facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Jastrzębiec Książ Wielki
3:1
Wierzbowianka Wierzbno
24.08.2019
15:00
Orzeł Bębło
4:0
Szreniawa Koszyce
24.08.2019
11:00
Bibiczanka Bibice
8:2
Czarni 03 Grzegorzowice
24.08.2019
17:00
Galicja Raciborowice
Kapitol Racławice
24.08.2019
13:00
Prądniczanka II Kraków
1:3
Michałowianka Michałowice
25.08.2019
12:00
Spartak Wielkanoc
1:3
Płomień Kościelec
25.08.2019
17:00
Strażak Goszcza
Partyzant Dojazdów
25.08.2019
16:00

2. kolejka 31.08.2019

Partyzant Dojazdów
Bibiczanka Bibice
31.08.2019
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:2
Spartak Wielkanoc
31.08.2019
17:30
Płomień Kościelec
1:0
Prądniczanka II Kraków
31.08.2019
17:00
Michałowianka Michałowice
Orzeł Bębło
31.08.2019
11:00
Galicja Raciborowice
Strażak Goszcza
01.09.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
1:0
Jastrzębiec Książ Wielki
01.09.2019
17:00
Kapitol Racławice
Wierzbowianka Wierzbno
01.09.2019
11:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Kapitolu, na boisku 7:0

3. kolejka 04.09.2019

Wierzbowianka Wierzbno
2:3
Szreniawa Koszyce
04.09.2019
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
Michałowianka Michałowice
04.09.2019
17:00
Orzeł Bębło
4:2
Płomień Kościelec
04.09.2019
17:30
Prądniczanka II Kraków
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
04.09.2019
17:30
Spartak Wielkanoc
0:2
Partyzant Dojazdów
04.09.2019
17:30
Bibiczanka Bibice
Galicja Raciborowice
04.09.2019
17:30
Strażak Goszcza
Kapitol Racławice
04.09.2019
17:00

4. kolejka 07.09.2019

Partyzant Dojazdów
Prądniczanka II Kraków
07.09.2019
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
Orzeł Bębło
07.09.2019
16:00
Strażak Goszcza
1:2
Bibiczanka Bibice
08.09.2019
16:00
Galicja Raciborowice
Spartak Wielkanoc
08.09.2019
16:00
Kapitol Racławice
1:3
Szreniawa Koszyce
08.09.2019
11:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
08.09.2019
17:00
Płomień Kościelec
Jastrzębiec Książ Wielki
08.09.2019
15:00

5. kolejka 14.09.2019

Prądniczanka II Kraków
3:5
Galicja Raciborowice
14.09.2019
11:00
Orzeł Bębło
Partyzant Dojazdów
14.09.2019
16:00
Spartak Wielkanoc
Strażak Goszcza
15.09.2019
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Czarni 03 Grzegorzowice
15.09.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Kapitol Racławice
15.09.2019
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Płomień Kościelec
15.09.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
2:2
Michałowianka Michałowice
15.09.2019
17:00

6. kolejka 21.09.2019

Bibiczanka Bibice
Spartak Wielkanoc
21.09.2019
16:00
Galicja Raciborowice
Orzeł Bębło
21.09.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
Jastrzębiec Książ Wielki
21.09.2019
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:7
Wierzbowianka Wierzbno
21.09.2019
16:00
Strażak Goszcza
9:2
Prądniczanka II Kraków
22.09.2019
16:00
Kapitol Racławice
2:0
Michałowianka Michałowice
22.09.2019
11:00
Płomień Kościelec
:
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

7. kolejka 28.09.2019

Orzeł Bębło
Strażak Goszcza
28.09.2019
16:00
Prądniczanka II Kraków
3:4
Bibiczanka Bibice
29.09.2019
11:00
Spartak Wielkanoc
Kapitol Racławice
29.09.2019
13:30
Jastrzębiec Książ Wielki
1:1
Galicja Raciborowice
29.09.2019
11:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:7
Partyzant Dojazdów
29.09.2019
14:00
Michałowianka Michałowice
4:2
Płomień Kościelec
29.09.2019
14:00
Szreniawa Koszyce
Czarni 03 Grzegorzowice
29.09.2019
14:00

8. kolejka 05.10.2019

Spartak Wielkanoc
Prądniczanka II Kraków
05.10.2019
16:00
Bibiczanka Bibice
Orzeł Bębło
05.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
2:0
Wierzbowianka Wierzbno
05.10.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
Szreniawa Koszyce
05.10.2019
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:2
Michałowianka Michałowice
05.10.2019
16:00
Strażak Goszcza
1:5
Jastrzębiec Książ Wielki
06.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
0:0
Płomień Kościelec
06.10.2019
11:00

9. kolejka 12.10.2019

Orzeł Bębło
Spartak Wielkanoc
12.10.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Partyzant Dojazdów
12.10.2019
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Kapitol Racławice
13.10.2019
15:30
Jastrzębiec Książ Wielki
Bibiczanka Bibice
13.10.2019
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Strażak Goszcza
13.10.2019
16:00
Płomień Kościelec
Czarni 03 Grzegorzowice
13.10.2019
16:00
Szreniawa Koszyce
1:2
Galicja Raciborowice
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Prądniczanka II Kraków
:
Orzeł Bębło
19.10.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
:
Płomień Kościelec
19.10.2019
15:00
Spartak Wielkanoc
:
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
:
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
:
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

11. kolejka 26.10.2019

Jastrzębiec Książ Wielki
:
Prądniczanka II Kraków
26.10.2019
00:00
Orzeł Bębło
:
Kapitol Racławice
26.10.2019
00:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Spartak Wielkanoc
26.10.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Strażak Goszcza
26.10.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Partyzant Dojazdów
26.10.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Galicja Raciborowice
26.10.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Bibiczanka Bibice
26.10.2019
00:00

12. kolejka 02.11.2019

Prądniczanka II Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
02.11.2019
00:00
Spartak Wielkanoc
:
Szreniawa Koszyce
02.11.2019
00:00
Bibiczanka Bibice
:
Michałowianka Michałowice
02.11.2019
00:00
Orzeł Bębło
:
Jastrzębiec Książ Wielki
02.11.2019
00:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
02.11.2019
00:00
Galicja Raciborowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
02.11.2019
00:00
Kapitol Racławice
:
Partyzant Dojazdów
02.11.2019
00:00

13. kolejka 09.11.2019

Jastrzębiec Książ Wielki
:
Kapitol Racławice
09.11.2019
00:00
Partyzant Dojazdów
:
Galicja Raciborowice
09.11.2019
00:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Orzeł Bębło
09.11.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Spartak Wielkanoc
09.11.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Strażak Goszcza
09.11.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
09.11.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Prądniczanka II Kraków
09.11.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

10. kolejka 19.10.2019

19.10.2019
18:00
Prądniczanka II Kraków
:
Orzeł Bębło
19.10.2019
15:00
Partyzant Dojazdów
:
Płomień Kościelec
20.10.2019
15:30
Spartak Wielkanoc
:
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
:
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
:
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
:
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
11:00
Kapitol Racławice
:
Czarni 03 Grzegorzowice

9. kolejka 12.10.2019

12.10.2019
16:00
Orzeł Bębło
Spartak Wielkanoc
12.10.2019
15:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Partyzant Dojazdów
13.10.2019
15:30
Prądniczanka II Kraków
3:0
Kapitol Racławice
13.10.2019
15:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Bibiczanka Bibice
13.10.2019
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Strażak Goszcza
13.10.2019
16:00
Płomień Kościelec
Czarni 03 Grzegorzowice
13.10.2019
15:00
Szreniawa Koszyce
1:2
Galicja Raciborowice

11. kolejka 26.10.2019

26.10.2019
00:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Prądniczanka II Kraków
26.10.2019
00:00
Orzeł Bębło
:
Kapitol Racławice
26.10.2019
00:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Spartak Wielkanoc
26.10.2019
00:00
Michałowianka Michałowice
:
Strażak Goszcza
26.10.2019
00:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Partyzant Dojazdów
26.10.2019
00:00
Płomień Kościelec
:
Galicja Raciborowice
26.10.2019
00:00
Szreniawa Koszyce
:
Bibiczanka Bibice

Wiadomości ligowe


Myślenicka Liga Firm

Arch VR
:
Netfox
18.10.2019
21:00
Polplast
:
Pod Blachą
18.10.2019
20:00
ZISiBO
:
Maan
18.10.2019
21:00
Nembud
:
Mako
18.10.2019
20:00

