facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.

Lider tabeli Cracovia II o awans walczyła w barażach z Unią Tarnów (liderem grupy tarnowsko-nowosądeckiej).

BARAŻE:
Unia Tarnów - Cracovia II 1:1
Cracovia II - Unia Tarnów 4:0
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Dalin Myślenice
2:0
Sokół Kocmyrzów
10.08.2019
17:00
MKS Trzebinia
Czarni Staniątki
10.08.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
LKS Rajsko
10.08.2019
13:00
Unia Oświęcim
Cracovia II Kraków
10.08.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Wisła II Kraków
10.08.2019
15:00
LKS Jawiszowice
Beskid Andrychów
11.08.2019
17:00
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w zespole Jawiszowic (zbyt późno opłacone kary za żółte kartki), na boisku 0:1
Orzeł Ryczów
2:1
Clepardia Kraków
11.08.2019
17:00
Skawinka Skawina
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
11.08.2019
16:30

2. kolejka 14.08.2019

Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim
14.08.2019
17:30
Wisła II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
14.08.2019
17:30
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Dalin Myślenice
14.08.2019
17:30
Skawinka Skawina
3:2
Słomniczanka Słomniki
15.08.2019
17:00
LKS Rajsko
MKS Trzebinia
15.08.2019
17:00
Cracovia II Kraków
Orzeł Ryczów
15.08.2019
12:00
Czarni Staniątki
3:2
Unia Oświęcim
15.08.2019
17:00
Clepardia Kraków
2:4
LKS Jawiszowice
15.08.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

3. kolejka 17.08.2019

Dalin Myślenice
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00

4. kolejka 24.08.2019

Clepardia Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
24.08.2019
11:00
Skawinka Skawina
Unia Oświęcim
24.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
MKS Trzebinia
24.08.2019
17:00
Dalin Myślenice
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.08.2019
17:30
LKS Rajsko
Orzeł Ryczów
24.08.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Słomniczanka Słomniki
24.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
Pcimianka Pcim
24.08.2019
12:00
Wisła II Kraków
Beskid Andrychów
25.08.2019
11:00
Czarni Staniątki
0:3
LKS Jawiszowice
25.08.2019
17:00

5. kolejka 28.08.2019

Pcimianka Pcim
5:2
Czarni Staniątki
28.08.2019
17:30
MKS Trzebinia
1:1
Wiślanie Jaśkowice
28.08.2019
17:00
Beskid Andrychów
Clepardia Kraków
28.08.2019
17:30
Sokół Kocmyrzów
Unia Oświęcim
28.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
2:1
LKS Rajsko
28.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
3:0
Skawinka Skawina
28.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Wisła II Kraków
28.08.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
1:6
Dalin Myślenice
28.08.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
Cracovia II Kraków
28.08.2019
17:00

6. kolejka 31.08.2019

Czarni Staniątki
Orzeł Piaski Wielkie
31.08.2019
17:00
Dalin Myślenice
0:0
MKS Trzebinia
31.08.2019
12:00
LKS Rajsko
1:3
Pcimianka Pcim
31.08.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Unia Oświęcim
31.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
Beskid Andrychów
31.08.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
3:3
Orzeł Ryczów
01.09.2019
11:00
Skawinka Skawina
2:0
LKS Jawiszowice
01.09.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Słomniczanka Słomniki
01.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
Clepardia Kraków
01.09.2019
11:00

7. kolejka 07.09.2019

Clepardia Kraków
1:6
Cracovia II Kraków
07.09.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.09.2019
17:00
Orzeł Ryczów
0:2
Wiślanie Jaśkowice
07.09.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:3
Sokół Kocmyrzów
07.09.2019
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Dalin Myślenice
07.09.2019
12:00
Słomniczanka Słomniki
Wisła II Kraków
07.09.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
LKS Rajsko
08.09.2019
12:00
Pcimianka Pcim
2:0
Skawinka Skawina
08.09.2019
11:00
Beskid Andrychów
3:3
Czarni Staniątki
11.09.2019
17:00

8. kolejka 14.09.2019

Wiślanie Jaśkowice
LKS Jawiszowice
13.09.2019
17:00
Czarni Staniątki
Clepardia Kraków
14.09.2019
16:00
Dalin Myślenice
1:2
Orzeł Ryczów
14.09.2019
16:00
Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie
14.09.2019
17:00
LKS Rajsko
Beskid Andrychów
14.09.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
0:1
MKS Trzebinia
14.09.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Pcimianka Pcim
15.09.2019
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Unia Oświęcim
15.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
Cracovia II Kraków
15.09.2019
13:00

9. kolejka 21.09.2019

Clepardia Kraków
3:1
LKS Rajsko
21.09.2019
11:00
Beskid Andrychów
Skawinka Skawina
21.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
Wisła II Kraków
21.09.2019
16:00
Orzeł Ryczów
0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.09.2019
16:00
LKS Jawiszowice
2:5
Dalin Myślenice
21.09.2019
16:30
Cracovia II Kraków
Czarni Staniątki
21.09.2019
16:30
Unia Oświęcim
Słomniczanka Słomniki
22.09.2019
12:00
Orzeł Piaski Wielkie
Sokół Kocmyrzów
22.09.2019
11:00
Pcimianka Pcim
0:1
Wiślanie Jaśkowice
22.09.2019
16:30

