facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.11.2019

Zorza Zaczarnie
1:2
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze Pleśna
1:1
LKS Ładna
16.11.2019
13:30
LKS Szynwałd
2:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Ikar Odporyszów
16.11.2019
13:00
Tuchovia Tuchów
0:3 v.o.
GLKS Gromnik
16.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
1:5
Metal Tarnów
17.11.2019
13:00
Unia Niedomice
0:6
Dunajec Zakliczyn
17.11.2019
13:00

2. kolejka 14.08.2019

Zorza Zaczarnie
4:0
Tuchovia Tuchów
14.08.2019
18:00
GLKS Gromnik
4:1
Unia Niedomice
14.08.2019
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:1
Polan Żabno
14.08.2019
18:00
LKS Ładna
2:4
Olimpia Wojnicz
14.08.2019
18:00
Metal Tarnów
3:0
Ciężkowianka Ciężkowice
14.08.2019
18:00
Ikar Odporyszów
0:0
Pogórze Pleśna
14.08.2019
18:00
Dunajec Zakliczyn
3:1
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:1
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

3. kolejka 17.08.2019

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
0:2
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze Pleśna
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
1:4
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
1:2
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30

4. kolejka 24.08.2019

Dunajec Zbylitowska Góra
2:1
Pogórze Pleśna
24.08.2019
13:00
Wisła Szczucin
0:3
Zorza Zaczarnie
24.08.2019
17:00
LKS Ładna
1:4
Ciężkowianka Ciężkowice
24.08.2019
17:00
GLKS Gromnik
2:2
LKS Szynwałd
25.08.2019
17:00
Dunajec Zakliczyn
5:0
Polan Żabno
25.08.2019
17:00
Unia Niedomice
2:2
Tuchovia Tuchów
25.08.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:3
Olimpia Wojnicz
25.08.2019
17:00
Ikar Odporyszów
1:5
Metal Tarnów
25.08.2019
17:00

5. kolejka 31.08.2019

Unia Niedomice
0:6
Ciężkowianka Ciężkowice
31.08.2019
17:00
Metal Tarnów
5:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
31.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
2:0
Zorza Zaczarnie
31.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
3:4
Wisła Szczucin
31.08.2019
17:00
Polan Żabno
1:4
GLKS Gromnik
01.09.2019
17:00
Pogórze Pleśna
0:4
Dunajec Zakliczyn
01.09.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
3:1
Dunajec Zbylitowska Góra
01.09.2019
17:00
LKS Ładna
0:2
Ikar Odporyszów
01.09.2019
17:00

6. kolejka 07.09.2019

Unia Niedomice
0:5
Wisła Szczucin
07.09.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
2:1
LKS Szynwałd
07.09.2019
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
1:4
Metal Tarnów
08.09.2019
14:00
Pogórze Pleśna
2:4
GLKS Gromnik
08.09.2019
16:00
Ikar Odporyszów
4:3
Ciężkowianka Ciężkowice
08.09.2019
17:00
Polan Żabno
3:2
Zorza Zaczarnie
08.09.2019
17:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:1
LKS Ładna
08.09.2019
17:00
Dunajec Zakliczyn
0:1
Olimpia Wojnicz
08.09.2019
17:00

7. kolejka 13.09.2019

GLKS Gromnik
1:3
Olimpia Wojnicz
13.09.2019
17:00
Metal Tarnów
2:1
Dunajec Zakliczyn
14.09.2019
16:00
LKS Szynwałd
4:2
Unia Niedomice
14.09.2019
16:00
Polan Żabno
2:1
Tuchovia Tuchów
14.09.2019
16:30
Wisła Szczucin
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.09.2019
16:00
Pogórze Pleśna
1:5
Zorza Zaczarnie
15.09.2019
16:00
Ikar Odporyszów
5:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.09.2019
16:00
LKS Ładna
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
15.09.2019
16:30

8. kolejka 21.09.2019

Metal Tarnów
4:1
GLKS Gromnik
21.09.2019
16:00
Tuchovia Tuchów
0:0
Pogórze Pleśna
21.09.2019
16:30
Dunajec Zbylitowska Góra
4:2
Ikar Odporyszów
21.09.2019
12:00
Wisła Szczucin
1:0
LKS Szynwałd
22.09.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
5:0
LKS Ładna
22.09.2019
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
22.09.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
0:2
Zorza Zaczarnie
22.09.2019
16:30
Unia Niedomice
2:5
Polan Żabno
22.09.2019
16:30

9. kolejka 28.09.2019

Ikar Odporyszów
4:2
Dunajec Zakliczyn
28.09.2019
16:00
LKS Szynwałd
3:5
Ciężkowianka Ciężkowice
28.09.2019
16:00
Metal Tarnów
1:1
Zorza Zaczarnie
28.09.2019
16:00
Polan Żabno
3:1
Wisła Szczucin
28.09.2019
16:00
GLKS Gromnik
6:3
LKS Ładna
28.09.2019
16:00
Pogórze Pleśna
11:0
Unia Niedomice
29.09.2019
16:00
Olimpia Wojnicz
1:6
Tuchovia Tuchów
29.09.2019
16:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Dunajec Zbylitowska Góra
29.09.2019
16:00

10. kolejka 05.10.2019

Unia Niedomice
1:1
Olimpia Wojnicz
05.10.2019
16:00
LKS Ładna
3:1
Zorza Zaczarnie
05.10.2019
16:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:2
Ciężkowianka Ciężkowice
05.10.2019
16:00
Tuchovia Tuchów
1:4
Metal Tarnów
05.10.2019
16:00
LKS Szynwałd
0:1
Polan Żabno
05.10.2019
16:00
Ikar Odporyszów
2:7
GLKS Gromnik
05.10.2019
16:00
Dunajec Zakliczyn
3:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
06.10.2019
16:00
Wisła Szczucin
4:0
Pogórze Pleśna
06.10.2019
16:00

11. kolejka 12.10.2019

Dunajec Zbylitowska Góra
2:3
Dunajec Zakliczyn
12.10.2019
12:00
Metal Tarnów
6:3
Unia Niedomice
12.10.2019
15:00
Polan Żabno
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
12.10.2019
15:00
Zorza Zaczarnie
1:1
Ikar Odporyszów
12.10.2019
15:30
Pogórze Pleśna
1:0
LKS Szynwałd
12.10.2019
15:30
LKS Ładna
5:3
Tuchovia Tuchów
12.10.2019
15:30
GLKS Gromnik
4:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
13.10.2019
15:30
Olimpia Wojnicz
1:2
Wisła Szczucin
13.10.2019
15:30

12. kolejka 19.10.2019

LKS Szynwałd
3:3
Olimpia Wojnicz
19.10.2019
15:00
Wisła Szczucin
0:2
Metal Tarnów
19.10.2019
15:00
Ikar Odporyszów
6:2
Tuchovia Tuchów
19.10.2019
15:30
Polan Żabno
2:2
Pogórze Pleśna
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
1:3
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
4:2
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

13. kolejka 26.10.2019

Pogórze Pleśna
3:1
Ciężkowianka Ciężkowice
26.10.2019
14:00
Ikar Odporyszów
3:1
Unia Niedomice
26.10.2019
15:00
Metal Tarnów
3:0
LKS Szynwałd
26.10.2019
15:00
Tuchovia Tuchów
1:1
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.10.2019
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
4:0
Zorza Zaczarnie
27.10.2019
13:00
Dunajec Zakliczyn
0:1
GLKS Gromnik
27.10.2019
14:00
Olimpia Wojnicz
5:3
Polan Żabno
27.10.2019
14:00
LKS Ładna
0:2
Wisła Szczucin
27.10.2019
14:00

14. kolejka 02.11.2019

Unia Niedomice
0:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.11.2019
13:00
LKS Szynwałd
0:0
LKS Ładna
02.11.2019
13:00
Polan Żabno
4:7
Metal Tarnów
02.11.2019
13:30
Wisła Szczucin
3:2
Ikar Odporyszów
03.11.2019
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
4:3
Tuchovia Tuchów
03.11.2019
13:30
Dunajec Zakliczyn
4:0
Zorza Zaczarnie
03.11.2019
13:30
GLKS Gromnik
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
03.11.2019
13:30
Pogórze Pleśna
1:2
Olimpia Wojnicz
03.11.2019
13:30

15. kolejka 09.11.2019

Ikar Odporyszów
2:4
LKS Szynwałd
09.11.2019
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Wisła Szczucin
10.11.2019
13:00
Pogórze Pleśna
1:4
Metal Tarnów
10.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
5:1
Ciężkowianka Ciężkowice
10.11.2019
13:00
LKS Ładna
3:3
Polan Żabno
10.11.2019
13:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2019
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
7:1
Unia Niedomice
10.11.2019
13:00
GLKS Gromnik
1:2
Zorza Zaczarnie
24.11.2019
13:00
W pierwotnym terminie (10 listopada) odwołany ze względu na zły stan boiska

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Ikar Odporyszów
2:4
LKS Szynwałd
10.11.2019
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Wisła Szczucin
10.11.2019
13:00
Pogórze Pleśna
1:4
Metal Tarnów
10.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
5:1
Ciężkowianka Ciężkowice
10.11.2019
13:00
LKS Ładna
3:3
Polan Żabno
10.11.2019
13:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2019
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
7:1
Unia Niedomice
24.11.2019
13:00
GLKS Gromnik
1:2
Zorza Zaczarnie

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Ikar Odporyszów
2:4
LKS Szynwałd
10.11.2019
13:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Wisła Szczucin
10.11.2019
13:00
Pogórze Pleśna
1:4
Metal Tarnów
10.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
5:1
Ciężkowianka Ciężkowice
10.11.2019
13:00
LKS Ładna
3:3
Polan Żabno
10.11.2019
13:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2019
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
7:1
Unia Niedomice
24.11.2019
13:00
GLKS Gromnik
1:2
Zorza Zaczarnie

Wiadomości ligowe


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny