facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Albertus Kraków
1:5
Fairant Kraków
24.08.2019
15:00
Pychowianka Kraków
0:5
Victoria Kraków
24.08.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
2:3
Rybitwy Kraków
24.08.2019
16:00
Bratniak Kraków
9:1
Grom Kraków
25.08.2019
17:30
Universum Kraków
2:1
Opatkowianka Opatkowice
25.08.2019
17:00
Dragoons Kraków
1:2
Grębałowianka II Kraków
25.08.2019
14:00
Wawel Kraków pauzuje.

2. kolejka 31.08.2019

Rybitwy Kraków
0:2
Universum Kraków
01.09.2019
17:00
Albertus Kraków
1:5
Bratniak Kraków
01.09.2019
16:00
Kaszowianka II Kaszów
10:0
Grębałowianka II Kraków
01.09.2019
14:00
Opatkowianka Opatkowice
Wawel Kraków
01.09.2019
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Wawelu, na boisku 3:4
Fairant Kraków
2:2
Victoria Kraków
01.09.2019
14:00
Grom Kraków
0:10
Dragoons Kraków
17.11.2019
13:00
Pychowianka Kraków pauzuje.

3. kolejka 04.09.2019

Dragoons Kraków
6:0
Albertus Kraków
03.09.2019
17:00
Pychowianka Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
04.09.2019
17:00
Wawel Kraków
Rybitwy Kraków
04.09.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
6:3
Grom Kraków
04.09.2019
17:30
Universum Kraków
3:2
Grębałowianka II Kraków
11.09.2019
17:30
Bratniak Kraków
2:0
Fairant Kraków
17.11.2019
11:00
Victoria Kraków pauzuje.

4. kolejka 07.09.2019

Grębałowianka II Kraków
1:2
Wawel Kraków
07.09.2019
17:00
Albertus Kraków
1:3
Kaszowianka II Kaszów
07.09.2019
17:00
Rybitwy Kraków
4:0
Pychowianka Kraków
08.09.2019
17:00
Opatkowianka Opatkowice
0:1
Victoria Kraków
08.09.2019
17:00
Bratniak Kraków
2:0
Dragoons Kraków
08.09.2019
12:00
Grom Kraków
0:5
Universum Kraków
08.09.2019
15:00
Fairant Kraków pauzuje.

5. kolejka 14.09.2019

Victoria Kraków
2:2
Rybitwy Kraków
14.09.2019
17:00
Pychowianka Kraków
1:1
Grębałowianka II Kraków
14.09.2019
16:00
Wawel Kraków
1:4
Grom Kraków
15.09.2019
13:00
Universum Kraków
1:3
Albertus Kraków
15.09.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
3:0
Bratniak Kraków
15.09.2019
17:00
Dragoons Kraków
3:5
Fairant Kraków
15.09.2019
14:00
Opatkowianka Opatkowice pauzuje.

6. kolejka 21.09.2019

Albertus Kraków
5:0
Wawel Kraków
21.09.2019
16:00
Na boisku 5:0. Walkower (5:0) na korzyść Albertusa, ze względu na zdekompletowanie drużyny gości
Grębałowianka II Kraków
2:5
Victoria Kraków
21.09.2019
16:00
Dragoons Kraków
2:1
Kaszowianka II Kaszów
22.09.2019
14:00
Bratniak Kraków
6:0
Universum Kraków
22.09.2019
12:30
Fairant Kraków
3:1
Opatkowianka Opatkowice
22.09.2019
13:00
Grom Kraków
0:1
Pychowianka Kraków
22.09.2019
14:00
Rybitwy Kraków pauzuje.

7. kolejka 28.09.2019

Kaszowianka II Kaszów
2:3
Fairant Kraków
28.09.2019
16:00
Albertus Kraków
2:2
Pychowianka Kraków
29.09.2019
11:00
Opatkowianka Opatkowice
3:2
Rybitwy Kraków
29.09.2019
16:00
Wawel Kraków
1:6
Bratniak Kraków
29.09.2019
13:00
Victoria Kraków
6:2
Grom Kraków
29.09.2019
13:00
Universum Kraków
0:6
Dragoons Kraków
29.09.2019
14:00
Grębałowianka II Kraków pauzuje.

8. kolejka 05.10.2019

Kaszowianka II Kaszów
6:1
Universum Kraków
05.10.2019
16:00
Bratniak Kraków
1:0
Pychowianka Kraków
06.10.2019
11:00
Albertus Kraków
0:3
Victoria Kraków
06.10.2019
14:00
Fairant Kraków
6:0
Rybitwy Kraków
06.10.2019
14:00
Grębałowianka II Kraków
6:1
Opatkowianka Opatkowice
06.10.2019
16:00
Dragoons Kraków
3:1
Wawel Kraków
06.10.2019
14:00
Grom Kraków pauzuje.

9. kolejka 12.10.2019

Victoria Kraków
3:1
Bratniak Kraków
12.10.2019
16:00
Pychowianka Kraków
0:1
Dragoons Kraków
13.10.2019
15:00
Opatkowianka Opatkowice
7:2
Grom Kraków
13.10.2019
15:00
Wawel Kraków
3:4
Kaszowianka II Kaszów
13.10.2019
13:00
Rybitwy Kraków
2:1
Grębałowianka II Kraków
13.10.2019
15:30
Universum Kraków
0:2
Fairant Kraków
13.10.2019
15:00
Albertus Kraków pauzuje.

10. kolejka 19.10.2019

Fairant Kraków
8:0
Grębałowianka II Kraków
19.10.2019
14:00
Albertus Kraków
6:2
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2019
14:00
Universum Kraków
5:2
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
1:5
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
1:2
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00
Bratniak Kraków pauzuje.

11. kolejka 26.10.2019

Pychowianka Kraków
2:0
Universum Kraków
26.10.2019
15:00
Victoria Kraków
1:2
Kaszowianka II Kaszów
26.10.2019
15:00
Opatkowianka Opatkowice
0:7
Bratniak Kraków
27.10.2019
14:00
Wawel Kraków
2:8
Fairant Kraków
27.10.2019
13:00
Grębałowianka II Kraków
5:2
Grom Kraków
27.10.2019
14:00
Rybitwy Kraków
1:1
Albertus Kraków
27.10.2019
14:00
Dragoons Kraków pauzuje.

12. kolejka 02.11.2019

Albertus Kraków
1:6
Grębałowianka II Kraków
02.11.2019
14:00
Universum Kraków
2:2
Victoria Kraków
03.11.2019
14:00
Bratniak Kraków
2:1
Rybitwy Kraków
03.11.2019
17:15
Wawel Kraków
0:3
Pychowianka Kraków
03.11.2019
13:00
Fairant Kraków
10:0
Grom Kraków
03.11.2019
13:00
Dragoons Kraków
7:4
Opatkowianka Opatkowice
03.11.2019
14:00
Kaszowianka II Kaszów pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

Grom Kraków
3:2
Albertus Kraków
09.11.2019
13:00
Opatkowianka Opatkowice
3:5
Kaszowianka II Kaszów
09.11.2019
14:00
Pychowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
09.11.2019
13:00
Victoria Kraków
3:0 v.o.
Wawel Kraków
09.11.2019
14:00
Grębałowianka II Kraków
0:3 v.o.
Bratniak Kraków
09.11.2019
13:00
Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
10.11.2019
14:00
Universum Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Grom Kraków
3:2
Albertus Kraków
09.11.2019
14:00
Opatkowianka Opatkowice
3:5
Kaszowianka II Kaszów
09.11.2019
13:00
Pychowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
09.11.2019
14:00
Victoria Kraków
3:0 v.o.
Wawel Kraków
09.11.2019
13:00
Grębałowianka II Kraków
0:3 v.o.
Bratniak Kraków
10.11.2019
14:00
Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
Universum Kraków pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Grom Kraków
3:2
Albertus Kraków
09.11.2019
14:00
Opatkowianka Opatkowice
3:5
Kaszowianka II Kaszów
09.11.2019
13:00
Pychowianka Kraków
0:1
Fairant Kraków
09.11.2019
14:00
Victoria Kraków
3:0 v.o.
Wawel Kraków
09.11.2019
13:00
Grębałowianka II Kraków
0:3 v.o.
Bratniak Kraków
10.11.2019
14:00
Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
Universum Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 
Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 
Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30
Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 
Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:7
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
(32-77)
MKS Trzebinia
22:23
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
(223-232)
Orzeł Ryczów
2:6
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
(25-62)
Orzeł Piaski Wielkie
5:7
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
(58-79)
Unia Oświęcim
3:2
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
(33-28)
Słomniczanka Słomniki
10:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
(103-44)
Beskid Andrychów
8:2
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
(83-21)
LKS Jawiszowice
5:2
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
(59-27)
Pcimianka Pcim
9:6
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
(90-65)
Dalin Myślenice
12:3
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
(123-32)
Czarni Staniątki
9:6
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
(95-68)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
4:9
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
(49-94)
Wiślanie Jaśkowice
2:2
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
(25-24)
Cracovia II Kraków
2:5
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
(25-53)
Wisła II Kraków
7:12
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
(75-120)
Skawinka Skawina
5:8
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
(50-80)
Sokół Kocmyrzów
10:5
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
(102-51)
LKS Rajsko
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
(31-44)
Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Spójnia Osiek
3:4
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
(34-46)
Orzeł Iwanowice
3:1
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
(37-11)
Przebój Wolbrom
2:5
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
(26-51)
LKS Niedźwiedź
5:2
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
(55-24)
Prądniczanka Kraków
5:8
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
(51-80)
LOT Balice
2:2
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
(22-23)
Proszowianka Proszowice
22:22
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
(227-226)
Zieleńczanka Zielonki
3:2
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
(31-22)
Przemsza Klucze
9:2
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
(93-20)
KS Olkusz
3:2
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
(30-26)
Bolesław Bukowno
2:0
LOT Balice
02.04.2020
19:05
(21-6)
Pogoń Miechów
3:1
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
(30-14)
Piliczanka Pilica
12:8
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
(126-85)
Grębałowianka Kraków
3:5
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
(33-52)
LKS Niedźwiedź
:
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
LOT Balice
:
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
04.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05
Spójnia Osiek
:
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
2:6
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
(22-61)
Bronowianka Kraków
2:4
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
(28-43)
Borek Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
(34-18)
Błękitni Modlnica
7:7
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
(75-77)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
1:4
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
(17-47)
Piast Wołowice
1:4
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
(13-44)
Wieczysta Kraków
6:4
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
(64-47)
Prokocim Kraków
1:3
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
(16-35)
TS Węgrzce
9:6
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
(91-62)
Nadwiślan Kraków
7:0
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
(77-9)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
(16-23)
Hutnik II Kraków
5:1
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
(59-15)
Dąbski Kraków
5:0
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
(52-8)
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Targowianka Targowisko
2:2
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
13:17
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
(130-179)
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
(24-18)
Raba Dobczyce
13:20
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
(137-206)
Orzeł Myślenice
12:7
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
(128-79)
Radziszowianka Radziszów
13:12
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
(139-121)
Pasternik Ochojno
1:7
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
(19-70)
Gdovia Gdów
22:29
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
(227-293)
Tempo Rzeszotary
7:10
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
(72-106)
Wiarusy Igołomia
6:2
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
(63-21)
Górnik Wieliczka
5:1
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
(52-18)
Wiślanka Grabie
6:12
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
(63-121)
Dziecanovia Dziekanowice
7:2
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
(72-26)
Błękitni Bodzanów
4:1
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
(41-13)
LKS Śledziejowice
:
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny