facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
4:1
Olimpia Bucze
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
4:3
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Naprzód Sobolów
17.11.2019
13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Arkadia Olszyny
17.11.2019
13:00

2. kolejka 24.08.2019

Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
Strażak Mokrzyska
24.08.2019
18:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:5
Sokół Maszkienice
24.08.2019
18:00
Radłovia Radłów
3:1
Sokół Borzęcin Górny
24.08.2019
18:00
Naprzód Sobolów
1:0
Rylovia Rylowa
25.08.2019
15:00
Olimpia Bucze
0:1
Raba Książnice
25.08.2019
17:00
Olimpia Kąty
3:0
LKS Gnojnik
25.08.2019
13:30
Arkadia Olszyny
2:3
Orzeł Dębno
25.08.2019
17:00

3. kolejka 31.08.2019

Orzeł Dębno
3:1
Olimpia Kąty
31.08.2019
17:00
Raba Książnice
Naprzód Sobolów
31.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
1:0
Radłovia Radłów
31.08.2019
17:00
Sokół Borzęcin Górny
2:0
Jadowniczanka Jadowniki
31.08.2019
17:00
LKS Gnojnik
0:4
Olimpia Bucze
01.09.2019
13:30
Sokół Maszkienice
2:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
01.09.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Arkadia Olszyny
01.09.2019
16:00

4. kolejka 07.09.2019

Olimpia Bucze
3:1
Orzeł Dębno
07.09.2019
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:2
Sokół Borzęcin Górny
07.09.2019
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:3
Rylovia Rylowa
08.09.2019
16:00
Arkadia Olszyny
2:3
Olimpia Kąty
08.09.2019
16:00
Naprzód Sobolów
7:1
LKS Gnojnik
08.09.2019
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Raba Książnice
08.09.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
1:0
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00

5. kolejka 14.09.2019

Orzeł Dębno
0:2
Naprzód Sobolów
14.09.2019
17:00
Sokół Borzęcin Górny
0:1
Strażak Mokrzyska
14.09.2019
17:00
Raba Książnice
3:5
Jadowniczanka Jadowniki
14.09.2019
17:00
LKS Gnojnik
2:1
Radłovia Radłów
15.09.2019
16:00
Olimpia Kąty
7:0
Olimpia Bucze
15.09.2019
13:00
Sokół Maszkienice
2:4
Arkadia Olszyny
15.09.2019
17:00
Rylovia Rylowa
1:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
15.09.2019
16:00

6. kolejka 21.09.2019

Jadowniczanka Jadowniki
3:0
LKS Gnojnik
21.09.2019
16:00
Radłovia Radłów
6:0
Orzeł Dębno
21.09.2019
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Raba Książnice
21.09.2019
15:00
Strażak Mokrzyska
Rylovia Rylowa
22.09.2019
16:00
Sokół Maszkienice
3:2
Sokół Borzęcin Górny
22.09.2019
16:00
Arkadia Olszyny
1:5
Olimpia Bucze
22.09.2019
16:00
Naprzód Sobolów
3:0
Olimpia Kąty
22.09.2019
15:00

7. kolejka 28.09.2019

Orzeł Dębno
2:1
Jadowniczanka Jadowniki
28.09.2019
16:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Arkadia Olszyny
28.09.2019
16:00
Naprzód Sobolów
2:1
Olimpia Bucze
28.09.2019
16:00
Raba Książnice
2:2
Strażak Mokrzyska
28.09.2019
16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
0:0
LKS Gnojnik
29.09.2019
14:00
Olimpia Kąty
1:2
Radłovia Radłów
29.09.2019
15:00
Rylovia Rylowa
4:1
Sokół Maszkienice
29.09.2019
12:00

8. kolejka 05.10.2019

Strażak Mokrzyska
0:0
LKS Gnojnik
05.10.2019
15:00
Sokół Borzęcin Górny
1:1
Rylovia Rylowa
05.10.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
9:1
Olimpia Kąty
05.10.2019
15:00
Radłovia Radłów
3:1
Olimpia Bucze
05.10.2019
13:00
Sokół Maszkienice
1:6
Raba Książnice
06.10.2019
15:00
Arkadia Olszyny
2:2
Naprzód Sobolów
06.10.2019
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Orzeł Dębno
06.10.2019
15:00

