facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Grybovia Grybów
3:1
LKS Łużna
10.08.2019
16:00
Zawisza Rożnów
0:2
Orzeł Wojnarowa
10.08.2019
17:00
LKS Korzenna
0:0
Dunajec Nowy Sącz
11.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
Gród Podegrodzie
11.08.2019
15:00
Hart Tęgoborze
2:1
Kolejarz Stróże
11.08.2019
16:00
LKS Kobylanka
6:1
Sokół Stary Sącz
11.08.2019
16:00
LKS Zagórzany
3:2
LKS Uście Gorlickie
11.08.2019
17:00
Zyndram Łącko
2:1
Skalnik Kamionka Wielka
11.08.2019
17:00

2. kolejka 14.08.2019

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Łosoś Łososina Dolna
14.08.2019
18:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:0
LKS Korzenna
14.08.2019
18:00
Sokół Stary Sącz
3:3
LKS Zagórzany
15.08.2019
16:00
Gród Podegrodzie
1:1
Hart Tęgoborze
15.08.2019
17:00
Kolejarz Stróże
1:2
LKS Kobylanka
15.08.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
5:0
LKS Uście Gorlickie
15.08.2019
17:00
LKS Łużna
1:0
Zyndram Łącko
15.08.2019
17:00
Zawisza Rożnów
4:1
Grybovia Grybów
15.08.2019
17:00

3. kolejka 17.08.2019

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
3:2
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
1:1
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
0:0
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:5
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram Łącko
1:1
Zawisza Rożnów
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
6:0
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

4. kolejka 24.08.2019

Orzeł Wojnarowa
0:3
Sokół Stary Sącz
24.08.2019
14:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
LKS Kobylanka
24.08.2019
17:00
LKS Łużna
0:1
Łosoś Łososina Dolna
24.08.2019
17:00
Gród Podegrodzie
4:1
LKS Zagórzany
25.08.2019
17:00
Zawisza Rożnów
0:4
LKS Korzenna
25.08.2019
12:00
Grybovia Grybów
1:2
Zyndram Łącko
25.08.2019
13:00
Kolejarz Stróże
6:2
LKS Uście Gorlickie
25.08.2019
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:2
Hart Tęgoborze
25.08.2019
17:00

5. kolejka 31.08.2019

LKS Uście Gorlickie
0:4
Gród Podegrodzie
31.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
31.08.2019
17:00
LKS Korzenna
1:2
Grybovia Grybów
01.09.2019
12:00
Łosoś Łososina Dolna
0:4
Zawisza Rożnów
01.09.2019
15:00
Sokół Stary Sącz
0:1
Kolejarz Stróże
01.09.2019
16:00
Hart Tęgoborze
7:1
LKS Łużna
01.09.2019
17:00
Zyndram Łącko
2:2
Orzeł Wojnarowa
01.09.2019
17:00
LKS Zagórzany
0:3
Dunajec Nowy Sącz
01.09.2019
17:00

6. kolejka 07.09.2019

LKS Łużna
2:3
LKS Kobylanka
07.09.2019
16:30
Gród Podegrodzie
1:1
Sokół Stary Sącz
07.09.2019
17:00
Dunajec Nowy Sącz
5:0
LKS Uście Gorlickie
07.09.2019
13:00
Orzeł Wojnarowa
2:2
Kolejarz Stróże
08.09.2019
17:00
Zyndram Łącko
1:2
LKS Korzenna
08.09.2019
13:00
Zawisza Rożnów
1:3
Hart Tęgoborze
08.09.2019
14:00
Grybovia Grybów
2:5
Łosoś Łososina Dolna
08.09.2019
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:1
LKS Zagórzany
08.09.2019
17:00

7. kolejka 14.09.2019

LKS Kobylanka
2:1
Zawisza Rożnów
14.09.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
1:1
Dunajec Nowy Sącz
14.09.2019
17:00
LKS Uście Gorlickie
3:2
Skalnik Kamionka Wielka
14.09.2019
17:00
LKS Korzenna
1:1
Orzeł Wojnarowa
15.09.2019
11:00
Hart Tęgoborze
5:0
Grybovia Grybów
15.09.2019
14:00
Łosoś Łososina Dolna
6:0
Zyndram Łącko
15.09.2019
15:00
Kolejarz Stróże
1:2
Gród Podegrodzie
15.09.2019
15:00
LKS Zagórzany
1:0
LKS Łużna
15.09.2019
16:00

8. kolejka 21.09.2019

Grybovia Grybów
1:3
LKS Kobylanka
21.09.2019
16:00
LKS Łużna
1:5
LKS Uście Gorlickie
21.09.2019
16:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Kolejarz Stróże
21.09.2019
16:30
Orzeł Wojnarowa
1:0
Gród Podegrodzie
21.09.2019
16:30
Zyndram Łącko
1:2
Hart Tęgoborze
22.09.2019
12:00
LKS Korzenna
1:1
Łosoś Łososina Dolna
22.09.2019
14:00
Zawisza Rożnów
2:1
LKS Zagórzany
22.09.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
4:0
Sokół Stary Sącz
22.09.2019
16:30

9. kolejka 28.09.2019

LKS Uście Gorlickie
3:0
Zawisza Rożnów
28.09.2019
16:30
LKS Kobylanka
3:2
Zyndram Łącko
28.09.2019
15:30
Sokół Stary Sącz
2:2
LKS Łużna
29.09.2019
11:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Korzenna
29.09.2019
14:00
Kolejarz Stróże
2:3
Skalnik Kamionka Wielka
29.09.2019
15:00
Łosoś Łososina Dolna
4:1
Orzeł Wojnarowa
29.09.2019
12:00
LKS Zagórzany
3:0 v.o.
Grybovia Grybów
29.09.2019
15:00
Na boisku 2:2. Występ nieurawnionego zawodnika w zespole gości.
Gród Podegrodzie
:
Dunajec Nowy Sącz
17.11.2019
11:00

10. kolejka 05.10.2019

Orzeł Wojnarowa
2:2
Dunajec Nowy Sącz
05.10.2019
15:00
Grybovia Grybów
4:1
LKS Uście Gorlickie
05.10.2019
16:00
LKS Korzenna
0:1
LKS Kobylanka
06.10.2019
11:00
Zyndram Łącko
2:0
LKS Zagórzany
06.10.2019
11:00
Skalnik Kamionka Wielka
5:0
Gród Podegrodzie
06.10.2019
15:00
Łosoś Łososina Dolna
2:2
Hart Tęgoborze
06.10.2019
15:00
Zawisza Rożnów
0:1
Sokół Stary Sącz
06.10.2019
16:00
LKS Łużna
2:6
Kolejarz Stróże
17.11.2019
12:00

11. kolejka 12.10.2019

Dunajec Nowy Sącz
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
12.10.2019
15:00
LKS Uście Gorlickie
5:0
Zyndram Łącko
12.10.2019
16:00
Gród Podegrodzie
1:0
LKS Łużna
12.10.2019
16:00
LKS Kobylanka
1:3
Łosoś Łososina Dolna
12.10.2019
13:00
Sokół Stary Sącz
5:2
Grybovia Grybów
13.10.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:1
LKS Korzenna
13.10.2019
12:00
Hart Tęgoborze
3:4
Orzeł Wojnarowa
13.10.2019
14:00
Kolejarz Stróże
0:3 v.o.
Zawisza Rożnów
13.10.2019
14:00
Na boisku 2:2.

12. kolejka 19.10.2019

Zawisza Rożnów
:
Gród Podegrodzie
19.10.2019
15:30
LKS Łużna
0:4
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
3:1
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
4:2
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram Łącko
1:6
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
1:1
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30
Orzeł Wojnarowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
17.11.2019
12:00

13. kolejka 26.10.2019

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Zawisza Rożnów
26.10.2019
15:00
Gród Podegrodzie
0:0
Grybovia Grybów
26.10.2019
15:30
LKS Kobylanka
0:0
Orzeł Wojnarowa
26.10.2019
15:30
LKS Uście Gorlickie
1:4
Łosoś Łososina Dolna
26.10.2019
15:30
Sokół Stary Sącz
1:0
LKS Korzenna
27.10.2019
15:00
Kolejarz Stróże
2:1
Zyndram Łącko
27.10.2019
14:00
LKS Zagórzany
1:1
Hart Tęgoborze
27.10.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
5:1
LKS Łużna
27.10.2019
15:00

14. kolejka 02.11.2019

Orzeł Wojnarowa
5:0
LKS Łużna
02.11.2019
13:30
LKS Kobylanka
0:1
LKS Zagórzany
02.11.2019
14:00
LKS Korzenna
1:1
Kolejarz Stróże
03.11.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:1
Sokół Stary Sącz
03.11.2019
11:00
Hart Tęgoborze
2:1
LKS Uście Gorlickie
03.11.2019
13:00
Zawisza Rożnów
1:4
Skalnik Kamionka Wielka
03.11.2019
14:00
Zyndram Łącko
3:0
Gród Podegrodzie
03.11.2019
14:00
Grybovia Grybów
1:2
Dunajec Nowy Sącz
03.11.2019
14:00

15. kolejka 09.11.2019

LKS Zagórzany
1:0
Orzeł Wojnarowa
09.11.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Zyndram Łącko
09.11.2019
13:00
LKS Łużna
:
Zawisza Rożnów
09.11.2019
13:30
Spotkanie odwołane
LKS Uście Gorlickie
1:1
LKS Kobylanka
09.11.2019
13:30
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
Grybovia Grybów
09.11.2019
13:00
Gród Podegrodzie
2:0
LKS Korzenna
09.11.2019
13:30
Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
11:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna
10.11.2019
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
LKS Zagórzany
1:0
Orzeł Wojnarowa
09.11.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Zyndram Łącko
09.11.2019
13:30
LKS Łużna
:
Zawisza Rożnów
09.11.2019
13:30
LKS Uście Gorlickie
1:1
LKS Kobylanka
09.11.2019
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
Grybovia Grybów
09.11.2019
13:30
Gród Podegrodzie
2:0
LKS Korzenna
10.11.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
13:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
LKS Zagórzany
1:0
Orzeł Wojnarowa
09.11.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Zyndram Łącko
09.11.2019
13:30
LKS Łużna
:
Zawisza Rożnów
09.11.2019
13:30
LKS Uście Gorlickie
1:1
LKS Kobylanka
09.11.2019
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
Grybovia Grybów
09.11.2019
13:30
Gród Podegrodzie
2:0
LKS Korzenna
10.11.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
13:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna

Wiadomości ligowe


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny