facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Jastrzębiec Książ Wielki
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.08.2019
15:00
Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
24.08.2019
11:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
24.08.2019
17:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
24.08.2019
13:00
Galicja Raciborowice
:
Kapitol Racławice
24.08.2019
13:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
25.08.2019
12:00
Spartak Wielkanoc
:
Płomień Kościelec
25.08.2019
17:00

2. kolejka 31.08.2019

Galicja Raciborowice
:
Strażak Goszcza
31.08.2019
00:00
Partyzant Dojazdów
:
Bibiczanka Bibice
31.08.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Spartak Wielkanoc
31.08.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Prądniczanka II Kraków
31.08.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Orzeł Bębło
31.08.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Jastrzębiec Książ Wielki
31.08.2019
00:00
Kapitol Racławice
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.08.2019
00:00

3. kolejka 04.09.2019

Wierzbowianka Wierzbno
:
Szreniawa Koszyce
04.09.2019
00:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
04.09.2019
00:00
Orzeł Bębło
:
Płomień Kościelec
04.09.2019
00:00
Prądniczanka II Kraków
:
Czarni 03 Grzegorzowice
04.09.2019
00:00
Spartak Wielkanoc
:
Partyzant Dojazdów
04.09.2019
00:00
Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
04.09.2019
00:00
Strażak Goszcza
:
Kapitol Racławice
04.09.2019
00:00

4. kolejka 07.09.2019

Strażak Goszcza
:
Bibiczanka Bibice
07.09.2019
00:00
Galicja Raciborowice
:
Spartak Wielkanoc
07.09.2019
00:00
Partyzant Dojazdów
:
Prądniczanka II Kraków
07.09.2019
00:00
Kapitol Racławice
:
Szreniawa Koszyce
07.09.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
07.09.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Orzeł Bębło
07.09.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Jastrzębiec Książ Wielki
07.09.2019
00:00

5. kolejka 14.09.2019

Prądniczanka II Kraków
:
Galicja Raciborowice
14.09.2019
00:00
Spartak Wielkanoc
:
Strażak Goszcza
14.09.2019
00:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
14.09.2019
00:00
Bibiczanka Bibice
:
Kapitol Racławice
14.09.2019
00:00
Orzeł Bębło
:
Partyzant Dojazdów
14.09.2019
00:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Płomień Kościelec
14.09.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Michałowianka Michałowice
14.09.2019
00:00

6. kolejka 21.09.2019

Bibiczanka Bibice
:
Spartak Wielkanoc
21.09.2019
00:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
21.09.2019
00:00
Galicja Raciborowice
:
Orzeł Bębło
21.09.2019
00:00
Partyzant Dojazdów
:
Jastrzębiec Książ Wielki
21.09.2019
00:00
Kapitol Racławice
:
Michałowianka Michałowice
21.09.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
21.09.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
21.09.2019
00:00

7. kolejka 28.09.2019

Prądniczanka II Kraków
:
Bibiczanka Bibice
28.09.2019
00:00
Spartak Wielkanoc
:
Kapitol Racławice
28.09.2019
00:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
28.09.2019
00:00
Orzeł Bębło
:
Strażak Goszcza
28.09.2019
00:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Partyzant Dojazdów
28.09.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Płomień Kościelec
28.09.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Czarni 03 Grzegorzowice
28.09.2019
00:00

8. kolejka 05.10.2019

Spartak Wielkanoc
:
Prądniczanka II Kraków
05.10.2019
00:00
Bibiczanka Bibice
:
Orzeł Bębło
05.10.2019
00:00
Strażak Goszcza
:
Jastrzębiec Książ Wielki
05.10.2019
00:00
Galicja Raciborowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
05.10.2019
00:00
Partyzant Dojazdów
:
Szreniawa Koszyce
05.10.2019
00:00
Kapitol Racławice
:
Płomień Kościelec
05.10.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
05.10.2019
00:00

9. kolejka 12.10.2019

Prądniczanka II Kraków
:
Kapitol Racławice
12.10.2019
00:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Bibiczanka Bibice
12.10.2019
00:00
Orzeł Bębło
:
Spartak Wielkanoc
12.10.2019
00:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Strażak Goszcza
12.10.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
12.10.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.10.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Galicja Raciborowice
12.10.2019
00:00

10. kolejka 19.10.2019

Prądniczanka II Kraków
:
Orzeł Bębło
19.10.2019
00:00
Spartak Wielkanoc
:
Jastrzębiec Książ Wielki
19.10.2019
00:00
Bibiczanka Bibice
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.10.2019
00:00
Strażak Goszcza
:
Szreniawa Koszyce
19.10.2019
00:00
Galicja Raciborowice
:
Michałowianka Michałowice
19.10.2019
00:00
Partyzant Dojazdów
:
Płomień Kościelec
19.10.2019
00:00
Kapitol Racławice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
19.10.2019
00:00

11. kolejka 26.10.2019

Jastrzębiec Książ Wielki
:
Prądniczanka II Kraków
26.10.2019
00:00
Orzeł Bębło
:
Kapitol Racławice
26.10.2019
00:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Spartak Wielkanoc
26.10.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Strażak Goszcza
26.10.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Partyzant Dojazdów
26.10.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Galicja Raciborowice
26.10.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Bibiczanka Bibice
26.10.2019
00:00

12. kolejka 02.11.2019

Prądniczanka II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
02.11.2019
00:00
Spartak Wielkanoc
:
Szreniawa Koszyce
02.11.2019
00:00
Bibiczanka Bibice
:
Michałowianka Michałowice
02.11.2019
00:00
Orzeł Bębło
:
Jastrzębiec Książ Wielki
02.11.2019
00:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
02.11.2019
00:00
Galicja Raciborowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
02.11.2019
00:00
Kapitol Racławice
:
Partyzant Dojazdów
02.11.2019
00:00

13. kolejka 09.11.2019

Jastrzębiec Książ Wielki
:
Kapitol Racławice
09.11.2019
00:00
Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
09.11.2019
00:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Orzeł Bębło
09.11.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Spartak Wielkanoc
09.11.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
09.11.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
09.11.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Prądniczanka II Kraków
09.11.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

1. kolejka 24.08.2019

24.08.2019
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Wierzbowianka Wierzbno
24.08.2019
11:00
Orzeł Bębło
:
Szreniawa Koszyce
24.08.2019
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
24.08.2019
13:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
24.08.2019
13:00
Galicja Raciborowice
:
Kapitol Racławice
25.08.2019
12:00
Prądniczanka II Kraków
:
Michałowianka Michałowice
25.08.2019
17:00
Spartak Wielkanoc
:
Płomień Kościelec
Brak zaplanowanych spotkań.

2. kolejka 31.08.2019

31.08.2019
00:00
Galicja Raciborowice
:
Strażak Goszcza
31.08.2019
00:00
Partyzant Dojazdów
:
Bibiczanka Bibice
31.08.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Spartak Wielkanoc
31.08.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Prądniczanka II Kraków
31.08.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Orzeł Bębło
31.08.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Jastrzębiec Książ Wielki
31.08.2019
00:00
Kapitol Racławice
:
Wierzbowianka Wierzbno

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00