10. kolejka 28.09.2019

MKS Trzebinia
2:1
Unia Oświęcim
28.09.2019
11:00
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
28.09.2019
16:00
Sokół Kocmyrzów
Beskid Andrychów
28.09.2019
16:00
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
28.09.2019
11:00
LKS Rajsko
Cracovia II Kraków
28.09.2019
16:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Orzeł Ryczów
28.09.2019
16:00
Skawinka Skawina
Clepardia Kraków
28.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
Czarni Staniątki
29.09.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
LKS Jawiszowice
29.09.2019
13:00

11. kolejka 05.10.2019

Clepardia Kraków
4:0
Sokół Kocmyrzów
05.10.2019
11:00
Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice
05.10.2019
15:30
Unia Oświęcim
Wisła II Kraków
05.10.2019
15:30
LKS Jawiszowice
Słomniczanka Słomniki
05.10.2019
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
Dalin Myślenice
05.10.2019
15:30
Cracovia II Kraków
3:0
Skawinka Skawina
06.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:2
MKS Trzebinia
06.10.2019
15:30
Czarni Staniątki
0:1
LKS Rajsko
06.10.2019
15:00
Pcimianka Pcim
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
06.10.2019
15:30

12. kolejka 12.10.2019

MKS Trzebinia
5:1
LKS Jawiszowice
12.10.2019
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Beskid Andrychów
12.10.2019
15:00
Skawinka Skawina
Czarni Staniątki
12.10.2019
15:00
Sokół Kocmyrzów
Cracovia II Kraków
12.10.2019
11:00
Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków
12.10.2019
11:00
Unia Oświęcim
2:5
Orzeł Ryczów
12.10.2019
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Orzeł Piaski Wielkie
12.10.2019
13:00
Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim
12.10.2019
15:00
Wisła II Kraków
LKS Rajsko
13.10.2019
11:00

13. kolejka 19.10.2019

Clepardia Kraków
2:1
Dalin Myślenice
19.10.2019
11:00
Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.10.2019
15:00
LKS Jawiszowice
2:2
Unia Oświęcim
19.10.2019
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
Słomniczanka Słomniki
19.10.2019
15:00
LKS Rajsko
4:0
Skawinka Skawina
19.10.2019
15:00
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w Skawince (nieopłacone żółte kartki), na boisku 4:3
Cracovia II Kraków
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

14. kolejka 26.10.2019

MKS Trzebinia
Orzeł Piaski Wielkie
26.10.2019
15:00
Dalin Myślenice
Cracovia II Kraków
26.10.2019
15:00
Sokół Kocmyrzów
3:4
LKS Rajsko
26.10.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
Czarni Staniątki
26.10.2019
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Pcimianka Pcim
26.10.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Beskid Andrychów
26.10.2019
15:00
Wisła II Kraków
Skawinka Skawina
27.10.2019
11:00
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w Skawince (nieopłacone żółte kartki), na boisku 1:6
Orzeł Ryczów
3:1
LKS Jawiszowice
27.10.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Clepardia Kraków
27.10.2019
14:00

15. kolejka 02.11.2019

Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki
02.11.2019
11:00
Beskid Andrychów
MKS Trzebinia
02.11.2019
14:00
Cracovia II Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
02.11.2019
12:00
LKS Rajsko
0:3
Wiślanie Jaśkowice
02.11.2019
14:00
LKS Jawiszowice
Wisła II Kraków
02.11.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
Unia Oświęcim
03.11.2019
12:00
Czarni Staniątki
0:4
Dalin Myślenice
03.11.2019
13:00
Pcimianka Pcim
3:3
Orzeł Ryczów
03.11.2019
14:00
Skawinka Skawina
0:3 v.o.
Sokół Kocmyrzów
03.11.2019
14:00
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w Skawince (nieopłacone żółte kartki), na boisku 1:3

16. kolejka 09.11.2019

MKS Trzebinia
Clepardia Kraków
09.11.2019
11:00
Dalin Myślenice
5:0
LKS Rajsko
09.11.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Wisła II Kraków
09.11.2019
13:30
Wiślanie Jaśkowice
Skawinka Skawina
09.11.2019
11:00
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w Skawince (nieopłacone żółte kartki), na boisku 4:1
Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
09.11.2019
13:00
LKS Jawiszowice
Pcimianka Pcim
09.11.2019
13:30
Słomniczanka Słomniki
Cracovia II Kraków
09.11.2019
13:00
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Czarni Staniątki
10.11.2019
13:30

