facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

2. kolejka 24.08.2019

Górnik Wieliczka
:
LKS Śledziejowice
24.08.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wiarusy Igołomia
24.08.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Radziszowianka Radziszów
24.08.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Tempo Rzeszotary
25.08.2019
17:00
Gdovia Gdów
:
Targowianka Targowisko
25.08.2019
17:00
Orzeł Myślenice
:
Raba Dobczyce
25.08.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Pasternik Ochojno
25.08.2019
16:00

3. kolejka 31.08.2019

Radziszowianka Radziszów
:
Górnik Wieliczka
31.08.2019
00:00
Pasternik Ochojno
:
Orzeł Myślenice
31.08.2019
00:00
Raba Dobczyce
:
Jordan Sum Zakliczyn
31.08.2019
00:00
LKS Śledziejowice
:
Gdovia Gdów
31.08.2019
00:00
Targowianka Targowisko
:
Dziecanovia Dziekanowice
31.08.2019
00:00
Tempo Rzeszotary
:
Wiślanka Grabie
31.08.2019
00:00
Wiarusy Igołomia
:
Błękitni Bodzanów
31.08.2019
00:00

4. kolejka 07.09.2019

Górnik Wieliczka
:
Raba Dobczyce
07.09.2019
00:00
Wiślanka Grabie
:
Targowianka Targowisko
07.09.2019
00:00
Wiarusy Igołomia
:
Tempo Rzeszotary
07.09.2019
00:00
Gdovia Gdów
:
Radziszowianka Radziszów
07.09.2019
00:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Pasternik Ochojno
07.09.2019
00:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
LKS Śledziejowice
07.09.2019
00:00
Błękitni Bodzanów
:
Orzeł Myślenice
07.09.2019
00:00

5. kolejka 14.09.2019

Orzeł Myślenice
:
Jordan Sum Zakliczyn
14.09.2019
00:00
Raba Dobczyce
:
Gdovia Gdów
14.09.2019
00:00
Radziszowianka Radziszów
:
Dziecanovia Dziekanowice
14.09.2019
00:00
Pasternik Ochojno
:
Górnik Wieliczka
14.09.2019
00:00
Tempo Rzeszotary
:
Błękitni Bodzanów
14.09.2019
00:00
Targowianka Targowisko
:
Wiarusy Igołomia
14.09.2019
00:00
LKS Śledziejowice
:
Wiślanka Grabie
14.09.2019
00:00

6. kolejka 21.09.2019

Górnik Wieliczka
:
Orzeł Myślenice
21.09.2019
00:00
Wiślanka Grabie
:
Radziszowianka Radziszów
21.09.2019
00:00
Wiarusy Igołomia
:
LKS Śledziejowice
21.09.2019
00:00
Tempo Rzeszotary
:
Targowianka Targowisko
21.09.2019
00:00
Gdovia Gdów
:
Pasternik Ochojno
21.09.2019
00:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Raba Dobczyce
21.09.2019
00:00
Błękitni Bodzanów
:
Jordan Sum Zakliczyn
21.09.2019
00:00

7. kolejka 28.09.2019

Orzeł Myślenice
:
Gdovia Gdów
28.09.2019
00:00
Raba Dobczyce
:
Wiślanka Grabie
28.09.2019
00:00
Radziszowianka Radziszów
:
Wiarusy Igołomia
28.09.2019
00:00
Pasternik Ochojno
:
Dziecanovia Dziekanowice
28.09.2019
00:00
Targowianka Targowisko
:
Błękitni Bodzanów
28.09.2019
00:00
LKS Śledziejowice
:
Tempo Rzeszotary
28.09.2019
00:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Górnik Wieliczka
28.09.2019
00:00

8. kolejka 05.10.2019

Wiślanka Grabie
:
Pasternik Ochojno
05.10.2019
00:00
Wiarusy Igołomia
:
Raba Dobczyce
05.10.2019
00:00
Tempo Rzeszotary
:
Radziszowianka Radziszów
05.10.2019
00:00
Targowianka Targowisko
:
LKS Śledziejowice
05.10.2019
00:00
Gdovia Gdów
:
Jordan Sum Zakliczyn
05.10.2019
00:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Orzeł Myślenice
05.10.2019
00:00
Błękitni Bodzanów
:
Górnik Wieliczka
05.10.2019
00:00

