facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Iskra Krzęcin
0:1
Bieżanowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Krakus Swoszowice
1:2
Zwierzyniecki Kraków
24.08.2019
17:30
Wanda Nowa Huta
1:1
Rzozovia Rzozów
24.08.2019
11:00
Gajowianka Gaj
2:6
Tramwaj Kraków
24.08.2019
17:30
Płomień Kostrze
0:1
Pogoń Skotniki
24.08.2019
16:00
Podgórze Kraków
1:4
Cedronka Wola Radziszowska
24.08.2019
12:00
Strzelcy Kraków
3:5
Kabel Kraków
25.08.2019
17:30

2. kolejka 31.08.2019

Zwierzyniecki Kraków
6:2
Iskra Krzęcin
31.08.2019
17:00
Tramwaj Kraków
1:2
Bieżanowianka Kraków
31.08.2019
16:30
Krakus Swoszowice
5:1
Rzozovia Rzozów
01.09.2019
17:30
Gajowianka Gaj
2:0
Podgórze Kraków
01.09.2019
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Płomień Kostrze
01.09.2019
17:00
Pogoń Skotniki
3:2
Strzelcy Kraków
01.09.2019
17:00
Kabel Kraków
5:3
Wanda Nowa Huta
01.09.2019
17:00

3. kolejka 04.09.2019

Bieżanowianka Kraków
0:0
Zwierzyniecki Kraków
04.09.2019
17:30
Iskra Krzęcin
3:0
Rzozovia Rzozów
04.09.2019
17:30
Krakus Swoszowice
Kabel Kraków
04.09.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
3:1
Pogoń Skotniki
04.09.2019
17:00
Płomień Kostrze
0:2
Gajowianka Gaj
04.09.2019
17:30
Tramwaj Kraków
1:3
Podgórze Kraków
11.09.2019
17:15
W pierwotnym terminie 4 września, mecz odwołany na stadionie Podgórza
Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

4. kolejka 07.09.2019

Podgórze Kraków
7:0
Płomień Kostrze
07.09.2019
12:00
Gajowianka Gaj
3:1
Strzelcy Kraków
07.09.2019
17:00
Bieżanowianka Kraków
4:0
Rzozovia Rzozów
07.09.2019
17:00
Tramwaj Kraków
2:4
Zwierzyniecki Kraków
07.09.2019
17:00
Pogoń Skotniki
2:3
Krakus Swoszowice
08.09.2019
17:15
Cedronka Wola Radziszowska
4:4
Wanda Nowa Huta
08.09.2019
17:00
Kabel Kraków
2:0
Iskra Krzęcin
08.09.2019
17:00

5. kolejka 14.09.2019

Zwierzyniecki Kraków
4:1
Rzozovia Rzozów
14.09.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
3:3
Gajowianka Gaj
14.09.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
Kabel Kraków
14.09.2019
17:00
Iskra Krzęcin
2:0
Pogoń Skotniki
14.09.2019
17:00
Strzelcy Kraków
3:3
Podgórze Kraków
15.09.2019
17:00
Krakus Swoszowice
4:0
Cedronka Wola Radziszowska
15.09.2019
17:00
Płomień Kostrze
3:2
Tramwaj Kraków
15.09.2019
15:30

6. kolejka 21.09.2019

Podgórze Kraków
2:2
Wanda Nowa Huta
21.09.2019
12:00
Płomień Kostrze
3:0
Strzelcy Kraków
21.09.2019
11:00
Gajowianka Gaj
1:1
Krakus Swoszowice
21.09.2019
16:30
Tramwaj Kraków
5:0
Rzozovia Rzozów
21.09.2019
14:30
Pogoń Skotniki
1:1
Bieżanowianka Kraków
22.09.2019
16:30
Cedronka Wola Radziszowska
2:3
Iskra Krzęcin
22.09.2019
16:00
Kabel Kraków
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2019
16:30

7. kolejka 28.09.2019

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Pogoń Skotniki
28.09.2019
16:30
Strzelcy Kraków
1:1
Tramwaj Kraków
28.09.2019
16:30
Wanda Nowa Huta
1:2
Płomień Kostrze
28.09.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
1:4
Cedronka Wola Radziszowska
28.09.2019
16:00
Iskra Krzęcin
1:3
Gajowianka Gaj
28.09.2019
16:30
Krakus Swoszowice
1:4
Podgórze Kraków
29.09.2019
13:30
Kabel Kraków
Rzozovia Rzozów
29.09.2019
16:00

8. kolejka 05.10.2019

Podgórze Kraków
1:0
Iskra Krzęcin
05.10.2019
12:00
Gajowianka Gaj
Bieżanowianka Kraków
05.10.2019
15:30
Pierwotnie przyznano walkower dla Gajowianki z powodu braku opłaty za kartki za jednego z zawodników, ostatecznie walkower cofnięto ze względu na udokumentowanie wpłaty przez klub
Płomień Kostrze
2:2
Krakus Swoszowice
05.10.2019
16:00
Tramwaj Kraków
Kabel Kraków
05.10.2019
15:30
Strzelcy Kraków
1:3
Wanda Nowa Huta
06.10.2019
15:00
Pogoń Skotniki
5:2
Rzozovia Rzozów
06.10.2019
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:3
Zwierzyniecki Kraków
06.10.2019
16:00

9. kolejka 12.10.2019

Zwierzyniecki Kraków
5:1
Gajowianka Gaj
12.10.2019
16:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Tramwaj Kraków
12.10.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
Podgórze Kraków
12.10.2019
16:00
Iskra Krzęcin
5:1
Płomień Kostrze
12.10.2019
16:00
Krakus Swoszowice
7:2
Strzelcy Kraków
13.10.2019
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:0
Rzozovia Rzozów
13.10.2019
15:00
Kabel Kraków
Pogoń Skotniki
13.10.2019
16:00

10. kolejka 19.10.2019

Podgórze Kraków
2:6
Zwierzyniecki Kraków
19.10.2019
12:00
Strzelcy Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
19.10.2019
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Rzozovia Rzozów
19.10.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
1:1
Krakus Swoszowice
19.10.2019
11:00
Płomień Kostrze
4:0
Bieżanowianka Kraków
19.10.2019
15:00
Tramwaj Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
19.10.2019
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

11. kolejka 26.10.2019

Podgórze Kraków
4:0
Rzozovia Rzozów
26.10.2019
12:00
Zwierzyniecki Kraków
5:1
Płomień Kostrze
26.10.2019
15:00
Iskra Krzęcin
1:2
Wanda Nowa Huta
26.10.2019
15:00
Bieżanowianka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
26.10.2019
15:30
Kabel Kraków
Gajowianka Gaj
27.10.2019
11:00
Pogoń Skotniki
1:1
Cedronka Wola Radziszowska
27.10.2019
14:30
Krakus Swoszowice
2:2
Tramwaj Kraków
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Płomień Kostrze
3:2
Rzozovia Rzozów
02.11.2019
14:00
Podgórze Kraków
Kabel Kraków
03.11.2019
11:00
Strzelcy Kraków
0:4
Zwierzyniecki Kraków
03.11.2019
14:00
Gajowianka Gaj
1:2
Pogoń Skotniki
03.11.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
Bieżanowianka Kraków
03.11.2019
13:00
Krakus Swoszowice
3:3
Iskra Krzęcin
03.11.2019
14:00
Tramwaj Kraków
0:0
Cedronka Wola Radziszowska
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Zwierzyniecki Kraków
2:0
Wanda Nowa Huta
09.11.2019
13:00
Strzelcy Kraków
3:0
Rzozovia Rzozów
09.11.2019
14:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
09.11.2019
12:00
Iskra Krzęcin
0:1
Tramwaj Kraków
09.11.2019
14:00
Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
14:00
Kabel Kraków
Płomień Kostrze
10.11.2019
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Zwierzyniecki Kraków
2:0
Wanda Nowa Huta
09.11.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:0
Rzozovia Rzozów
09.11.2019
12:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
09.11.2019
14:00
Iskra Krzęcin
0:1
Tramwaj Kraków
10.11.2019
14:00
Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
11:00
Kabel Kraków
Płomień Kostrze

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Zwierzyniecki Kraków
2:0
Wanda Nowa Huta
09.11.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:0
Rzozovia Rzozów
09.11.2019
12:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
09.11.2019
14:00
Iskra Krzęcin
0:1
Tramwaj Kraków
10.11.2019
14:00
Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
11:00
Kabel Kraków
Płomień Kostrze

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
15.08.2020
11:00
Odwołany ze względu na mecz w Pucharze Polski
Hetman Zamość
:
Wisła Puławy
15.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Cracovia II Kraków
15.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Wisła Sandomierz
15.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Stal Kraśnik
15.08.2020
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
15.08.2020
17:00
Odwołany. Udział gospodarzy w Pucahrze Polski
Chełmianka Chełm
:
ŁKS Łagów
16.08.2020
15:30
Korona II Kielce
:
Sokół Sieniawa
16.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
:
KS Wiązownica
16.08.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
15.08.2020
11:00
Proszowianka Proszowice
:
Orzeł Ryczów
15.08.2020
11:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
15.08.2020
11:00
Garbarnia II Kraków
:
Dalin Myślenice
15.08.2020
16:00
LKS Śledziejowice
:
Clepardia Kraków
15.08.2020
17:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
15.08.2020
17:00
Puszcza II
:
Pcimianka Pcim
15.08.2020
17:00
LKS Rajsko
:
Unia Oświęcim
15.08.2020
11:00
KS Chełmek
:
Słomniczanka Słomniki
15.08.2020
16:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Metal Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
15.08.2020
11:00
Poprad Muszyna
:
Unia Tarnów
15.08.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Poprad Rytro
15.08.2020
17:00
Glinik Gorlice
:
Lubań Maniowy
15.08.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Skalnik Kamionka Wielka
15.08.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
Sokół Słopnice
15.08.2020
17:30
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Wierchy Rabka Zdrój
16.08.2020
17:00
Barciczanka Barcice
:
Rylovia Rylowa
16.08.2020
17:00
BKS Bochnia
:
Watra Białka Tatrzańska
16.08.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
15.08.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
17:00
LOT Balice
:
TS Węgrzce
15.08.2020
17:00
Leśnik Gorenice
:
Bolesław Bukowno
15.08.2020
17:30
Przemsza Klucze
:
Orzeł Bębło
15.08.2020
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Pogoń Miechów
16.08.2020
17:00
Orzeł Iwanowice
:
Błękitni Modlnica
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Bronowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
15.08.2020
11:00
Prądniczanka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
15.08.2020
11:00
Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
15.08.2020
17:30
Kmita Zabierzów
:
Borek Kraków
15.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Orlęta Rudawa
16.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Dąbski Kraków
16.08.2020
16:00
Grębałowianka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Orzeł Myślenice
0:1
Raba Dobczyce
14.08.2020
18:00
Złomex Branice
:
Wróblowianka Wróblowice
15.08.2020
11:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Radziszowianka Radziszów
15.08.2020
17:00
Gdovia Gdów
:
Wiarusy Igołomia
15.08.2020
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wiślanka Grabie
15.08.2020
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Pasternik Ochojno
15.08.2020
18:00
Górnik Wieliczka
:
Tempo Rzeszotary
16.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Sosnowianka Stanisław Dln
15.08.2020
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sokół Przytkowice
15.08.2020
17:00
LKS Żarki
:
Halniak Maków Podhalański
15.08.2020
17:00
Brzezina Osiek
:
Garbarz Zembrzyce
15.08.2020
17:00
Zatorzanka Zator
:
Niwa Nowa Wieś
15.08.2020
17:00
Tempo Białka
:
Hejnał Kęty
15.08.2020
17:00
Victoria Jaworzno
:
Zgoda Byczyna
15.08.2020
17:30
Nadwiślanin Gromiec
:
MKS Libiąż
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.08.2020
11:00
Wisła Szczucin
:
GLKS Gromnik
15.08.2020
17:00
Tuchovia Tuchów
:
LKS Szynwałd
15.08.2020
17:00
Unia Niedomice
:
LUKS Skrzyszów
15.08.2020
17:30
LKS Ładna
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.08.2020
17:00
Polan Żabno
:
Dunajec Zbylitowska Góra
16.08.2020
17:00
LKS Rzuchowa
:
Ikar Odporyszów
16.08.2020
17:00
Olimpia Wojnicz
:
Dunajec Zakliczyn
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
:
Błyskawica Proszówki
15.08.2020
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
15.08.2020
17:00
Strażak Mokrzyska
:
Radłovia Radłów
15.08.2020
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Naprzód Sobolów
16.08.2020
17:00
Raba Książnice
:
Poręba Spytkowska
16.08.2020
17:00
Sokół Maszkienice
:
Wola Radłowska
16.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Helena Nowy Sącz
:
Podhalanin Biecz
15.08.2020
16:00
LKS Łużna
:
Gród Podegrodzie
15.08.2020
17:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKSKobylankaKobylanka
15.08.2020
17:30
Grybovia Grybów
:
Łosoś Łososina Dolna
16.08.2020
11:00
Zawisza R.
:
Dunajec Nowy Sącz
16.08.2020
11:00
Zyndram
:
Hart Tęgoborze
16.08.2020
17:00
Kolejarz Stróże
:
Sokół Stary Sącz
16.08.2020
17:00
ULKS Korzenna
:
Orzeł Wojnarowa
16.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Wierchy Pasierbiec
15.08.2020
16:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Jordan Jordanów
15.08.2020
17:30
Turbacz Mszana Dolna
:
Jarmuta
15.08.2020
17:30
LKS Szaflary
:
Wiatr Ludźmierz
15.08.2020
17:30
Granit Czarna Góra
:
Krokus
16.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Huragan Waksmund
16.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
:
Laskovia
16.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Prądniczanka II Kraków
15.08.2020
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Galicja Raciborowice
15.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Michałowianka Michałowice
15.08.2020
17:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Partyzant Dojazdów
16.08.2020
15:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Płomień Kościelec
16.08.2020
16:00
Szreniawa Koszyce
:
Wierzbowianka Wierzbno
16.08.2020
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Ekler Baranówka
16.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
15.08.2020
16:00
Maszycanka Maszyce
:
Sokół Rybna
15.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Tęcza Piekary
15.08.2020
18:00
Iskra Czułów
:
Wisła Jeziorzany
15.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Liszczanka Liszki
16.08.2020
17:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Rząska
16.08.2020
17:30
Sportowiec Modlniczka
:
Strażak Rączna
16.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Iskra Krzęcin
:
Cedronka Wola Radziszowska
15.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
15.08.2020
17:30
Bratniak Kraków
:
Tramwaj Kraków
16.08.2020
15:00
Rzozovia Rzozów
:
Gajowianka Gaj
16.08.2020
16:00
Płomień Kostrze
:
Krakus Swoszowice
16.08.2020
16:30
Fairant Kraków
:
Podgórze Kraków
16.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Kabel Kraków
16.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Contra Sułków
:
Piłkarz Podłęże
15.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Zryw Szarów
15.08.2020
17:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
15.08.2020
17:00
Czarni Staniątki
:
Wolni Kłaj
15.08.2020
18:00
Iskra Zakrzów
:
UKS Sygneczów
15.08.2020
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Sokół Chorągwica
16.08.2020
14:00
Gwiazda Brzegi
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.08.2020
17:00
Piast Łapanów
:
Rożnowa
16.08.2020
18:00

Klasa A (Myślenice)

Staw Polanka
:
Zielonka Wrząsowice
15.08.2020
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
Karpaty Siepraw
15.08.2020
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Gościbia Sułkowice
15.08.2020
17:00
LKS Rudnik
:
Hejnał Krzyszkowice
15.08.2020
17:30
Topór Tenczyn
:
Beskid Tokarnia
15.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Iskra Brzączowice
16.08.2020
14:00
Sokół Borzęta
:
Clavia Świątniki Górne
16.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
:
Przebój Wolbrom
15.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Sokół Gołaczewy
15.08.2020
17:00
Olimpia Łobzów
:
Promień Przeginia
15.08.2020
17:00
Spartak Charsznica
:
Pilica Wierbka
16.08.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Trzy Korony Żarnowiec
16.08.2020
11:30
Laskovia
:
Prądnik Sułoszowa
16.08.2020
16:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Strażak Przybysławice
16.08.2020
16:00
Błysk Zederman
:
Błyskawica Kolbark
16.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Start Kamień
:
Wisła Jankowice
15.08.2020
16:00
MKS Alwernia
:
Unia Kwaczała
15.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Wisełka Rozkochów
16.08.2020
11:00
Zagórzanka Zagórze
:
Wolanka Wola Filipowska
16.08.2020
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Victoria Zalas
16.08.2020
17:00
SPRiN Regulice
:
Tęcza Tenczynek
16.08.2020
17:00
Promyk Bolęcin
:
UKS Dulowa
16.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wilga Instalbud Golkowice
:
Wieliczanka Wieliczka
15.08.2020
17:00
Gryf Wiatowice
:
Start Brzezie
15.08.2020
17:00
Gdovia II Gdów
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.08.2020
16:30
Górnik II Wieliczka
:
Tęcza Słomiróg
15.08.2020
16:30
Ledniczanka
:
Promień Zakrzowiec
16.08.2020
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
16.08.2020
17:00
Batory Wola Batorska
:
Naprzód Ochmanów
16.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Dukla Bysina
:
Raba II Dobczyce
15.08.2020
16:00
Wicher Stróża
:
Szczebel Lubień
15.08.2020
17:00
Iskra Głogoczów
:
Karpaty II Siepraw
16.08.2020
15:30
Cisy Harbutowice
:
Jawor Jawornik
16.08.2020
16:00
Górki II Myślenice
:
Orzeł Nowa Wieś
16.08.2020
16:00
Grodzisko Raciechowice
:
LKS Trzebunia
16.08.2020
17:30

Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Nidzica Słaboszów
15.08.2020
16:00
Stare Bukowno
:
Pilica II Wierbka
15.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Cobra Wężerów
16.08.2020
11:00
Orzeł K.
:
Northstar Miechów
16.08.2020
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Strumyk Zarzecze
16.08.2020
16:00
Piliczanka II Pilica
:
Czapla Czaple Male
16.08.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Legia Warszawa
:
Górnik Zabrze
15.08.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
:
Hutnik Kraków
15.08.2020
12:00
Pogoń Szczecin
:
Wisła Kraków
15.08.2020
11:00
SMS Łódź
:
Zagłębie Lubin
15.08.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.08.2020
12:30
Jagiellonia
:
Arka G.
15.08.2020
12:00
Lechia
:
Korona
16.08.2020
12:00
Gwarek Zabrze
:
Śląsk Wrocław
16.08.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
2:4
Wisła Kraków
14.08.2020
16:00
Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.08.2020
15:30
Cracovia Kraków
:
Stal Mielec
15.08.2020
15:00
Hutnik Kraków
:
Karpaty Krosno
16.08.2020
11:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
:
Podhale Nowy Targ
15.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Tarnów
15.08.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
BKS Bochnia
15.08.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
15.08.2020
16:00
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
16.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Profi Zielonki
16.08.2020
10:00
Beskid Andrychów
:
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
11:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
16.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
:
Garbarnia Kraków
15.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
15.08.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podgórze Kraków
15.08.2020
13:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Glinik Gorlice
15.08.2020
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00
Unia Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
15.08.2020
10:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
16.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.08.2020
16:00
Unia Tarnów
:
Unia Oświęcim
15.08.2020
11:00
AP 21 Kraków
:
Garbarnia Kraków
15.08.2020
16:00
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
17.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Raba Dobczyce
15.08.2020
13:00
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
15.08.2020
 
Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
15.08.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
17.08.2020
14:00

I Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
:
Sandecja
15.08.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
15.08.2020
09:00
Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
5:0
Fablok Chrzanów
13.08.2020
13:00
AS Progress Andrychów
:
Cracovia II
15.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
AZS UJ Kraków
15.08.2020
11:00
Śląsk Wrocław
:
SMS Łódź
15.08.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
APLG Gdańsk
15.08.2020
17:00
GKS Katowice
:
ROW Rybnik
16.08.2020
13:00
Rolnik Biedrzychowice
:
Czarni Sosnowiec
16.08.2020
16:00
KKP Bydgoszcz
:
Medyk Konin
16.08.2020
16:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Resovia Rzeszów
15.08.2020
14:30
Polonia Środa Wielkopolska
:
UKS SMS II Łódź
15.08.2020
15:00
Praga Warszawa
:
SWD Wodzisław
15.08.2020
12:00
Rekord Bielsko Biała
:
Czwórka Radom
16.08.2020
15:30
Stomil Olsztyn
:
Piastovia Piastów
16.08.2020
12:30
UKS Staszkówka Jelna
:
Tarnovia Tarnów
16.08.2020
16:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.08.2020
16:00
Prądniczanka Kraków
:
KSP Kielce
15.08.2020
14:00
Ząbkovia Ząbki
:
Włókniarz Białystok
15.08.2020
12:00
KS Raszyn
:
Wanda Nowa Huta
16.08.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.08.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
Loczki Wyszków
16.08.2020
14:00