facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Górzanka Nawojowa Góra
0:3
Potok Więckowice
24.08.2019
17:30
Iskra Radwanowice
0:2
Błękitni II Modlnica
24.08.2019
17:00
MKS Skała 2004
2:0
Orzeł II Bębło
24.08.2019
16:00
Niegoszowianka
1:1
Bronowicki Kraków
25.08.2019
13:00
Novi Narama
0:8
Płomień Jerzmanowice
25.08.2019
17:30
Kmita II Zabierzów
3:4
Topór Aleksandrowice
25.08.2019
17:30
Fitball Szklary pauzuje.

2. kolejka 31.08.2019

Iskra Radwanowice
2:3
Topór Aleksandrowice
31.08.2019
17:00
Płomień Jerzmanowice
Niegoszowianka
31.08.2019
17:00
Fitball Szklary
1:7
MKS Skała 2004
01.09.2019
17:00
Orzeł II Bębło
4:1
Kmita II Zabierzów
01.09.2019
17:00
Błękitni II Modlnica
Novi Narama
01.09.2019
17:00
Bronowicki Kraków
0:3
Górzanka Nawojowa Góra
01.09.2019
17:00
Potok Więckowice pauzuje.

3. kolejka 04.09.2019

Potok Więckowice
10:0
Bronowicki Kraków
04.09.2019
17:30
Górzanka Nawojowa Góra
Płomień Jerzmanowice
04.09.2019
17:30
Niegoszowianka
Błękitni II Modlnica
04.09.2019
17:30
Novi Narama
3:4
Topór Aleksandrowice
04.09.2019
17:30
Iskra Radwanowice
3:4
Orzeł II Bębło
04.09.2019
17:30
Kmita II Zabierzów
9:1
Fitball Szklary
05.09.2019
17:30
MKS Skała 2004 pauzuje.

4. kolejka 07.09.2019

Topór Aleksandrowice
7:1
Niegoszowianka
07.09.2019
17:00
Orzeł II Bębło
4:1
Novi Narama
07.09.2019
17:00
MKS Skała 2004
3:1
Kmita II Zabierzów
07.09.2019
16:00
Fitball Szklary
2:5
Iskra Radwanowice
07.09.2019
17:00
Błękitni II Modlnica
Górzanka Nawojowa Góra
08.09.2019
17:00
Płomień Jerzmanowice
Potok Więckowice
08.09.2019
14:00
Bronowicki Kraków pauzuje.

5. kolejka 14.09.2019

Potok Więckowice
Błękitni II Modlnica
14.09.2019
16:00
Bronowicki Kraków
1:11
Płomień Jerzmanowice
14.09.2019
16:00
Iskra Radwanowice
0:2
MKS Skała 2004
14.09.2019
13:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:1
Topór Aleksandrowice
14.09.2019
17:00
Novi Narama
4:0
Fitball Szklary
15.09.2019
17:00
Niegoszowianka
0:1
Orzeł II Bębło
15.09.2019
16:00
Kmita II Zabierzów pauzuje.

6. kolejka 21.09.2019

Topór Aleksandrowice
Potok Więckowice
21.09.2019
16:30
Orzeł II Bębło
5:1
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2019
16:00
Błękitni II Modlnica
Bronowicki Kraków
22.09.2019
16:30
MKS Skała 2004
7:0
Novi Narama
22.09.2019
16:00
Fitball Szklary
5:5
Niegoszowianka
22.09.2019
16:30
Kmita II Zabierzów
0:5
Iskra Radwanowice
22.09.2019
16:00
Płomień Jerzmanowice pauzuje.

7. kolejka 28.09.2019

Potok Więckowice
Orzeł II Bębło
28.09.2019
16:00
Bronowicki Kraków
0:9
Topór Aleksandrowice
28.09.2019
16:00
Novi Narama
2:2
Kmita II Zabierzów
29.09.2019
16:30
Niegoszowianka
2:5
MKS Skała 2004
29.09.2019
14:00
Płomień Jerzmanowice
Błękitni II Modlnica
29.09.2019
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Fitball Szklary
29.09.2019
13:00
Iskra Radwanowice pauzuje.

