facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
24.08.2019
17:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Czernichów
24.08.2019
17:00
Orlęta Rudawa
:
Strażak Rączna
24.08.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Dragon Szczyglice
24.08.2019
17:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
24.08.2019
16:00
Wisła Rząska
:
Iskra Czułów
25.08.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
:
Lotnik Kryspinów
25.08.2019
17:00

2. kolejka 31.08.2019

JKS Zelków
:
Orlęta Rudawa
31.08.2019
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Maszycanka Maszyce
31.08.2019
00:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
31.08.2019
00:00
Lotnik Kryspinów
:
Świt Krzeszowice
31.08.2019
00:00
Wisła Czernichów
:
Wisła Jeziorzany
31.08.2019
00:00
Sokół Rybna
:
Wisła Rząska
31.08.2019
00:00
Liszczanka Liszki
:
Iskra Czułów
31.08.2019
00:00

3. kolejka 04.09.2019

Iskra Czułów
:
Sokół Rybna
04.09.2019
00:00
Wisła Rząska
:
Wisła Czernichów
04.09.2019
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Lotnik Kryspinów
04.09.2019
00:00
Świt Krzeszowice
:
Dragon Szczyglice
04.09.2019
00:00
Strażak Rączna
:
Sportowiec Modlniczka
04.09.2019
00:00
Maszycanka Maszyce
:
JKS Zelków
04.09.2019
00:00
Orlęta Rudawa
:
Liszczanka Liszki
04.09.2019
00:00

4. kolejka 07.09.2019

Dragon Szczyglice
:
Wisła Jeziorzany
07.09.2019
00:00
JKS Zelków
:
Strażak Rączna
07.09.2019
00:00
Orlęta Rudawa
:
Maszycanka Maszyce
07.09.2019
00:00
Wisła Czernichów
:
Iskra Czułów
07.09.2019
00:00
Liszczanka Liszki
:
Sokół Rybna
07.09.2019
00:00
Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
07.09.2019
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Świt Krzeszowice
07.09.2019
00:00

5. kolejka 14.09.2019

Iskra Czułów
:
Lotnik Kryspinów
14.09.2019
00:00
Strażak Rączna
:
Orlęta Rudawa
14.09.2019
00:00
Świt Krzeszowice
:
JKS Zelków
14.09.2019
00:00
Sokół Rybna
:
Wisła Czernichów
14.09.2019
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Sportowiec Modlniczka
14.09.2019
00:00
Maszycanka Maszyce
:
Liszczanka Liszki
14.09.2019
00:00
Wisła Rząska
:
Dragon Szczyglice
14.09.2019
00:00

6. kolejka 21.09.2019

Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
21.09.2019
00:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
21.09.2019
00:00
Orlęta Rudawa
:
Świt Krzeszowice
21.09.2019
00:00
Liszczanka Liszki
:
Wisła Czernichów
21.09.2019
00:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
21.09.2019
00:00
Maszycanka Maszyce
:
Strażak Rączna
21.09.2019
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Wisła Rząska
21.09.2019
00:00

7. kolejka 28.09.2019

Iskra Czułów
:
Sportowiec Modlniczka
28.09.2019
00:00
Strażak Rączna
:
Liszczanka Liszki
28.09.2019
00:00
Świt Krzeszowice
:
Maszycanka Maszyce
28.09.2019
00:00
Sokół Rybna
:
Dragon Szczyglice
28.09.2019
00:00
Wisła Czernichów
:
Lotnik Kryspinów
28.09.2019
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Orlęta Rudawa
28.09.2019
00:00
Wisła Rząska
:
JKS Zelków
28.09.2019
00:00

8. kolejka 05.10.2019

Dragon Szczyglice
:
Wisła Czernichów
05.10.2019
00:00
Strażak Rączna
:
Świt Krzeszowice
05.10.2019
00:00
JKS Zelków
:
Iskra Czułów
05.10.2019
00:00
Orlęta Rudawa
:
Wisła Rząska
05.10.2019
00:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
05.10.2019
00:00
Maszycanka Maszyce
:
Wisła Jeziorzany
05.10.2019
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Sokół Rybna
05.10.2019
00:00

9. kolejka 12.10.2019

Iskra Czułów
:
Orlęta Rudawa
12.10.2019
00:00
Świt Krzeszowice
:
Liszczanka Liszki
12.10.2019
00:00
Sokół Rybna
:
JKS Zelków
12.10.2019
00:00
Wisła Czernichów
:
Sportowiec Modlniczka
12.10.2019
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Strażak Rączna
12.10.2019
00:00
Lotnik Kryspinów
:
Dragon Szczyglice
12.10.2019
00:00
Wisła Rząska
:
Maszycanka Maszyce
12.10.2019
00:00

10. kolejka 19.10.2019

Strażak Rączna
:
Wisła Rząska
19.10.2019
00:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Jeziorzany
19.10.2019
00:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
19.10.2019
00:00
Orlęta Rudawa
:
Sokół Rybna
19.10.2019
00:00
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
19.10.2019
00:00
Maszycanka Maszyce
:
Iskra Czułów
19.10.2019
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Lotnik Kryspinów
19.10.2019
00:00

11. kolejka 26.10.2019

Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
26.10.2019
00:00
Dragon Szczyglice
:
Sportowiec Modlniczka
26.10.2019
00:00
Sokół Rybna
:
Maszycanka Maszyce
26.10.2019
00:00
Wisła Czernichów
:
Orlęta Rudawa
26.10.2019
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Liszczanka Liszki
26.10.2019
00:00
Lotnik Kryspinów
:
JKS Zelków
26.10.2019
00:00
Wisła Rząska
:
Świt Krzeszowice
26.10.2019
00:00

12. kolejka 02.11.2019

Strażak Rączna
:
Sokół Rybna
02.11.2019
00:00
Świt Krzeszowice
:
Iskra Czułów
02.11.2019
00:00
JKS Zelków
:
Dragon Szczyglice
02.11.2019
00:00
Orlęta Rudawa
:
Lotnik Kryspinów
02.11.2019
00:00
Wisła Jeziorzany
:
Wisła Rząska
02.11.2019
00:00
Liszczanka Liszki
:
Sportowiec Modlniczka
02.11.2019
00:00
Maszycanka Maszyce
:
Wisła Czernichów
02.11.2019
00:00

13. kolejka 09.11.2019

Iskra Czułów
:
Wisła Jeziorzany
09.11.2019
00:00
Dragon Szczyglice
:
Orlęta Rudawa
09.11.2019
00:00
Sokół Rybna
:
Świt Krzeszowice
09.11.2019
00:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.11.2019
00:00
Lotnik Kryspinów
:
Maszycanka Maszyce
09.11.2019
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
JKS Zelków
09.11.2019
00:00
Wisła Rząska
:
Liszczanka Liszki
09.11.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 24.08.2019

24.08.2019
17:00
Wisła Jeziorzany
:
Sokół Rybna
24.08.2019
17:00
Świt Krzeszowice
:
Wisła Czernichów
24.08.2019
17:00
Orlęta Rudawa
:
Strażak Rączna
24.08.2019
17:30
Maszycanka Maszyce
:
Dragon Szczyglice
24.08.2019
16:00
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
25.08.2019
17:00
Wisła Rząska
:
Iskra Czułów
25.08.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
:
Lotnik Kryspinów
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 31.08.2019

31.08.2019
00:00
JKS Zelków
:
Orlęta Rudawa
31.08.2019
00:00
Sportowiec Modlniczka
:
Maszycanka Maszyce
31.08.2019
00:00
Dragon Szczyglice
:
Strażak Rączna
31.08.2019
00:00
Lotnik Kryspinów
:
Świt Krzeszowice
31.08.2019
00:00
Wisła Czernichów
:
Wisła Jeziorzany
31.08.2019
00:00
Sokół Rybna
:
Wisła Rząska
31.08.2019
00:00
Liszczanka Liszki
:
Iskra Czułów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00