9. kolejka 12.10.2019

Orzeł Myślenice
:
Wiślanka Grabie
12.10.2019
00:00
Górnik Wieliczka
:
Gdovia Gdów
12.10.2019
00:00
Raba Dobczyce
:
Tempo Rzeszotary
12.10.2019
00:00
Radziszowianka Radziszów
:
Targowianka Targowisko
12.10.2019
00:00
Pasternik Ochojno
:
Wiarusy Igołomia
12.10.2019
00:00
LKS Śledziejowice
:
Błękitni Bodzanów
12.10.2019
00:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Dziecanovia Dziekanowice
12.10.2019
00:00

10. kolejka 19.10.2019

Wiślanka Grabie
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.10.2019
00:00
Wiarusy Igołomia
:
Orzeł Myślenice
19.10.2019
00:00
Tempo Rzeszotary
:
Pasternik Ochojno
19.10.2019
00:00
Targowianka Targowisko
:
Raba Dobczyce
19.10.2019
00:00
LKS Śledziejowice
:
Radziszowianka Radziszów
19.10.2019
00:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górnik Wieliczka
19.10.2019
00:00
Błękitni Bodzanów
:
Gdovia Gdów
19.10.2019
00:00

11. kolejka 26.10.2019

Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
26.10.2019
00:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
26.10.2019
00:00
Raba Dobczyce
:
LKS Śledziejowice
26.10.2019
00:00
Radziszowianka Radziszów
:
Błękitni Bodzanów
26.10.2019
00:00
Pasternik Ochojno
:
Targowianka Targowisko
26.10.2019
00:00
Gdovia Gdów
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.10.2019
00:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
26.10.2019
00:00

12. kolejka 02.11.2019

Radziszowianka Radziszów
:
Raba Dobczyce
02.11.2019
00:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
02.11.2019
00:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
02.11.2019
00:00
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.11.2019
00:00
Targowianka Targowisko
:
Orzeł Myślenice
02.11.2019
00:00
LKS Śledziejowice
:
Pasternik Ochojno
02.11.2019
00:00
Błękitni Bodzanów
:
Dziecanovia Dziekanowice
02.11.2019
00:00

13. kolejka 09.11.2019

Orzeł Myślenice
:
LKS Śledziejowice
09.11.2019
00:00
Górnik Wieliczka
:
Tempo Rzeszotary
09.11.2019
00:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
09.11.2019
00:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
09.11.2019
00:00
Gdovia Gdów
:
Wiarusy Igołomia
09.11.2019
00:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Targowianka Targowisko
09.11.2019
00:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wiślanka Grabie
09.11.2019
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

2. kolejka 24.08.2019

24.08.2019
17:00
Górnik Wieliczka
:
LKS Śledziejowice
24.08.2019
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wiarusy Igołomia
24.08.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Radziszowianka Radziszów
25.08.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Tempo Rzeszotary
25.08.2019
17:00
Gdovia Gdów
:
Targowianka Targowisko
25.08.2019
17:00
Orzeł Myślenice
:
Raba Dobczyce
25.08.2019
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Pasternik Ochojno

1. kolejka 17.08.2019

17.08.2019
17:30
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:00
Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:30
LKS Śledziejowice
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:00
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
18.08.2019
11:30
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
16:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
17:30
Wiślanka Grabie
Błękitni Bodzanów

3. kolejka 31.08.2019

31.08.2019
00:00
Radziszowianka Radziszów
:
Górnik Wieliczka
31.08.2019
00:00
Pasternik Ochojno
:
Orzeł Myślenice
31.08.2019
00:00
Raba Dobczyce
:
Jordan Sum Zakliczyn
31.08.2019
00:00
LKS Śledziejowice
:
Gdovia Gdów
31.08.2019
00:00
Targowianka Targowisko
:
Dziecanovia Dziekanowice
31.08.2019
00:00
Tempo Rzeszotary
:
Wiślanka Grabie
31.08.2019
00:00
Wiarusy Igołomia
:
Błękitni Bodzanów

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00