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
16.10.2019
 

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
18.10.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Piast Gliwice
18.10.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
19.10.2019
20:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
19.10.2019
17:30
Korona Kielce
:
Wisła Płock
19.10.2019
15:00

Fortuna I Liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
18.10.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Tychy
18.10.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
18.10.2019
20:45
Stal Mielec
:
Sandecja Nowy Sącz
18.10.2019
19:00
Warta Poznań
:
Zagłębie Sosnowiec
19.10.2019
17:45
Olimpia Grudziądz
:
Radomiak Radom
19.10.2019
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Jastrzębie
19.10.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Bełchatów
19.10.2019
19:00

II liga

Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
19.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
:
Błękitni Stargard
19.10.2019
15:00
Pogoń Siedlce
:
Górnik Łęczna
19.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
:
Bytovia Bytów
19.10.2019
15:30
Elana Toruń
:
Stal Stalowa Wola
19.10.2019
14:00
Widzew Łódź
:
GKS Katowice
19.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
:
Resovia Rzeszów
19.10.2019
16:00
Garbarnia Kraków
:
Gryf Wejherowo
19.10.2019
13:00

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Podlasie Biała Podlaska
16.10.2019
15:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Sieniawa
19.10.2019
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Jutrzenka Giebułtów
19.10.2019
14:00
Avia Świdnik
:
Wisła Puławy
19.10.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Sandomierz
19.10.2019
15:00
Hetman Zamość
:
Wisłoka Dębica
19.10.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
19.10.2019
15:00
Motor Lublin
:
Korona II Kielce
19.10.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Dalin Myślenice
19.10.2019
11:00
Beskid Andrychów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.10.2019
15:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
19.10.2019
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Słomniczanka Słomniki
19.10.2019
15:00
LKS Rajsko
:
Skawinka Skawina
19.10.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
:
Limanovia Limanowa
19.10.2019
14:00
Unia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
19.10.2019
15:00
Poprad Muszyna
:
Glinik Gorlice
19.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
19.10.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
19.10.2019
15:00
Przemsza Klucze
:
Grębałowianka Kraków
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
19.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
:
TS Węgrzce
19.10.2019
15:00
Prokocim Kraków
:
Dąbski Kraków
19.10.2019
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
19.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Orzeł Myślenice
19.10.2019
15:30
Tempo Rzeszotary
:
Pasternik Ochojno
19.10.2019
15:00
Targowianka Targowisko
:
Raba Dobczyce
19.10.2019
15:00
LKS Śledziejowice
:
Radziszowianka Radziszów
19.10.2019
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górnik Wieliczka
19.10.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Gdovia Gdów
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Arka Babice
19.10.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce_
:
Sosnowianka Stanisław Dln
19.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
:
Niwa Nowa Wieś
19.10.2019
15:00
KS Chełmek
:
Zatorzanka Zator
19.10.2019
15:00
MKS Libiąż
:
LKS Żarki
19.10.2019
15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Halniak Maków Podhalański
19.10.2019
15:00
LKS Gorzów
:
Victoria Jaworzno
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
:
Olimpia Kąty
19.10.2019
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
LKS Gnojnik
19.10.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Naprzód Sobolów
19.10.2019
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Olimpia B.
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
19.10.2019
15:00
Wisła Szczucin
:
Metal Tarnów
19.10.2019
15:00
Ikar Odporyszów
:
Tuchovia Tuchów
19.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Zawisza R.
:
Gród Podegrodzie
19.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
LKS Rupniów
19.10.2019
13:30
Sokół Słopnice
:
Jordan Jordanów
19.10.2019
15:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Orzeł Bębło
19.10.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
:
Płomień Kościelec
19.10.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
:
Wisła Jeziorzany
19.10.2019
15:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
19.10.2019
15:00
Orlęta Rudawa
:
Sokół Rybna
19.10.2019
15:30
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
19.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.10.2019
12:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
19.10.2019
15:00
Gajowianka Gaj
:
Rzozovia Rzozów
19.10.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
19.10.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Bieżanowianka Kraków
19.10.2019
15:00
Tramwaj Kraków
:
Pogoń Skotniki
19.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Piłkarz Podłęże
19.10.2019
12:00
Contra Sułków
:
Gwiazda Brzegi
19.10.2019
15:00
Czarnochowice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.10.2019
15:00
Zieloni Niegowić
:
Rożnowa
19.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
19.10.2019
14:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Górki Myślenice
19.10.2019
11:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
19.10.2019
15:00
Staw Polanka
:
LKS Rudnik
19.10.2019
15:30
Zielonka Wrząsowice
:
Gościbia Sułkowice
19.10.2019
16:00
Sokół Borzęta
:
Lubomir Wiśniowa
19.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Strażak Przybysławice
:
Przebój II Wolbrom
19.10.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Laskowianka Laski
19.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Promyk Bolęcin
19.10.2019
15:00
Tęcza Tenczynek
:
Zagórzanka Zagórze
19.10.2019
15:00
Wisła Jankowice
:
Wisełka Rozkochów
19.10.2019
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
19.10.2019
15:00
Zgoda Byczyna
:
SPRiN Regulice
19.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Olimpia Czaple Wielkie
19.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
:
Błękitni II Modlnica
19.10.2019
15:00
Iskra Radwanowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
19.10.2019
15:00
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
19.10.2019
15:30

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Grębałowianka II Kraków
19.10.2019
14:00
Albertus Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Błękitni Czułówek
19.10.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
19.10.2019
14:30

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Gdovia II Gdów
19.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik II Wieliczka
19.10.2019
15:00
Start Brzezie
:
Sokół Chorągwica
19.10.2019
15:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Iskra Zakrzów
19.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Radwan Skomielna Czarna
:
Jawor Jawornik
19.10.2019
15:00
Raba II Dobczyce
:
Karpaty II Siepraw
19.10.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Dukla Bysina
:
Wicher Stróża
19.10.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Cisy Harbutowice
19.10.2019
15:00
Hejnał Krzyszkowice
:
LKS Trzebunia
19.10.2019
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Błyskawica Kolbark
:
Olimpia Łobzów
19.10.2019
15:30
Stare Bukowno
:
Strumyk Zarzecze
19.10.2019
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Złomex II Branice
19.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
:
Lech Poznań
19.10.2019
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
19.10.2019
12:00
Korona Kielce
:
Hutnik Kraków
19.10.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.10.2019
11:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia
19.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
18.10.2019
14:30
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Stal Mielec
19.10.2019
10:30

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Motor Lublin
19.10.2019
13:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
BKS Bochnia
19.10.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
19.10.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
19.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
19.10.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
19.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Pcimianka
19.10.2019
13:30
Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
:
MKS Trzebinia
19.10.2019
10:00
Dąb P.
:
Glinik/Karpatia Gorlice
19.10.2019
11:00
Soła Oświęcim
:
Limanovia Limanowa
19.10.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
Unia Oświęcim
19.10.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Unia Tarnów
19.10.2019
11:00
Cracovia Kraków
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
4:2
MOSiR Bochnia
16.10.2019
16:30
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
19.10.2019
10:00
AS Progres Kraków
:
Garbarnia Kraków
19.10.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
0:2
AS Progres Kraków
16.10.2019
16:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Fablok Chrzanów
:
Wisła Kraków
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Sandecja II
4:1
Unia Oświęcim
16.10.2019
16:00
Okocimski Brzesko
:
Cracovia II
18.10.2019
17:30
Sandecja II
:
Kalwarianka
19.10.2019
12:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.10.2019
12:00
SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
19.10.2019
15:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
19.10.2019
11:30
Rolnik Głogówek
:
Olimpia Szczecin
19.10.2019
15:00
AZS UJ Kraków
:
GKS Katowice
19.10.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.10.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rekord Bielsko Biała
19.10.2019
15:00
ROW Rybnik
:
Czwórka Radom
19.10.2019
14:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Prądniczanka Kraków
:
UKS Staszkówka Jelna
19.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Potok Sitno
19.10.2019
12:00
Iskra Brzezinka
:
Widok Lublin
19.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Puszcza Niepołomice
:
Olimpia Osieczany
19.10.2019
15:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
19.10.2019
14:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
19.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

SMS Łódź
:
SWD Wodzisław
19.10.2019
12:00
Górnik Ł.
:
Ślęza Wrocław
19.10.2019
15:00