facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Myślenice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Staw Polanka
3:2
Górki Myślenice
10.08.2019
10:00
Wróblowianka Wróblowice
1:1
Clavia Świątniki Górne
10.08.2019
15:30
Sokół Borzęta
Karpaty Siepraw
10.08.2019
18:00
Zielonka Wrząsowice
Beskid Tokarnia
11.08.2019
16:00
Skalnik Trzemeśnia
LKS Rudnik
11.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
1:0
Lubomir Wiśniowa
11.08.2019
17:00
Topór Tenczyn
1:2
Gościbia Sułkowice
11.08.2019
18:00

2. kolejka 14.08.2019

Zielonka Wrząsowice
1:2
Wróblowianka Wróblowice
14.08.2019
18:00
Karpaty Siepraw
Skalnik Trzemeśnia
14.08.2019
17:00
Gościbia Sułkowice
2:0
Staw Polanka
14.08.2019
18:00
LKS Rudnik
1:2
Rokita Kornatka
14.08.2019
18:00
Beskid Tokarnia
0:2
Lubomir Wiśniowa
14.08.2019
18:00
Górki Myślenice
Sokół Borzęta
14.08.2019
18:00
Clavia Świątniki Górne
6:0
Topór Tenczyn
14.08.2019
18:00

3. kolejka 17.08.2019

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00
Topór Tenczyn
2:0
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

4. kolejka 24.08.2019

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Topór Tenczyn
24.08.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
Skalnik Trzemeśnia
24.08.2019
17:00
Karpaty Siepraw
5:1
Lubomir Wiśniowa
24.08.2019
17:00
Clavia Świątniki Górne
2:2
Sokół Borzęta
24.08.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:2
Staw Polanka
24.08.2019
17:00
Beskid Tokarnia
4:2
LKS Rudnik
24.08.2019
17:00
Górki Myślenice
Rokita Kornatka
25.08.2019
17:00

5. kolejka 31.08.2019

Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
31.08.2019
16:00
Staw Polanka
3:1
Wróblowianka Wróblowice
31.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
1:1
Zielonka Wrząsowice
31.08.2019
17:00
LKS Rudnik
Karpaty Siepraw
31.08.2019
16:00
Rokita Kornatka
5:1
Gościbia Sułkowice
01.09.2019
17:00
Lubomir Wiśniowa
2:2
Górki Myślenice
01.09.2019
17:00
Beskid Tokarnia
10:0
Topór Tenczyn
01.09.2019
17:00

6. kolejka 07.09.2019

Wróblowianka Wróblowice
4:0
Sokół Borzęta
07.09.2019
15:00
Clavia Świątniki Górne
5:3
Rokita Kornatka
07.09.2019
16:30
Gościbia Sułkowice
2:1
Lubomir Wiśniowa
07.09.2019
17:00
Zielonka Wrząsowice
2:4
Skalnik Trzemeśnia
07.09.2019
17:00
Górki Myślenice
LKS Rudnik
07.09.2019
14:00
Beskid Tokarnia
3:2
Karpaty Siepraw
07.09.2019
17:00
Topór Tenczyn
0:2
Staw Polanka
07.09.2019
17:00

7. kolejka 14.09.2019

Karpaty Siepraw
Górki Myślenice
11.09.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Wróblowianka Wróblowice
14.09.2019
16:00
Staw Polanka
1:1
Beskid Tokarnia
14.09.2019
16:30
Rokita Kornatka
4:0
Zielonka Wrząsowice
14.09.2019
17:00
Sokół Borzęta
1:4
Topór Tenczyn
14.09.2019
17:00
LKS Rudnik
3:1
Gościbia Sułkowice
14.09.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
2:0
Clavia Świątniki Górne
15.09.2019
16:30

8. kolejka 21.09.2019

Wróblowianka Wróblowice
0:1
Rokita Kornatka
21.09.2019
15:00
Beskid Tokarnia
Górki Myślenice
21.09.2019
16:00
Gościbia Sułkowice
2:0
Karpaty Siepraw
21.09.2019
17:00
Staw Polanka
3:2
Sokół Borzęta
21.09.2019
16:30
Clavia Świątniki Górne
3:6
LKS Rudnik
21.09.2019
16:30
Zielonka Wrząsowice
2:3
Lubomir Wiśniowa
22.09.2019
15:00
Topór Tenczyn
2:0
Skalnik Trzemeśnia
22.09.2019
17:00

