facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Victoria Zalas
0:10
Zagórzanka Zagórze
15.08.2019
17:00
Błyskawica Myślachowice
1:0
Start Kamień
15.08.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
Zgoda Byczyna
15.08.2019
18:00
Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

2. kolejka 24.08.2019

Wolanka Wola Filipowska
:
Ciężkowianka Jaworzno
24.08.2019
17:00
Zgoda Byczyna
:
Błyskawica Myślachowice
24.08.2019
17:00
Start Kamień
:
Tęcza Tenczynek
24.08.2019
17:00
MKS Alwernia
:
Wisła Jankowice
24.08.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
Wisełka Rozkochów
24.08.2019
17:00
SPRiN Regulice
:
UKS Dulowa
25.08.2019
17:30
Promyk Bolęcin
:
Victoria Zalas
25.08.2019
17:30

3. kolejka 31.08.2019

Zagórzanka Zagórze
:
Promyk Bolęcin
31.08.2019
00:00
Victoria Zalas
:
Fablok Chrzanów
31.08.2019
00:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
31.08.2019
00:00
Wisła Jankowice
:
SPRiN Regulice
31.08.2019
00:00
UKS Dulowa
:
Start Kamień
31.08.2019
00:00
Tęcza Tenczynek
:
Zgoda Byczyna
31.08.2019
00:00
Błyskawica Myślachowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
31.08.2019
00:00

4. kolejka 04.09.2019

MKS Alwernia
:
Victoria Zalas
04.09.2019
00:00
Start Kamień
:
Wisła Jankowice
04.09.2019
00:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Błyskawica Myślachowice
04.09.2019
00:00
SPRiN Regulice
:
Wisełka Rozkochów
04.09.2019
00:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Tęcza Tenczynek
04.09.2019
00:00
Zgoda Byczyna
:
UKS Dulowa
04.09.2019
00:00
Fablok Chrzanów
:
Zagórzanka Zagórze
04.09.2019
00:00

5. kolejka 07.09.2019

Victoria Zalas
:
SPRiN Regulice
07.09.2019
00:00
Zagórzanka Zagórze
:
MKS Alwernia
07.09.2019
00:00
Tęcza Tenczynek
:
Wolanka Wola Filipowska
07.09.2019
00:00
Wisła Jankowice
:
Zgoda Byczyna
07.09.2019
00:00
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
07.09.2019
00:00
Promyk Bolęcin
:
Fablok Chrzanów
07.09.2019
00:00
Wisełka Rozkochów
:
Start Kamień
07.09.2019
00:00

6. kolejka 14.09.2019

MKS Alwernia
:
Promyk Bolęcin
14.09.2019
00:00
Start Kamień
:
Victoria Zalas
14.09.2019
00:00
Błyskawica Myślachowice
:
Tęcza Tenczynek
14.09.2019
00:00
Wolanka Wola Filipowska
:
UKS Dulowa
14.09.2019
00:00
SPRiN Regulice
:
Zagórzanka Zagórze
14.09.2019
00:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Wisła Jankowice
14.09.2019
00:00
Zgoda Byczyna
:
Wisełka Rozkochów
14.09.2019
00:00

7. kolejka 18.09.2019

Victoria Zalas
:
Zgoda Byczyna
18.09.2019
00:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
18.09.2019
00:00
Wisła Jankowice
:
Wolanka Wola Filipowska
18.09.2019
00:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
18.09.2019
00:00
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
18.09.2019
00:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
18.09.2019
00:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
18.09.2019
00:00

8. kolejka 21.09.2019

Start Kamień
:
Promyk Bolęcin
21.09.2019
00:00
Błyskawica Myślachowice
:
Wisła Jankowice
21.09.2019
00:00
Tęcza Tenczynek
:
UKS Dulowa
21.09.2019
00:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Wisełka Rozkochów
21.09.2019
00:00
SPRiN Regulice
:
Fablok Chrzanów
21.09.2019
00:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Victoria Zalas
21.09.2019
00:00
Zgoda Byczyna
:
Zagórzanka Zagórze
21.09.2019
00:00

9. kolejka 28.09.2019

Victoria Zalas
:
Wolanka Wola Filipowska
28.09.2019
00:00
MKS Alwernia
:
SPRiN Regulice
28.09.2019
00:00
Zagórzanka Zagórze
:
Ciężkowianka Jaworzno
28.09.2019
00:00
Wisła Jankowice
:
Tęcza Tenczynek
28.09.2019
00:00
Promyk Bolęcin
:
Zgoda Byczyna
28.09.2019
00:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
28.09.2019
00:00
Wisełka Rozkochów
:
Błyskawica Myślachowice
28.09.2019
00:00