17. kolejka 16.11.2019

Clepardia Kraków
1:3
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Na boisku 1:3. Występ nieuprawnionych zawodników w zespole gości.
Beskid Andrychów
2:2
Orzeł Ryczów
16.11.2019
11:00
LKS Rajsko
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
13:00
Cracovia II Kraków
MKS Trzebinia
16.11.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
13:30
walkower za występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Wiślan, na boisku 0:5
Orzeł Piaski Wielkie
LKS Jawiszowice
17.11.2019
12:00
Pcimianka Pcim
2:1
Wisła II Kraków
17.11.2019
13:30
Skawinka Skawina
0:3 v.o.
Dalin Myślenice
17.11.2019
13:30
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w Skawince (nieopłacone żółte kartki), na boisku 1:2

18. kolejka 14.03.2020

Czarni Staniątki
:
MKS Trzebinia
14.03.2020
14:00
LKS Rajsko
:
Słomniczanka Słomniki
14.03.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
LKS Jawiszowice
14.03.2020
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Pcimianka Pcim
14.03.2020
15:30
Sokół Kocmyrzów
:
Dalin Myślenice
15.03.2020
15:00
Cracovia II Kraków
:
Unia Oświęcim
15.03.2020
13:00
Wisła II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
15.03.2020
12:00
Clepardia Kraków
:
Orzeł Ryczów
15.03.2020
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Skawinka Skawina
15.03.2020
15:00

19. kolejka 21.03.2020

Dalin Myślenice
:
Wiślanie Jaśkowice
21.03.2020
15:00
Słomniczanka Słomniki
:
Skawinka Skawina
21.03.2020
00:00
MKS Trzebinia
:
LKS Rajsko
21.03.2020
11:00
Orzeł Ryczów
:
Cracovia II Kraków
21.03.2020
15:00
Unia Oświęcim
:
Czarni Staniątki
21.03.2020
 
LKS Jawiszowice
:
Clepardia Kraków
21.03.2020
15:00
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
22.03.2020
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła II Kraków
22.03.2020
15:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Sokół Kocmyrzów
22.03.2020
15:00

20. kolejka 28.03.2020

LKS Rajsko
:
Unia Oświęcim
 
 
Wisła II Kraków
:
Dalin Myślenice
28.03.2020
00:00
Skawinka Skawina
:
MKS Trzebinia
28.03.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Orzeł Ryczów
28.03.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Słomniczanka Słomniki
28.03.2020
15:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
28.03.2020
16:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Piaski Wielkie
28.03.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
LKS Jawiszowice
28.03.2020
12:00
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

21. kolejka 04.04.2020

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00

22. kolejka 11.04.2020

Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
 
 
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
10.04.2020
18:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
11.04.2020
15:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
11.04.2020
00:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.04.2020
00:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
11.04.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
11.04.2020
00:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
12.04.2020
15:00

23. kolejka 18.04.2020

Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
18.04.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
18.04.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
18.04.2020
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
18.04.2020
16:30
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
18.04.2020
00:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
18.04.2020
11:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
19.04.2020
16:30
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
19.04.2020
16:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
19.04.2020
16:30

24. kolejka 25.04.2020

Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
25.04.2020
00:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
25.04.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
25.04.2020
 
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
25.04.2020
00:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
25.04.2020
00:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
25.04.2020
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
26.04.2020
16:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
26.04.2020
16:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
26.04.2020
15:00

25. kolejka 02.05.2020

Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
02.05.2020
11:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
02.05.2020
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
02.05.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
02.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
02.05.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
02.05.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
02.05.2020
00:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.05.2020
16:30
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.05.2020
16:30

26. kolejka 09.05.2020

LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
09.05.2020
00:00
Wisła II Kraków
:
MKS Trzebinia
09.05.2020
00:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
09.05.2020
16:00
Czarni Staniątki
:
Cracovia II Kraków
09.05.2020
17:00
Słomniczanka Słomniki
:
Unia Oświęcim
09.05.2020
 
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
09.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Pcimianka Pcim
09.05.2020
17:00
Skawinka Skawina
:
Beskid Andrychów
10.05.2020
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
10.05.2020
16:00

27. kolejka 13.05.2020

Unia Oświęcim
:
MKS Trzebinia
13.05.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
13.05.2020
17:30
Beskid Andrychów
:
Sokół Kocmyrzów
13.05.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wiślanie Jaśkowice
13.05.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
LKS Rajsko
13.05.2020
00:00
Orzeł Ryczów
:
Słomniczanka Słomniki
13.05.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Skawinka Skawina
13.05.2020
00:00
Czarni Staniątki
:
Wisła II Kraków
13.05.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
13.05.2020
17:30

28. kolejka 16.05.2020

Sokół Kocmyrzów
:
Clepardia Kraków
16.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Beskid Andrychów
16.05.2020
11:00
Wisła II Kraków
:
Unia Oświęcim
16.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
16.05.2020
00:00
Dalin Myślenice
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.05.2020
11:00
Skawinka Skawina
:
Cracovia II Kraków
16.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Orzeł Ryczów
16.05.2020
11:00
LKS Rajsko
:
Czarni Staniątki
16.05.2020
00:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Pcimianka Pcim
17.05.2020
17:00