9. kolejka 28.09.2019

LKS Rudnik
4:2
Zielonka Wrząsowice
28.09.2019
16:00
Skalnik Trzemeśnia
1:3
Staw Polanka
28.09.2019
15:00
Karpaty Siepraw
6:2
Clavia Świątniki Górne
28.09.2019
16:00
Górki Myślenice
Gościbia Sułkowice
28.09.2019
16:00
Sokół Borzęta
1:2
Beskid Tokarnia
28.09.2019
16:30
Lubomir Wiśniowa
0:5
Wróblowianka Wróblowice
28.09.2019
16:00
Rokita Kornatka
2:1
Topór Tenczyn
29.09.2019
14:00

10. kolejka 05.10.2019

Wróblowianka Wróblowice
1:0
LKS Rudnik
05.10.2019
13:30
Clavia Świątniki Górne
Górki Myślenice
05.10.2019
15:30
Zielonka Wrząsowice
0:3
Karpaty Siepraw
05.10.2019
16:00
Sokół Borzęta
1:2
Skalnik Trzemeśnia
05.10.2019
16:00
Beskid Tokarnia
0:3
Gościbia Sułkowice
06.10.2019
14:00
Staw Polanka
5:2
Rokita Kornatka
06.10.2019
15:30
Topór Tenczyn
4:0
Lubomir Wiśniowa
06.10.2019
16:00

11. kolejka 12.10.2019

LKS Rudnik
2:1
Topór Tenczyn
12.10.2019
15:00
Karpaty Siepraw
Wróblowianka Wróblowice
12.10.2019
15:30
Gościbia Sułkowice
3:1
Clavia Świątniki Górne
12.10.2019
15:00
Skalnik Trzemeśnia
0:1
Beskid Tokarnia
12.10.2019
16:00
Rokita Kornatka
2:2
Sokół Borzęta
13.10.2019
14:00
Lubomir Wiśniowa
0:3
Staw Polanka
13.10.2019
15:30
Górki Myślenice
Zielonka Wrząsowice
13.10.2019
16:00

12. kolejka 19.10.2019

Beskid Tokarnia
6:1
Clavia Świątniki Górne
19.10.2019
14:00
Wróblowianka Wróblowice
Górki Myślenice
19.10.2019
11:00
Skalnik Trzemeśnia
2:1
Rokita Kornatka
19.10.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
LKS Rudnik
19.10.2019
15:30
Zielonka Wrząsowice
6:4
Gościbia Sułkowice
19.10.2019
16:00
Sokół Borzęta
0:0
Lubomir Wiśniowa
19.10.2019
16:00
Topór Tenczyn
4:1
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

13. kolejka 26.10.2019

Clavia Świątniki Górne
0:5
Zielonka Wrząsowice
26.10.2019
14:00
LKS Rudnik
2:3
Sokół Borzęta
26.10.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Wróblowianka Wróblowice
26.10.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Skalnik Trzemeśnia
26.10.2019
15:00
Karpaty Siepraw
2:1
Staw Polanka
26.10.2019
15:00
Górki Myślenice
Topór Tenczyn
26.10.2019
15:00
Rokita Kornatka
2:0
Beskid Tokarnia
27.10.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 26.10.2019

26.10.2019
14:00
Clavia Świątniki Górne
0:5
Zielonka Wrząsowice
26.10.2019
15:00
LKS Rudnik
2:3
Sokół Borzęta
26.10.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Wróblowianka Wróblowice
26.10.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Skalnik Trzemeśnia
26.10.2019
15:00
Karpaty Siepraw
2:1
Staw Polanka
26.10.2019
15:00
Górki Myślenice
Topór Tenczyn
27.10.2019
14:00
Rokita Kornatka
2:0
Beskid Tokarnia

13. kolejka 26.10.2019

26.10.2019
14:00
Clavia Świątniki Górne
0:5
Zielonka Wrząsowice
26.10.2019
15:00
LKS Rudnik
2:3
Sokół Borzęta
26.10.2019
15:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Wróblowianka Wróblowice
26.10.2019
15:00
Lubomir Wiśniowa
0:0
Skalnik Trzemeśnia
26.10.2019
15:00
Karpaty Siepraw
2:1
Staw Polanka
26.10.2019
15:00
Górki Myślenice
Topór Tenczyn
27.10.2019
14:00
Rokita Kornatka
2:0
Beskid Tokarnia

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
08.08.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
 
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
08.08.2020
 
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
 
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
08.08.2020
 
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020