facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Victoria Zalas
0:10
Zagórzanka Zagórze
15.08.2019
17:00
Błyskawica Myślachowice
1:0
Start Kamień
15.08.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
Zgoda Byczyna
15.08.2019
18:00
Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

2. kolejka 24.08.2019

Wolanka Wola Filipowska
3:1
Ciężkowianka Jaworzno
24.08.2019
17:00
Zgoda Byczyna
Błyskawica Myślachowice
24.08.2019
17:00
Start Kamień
Tęcza Tenczynek
24.08.2019
17:00
MKS Alwernia
4:3
Wisła Jankowice
24.08.2019
17:00
Fablok Chrzanów
7:0
Wisełka Rozkochów
24.08.2019
17:00
SPRiN Regulice
4:2
UKS Dulowa
25.08.2019
17:30
Promyk Bolęcin
3:1
Victoria Zalas
25.08.2019
17:30

3. kolejka 31.08.2019

Zagórzanka Zagórze
10:0
Promyk Bolęcin
31.08.2019
17:00
Victoria Zalas
1:3
Fablok Chrzanów
31.08.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
2:1
MKS Alwernia
31.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
3:0
SPRiN Regulice
31.08.2019
17:00
UKS Dulowa
2:1
Start Kamień
31.08.2019
13:00
Tęcza Tenczynek
2:2
Zgoda Byczyna
31.08.2019
17:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Ciężkowianka Jaworzno
31.08.2019
17:00

4. kolejka 04.09.2019

MKS Alwernia
3:1
Victoria Zalas
04.09.2019
17:00
Start Kamień
Wisła Jankowice
04.09.2019
17:00
Wolanka Wola Filipowska
5:0
Błyskawica Myślachowice
04.09.2019
17:00
SPRiN Regulice
Wisełka Rozkochów
04.09.2019
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Tęcza Tenczynek
04.09.2019
17:00
Zgoda Byczyna
4:2
UKS Dulowa
04.09.2019
17:00
Fablok Chrzanów
Zagórzanka Zagórze
04.09.2019
17:00

5. kolejka 07.09.2019

Victoria Zalas
1:1
SPRiN Regulice
07.09.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
7:3
MKS Alwernia
07.09.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
1:1
Wolanka Wola Filipowska
07.09.2019
17:00
UKS Dulowa
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
07.09.2019
16:30
Wisełka Rozkochów
0:3
Start Kamień
07.09.2019
17:00
Wisła Jankowice
0:2
Zgoda Byczyna
08.09.2019
17:00
Promyk Bolęcin
0:3
Fablok Chrzanów
08.09.2019
17:00

6. kolejka 14.09.2019

Zgoda Byczyna
4:1
Wisełka Rozkochów
11.09.2019
16:30
MKS Alwernia
1:2
Promyk Bolęcin
14.09.2019
11:00
Start Kamień
6:2
Victoria Zalas
14.09.2019
14:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
UKS Dulowa
14.09.2019
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Wisła Jankowice
14.09.2019
14:00
Błyskawica Myślachowice
4:2
Tęcza Tenczynek
15.09.2019
17:00
SPRiN Regulice
5:2
Zagórzanka Zagórze
15.09.2019
15:00

7. kolejka 18.09.2019

Victoria Zalas
0:11
Zgoda Byczyna
18.09.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:3
Start Kamień
18.09.2019
16:30
Wisła Jankowice
6:2
Wolanka Wola Filipowska
18.09.2019
17:00
UKS Dulowa
1:5
Błyskawica Myślachowice
18.09.2019
17:00
Promyk Bolęcin
1:3
SPRiN Regulice
18.09.2019
17:00
Fablok Chrzanów
4:1
MKS Alwernia
18.09.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
18.09.2019
16:30

8. kolejka 21.09.2019

Start Kamień
Promyk Bolęcin
21.09.2019
16:30
Błyskawica Myślachowice
5:0
Wisła Jankowice
21.09.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
0:1
UKS Dulowa
21.09.2019
16:30
Wolanka Wola Filipowska
2:0
Wisełka Rozkochów
21.09.2019
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
10:0
Victoria Zalas
21.09.2019
16:30
SPRiN Regulice
1:0
Fablok Chrzanów
22.09.2019
15:00
Zgoda Byczyna
2:0
Zagórzanka Zagórze
22.09.2019
16:00

9. kolejka 28.09.2019

Victoria Zalas
0:5
Wolanka Wola Filipowska
28.09.2019
16:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
28.09.2019
16:00
Wisła Jankowice
2:0
Tęcza Tenczynek
28.09.2019
16:00
Fablok Chrzanów
2:0
Start Kamień
28.09.2019
11:00
Wisełka Rozkochów
0:7
Błyskawica Myślachowice
28.09.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:5
Zgoda Byczyna
29.09.2019
16:00
MKS Alwernia
3:2
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

10. kolejka 05.10.2019

Start Kamień
MKS Alwernia
05.10.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
Victoria Zalas
05.10.2019
16:00
Tęcza Tenczynek
6:1
Wisełka Rozkochów
05.10.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
4:0
Zagórzanka Zagórze
05.10.2019
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:2
Promyk Bolęcin
05.10.2019
16:00
Zgoda Byczyna
1:2
Fablok Chrzanów
05.10.2019
15:30
UKS Dulowa
0:1
Wisła Jankowice
06.10.2019
15:00

11. kolejka 12.10.2019

Victoria Zalas
2:4
Tęcza Tenczynek
12.10.2019
15:30
MKS Alwernia
1:1
Zgoda Byczyna
12.10.2019
15:30
Zagórzanka Zagórze
2:4
Błyskawica Myślachowice
12.10.2019
15:30
Fablok Chrzanów
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
12.10.2019
11:00
Promyk Bolęcin
0:5
Wolanka Wola Filipowska
13.10.2019
15:30
SPRiN Regulice
3:2
Start Kamień
13.10.2019
15:00
Wisełka Rozkochów
2:2
UKS Dulowa
13.10.2019
15:30

12. kolejka 19.10.2019

Błyskawica Myślachowice
0:3
Promyk Bolęcin
19.10.2019
15:00
Tęcza Tenczynek
0:1
Zagórzanka Zagórze
19.10.2019
15:00
Wisła Jankowice
3:2
Wisełka Rozkochów
19.10.2019
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
MKS Alwernia
19.10.2019
15:00
Zgoda Byczyna
3:0
SPRiN Regulice
19.10.2019
15:00
UKS Dulowa
9:0
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

13. kolejka 26.10.2019

MKS Alwernia
0:4
Wolanka Wola Filipowska
26.10.2019
14:30
Start Kamień
Zgoda Byczyna
26.10.2019
14:00
Fablok Chrzanów
4:2
Błyskawica Myślachowice
26.10.2019
14:00
Victoria Zalas
0:4
Wisła Jankowice
27.10.2019
14:30
Zagórzanka Zagórze
2:1
UKS Dulowa
27.10.2019
14:00
Promyk Bolęcin
1:2
Tęcza Tenczynek
27.10.2019
14:30
SPRiN Regulice
1:0
Ciężkowianka Jaworzno
27.10.2019
14:00

14. kolejka 02.11.2019

Błyskawica Myślachowice
2:1
MKS Alwernia
02.11.2019
13:30
Tęcza Tenczynek
1:3
Fablok Chrzanów
02.11.2019
11:00
Wisła Jankowice
1:2
Zagórzanka Zagórze
02.11.2019
13:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Start Kamień
02.11.2019
13:30
Wisełka Rozkochów
5:1
Victoria Zalas
02.11.2019
13:30
UKS Dulowa
3:5
Promyk Bolęcin
03.11.2019
13:30
Wolanka Wola Filipowska
0:1
SPRiN Regulice
03.11.2019
13:30

15. kolejka 09.11.2019

Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
09.11.2019
13:00
Zagórzanka Zagórze
1:0
Wisełka Rozkochów
09.11.2019
13:00
Zgoda Byczyna
3:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.11.2019
13:00
Fablok Chrzanów
1:3
UKS Dulowa
09.11.2019
11:00
MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
11:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice
10.11.2019
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
09.11.2019
13:00
Zagórzanka Zagórze
1:0
Wisełka Rozkochów
09.11.2019
13:00
Zgoda Byczyna
3:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.11.2019
11:00
Fablok Chrzanów
1:3
UKS Dulowa
10.11.2019
11:00
MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
13:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
09.11.2019
13:00
Zagórzanka Zagórze
1:0
Wisełka Rozkochów
09.11.2019
13:00
Zgoda Byczyna
3:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.11.2019
11:00
Fablok Chrzanów
1:3
UKS Dulowa
10.11.2019
11:00
MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
13:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny