2020
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Strumyk Zarzecze
16.08.2020
16:00
Piliczanka II Pilica
:
Czapla Czaple Male
16.08.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Legia Warszawa
:
Górnik Zabrze
15.08.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Hutnik Kraków
15.08.2020
12:00
Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
15.08.2020
11:00
SMS Łódź
:
Zagłębie Lubin
15.08.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.08.2020
12:30
Jagiellonia
:
Arka G.
15.08.2020
12:00
Lechia
:
Korona
16.08.2020
12:00
Gwarek Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.08.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
14.08.2020
16:00
Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.08.2020
15:30
Cracovia Kraków
:
Stal Mielec
15.08.2020
15:00
Hutnik Kraków
:
Karpaty Krosno
16.08.2020
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
15.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Tarnów
15.08.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
BKS Bochnia
15.08.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
15.08.2020
16:00
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
16.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Profi Zielonki
16.08.2020
10:00
Beskid Andrychów
:
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
11:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
16.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
4:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
14:00
Profi Zielonki
:
Garbarnia Kraków
15.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
15.08.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podgórze Kraków
15.08.2020
13:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Glinik Gorlice
15.08.2020
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
1:3
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
16.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
5:1
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Unia Tarnów
10:0
AP 21 Kraków
12.08.2020
13:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.08.2020
16:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
15.08.2020
11:00
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
15.08.2020
16:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Raba Dobczyce
4:2
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Raba Dobczyce
15.08.2020
13:00
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
15.08.2020
 
Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
15.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
0:9
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja
15.08.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
15.08.2020
09:00
Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
2:0
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Okocimski Brzesko
5:0
Fablok Chrzanów
13.08.2020
13:00
AS Progress Andrychów
:
Cracovia II
15.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
AZS UJ Kraków
15.08.2020
11:00
Śląsk Wrocław
:
SMS Łódź
15.08.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
APLG Gdańsk
15.08.2020
17:00
GKS Katowice
:
ROW Rybnik
16.08.2020
13:00
Rolnik Biedrzychowice
:
Czarni Sosnowiec
16.08.2020
16:00
KKP Bydgoszcz
:
Medyk Konin
16.08.2020
16:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Resovia Rzeszów
15.08.2020
14:30
Polonia Środa Wielkopolska
:
UKS SMS II Łódź
15.08.2020
15:00
Praga Warszawa
:
SWD Wodzisław
15.08.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Czwórka Radom
16.08.2020
15:30
Stomil Olsztyn
:
Piastovia Piastów
16.08.2020
12:30
UKS Staszkówka Jelna
:
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
16:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.08.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
15.08.2020
14:00
Ząbkovia Ząbki
:
Włókniarz Białystok
15.08.2020
12:00
KS Raszyn
:
Wanda Nowa Huta
16.08.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.08.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
Loczki Wyszków
16.08.2020
14:00