29. kolejka 23.05.2020

Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
23.05.2020
18:00
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
23.05.2020
17:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
23.05.2020
00:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
23.05.2020
00:00
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
23.05.2020
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.05.2020
17:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
23.05.2020
00:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
24.05.2020
17:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
24.05.2020
16:30

30. kolejka 30.05.2020

Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
30.05.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
30.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.05.2020
00:00
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
30.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
30.05.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
30.05.2020
00:00
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
30.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
31.05.2020
17:00

31. kolejka 03.06.2020

Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
03.06.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
03.06.2020
00:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
03.06.2020
00:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
03.06.2020
18:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
03.06.2020
 
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
03.06.2020
18:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
03.06.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
03.06.2020
18:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.06.2020
00:00

32. kolejka 06.06.2020

Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
06.06.2020
00:00
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
06.06.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
06.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
06.06.2020
00:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.06.2020
 
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
06.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
06.06.2020
17:00

33. kolejka 13.06.2020

Clepardia Kraków
:
MKS Trzebinia
13.06.2020
00:00
LKS Rajsko
:
Dalin Myślenice
13.06.2020
00:00
Wisła II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
13.06.2020
00:00
Skawinka Skawina
:
Wiślanie Jaśkowice
13.06.2020
17:30
Beskid Andrychów
:
Unia Oświęcim
13.06.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
13.06.2020
00:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Orzeł Ryczów
13.06.2020
17:30
Pcimianka Pcim
:
LKS Jawiszowice
14.06.2020
16:30
Czarni Staniątki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
14.06.2020
17:00

34. kolejka 20.06.2020

Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
20.06.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Czarni Staniątki
20.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
20.06.2020
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Rajsko
20.06.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Cracovia II Kraków
20.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Sokół Kocmyrzów
20.06.2020
17:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Pcimianka Pcim
20.06.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
Skawinka Skawina
20.06.2020
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 20.06.2020

20.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
20.06.2020
17:00
Słomniczanka Słomniki
:
Czarni Staniątki
20.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
20.06.2020
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Rajsko
20.06.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Cracovia II Kraków
20.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Sokół Kocmyrzów
20.06.2020
17:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Pcimianka Pcim
20.06.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
Skawinka Skawina

34. kolejka 20.06.2020

20.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Clepardia Kraków
20.06.2020
17:00
Słomniczanka Słomniki
:
Czarni Staniątki
20.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Beskid Andrychów
20.06.2020
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Rajsko
20.06.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Cracovia II Kraków
20.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Sokół Kocmyrzów
20.06.2020
17:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Piaski Wielkie
20.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Pcimianka Pcim
20.06.2020
17:00
Dalin Myślenice
:
Skawinka Skawina

Wiadomości ligowe


Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:3
Arka Gdynia
13.06.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
Stomil Olsztyn
13.06.2021
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Resovia Rzeszów
13.06.2021
12:40
Miedź Legnica
1:1
Zagłębie Sosnowiec
13.06.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
2:0
GKS Bełchatów
13.06.2021
12:40
Górnik Łęczna
3:0
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2021
12:40
Radomiak Radom
2:0
Korona Kielce
13.06.2021
12:40
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
13.06.2021
12:40
Widzew Łódź
2:1
Odra Opole
13.06.2021
12:40

II liga

Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Polkowice
12.06.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
5:1
Błękitni Stargard
12.06.2021
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Znicz Pruszków
12.06.2021
12:00
Bytovia Bytów
4:3
Pogoń Siedlce
12.06.2021
12:00
Motor Lublin
5:2
Olimpia Grudziądz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Lech II Poznań
12.06.2021
12:00
Sokół Ostróda
3:2
GKS Katowice
12.06.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Olimpia Elbląg
12.06.2021
12:00
Garbarnia Kraków
4:4
Skra Częstochowa
12.06.2021
12:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
0:3
Siarka Tarnobrzeg
12.06.2021
17:30
Wisłoka Dębica
3:1
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
17:30
Stal Stalowa Wola
2:2
Cracovia II Kraków
12.06.2021
17:30
Korona II Kielce
2:0
Wisła Sandomierz
12.06.2021
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
ŁKS Łagów
12.06.2021
17:30
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Wisła Puławy
12.06.2021
17:30
Avia Świdnik
1:1
Sokół Sieniawa
12.06.2021
17:30
Jutrzenka Giebułtów
0:1
KS Wiązownica
12.06.2021
17:30
Chełmianka Chełm
2:1
Lewart Lubartów
12.06.2021
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Stal Kraśnik
12.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

MKS Trzebinia
2:4
Wiślanie Jaśkowice
12.06.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:3
Pcimianka Pcim
12.06.2021
17:00
Beskid Andrychów
0:0
Dalin Myślenice
12.06.2021
11:00
LKS Jawiszowice
1:3
Orzeł Ryczów
12.06.2021
17:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanie Jaśkowice
16.06.2021
18:00
MKS Trzebinia
:
Orzeł Ryczów
16.06.2021
18:00
Dalin Myślenice
:
Sokół Kocmyrzów
16.06.2021
18:00
LKS Jawiszowice
:
Beskid Andrychów
16.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - spadkowa

