facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Milenium Radziemice
2:3
Agricola Klimontów
24.08.2019
13:00
Juvenia Prandocin
LKS Polanowice
24.08.2019
17:00
LKS Niedźwiedź II
6:2
Olimpia Czaple Wielkie
24.08.2019
17:00
Słomniczanka II Słomniki
7:0
Kosynierzy Łuczyce
24.08.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
3:5
Sparta Skrzeszowice
25.08.2019
17:00
Polonia Wilczkowice
1:5
Ekler Baranówka
25.08.2019
17:00
Zawisza Sulechów pauzuje.

2. kolejka 31.08.2019

Słomniczanka II Słomniki
12:0
Polonia Wilczkowice
31.08.2019
17:00
Zawisza Sulechów
8:3
Trątnowianka Trątnowice
31.08.2019
17:30
Sparta Skrzeszowice
Juvenia Prandocin
31.08.2019
17:00
Ekler Baranówka
LKS Niedźwiedź II
01.09.2019
15:00
LKS Polanowice
0:0
Milenium Radziemice
01.09.2019
17:00
Kosynierzy Łuczyce
3:6
Agricola Klimontów
17.11.2019
13:00
Olimpia Czaple Wielkie pauzuje.

3. kolejka 04.09.2019

Agricola Klimontów
4:3
LKS Polanowice
04.09.2019
17:30
Milenium Radziemice
4:1
Sparta Skrzeszowice
04.09.2019
17:30
Juvenia Prandocin
4:1
Zawisza Sulechów
04.09.2019
17:30
Trątnowianka Trątnowice
1:1
Olimpia Czaple Wielkie
04.09.2019
17:30
LKS Niedźwiedź II
1:1
Słomniczanka II Słomniki
04.09.2019
17:30
Polonia Wilczkowice
5:0
Kosynierzy Łuczyce
04.09.2019
17:30
Ekler Baranówka pauzuje.

4. kolejka 07.09.2019

Ekler Baranówka
Trątnowianka Trątnowice
07.09.2019
16:00
Zawisza Sulechów
7:3
Milenium Radziemice
07.09.2019
17:00
Sparta Skrzeszowice
2:2
Agricola Klimontów
08.09.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
2:1
LKS Niedźwiedź II
08.09.2019
17:00
Kosynierzy Łuczyce
3:2
LKS Polanowice
08.09.2019
15:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:6
Juvenia Prandocin
08.09.2019
16:00
Słomniczanka II Słomniki pauzuje.

5. kolejka 14.09.2019

LKS Polanowice
1:3
Sparta Skrzeszowice
14.09.2019
17:00
Agricola Klimontów
4:1
Zawisza Sulechów
14.09.2019
17:00
Milenium Radziemice
7:0
Olimpia Czaple Wielkie
15.09.2019
14:00
Juvenia Prandocin
Ekler Baranówka
15.09.2019
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:0
Kosynierzy Łuczyce
15.09.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:8
Słomniczanka II Słomniki
15.09.2019
13:00
Polonia Wilczkowice pauzuje.

6. kolejka 21.09.2019

Kosynierzy Łuczyce
1:3
Sparta Skrzeszowice
21.09.2019
16:00
Ekler Baranówka
5:1
Milenium Radziemice
21.09.2019
16:00
Zawisza Sulechów
6:1
LKS Polanowice
21.09.2019
16:00
Słomniczanka II Słomniki
Juvenia Prandocin
22.09.2019
16:00
Polonia Wilczkowice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
22.09.2019
16:30
Olimpia Czaple Wielkie
1:4
Agricola Klimontów
22.09.2019
16:00
LKS Niedźwiedź II pauzuje.

7. kolejka 28.09.2019

LKS Polanowice
5:0
Olimpia Czaple Wielkie
28.09.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
3:2
LKS Niedźwiedź II
28.09.2019
16:00
Milenium Radziemice
1:2
Słomniczanka II Słomniki
29.09.2019
12:00
Juvenia Prandocin
Polonia Wilczkowice
29.09.2019
11:00
Sparta Skrzeszowice
1:2
Zawisza Sulechów
29.09.2019
13:00
Agricola Klimontów
1:6
Ekler Baranówka
29.09.2019
12:00
Kosynierzy Łuczyce pauzuje.

8. kolejka 05.10.2019

LKS Niedźwiedź II
4:2
Juvenia Prandocin
05.10.2019
15:00
Słomniczanka II Słomniki
3:1
Agricola Klimontów
06.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
2:2
Milenium Radziemice
06.10.2019
15:30
Kosynierzy Łuczyce
1:6
Zawisza Sulechów
06.10.2019
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
3:4
Sparta Skrzeszowice
06.10.2019
15:00
Ekler Baranówka
4:2
LKS Polanowice
06.10.2019
15:00
Trątnowianka Trątnowice pauzuje.

9. kolejka 12.10.2019

LKS Polanowice
2:5
Słomniczanka II Słomniki
12.10.2019
15:00
Zawisza Sulechów
6:2
Olimpia Czaple Wielkie
12.10.2019
16:00
Milenium Radziemice
1:1
LKS Niedźwiedź II
13.10.2019
14:00
Sparta Skrzeszowice
Ekler Baranówka
13.10.2019
16:00
Trątnowianka Trątnowice
9:0
Kosynierzy Łuczyce
13.10.2019
14:00
Agricola Klimontów
4:2
Polonia Wilczkowice
13.10.2019
12:00
Juvenia Prandocin pauzuje.

10. kolejka 19.10.2019

Kosynierzy Łuczyce
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
19.10.2019
14:00
Słomniczanka II Słomniki
3:1
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:4
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
5:0
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
2:0
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00
Milenium Radziemice pauzuje.

11. kolejka 26.10.2019

Zawisza Sulechów
2:6
Słomniczanka II Słomniki
26.10.2019
15:00
Milenium Radziemice
1:3
Trątnowianka Trątnowice
27.10.2019
14:00
Juvenia Prandocin
Kosynierzy Łuczyce
27.10.2019
14:00
Sparta Skrzeszowice
2:5
Polonia Wilczkowice
27.10.2019
14:00
LKS Polanowice
1:0
LKS Niedźwiedź II
27.10.2019
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:12
Ekler Baranówka
27.10.2019
14:00
Agricola Klimontów pauzuje.

12. kolejka 02.11.2019

Kosynierzy Łuczyce
3:6
Ekler Baranówka
02.11.2019
14:00
Słomniczanka II Słomniki
9:0
Olimpia Czaple Wielkie
03.11.2019
14:00
Juvenia Prandocin
5:0
Milenium Radziemice
03.11.2019
14:00
LKS Niedźwiedź II
2:0
Sparta Skrzeszowice
03.11.2019
13:00
Polonia Wilczkowice
5:3
Zawisza Sulechów
03.11.2019
14:00
Trątnowianka Trątnowice
2:6
Agricola Klimontów
03.11.2019
11:00
LKS Polanowice pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

Ekler Baranówka
Słomniczanka II Słomniki
09.11.2019
11:30
Zawisza Sulechów
3:5
LKS Niedźwiedź II
09.11.2019
14:00
Milenium Radziemice
2:4
Kosynierzy Łuczyce
10.11.2019
14:00
LKS Polanowice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
10.11.2019
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:5
Polonia Wilczkowice
10.11.2019
14:00
Agricola Klimontów
Juvenia Prandocin
10.11.2019
12:00
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
11:30
Ekler Baranówka
Słomniczanka II Słomniki
09.11.2019
14:00
Zawisza Sulechów
3:5
LKS Niedźwiedź II
10.11.2019
14:00
Milenium Radziemice
2:4
Kosynierzy Łuczyce
10.11.2019
14:00
LKS Polanowice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
10.11.2019
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:5
Polonia Wilczkowice
10.11.2019
12:00
Agricola Klimontów
Juvenia Prandocin
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
11:30
Ekler Baranówka
Słomniczanka II Słomniki
09.11.2019
14:00
Zawisza Sulechów
3:5
LKS Niedźwiedź II
10.11.2019
14:00
Milenium Radziemice
2:4
Kosynierzy Łuczyce
10.11.2019
14:00
LKS Polanowice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
10.11.2019
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:5
Polonia Wilczkowice
10.11.2019
12:00
Agricola Klimontów
Juvenia Prandocin
Sparta Skrzeszowice pauzuje.

Wiadomości ligowe


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Korona Kielce
0:2
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40

II liga

Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
3:2
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
14:1
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
1:3
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
7:0
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Ładna
0:2
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
2:2
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
3:4
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

MKS Skała 2004
4:1
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
0:3
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
1:2
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
2:2
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
2:3
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
3:1
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
4:2
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
1:3
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
2:1
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
2:8
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Agricola Klimontów
4:4
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
0:1
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
5:0
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
0:0
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
5:3
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
1:0
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
6:0
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:1
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
1:1
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:5
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
1:6
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł Nowa Wieś
4:0
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
0:3
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Start II Brzezie
0:3
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
1:4
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Hutnik Kraków
0:4
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
3:0
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
2:0
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
5:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
6:0
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
0:2
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:0
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:1
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:1
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
1:0
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

II liga kobiet (wschód)

Włókniarz Białystok
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

III liga kobiet, gr.4

DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00