9. kolejka 12.10.2019

Orzeł Dębno
1:1
Strażak Mokrzyska
12.10.2019
11:00
Rylovia Rylowa
3:1
Arkadia Olszyny
12.10.2019
15:00
LKS Gnojnik
4:3
Sokół Maszkienice
13.10.2019
14:00
Olimpia Bucze
1:3
Jadowniczanka Jadowniki
13.10.2019
13:00
Olimpia Kąty
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
13.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
3:1
Radłovia Radłów
13.10.2019
14:00
Raba Książnice
3:2
Sokół Borzęcin Górny
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Strażak Mokrzyska
1:1
Olimpia Kąty
19.10.2019
15:00
Sokół Borzęcin Górny
1:0
LKS Gnojnik
19.10.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
3:0
Naprzód Sobolów
19.10.2019
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
1:0
Olimpia Bucze
19.10.2019
15:00
Sokół Maszkienice
0:5
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
1:0
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
7:0
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

11. kolejka 26.10.2019

Orzeł Dębno
0:1
Sokół Borzęcin Górny
26.10.2019
14:30
Olimpia Bucze
1:2
Strażak Mokrzyska
26.10.2019
14:00
Olimpia Kąty
2:4
Sokół Maszkienice
26.10.2019
11:00
LKS Gnojnik
0:7
Rylovia Rylowa
27.10.2019
13:30
Naprzód Sobolów
3:2
Szreniawa Nowy Wiśnicz
27.10.2019
14:00
Raba Książnice
1:3
Arkadia Olszyny
27.10.2019
14:00
Radłovia Radłów
2:0
Jadowniczanka Jadowniki
27.10.2019
14:30

12. kolejka 02.11.2019

Strażak Mokrzyska
Naprzód Sobolów
02.11.2019
13:00
Sokół Borzęcin Górny
1:3
Olimpia Kąty
02.11.2019
14:00
Olimpia Bucze
4:1
Sokół Maszkienice
02.11.2019
14:00
Raba Książnice
0:1
LKS Gnojnik
02.11.2019
14:00
Rylovia Rylowa
1:1
Orzeł Dębno
02.11.2019
14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
Radłovia Radłów
02.11.2019
14:00
Arkadia Olszyny
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
03.11.2019
13:30

13. kolejka 09.11.2019

Olimpia Bucze
3:3
Sokół Borzęcin Górny
09.11.2019
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.11.2019
13:00
Olimpia Kąty
0:5
Rylovia Rylowa
09.11.2019
13:00
Radłovia Radłów
Strażak Mokrzyska
09.11.2019
13:00
Orzeł Dębno
2:1
Raba Książnice
10.11.2019
13:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
10.11.2019
13:00
Odwołane ze względu na zły stan murawy
Naprzód Sobolów
Sokół Maszkienice
10.11.2019
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Olimpia Bucze
3:3
Sokół Borzęcin Górny
09.11.2019
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.11.2019
13:00
Olimpia Kąty
0:5
Rylovia Rylowa
09.11.2019
13:00
Radłovia Radłów
Strażak Mokrzyska
10.11.2019
13:00
Orzeł Dębno
2:1
Raba Książnice
10.11.2019
13:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
10.11.2019
13:00
Naprzód Sobolów
Sokół Maszkienice

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Olimpia Bucze
3:3
Sokół Borzęcin Górny
09.11.2019
13:00
Jadowniczanka Jadowniki
2:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.11.2019
13:00
Olimpia Kąty
0:5
Rylovia Rylowa
09.11.2019
13:00
Radłovia Radłów
Strażak Mokrzyska
10.11.2019
13:00
Orzeł Dębno
2:1
Raba Książnice
10.11.2019
13:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
10.11.2019
13:00
Naprzód Sobolów
Sokół Maszkienice

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
:
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Lewart Lubartów
:
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
08.08.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
:
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
:
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
:
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
:
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
:
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
:
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
:
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
:
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
:
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
:
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
:
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
:
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
:
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
:
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
:
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
:
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
:
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
17:00
LKSKobylankaKobylanka
:
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
:
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
:
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
:
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
:
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
:
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
:
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
:
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
:
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
:
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
16:00
Sokół Chorągwica
:
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
:
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
:
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
:
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
:
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
:
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
:
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
:
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Start Kamień
08.08.2020
18:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
:
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
:
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Wicher Stróża
:
Cisy Harbutowice
08.08.2020
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
:
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
:
Orzeł K.
08.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
2:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
:
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
08.08.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
08.08.2020
 
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
08.08.2020
 
Medyk Konin
:
GKS Katowice
08.08.2020
 
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
08.08.2020
 
SMS Łódź
:
AZS UJ Kraków
08.08.2020