8. kolejka 05.10.2019

Topór Aleksandrowice
1:2
Płomień Jerzmanowice
05.10.2019
16:00
Fitball Szklary
Potok Więckowice
05.10.2019
16:00
Orzeł II Bębło
9:0
Bronowicki Kraków
06.10.2019
16:00
MKS Skała 2004
8:0
Górzanka Nawojowa Góra
06.10.2019
16:15
Zakończony w 46 minucie, z powodu zdekopletowania drużyny gości. Zweryfikowano jako walkower 8:0.
Iskra Radwanowice
6:0
Novi Narama
06.10.2019
15:30
Kmita II Zabierzów
2:2
Niegoszowianka
06.10.2019
15:30
Błękitni II Modlnica pauzuje.

9. kolejka 12.10.2019

Potok Więckowice
1:4
MKS Skała 2004
12.10.2019
16:00
Bronowicki Kraków
3:5
Fitball Szklary
12.10.2019
15:00
Niegoszowianka
1:2
Iskra Radwanowice
13.10.2019
12:00
Błękitni II Modlnica
Topór Aleksandrowice
13.10.2019
15:30
Płomień Jerzmanowice
1:0
Orzeł II Bębło
13.10.2019
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Kmita II Zabierzów
13.10.2019
15:00
Novi Narama pauzuje.

10. kolejka 19.10.2019

Orzeł II Bębło
Błękitni II Modlnica
19.10.2019
15:00
Iskra Radwanowice
5:2
Górzanka Nawojowa Góra
19.10.2019
15:00
Fitball Szklary
1:6
Płomień Jerzmanowice
19.10.2019
15:30
Novi Narama
3:4
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
9:0
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00
Topór Aleksandrowice pauzuje.

11. kolejka 26.10.2019

Topór Aleksandrowice
3:5
Orzeł II Bębło
26.10.2019
15:00
Potok Więckowice
Iskra Radwanowice
26.10.2019
15:00
Bronowicki Kraków
1:4
Kmita II Zabierzów
26.10.2019
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Novi Narama
26.10.2019
15:00
Błękitni II Modlnica
Fitball Szklary
27.10.2019
14:00
Płomień Jerzmanowice
0:4
MKS Skała 2004
27.10.2019
14:00
Niegoszowianka pauzuje.

12. kolejka 02.11.2019

MKS Skała 2004
Błękitni II Modlnica
02.11.2019
13:00
Novi Narama
Potok Więckowice
03.11.2019
14:00
Niegoszowianka
5:1
Górzanka Nawojowa Góra
03.11.2019
14:00
Iskra Radwanowice
4:2
Bronowicki Kraków
03.11.2019
13:30
Fitball Szklary
5:2
Topór Aleksandrowice
03.11.2019
13:00
Kmita II Zabierzów
3:2
Płomień Jerzmanowice
03.11.2019
14:00
Orzeł II Bębło pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

Topór Aleksandrowice
0:6
MKS Skała 2004
09.11.2019
14:00
Potok Więckowice
Niegoszowianka
09.11.2019
14:00
Bronowicki Kraków
1:5
Novi Narama
09.11.2019
13:00
Płomień Jerzmanowice
5:3
Iskra Radwanowice
09.11.2019
14:00
Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
Kmita II Zabierzów
10.11.2019
13:30
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Topór Aleksandrowice
0:6
MKS Skała 2004
09.11.2019
14:00
Potok Więckowice
Niegoszowianka
09.11.2019
13:00
Bronowicki Kraków
1:5
Novi Narama
09.11.2019
14:00
Płomień Jerzmanowice
5:3
Iskra Radwanowice
10.11.2019
14:00
Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
13:30
Błękitni II Modlnica
Kmita II Zabierzów
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Topór Aleksandrowice
0:6
MKS Skała 2004
09.11.2019
14:00
Potok Więckowice
Niegoszowianka
09.11.2019
13:00
Bronowicki Kraków
1:5
Novi Narama
09.11.2019
14:00
Płomień Jerzmanowice
5:3
Iskra Radwanowice
10.11.2019
14:00
Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
13:30
Błękitni II Modlnica
Kmita II Zabierzów
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

Liga Centralnej Europy Blind Football

Wisła Kraków
1:0
OBSV Wiedeń
08.12.2019
08:55
Śląsk Wrocław
0:0
BSC Praga
08.12.2019
09:50
Lass Budapeszt
0:0
Avoy Mu Brno
08.12.2019
10:45
BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
11:40
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
12:35
przełożony
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt
08.12.2019
13:30