10. kolejka 05.10.2019

Start Kamień
:
MKS Alwernia
05.10.2019
00:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
05.10.2019
00:00
Tęcza Tenczynek
:
Wisełka Rozkochów
05.10.2019
00:00
UKS Dulowa
:
Wisła Jankowice
05.10.2019
00:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Zagórzanka Zagórze
05.10.2019
00:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Promyk Bolęcin
05.10.2019
00:00
Zgoda Byczyna
:
Fablok Chrzanów
05.10.2019
00:00

11. kolejka 12.10.2019

Victoria Zalas
:
Tęcza Tenczynek
12.10.2019
00:00
MKS Alwernia
:
Zgoda Byczyna
12.10.2019
00:00
Zagórzanka Zagórze
:
Błyskawica Myślachowice
12.10.2019
00:00
Promyk Bolęcin
:
Wolanka Wola Filipowska
12.10.2019
00:00
SPRiN Regulice
:
Start Kamień
12.10.2019
00:00
Fablok Chrzanów
:
Ciężkowianka Jaworzno
12.10.2019
00:00
Wisełka Rozkochów
:
UKS Dulowa
12.10.2019
00:00

12. kolejka 19.10.2019

Błyskawica Myślachowice
:
Promyk Bolęcin
19.10.2019
00:00
Tęcza Tenczynek
:
Zagórzanka Zagórze
19.10.2019
00:00
Wisła Jankowice
:
Wisełka Rozkochów
19.10.2019
00:00
UKS Dulowa
:
Victoria Zalas
19.10.2019
00:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
19.10.2019
00:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
19.10.2019
00:00
Zgoda Byczyna
:
SPRiN Regulice
19.10.2019
00:00

13. kolejka 26.10.2019

Victoria Zalas
:
Wisła Jankowice
26.10.2019
00:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
26.10.2019
00:00
Start Kamień
:
Zgoda Byczyna
26.10.2019
00:00
Zagórzanka Zagórze
:
UKS Dulowa
26.10.2019
00:00
Promyk Bolęcin
:
Tęcza Tenczynek
26.10.2019
00:00
SPRiN Regulice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.10.2019
00:00
Fablok Chrzanów
:
Błyskawica Myślachowice
26.10.2019
00:00

14. kolejka 02.11.2019

Błyskawica Myślachowice
:
MKS Alwernia
02.11.2019
00:00
Tęcza Tenczynek
:
Fablok Chrzanów
02.11.2019
00:00
Wisła Jankowice
:
Zagórzanka Zagórze
02.11.2019
00:00
UKS Dulowa
:
Promyk Bolęcin
02.11.2019
00:00
Wolanka Wola Filipowska
:
SPRiN Regulice
02.11.2019
00:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Start Kamień
02.11.2019
00:00
Wisełka Rozkochów
:
Victoria Zalas
02.11.2019
00:00

15. kolejka 09.11.2019

MKS Alwernia
:
Tęcza Tenczynek
09.11.2019
00:00
Start Kamień
:
Wolanka Wola Filipowska
09.11.2019
00:00
Zagórzanka Zagórze
:
Wisełka Rozkochów
09.11.2019
00:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
09.11.2019
00:00
SPRiN Regulice
:
Błyskawica Myślachowice
09.11.2019
00:00
Zgoda Byczyna
:
Ciężkowianka Jaworzno
09.11.2019
00:00
Fablok Chrzanów
:
UKS Dulowa
09.11.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

2. kolejka 24.08.2019

24.08.2019
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Ciężkowianka Jaworzno
24.08.2019
17:00
Zgoda Byczyna
:
Błyskawica Myślachowice
24.08.2019
17:00
Start Kamień
:
Tęcza Tenczynek
24.08.2019
17:00
MKS Alwernia
:
Wisła Jankowice
24.08.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
Wisełka Rozkochów
25.08.2019
17:30
SPRiN Regulice
:
UKS Dulowa
25.08.2019
17:30
Promyk Bolęcin
:
Victoria Zalas

1. kolejka 17.08.2019

15.08.2019
17:00
Victoria Zalas
0:10
Zagórzanka Zagórze
15.08.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
1:0
Start Kamień
15.08.2019
18:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
Zgoda Byczyna
17.08.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
16:30
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice

3. kolejka 31.08.2019

31.08.2019
00:00
Zagórzanka Zagórze
:
Promyk Bolęcin
31.08.2019
00:00
Victoria Zalas
:
Fablok Chrzanów
31.08.2019
00:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
31.08.2019
00:00
Wisła Jankowice
:
SPRiN Regulice
31.08.2019
00:00
UKS Dulowa
:
Start Kamień
31.08.2019
00:00
Tęcza Tenczynek
:
Zgoda Byczyna
31.08.2019
00:00
Błyskawica Myślachowice
:
Ciężkowianka Jaworzno

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00