facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Iskra Krzęcin
:
Bieżanowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
24.08.2019
17:30
Wanda Nowa Huta
:
Rzozovia Rzozów
24.08.2019
11:00
Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
24.08.2019
17:30
Płomień Kostrze
:
Pogoń Skotniki
24.08.2019
16:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
24.08.2019
12:00
Strzelcy Kraków
:
Kabel Kraków
25.08.2019
17:30

2. kolejka 31.08.2019

Krakus Swoszowice
:
Rzozovia Rzozów
31.08.2019
00:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
31.08.2019
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Płomień Kostrze
31.08.2019
00:00
Pogoń Skotniki
:
Gajowianka Gaj
31.08.2019
00:00
Kabel Kraków
:
Wanda Nowa Huta
31.08.2019
00:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.08.2019
00:00
Tramwaj Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
31.08.2019
00:00

3. kolejka 04.09.2019

Bieżanowianka Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
04.09.2019
00:00
Iskra Krzęcin
:
Rzozovia Rzozów
04.09.2019
00:00
Krakus Swoszowice
:
Kabel Kraków
04.09.2019
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Pogoń Skotniki
04.09.2019
00:00
Gajowianka Gaj
:
Cedronka Wola Radziszowska
04.09.2019
00:00
Płomień Kostrze
:
Strzelcy Kraków
04.09.2019
00:00
Podgórze Kraków
:
Tramwaj Kraków
04.09.2019
00:00

4. kolejka 07.09.2019

Podgórze Kraków
:
Płomień Kostrze
07.09.2019
00:00
Strzelcy Kraków
:
Gajowianka Gaj
07.09.2019
00:00
Bieżanowianka Kraków
:
Rzozovia Rzozów
07.09.2019
00:00
Pogoń Skotniki
:
Krakus Swoszowice
07.09.2019
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Wanda Nowa Huta
07.09.2019
00:00
Tramwaj Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
07.09.2019
00:00
Kabel Kraków
:
Iskra Krzęcin
07.09.2019
00:00

5. kolejka 14.09.2019

Zwierzyniecki Kraków
:
Rzozovia Rzozów
14.09.2019
00:00
Gajowianka Gaj
:
Podgórze Kraków
14.09.2019
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Strzelcy Kraków
14.09.2019
00:00
Bieżanowianka Kraków
:
Kabel Kraków
14.09.2019
00:00
Krakus Swoszowice
:
Cedronka Wola Radziszowska
14.09.2019
00:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
14.09.2019
00:00
Iskra Krzęcin
:
Pogoń Skotniki
14.09.2019
00:00

6. kolejka 21.09.2019

Podgórze Kraków
:
Wanda Nowa Huta
21.09.2019
00:00
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2019
00:00
Pogoń Skotniki
:
Bieżanowianka Kraków
21.09.2019
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Iskra Krzęcin
21.09.2019
00:00
Płomień Kostrze
:
Gajowianka Gaj
21.09.2019
00:00
Tramwaj Kraków
:
Rzozovia Rzozów
21.09.2019
00:00
Kabel Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2019
00:00

7. kolejka 28.09.2019

Zwierzyniecki Kraków
:
Pogoń Skotniki
28.09.2019
00:00
Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
28.09.2019
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Płomień Kostrze
28.09.2019
00:00
Bieżanowianka Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
28.09.2019
00:00
Krakus Swoszowice
:
Podgórze Kraków
28.09.2019
00:00
Iskra Krzęcin
:
Strzelcy Kraków
28.09.2019
00:00
Kabel Kraków
:
Rzozovia Rzozów
28.09.2019
00:00

8. kolejka 05.10.2019

Podgórze Kraków
:
Iskra Krzęcin
05.10.2019
00:00
Strzelcy Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
05.10.2019
00:00
Gajowianka Gaj
:
Wanda Nowa Huta
05.10.2019
00:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
05.10.2019
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Zwierzyniecki Kraków
05.10.2019
00:00
Płomień Kostrze
:
Krakus Swoszowice
05.10.2019
00:00
Tramwaj Kraków
:
Kabel Kraków
05.10.2019
00:00

9. kolejka 12.10.2019

Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.10.2019
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Tramwaj Kraków
12.10.2019
00:00
Bieżanowianka Kraków
:
Podgórze Kraków
12.10.2019
00:00
Krakus Swoszowice
:
Gajowianka Gaj
12.10.2019
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.10.2019
00:00
Iskra Krzęcin
:
Płomień Kostrze
12.10.2019
00:00
Kabel Kraków
:
Pogoń Skotniki
12.10.2019
00:00

10. kolejka 19.10.2019

Podgórze Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.10.2019
00:00
Strzelcy Kraków
:
Rzozovia Rzozów
19.10.2019
00:00
Gajowianka Gaj
:
Iskra Krzęcin
19.10.2019
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
19.10.2019
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Kabel Kraków
19.10.2019
00:00
Płomień Kostrze
:
Bieżanowianka Kraków
19.10.2019
00:00
Tramwaj Kraków
:
Pogoń Skotniki
19.10.2019
00:00

11. kolejka 26.10.2019

Podgórze Kraków
:
Rzozovia Rzozów
26.10.2019
00:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Płomień Kostrze
26.10.2019
00:00
Bieżanowianka Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.10.2019
00:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.10.2019
00:00
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
26.10.2019
00:00
Iskra Krzęcin
:
Wanda Nowa Huta
26.10.2019
00:00
Kabel Kraków
:
Strzelcy Kraków
26.10.2019
00:00

12. kolejka 02.11.2019

Podgórze Kraków
:
Kabel Kraków
02.11.2019
00:00
Strzelcy Kraków
:
Pogoń Skotniki
02.11.2019
00:00
Gajowianka Gaj
:
Zwierzyniecki Kraków
02.11.2019
00:00
Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
02.11.2019
00:00
Krakus Swoszowice
:
Iskra Krzęcin
02.11.2019
00:00
Płomień Kostrze
:
Rzozovia Rzozów
02.11.2019
00:00
Tramwaj Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
02.11.2019
00:00

13. kolejka 09.11.2019

Zwierzyniecki Kraków
:
Wanda Nowa Huta
09.11.2019
00:00
Gajowianka Gaj
:
Rzozovia Rzozów
09.11.2019
00:00
Bieżanowianka Kraków
:
Krakus Swoszowice
09.11.2019
00:00
Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
09.11.2019
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Strzelcy Kraków
09.11.2019
00:00
Iskra Krzęcin
:
Tramwaj Kraków
09.11.2019
00:00
Kabel Kraków
:
Płomień Kostrze
09.11.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 24.08.2019

24.08.2019
17:00
Iskra Krzęcin
:
Bieżanowianka Kraków
24.08.2019
17:30
Krakus Swoszowice
:
Zwierzyniecki Kraków
24.08.2019
11:00
Wanda Nowa Huta
:
Rzozovia Rzozów
24.08.2019
17:30
Gajowianka Gaj
:
Tramwaj Kraków
24.08.2019
16:00
Płomień Kostrze
:
Pogoń Skotniki
24.08.2019
12:00
Podgórze Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
25.08.2019
17:30
Strzelcy Kraków
:
Kabel Kraków
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 31.08.2019

31.08.2019
00:00
Krakus Swoszowice
:
Rzozovia Rzozów
31.08.2019
00:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
31.08.2019
00:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Płomień Kostrze
31.08.2019
00:00
Pogoń Skotniki
:
Gajowianka Gaj
31.08.2019
00:00
Kabel Kraków
:
Wanda Nowa Huta
31.08.2019
00:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.08.2019
00:00
Tramwaj Kraków
:
Bieżanowianka Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00