facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Piast Łapanów
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
0:5
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

2. kolejka 24.08.2019

Czarnochowice
0:1
Zieloni Niegowić
24.08.2019
17:00
Contra Sułków
5:1
Rożnowa
24.08.2019
17:00
Zryw Szarów
Złomex Branice
25.08.2019
17:00
Gwiazda Brzegi
4:3
Wolni Kłaj
25.08.2019
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:0
Wilga Koźmice Wielkie
25.08.2019
17:00
Piast Łapanów
5:1
UKS Sygneczów
25.08.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Strażak Kokotów
25.08.2019
17:00

3. kolejka 31.08.2019

Rożnowa
6:1
Piłkarz Podłęże
31.08.2019
17:00
UKS Sygneczów
0:8
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
Zryw Szarów
31.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
1:3
Piast Łapanów
01.09.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Gwiazda Brzegi
01.09.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Czarnochowice
01.09.2019
17:00
Contra Sułków
Złomex Branice
04.09.2019
17:30

4. kolejka 07.09.2019

Czarnochowice
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
07.09.2019
17:00
Gwiazda Brzegi
3:1
UKS Sygneczów
07.09.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Strażak Kokotów
08.09.2019
17:00
Piast Łapanów
9:1
Rożnowa
08.09.2019
17:00
Złomex Branice
Zieloni Niegowić
08.09.2019
16:00
Contra Sułków
2:1
Piłkarz Podłęże
08.09.2019
17:00
Zryw Szarów
1:4
Wolni Kłaj
08.09.2019
17:00

5. kolejka 14.09.2019

Zieloni Niegowić
0:1
Contra Sułków
14.09.2019
17:00
UKS Sygneczów
3:8
Czarnochowice
14.09.2019
17:00
Rożnowa
2:7
Nadwiślanka Nowe Brzesko
14.09.2019
17:00
Wolni Kłaj
Złomex Branice
15.09.2019
17:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
15.09.2019
17:00
Strażak Kokotów
Gwiazda Brzegi
15.09.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:1
Zryw Szarów
15.09.2019
17:00

6. kolejka 21.09.2019

Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
Piłkarz Podłęże
21.09.2019
11:00
Złomex Branice
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
21.09.2019
16:00
Contra Sułków
Piast Łapanów
21.09.2019
16:30
Zieloni Niegowić
2:3
Wolni Kłaj
21.09.2019
16:30
Czarnochowice
3:3
Strażak Kokotów
22.09.2019
16:00
Gwiazda Brzegi
Rożnowa
22.09.2019
14:00
Zryw Szarów
4:4
UKS Sygneczów
22.09.2019
16:00

7. kolejka 28.09.2019

Piast Łapanów
0:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.09.2019
16:30
Strażak Kokotów
Zryw Szarów
28.09.2019
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Zieloni Niegowić
28.09.2019
15:30
Rożnowa
0:8
Czarnochowice
28.09.2019
16:00
Wolni Kłaj
2:0
Contra Sułków
29.09.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
Gwiazda Brzegi
29.09.2019
16:00
UKS Sygneczów
2:7
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

8. kolejka 05.10.2019

Contra Sułków
0:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
05.10.2019
16:00
Czarnochowice
2:2
Piłkarz Podłęże
05.10.2019
15:00
Zieloni Niegowić
8:2
UKS Sygneczów
05.10.2019
16:00
Wolni Kłaj
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
06.10.2019
16:00
Złomex Branice
Strażak Kokotów
06.10.2019
16:00
Gwiazda Brzegi
1:2
Piast Łapanów
06.10.2019
14:00
Zryw Szarów
1:3
Rożnowa
06.10.2019
16:00

9. kolejka 12.10.2019

Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:0
Gwiazda Brzegi
12.10.2019
12:00
UKS Sygneczów
2:6
Wolni Kłaj
12.10.2019
15:30
Rożnowa
0:2
Złomex Branice
12.10.2019
15:30
Piłkarz Podłęże
1:4
Zryw Szarów
13.10.2019
15:30
Piast Łapanów
2:3
Czarnochowice
13.10.2019
15:30
Strażak Kokotów
1:3
Zieloni Niegowić
13.10.2019
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
Contra Sułków
13.10.2019
15:30

10. kolejka 19.10.2019

Złomex Branice
Piłkarz Podłęże
19.10.2019
12:00
Contra Sułków
1:1
Gwiazda Brzegi
19.10.2019
15:00
Czarnochowice
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.10.2019
15:00
Zieloni Niegowić
8:1
Rożnowa
19.10.2019
15:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
1:3
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

11. kolejka 26.10.2019

UKS Sygneczów
4:0
Contra Sułków
26.10.2019
15:00
Rożnowa
1:5
Wolni Kłaj
26.10.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:1
Zryw Szarów
27.10.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
1:4
Zieloni Niegowić
27.10.2019
14:00
Piast Łapanów
Złomex Branice
27.10.2019
14:00
Gwiazda Brzegi
Czarnochowice
27.10.2019
12:00
Strażak Kokotów
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Contra Sułków
3:3
Czarnochowice
02.11.2019
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Rożnowa
02.11.2019
14:00
Zieloni Niegowić
1:3
Piast Łapanów
02.11.2019
14:00
Wolni Kłaj
0:1
Piłkarz Podłęże
03.11.2019
13:30
Złomex Branice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
03.11.2019
13:00
Zryw Szarów
2:2
Gwiazda Brzegi
03.11.2019
14:00
UKS Sygneczów
0:0
Strażak Kokotów
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Piast Łapanów
4:2
Wolni Kłaj
09.11.2019
14:00
Czarnochowice
1:2
Zryw Szarów
09.11.2019
14:00
Gwiazda Brzegi
Złomex Branice
09.11.2019
13:30
Strażak Kokotów
1:3
Contra Sułków
09.11.2019
13:00
Rożnowa
0:4
UKS Sygneczów
09.11.2019
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
10.11.2019
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Piast Łapanów
4:2
Wolni Kłaj
09.11.2019
14:00
Czarnochowice
1:2
Zryw Szarów
09.11.2019
13:30
Gwiazda Brzegi
Złomex Branice
09.11.2019
13:00
Strażak Kokotów
1:3
Contra Sułków
09.11.2019
14:00
Rożnowa
0:4
UKS Sygneczów
10.11.2019
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
13:30
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Piast Łapanów
4:2
Wolni Kłaj
09.11.2019
14:00
Czarnochowice
1:2
Zryw Szarów
09.11.2019
13:30
Gwiazda Brzegi
Złomex Branice
09.11.2019
13:00
Strażak Kokotów
1:3
Contra Sułków
09.11.2019
14:00
Rożnowa
0:4
UKS Sygneczów
10.11.2019
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
13:30
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
08.08.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
 
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
08.08.2020
 
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
 
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
08.08.2020
 
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020