facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Albertus Kraków
1:5
Fairant Kraków
24.08.2019
15:00
Pychowianka Kraków
0:5
Victoria Kraków
24.08.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
2:3
Rybitwy Kraków
24.08.2019
16:00
Bratniak Kraków
9:1
Grom Kraków
25.08.2019
17:30
Universum Kraków
2:1
Opatkowianka Opatkowice
25.08.2019
17:00
Dragoons Kraków
1:2
Grębałowianka II Kraków
25.08.2019
14:00
Wawel Kraków pauzuje.

2. kolejka 31.08.2019

Rybitwy Kraków
0:2
Universum Kraków
01.09.2019
17:00
Albertus Kraków
1:5
Bratniak Kraków
01.09.2019
16:00
Kaszowianka II Kaszów
10:0
Grębałowianka II Kraków
01.09.2019
14:00
Opatkowianka Opatkowice
Wawel Kraków
01.09.2019
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Wawelu, na boisku 3:4
Fairant Kraków
2:2
Victoria Kraków
01.09.2019
14:00
Grom Kraków
0:10
Dragoons Kraków
17.11.2019
13:00
Pychowianka Kraków pauzuje.

3. kolejka 04.09.2019

Dragoons Kraków
6:0
Albertus Kraków
03.09.2019
17:00
Pychowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
04.09.2019
17:00
Wawel Kraków
Rybitwy Kraków
04.09.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
6:3
Grom Kraków
04.09.2019
17:30
Universum Kraków
3:2
Grębałowianka II Kraków
11.09.2019
17:30
Bratniak Kraków
2:0
Fairant Kraków
17.11.2019
11:00
Victoria Kraków pauzuje.

4. kolejka 07.09.2019

Grębałowianka II Kraków
1:2
Wawel Kraków
07.09.2019
17:00
Albertus Kraków
1:3
Kaszowianka II Kaszów
07.09.2019
17:00
Rybitwy Kraków
4:0
Pychowianka Kraków
08.09.2019
17:00
Opatkowianka Opatkowice
0:1
Victoria Kraków
08.09.2019
17:00
Bratniak Kraków
2:0
Dragoons Kraków
08.09.2019
12:00
Grom Kraków
0:5
Universum Kraków
08.09.2019
15:00
Fairant Kraków pauzuje.

5. kolejka 14.09.2019

Victoria Kraków
2:2
Rybitwy Kraków
14.09.2019
17:00
Pychowianka Kraków
1:1
Grębałowianka II Kraków
14.09.2019
16:00
Wawel Kraków
1:4
Grom Kraków
15.09.2019
13:00
Universum Kraków
1:3
Albertus Kraków
15.09.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
3:0
Bratniak Kraków
15.09.2019
17:00
Dragoons Kraków
3:5
Fairant Kraków
15.09.2019
14:00
Opatkowianka Opatkowice pauzuje.

6. kolejka 21.09.2019

Albertus Kraków
5:0
Wawel Kraków
21.09.2019
16:00
Na boisku 5:0. Walkower (5:0) na korzyść Albertusa, ze względu na zdekompletowanie drużyny gości
Grębałowianka II Kraków
2:5
Victoria Kraków
21.09.2019
16:00
Dragoons Kraków
2:1
Kaszowianka II Kaszów
22.09.2019
14:00
Bratniak Kraków
6:0
Universum Kraków
22.09.2019
12:30
Fairant Kraków
3:1
Opatkowianka Opatkowice
22.09.2019
13:00
Grom Kraków
0:1
Pychowianka Kraków
22.09.2019
14:00
Rybitwy Kraków pauzuje.

7. kolejka 28.09.2019

Kaszowianka II Kaszów
2:3
Fairant Kraków
28.09.2019
16:00
Albertus Kraków
2:2
Pychowianka Kraków
29.09.2019
11:00
Opatkowianka Opatkowice
3:2
Rybitwy Kraków
29.09.2019
16:00
Wawel Kraków
1:6
Bratniak Kraków
29.09.2019
13:00
Victoria Kraków
6:2
Grom Kraków
29.09.2019
13:00
Universum Kraków
0:6
Dragoons Kraków
29.09.2019
14:00
Grębałowianka II Kraków pauzuje.

8. kolejka 05.10.2019

Kaszowianka II Kaszów
6:1
Universum Kraków
05.10.2019
16:00
Bratniak Kraków
1:0
Pychowianka Kraków
06.10.2019
11:00
Albertus Kraków
0:3
Victoria Kraków
06.10.2019
14:00
Fairant Kraków
6:0
Rybitwy Kraków
06.10.2019
14:00
Grębałowianka II Kraków
6:1
Opatkowianka Opatkowice
06.10.2019
16:00
Dragoons Kraków
3:1
Wawel Kraków
06.10.2019
14:00
Grom Kraków pauzuje.

9. kolejka 12.10.2019

Victoria Kraków
3:1
Bratniak Kraków
12.10.2019
16:00
Pychowianka Kraków
0:1
Dragoons Kraków
13.10.2019
15:00
Opatkowianka Opatkowice
7:2
Grom Kraków
13.10.2019
15:00
Wawel Kraków
3:4
Kaszowianka II Kaszów
13.10.2019
13:00
Rybitwy Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
13.10.2019
15:30
Universum Kraków
0:2
Fairant Kraków
13.10.2019
15:00
Albertus Kraków pauzuje.

10. kolejka 19.10.2019

Fairant Kraków
8:0
Grębałowianka II Kraków
19.10.2019
14:00
Albertus Kraków
6:2
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2019
14:00
Universum Kraków
5:2
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
1:5
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
1:2
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00
Bratniak Kraków pauzuje.

11. kolejka 26.10.2019

Pychowianka Kraków
2:0
Universum Kraków
26.10.2019
15:00
Victoria Kraków
1:2
Kaszowianka II Kaszów
26.10.2019
15:00
Opatkowianka Opatkowice
0:7
Bratniak Kraków
27.10.2019
14:00
Wawel Kraków
2:8
Fairant Kraków
27.10.2019
13:00
Grębałowianka II Kraków
5:2
Grom Kraków
27.10.2019
14:00
Rybitwy Kraków
1:1
Albertus Kraków
27.10.2019
14:00
Dragoons Kraków pauzuje.

12. kolejka 02.11.2019

Albertus Kraków
1:6
Grębałowianka II Kraków
02.11.2019
14:00
Universum Kraków
2:2
Victoria Kraków
03.11.2019
14:00
Bratniak Kraków
2:1
Rybitwy Kraków
03.11.2019
17:15
Wawel Kraków
0:3
Pychowianka Kraków
03.11.2019
13:00
Fairant Kraków
10:0
Grom Kraków
03.11.2019
13:00
Dragoons Kraków
7:4
Opatkowianka Opatkowice
03.11.2019
14:00
Kaszowianka II Kaszów pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

Grom Kraków
3:2
Albertus Kraków
09.11.2019
13:00
Opatkowianka Opatkowice
3:5
Kaszowianka II Kaszów
09.11.2019
14:00
Pychowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
09.11.2019
13:00
Victoria Kraków
3:0 v.o.
Wawel Kraków
09.11.2019
14:00
Grębałowianka II Kraków
0:3 v.o.
Bratniak Kraków
09.11.2019
13:00
Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
10.11.2019
14:00
Universum Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Grom Kraków
3:2
Albertus Kraków
09.11.2019
14:00
Opatkowianka Opatkowice
3:5
Kaszowianka II Kaszów
09.11.2019
13:00
Pychowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
09.11.2019
14:00
Victoria Kraków
3:0 v.o.
Wawel Kraków
09.11.2019
13:00
Grębałowianka II Kraków
0:3 v.o.
Bratniak Kraków
10.11.2019
14:00
Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
Universum Kraków pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Grom Kraków
3:2
Albertus Kraków
09.11.2019
14:00
Opatkowianka Opatkowice
3:5
Kaszowianka II Kaszów
09.11.2019
13:00
Pychowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
09.11.2019
14:00
Victoria Kraków
3:0 v.o.
Wawel Kraków
09.11.2019
13:00
Grębałowianka II Kraków
0:3 v.o.
Bratniak Kraków
10.11.2019
14:00
Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
Universum Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

Liga Centralnej Europy Blind Football

Wisła Kraków
1:0
OBSV Wiedeń
08.12.2019
08:55
Śląsk Wrocław
0:0
BSC Praga
08.12.2019
09:50
Lass Budapeszt
0:0
Avoy Mu Brno
08.12.2019
10:45
BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
11:40
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
12:35
przełożony
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt
08.12.2019
13:30