Proszowianka Proszowice
0:2
LKS Śledziejowice
12.06.2021
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Garbarnia II Kraków
12.06.2021
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Słomniczanka Słomniki
12.06.2021
11:00
Puszcza II
1:3
LKS Rajsko
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:0
KS Chełmek
13.06.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
:
LKS Śledziejowice
15.06.2021
18:00
Puszcza II
:
Proszowianka Proszowice
16.06.2021
18:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
16.06.2021
18:30
Słomniczanka Słomniki
:
KS Chełmek
16.06.2021
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.06.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Limanovia Limanowa
2:3
Wierchy Rabka Zdrój
12.06.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Unia Tarnów
12.06.2021
17:00
Glinik Gorlice
0:3
Poprad Muszyna
12.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:1
Lubań Maniowy
12.06.2021
17:00
Sokół Słopnice
4:1
Metal Tarnów
12.06.2021
17:30
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
16.06.2021
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Sokół Słopnice
16.06.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:2
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
BKS Bochnia
12.06.2021
18:00
GKS Drwinia
5:2
Orkan Szczyrzyc
12.06.2021
18:00
Okocimski Brzesko
1:0
Watra Białka Tatrzańska
12.06.2021
16:30
Poprad Rytro
5:1
Rylovia Rylowa
13.06.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Okocimski Brzesko
16.06.2021
17:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
18:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
3:1
Pogoń Miechów
12.06.2021
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:0
LKS Niedźwiedź
12.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
1:4
Przebój Wolbrom
12.06.2021
11:00
Orzeł Bębło
0:4
Piliczanka Pilica
12.06.2021
17:00
KS Olkusz
2:3
TS Węgrzce
12.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
7:1
Leśnik Gorenice
13.06.2021
18:00
Orzeł Iwanowice
3:3
Bolesław Bukowno
13.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
Zieleńczanka Zielonki
15.06.2021
18:00
Pogoń Miechów
:
Orzeł Iwanowice
16.06.2021
18:00
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
16.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Przemsza Klucze
16.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Bębło
16.06.2021
18:00
KS Olkusz
:
Piliczanka Pilica
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orlęta Rudawa
0:5
Wieczysta Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
3:2
Bronowianka Kraków
12.06.2021
15:30
Piast Wołowice
2:4
Grębałowianka Kraków
12.06.2021
15:00
Borek Kraków
3:2
Kaszowianka Kaszów
12.06.2021
18:00
Dąbski Kraków
2:5
Prądniczanka Kraków
12.06.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:6
Hutnik II Kraków
12.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
0:1
Prokocim Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
15.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
16.06.2021
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
16.06.2021
18:30
Kaszowianka Kaszów
:
Zwierzyniecki Kraków
16.06.2021
18:00
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
16.06.2021
18:00
Bronowianka Kraków
:
Orlęta Rudawa
16.06.2021
18:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:1
Tempo Rzeszotary
12.06.2021
17:00
Górnik Wieliczka
4:1
Wróblowianka Wróblowice
12.06.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Błękitni Bodzanów
12.06.2021
18:00
Gdovia Gdów
4:2
Złomex Branice
12.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
4:1
Wiarusy Igołomia
12.06.2021
18:00
Raba Dobczyce
1:0
Radziszowianka Radziszów
12.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:4
Wiślanka Grabie
13.06.2021
16:00
Gdovia Gdów
:
Tempo Rzeszotary
16.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Raba Dobczyce
16.06.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Wróblowianka Wróblowice
16.06.2021
18:00
Górnik Wieliczka
:
Radziszowianka Radziszów
16.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
:
Pasternik Ochojno
16.06.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wiarusy Igołomia
16.06.2021
18:00
Złomex Branice
:
Wiślanka Grabie
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
3:9
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Brzezina Osiek
12.06.2021
16:00
LKS Gorzów
0:2
Nadwiślanin Gromiec
12.06.2021
12:00
MKS Libiąż
0:1
LKS Żarki
12.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
0:2
Tempo Białka
12.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Victoria Jaworzno
12.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
MKS Libiąż
16.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
16.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Zatorzanka Zator
16.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
16.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Niwa Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
LKS Gorzów
16.06.2021
18:00
Hejnał Kęty
:
Zgoda Byczyna
16.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Sosnowianka Stanisław Dln
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
2:1
Dunajec Zakliczyn
12.06.2021
17:00
LKS Ładna
2:3
Polan Żabno
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
12.06.2021
17:00
GLKS Gromnik
1:1
LKS Szynwałd
13.06.2021
14:00
Tuchovia Tuchów
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
13.06.2021
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:0
Unia Niedomice
13.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
2:7
Wisła Szczucin
13.06.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Rzuchowa
16.06.2021
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Ładna
16.06.2021
 
LUKS Skrzyszów
:
Olimpia Wojnicz
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
:
Unia Niedomice
16.06.2021
18:00
GLKS Gromnik
:
Polan Żabno
16.06.2021
 
Ikar Odporyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
:
Wisła Szczucin
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
12.06.2021
16:30
Sokół Maszkienice
3:0
Olimpia B.
12.06.2021
18:00
Orzeł Dębno
6:1
Naprzód Sobolów
12.06.2021
15:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Błyskawica Proszówki
12.06.2021
11:00
Raba Książnice
4:2
Radłovia Radłów
13.06.2021
17:00
Olimpia Kąty
0:3
Wola Radłowska
13.06.2021
18:00
Poręba Spytkowska
1:1
Sokół Borzęcin Górny
13.06.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
17:30
Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
:
Sokół Maszkienice
15.06.2021
17:30
Radłovia Radłów
:
Arkadia Olszyny
16.06.2021
17:30
Raba Książnice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.06.2021
17:30
Wola Radłowska
:
Olimpia B.
16.06.2021
17:30
Orzeł Dębno
:
Olimpia Kąty
16.06.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
1:0
Grybovia Grybów
12.06.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
Podhalanin Biecz
12.06.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
0:1
Zyndram
13.06.2021
14:30
Hart Tęgoborze
1:2
Zawisza R.
13.06.2021
16:00
LKS Zagórzany
1:1
Kolejarz Stróże
13.06.2021
17:30
Gród Podegrodzie
1:0
LKS Uście Gorlickie
13.06.2021
16:00
LKS Łużna
2:6
Łosoś Łososina Dolna
13.06.2021
14:00
ULKS Korzenna
2:4
Helena Nowy Sącz
13.06.2021
11:00
Grybovia Grybów
:
LKS Łużna
16.06.2021
18:00
Zyndram
:
Podhalanin Biecz
16.06.2021
18:00
LKS Uście Gorlickie
:
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Kolejarz Stróże
:
Łosoś Łososina Dolna
16.06.2021
18:00
ULKS Korzenna
:
Hart Tęgoborze
16.06.2021
18:00
LKS Zagórzany
:
LKSKobylankaKobylanka
16.06.2021
18:00
Gród Podegrodzie
:
Sokół Stary Sącz
16.06.2021
18:00
Helena Nowy Sącz
:
Zawisza R.
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
2:3
Krokus
12.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
2:1
Laskovia
12.06.2021
18:00
Jarmuta
3:0
Wiatr Ludźmierz
12.06.2021
18:00
Zalesianka
6:1
Huragan Waksmund
12.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
2:2
Granit Czarna Góra
12.06.2021
18:00
LKS Szaflary
1:2
Jordan Jordanów
12.06.2021
18:00
Wierchy Pasierbiec
2:3
Czarni Czarny Dunajec
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
1:6
Bibiczanka Bibice
12.06.2021
18:00
Partyzant Dojazdów
12:2
Strażak Goszcza
12.06.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:2
Słomniczanka II Słomniki
12.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Spartak Wielkanoc
12.06.2021
 
Szreniawa Koszyce
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
13.06.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
5:1
Ekler Baranówka
13.06.2021
18:00
Błękitni II Modlnica
3:3
Czarni 03 Grzegorzowice
13.06.2021
18:00
Szreniawa Koszyce
:
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Kraków II)

Maszycanka Maszyce
1:1
Wisła Czernichów
12.06.2021
11:00
Wisła Rząska
3:3
MKS Skała 2004
12.06.2021
17:00
Sokół Rybna
:
Lotnik Kryspinów
12.06.2021
18:00
Dragon Szczyglice
4:4
Tęcza Piekary
12.06.2021
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Świt Krzeszowice
12.06.2021
18:00
Liszczanka Liszki
4:0
JKS Zelków
12.06.2021
16:30
Strażak Rączna
8:1
Iskra Czułów
13.06.2021
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Liszczanka Liszki
16.06.2021
18:30
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
16.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
5:1
Wanda Nowa Huta
12.06.2021
17:00
Płomień Kostrze
1:4
Kabel Kraków
12.06.2021
18:00
Rzozovia Rzozów
3:6
Pogoń Skotniki
12.06.2021
17:00
Iskra Krzęcin
1:0
Fairant Kraków
13.06.2021
16:00
Tramwaj Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
13.06.2021
17:00
Strzelcy Kraków
4:1
Gajowianka Gaj
13.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:0
Bratniak Kraków
13.06.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
15.06.2021
18:30
Bieżanowianka Kraków
:
Tramwaj Kraków
15.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Pogoń Skotniki
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
3:0
Wolni Kłaj
12.06.2021
18:00
Rożnowa
1:2
Sokół Chorągwica
12.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
2:1
Zieloni Niegowić
12.06.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Strażak Kokotów
13.06.2021
18:00
Piast Łapanów
9:0
UKS Sygneczów
13.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
8:2
Contra Sułków
13.06.2021
18:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
13.06.2021
14:00
Gwiazda Brzegi
2:4
Zryw Szarów
13.06.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
UKS Sygneczów
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
:
Contra Sułków
16.06.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Rożnowa
16.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
:
Strażak Kokotów
16.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.06.2021
18:00
Zryw Szarów
:
Wolni Kłaj
16.06.2021
18:00
Czarnochowice
:
Sokół Chorągwica
16.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Karpaty Siepraw
2:0
Skalnik Trzemeśnia
12.06.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Zielonka Wrząsowice
12.06.2021
17:00
Rokita Kornatka
3:2
LKS Rudnik
12.06.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
4:3
Beskid Tokarnia
12.06.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:7
Sokół Borzęta
12.06.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Topór Tenczyn
12.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Staw Polanka
13.06.2021
11:00
Lubomir Wiśniowa
4:0
Sęp Droginia
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Sokół Gołaczewy
1:3
Przebój Wolbrom
12.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
5:4
Błysk Zederman
12.06.2021
16:00
Błyskawica Kolbark
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
12.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:2
Centuria Chechło
12.06.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Laskowianka Laski
13.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
0:0
Legion Bydlin
13.06.2021
11:00
Spartak Charsznica
1:1
Unia Jaroszowiec
13.06.2021
11:00
Strażak Przybysławice
2:1
Wielmożanka Wielmoża
13.06.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
16.06.2021
17:00
Błysk Zederman
:
Sokół Gołaczewy
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Tęcza Tenczynek
3:1
UKS Dulowa
12.06.2021
18:00
Fablok Chrzanów
5:2
Zagórzanka Zagórze
12.06.2021
18:00
MKS Alwernia
0:3
Wisła Jankowice
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Wolanka Wola Filipowska
12.06.2021
11:00
Błyskawica Myślachowice
8:2
Unia Kwaczała
13.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
1:4
Wisełka Rozkochów
13.06.2021
18:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
13.06.2021
18:00
Wisełka Rozkochów
:
Zagórzanka Zagórze
16.06.2021
18:00
Wisła Jankowice
:
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2021
18:00
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2021
18:00
Unia Kwaczała
:
Fablok Chrzanów
16.06.2021
18:00
Tęcza Tenczynek
:
MKS Alwernia
16.06.2021
18:00
Błyskawica Myślachowice
:
Promyk Bolęcin
16.06.2021
18:00
Victoria Zalas
:
Start Kamień
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
4:1
Novi Narama
12.06.2021
17:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
Kosynierzy Łuczyce
13.06.2021
15:30
Milenium Radziemice
0:5
Juvenia Prandocin
13.06.2021
12:00
Agricola Klimontów
3:0
Sparta Skrzeszowice
13.06.2021
11:00
LKS Niedźwiedź II
1:0
Polonia Wilczkowice
13.06.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
1:1
LKS Polanowice
13.06.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
3:1
Płomień Jerzmanowice
12.06.2021
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Orzeł II Bębło
12.06.2021
12:00
Niegoszowianka
1:4
Fitball Szklary
13.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
2:10
Topór Aleksandrowice
13.06.2021
16:00
Kmita II Zabierzów
5:0
Górzanka Nawojowa Góra
13.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Rybitwy Kraków
2:5
Wieczysta II
12.06.2021
16:00
Wawel Kraków
4:3
Opatkowianka Opatkowice
12.06.2021
11:00
Albertus Kraków
3:7
Pychowianka Kraków
12.06.2021
13:30
Grom Kraków
0:0
Victoria Kraków
13.06.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
4:5
Dragoons Kraków
13.06.2021
13:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
12.06.2021
17:00
Sankowia Sanka
6:4
Nadwiślan Rusocice
12.06.2021
17:00
Tyniec Kraków
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
12.06.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
13.06.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Błękitni Czułówek
13.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
3:0 v.o.
Promień Zakrzowiec
12.06.2021
17:00
Start Brzezie
1:0
Naprzód Ochmanów
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
7:2
Gryf Wiatowice
12.06.2021
15:30
Wiarusy II
3:1
Górnik II Wieliczka
12.06.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Gdovia II Gdów
12.06.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
9:0
Ledniczanka
12.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:0
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Wiarusy II
16.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Start Brzezie
16.06.2021
18:00
Ledniczanka
:
Naprzód Ochmanów
16.06.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
16.06.2021
18:30
Batory Wola Batorska
:
Wieliczanka Wieliczka
16.06.2021
18:00
Gdovia II Gdów
:
Tęcza Słomiróg
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
1:3
Szczebel Lubień
13.06.2021
16:00
Iskra Głogoczów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
13.06.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
2:3
Radwan Skomielna Czarna
13.06.2021
15:00
Dukla Bysina
3:3
Wicher Stróża
13.06.2021
15:00
Jawor Jawornik
0:1
Orzeł Nowa Wieś
13.06.2021
16:00
Karpaty II Siepraw
4:4
LKS Trzebunia
13.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
4:1
Cisy Harbutowice
13.06.2021
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Karpaty II Siepraw
16.06.2021
18:00
Cisy Harbutowice
:
Szczebel Lubień
16.06.2021
18:00
Wicher Stróża
:
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2021
18:00
Iskra Głogoczów
:
Jawor Jawornik
16.06.2021
18:00
Dukla Bysina
:
Orzeł Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
16.06.2021
18:00
Górki II Myślenice
:
LKS Trzebunia
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Northstar Miechów
12.06.2021
17:00
Hetman Dłużec
3:0
Stare Bukowno
12.06.2021
16:00
Pilica II Wierbka
2:0
Czapla Czaple Male
12.06.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
5:0
Victoria Smroków
13.06.2021
16:00
Orzeł K.
12:0
Cobra Wężerów
13.06.2021
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Nidzica Słaboszów
13.06.2021
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Górnik Łęczna
0:5
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
2:1
Korona II
13.06.2021
14:00
Resovia Rzeszów
3:0
Motor Lublin
13.06.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
5:2
Jagiellonia
12.06.2021
12:00
Hutnik Kraków
1:0
Górnik Zabrze
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Śląsk Wrocław
12.06.2021
13:00
Lech Poznań
3:1
SMS Łódź
13.06.2021
17:00
Zagłębie Lubin
4:0
Escola Varsovia Warszawa
13.06.2021
12:00
Korona
1:2
Pogoń Szczecin
13.06.2021
12:00
Arka G.
6:2
Lechia
13.06.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:2
Wisła Kraków
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Stal Rz.
12.06.2021
15:30
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Górnik Ł.
12.06.2021
13:30
Motor Lublin
3:1
Hutnik Kraków
12.06.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

BKS Lublin
2:3
Cracovia Kraków
12.06.2021
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
KKP Korona
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Unia Tarnów
13.06.2021
12:00
Hetman Z.
0:2
Wisła Kraków
13.06.2021
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:3
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
10:30
BKS Bochnia
0:4
Profi Zielonki
13.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
1:4
Sokół Stary Sącz
13.06.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
3:2
Dunajec Nowy Sącz
13.06.2021
10:00
Górnik Wieliczka
2:2
Prądniczanka Kraków
13.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
13.06.2021
15:00
Pcimianka Pcim
8:0
Orkan Raba Wyżna
13.06.2021
18:00
BKS Bochnia
:
Górnik Wieliczka
16.06.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
16.06.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Okocimski Brzesko
16.06.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.06.2021
 
Beskid Andrychów
:
Podhale Nowy Targ
16.06.2021
 
Prądniczanka Kraków
:
Profi Zielonki
16.06.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Unia Tarnów
16.06.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:1
Profi Zielonki
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Okocimski Brzesko
12.06.2021
13:00
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
14.06.2021
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Podgórze Kraków
1:3
SMS Oświęcim
12.06.2021
14:00
Unia Tarnów
2:2
Górnik Tarnów
12.06.2021
12:00
Glinik Gorlice
1:3
Hutnik II Kraków
12.06.2021
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Tarnovia Tarnów
13.06.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
16.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Unia Oświęcim
12.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.06.2021
10:00
Respect Szalowa
0:0
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Garbarnia Kraków
15.06.2021
18:00
Respect Szalowa
:
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
16.06.2021
18:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Oświęcim
16.06.2021
18:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
2:1
Okocimski Brzesko
12.06.2021
10:00
MOSiR Bochnia
2:1
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
1:3
Hutnik Kraków
13.06.2021
10:00
AP 21 Kraków
1:4
Chełmek
13.06.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia II Tarnów
16.06.2021
18:00
MOSiR Bochnia
:
AP 21 Kraków
16.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Chełmek
16.06.2021
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
16.06.2021
15:30

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Limanovia Limanowa
4:2
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
13:45
Wisła Kraków
0:0
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
 
Tarnovia Tarnów
2:0
AS Progres Kraków
12.06.2021
10:00
Cracovia Kraków
1:5
Dunajec Nowy Sącz
12.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
16.06.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
AP Wisła Czarny Dunajec
12.06.2021
16:00
AP 21 Chrzanów
5:1
Kalwarianka
12.06.2021
10:00
Hutnik Kraków
1:1
Okocimski Brzesko
13.06.2021
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
15.06.2021
18:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
16.06.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
16.06.2021
16:30

III liga kobiet, gr.4

Tarnovia II
1:4
Starówka Nowy Sącz
13.06.2021
13:00
Izolator Boguchwała
6:0
Puszcza Niepołomice
13.06.2021
13:00
Podgórze Kraków
6:0
Naprzód Sobolów
13.06.2021
13:00
Iskra Krzemień
1:1
Iskra Brzezinka
13.06.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:5
Unia Lublin
13.06.2021
13:00
DAP Dębica
2:4
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
13:00
Tarnovia II
:
DAP Dębica
15.06.2021
18:00

IV liga małopolska kobiet

Pogorzanka Pogorzyce
:
Olimpia Osieczany
16.06.2021
19:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny