facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

TS Węgrzce
Prokocim Kraków
15.08.2019
11:00
Wieczysta Kraków
Dąbski Kraków
15.08.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
15.08.2019
11:00
Kaszowianka Kaszów
Hutnik II Kraków
15.08.2019
14:00
Błękitni Modlnica
Piast Wołowice
15.08.2019
17:00
Borek Kraków
Kmita Zabierzów
15.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
15.08.2019
17:00

2. kolejka 17.08.2019

Hutnik II Kraków
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

3. kolejka 24.08.2019

Wiślanie II Jaśkowice
Kmita Zabierzów
24.08.2019
14:30
Błękitni Modlnica
Prokocim Kraków
24.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
Hutnik II Kraków
24.08.2019
12:00
Borek Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
25.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
9:1
Dąbski Kraków
25.08.2019
12:00
Bronowianka Kraków
2:1
Piast Wołowice
25.08.2019
17:00
TS Węgrzce
Kaszowianka Kaszów
25.08.2019
17:30

4. kolejka 31.08.2019

Kaszowianka Kaszów
Garbarnia II Kraków
31.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
3:0 v.o.
Borek Kraków
31.08.2019
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika Borku, na boisku 3:1
Dąbski Kraków
Błękitni Modlnica
31.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
TS Węgrzce
31.08.2019
17:00
Piast Wołowice
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
31.08.2019
11:00
Hutnik II Kraków
Kmita Zabierzów
01.09.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Bronowianka Kraków
04.09.2019
17:30

5. kolejka 06.09.2019

TS Węgrzce
Hutnik II Kraków
06.09.2019
17:00
Błękitni Modlnica
Kaszowianka Kaszów
07.09.2019
17:00
Borek Kraków
1:0
Dąbski Kraków
07.09.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków
08.09.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Nadwiślan Kraków
08.09.2019
11:00
Bronowianka Kraków
0:3
Prokocim Kraków
08.09.2019
17:00
Piast Wołowice
Kmita Zabierzów
08.09.2019
16:00

6. kolejka 14.09.2019

TS Węgrzce
Garbarnia II Kraków
14.09.2019
11:00
Prokocim Kraków
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
14.09.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
14.09.2019
16:30
Dąbski Kraków
Bronowianka Kraków
14.09.2019
16:30
Wieczysta Kraków
Błękitni Modlnica
14.09.2019
11:00
Hutnik II Kraków
Piast Wołowice
14.09.2019
16:00
Kaszowianka Kaszów
Borek Kraków
15.09.2019
14:00

7. kolejka 21.09.2019

Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Dąbski Kraków
21.09.2019
14:30
Borek Kraków
Wieczysta Kraków
21.09.2019
16:00
Kmita Zabierzów
2:3
Prokocim Kraków
21.09.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
Hutnik II Kraków
21.09.2019
10:00
Bronowianka Kraków
1:3
Kaszowianka Kaszów
22.09.2019
16:00
Błękitni Modlnica
TS Węgrzce
22.09.2019
14:00
Piast Wołowice
6:1
Nadwiślan Kraków
22.09.2019
15:00

8. kolejka 28.09.2019

Hutnik II Kraków
Nadwiślan Kraków
28.09.2019
16:00
TS Węgrzce
3:0
Borek Kraków
28.09.2019
11:00
Prokocim Kraków
0:0
Piast Wołowice
28.09.2019
16:00
Dąbski Kraków
Kmita Zabierzów
28.09.2019
16:00
Wieczysta Kraków
5:1
Bronowianka Kraków
29.09.2019
11:00
Garbarnia II Kraków
3:1
Błękitni Modlnica
29.09.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
0:1
Wiślanie II Jaśkowice
29.09.2019
14:00

9. kolejka 05.10.2019

Bronowianka Kraków
1:5
TS Węgrzce
05.10.2019
15:30
Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów
05.10.2019
15:30
Borek Kraków
Garbarnia II Kraków
05.10.2019
16:00
Nadwiślan Kraków
1:4
Prokocim Kraków
05.10.2019
16:00
Błękitni Modlnica
Hutnik II Kraków
05.10.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
0:5
Wieczysta Kraków
06.10.2019
11:00
Piast Wołowice
3:2
Dąbski Kraków
06.10.2019
16:00

10. kolejka 12.10.2019

TS Węgrzce
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
12.10.2019
11:00
Dąbski Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
12.10.2019
15:00
Błękitni Modlnica
Borek Kraków
12.10.2019
15:30
Wieczysta Kraków
Kmita Zabierzów
12.10.2019
12:00
Garbarnia II Kraków
Bronowianka Kraków
13.10.2019
12:00
Kaszowianka Kaszów
5:1
Piast Wołowice
13.10.2019
14:00
Hutnik II Kraków
Prokocim Kraków
13.10.2019
13:45

11. kolejka 19.10.2019

Wiślanie II Jaśkowice
Garbarnia II Kraków
19.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
TS Węgrzce
19.10.2019
15:00
Prokocim Kraków
2:1
Dąbski Kraków
19.10.2019
15:30
Nadwiślan Kraków
1:5
Kaszowianka Kaszów
19.10.2019
15:30
Borek Kraków
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

12. kolejka 26.10.2019

TS Węgrzce
4:1
Piast Wołowice
26.10.2019
15:30
Wieczysta Kraków
Nadwiślan Kraków
26.10.2019
11:00
Błękitni Modlnica
Wiślanie II Jaśkowice
26.10.2019
11:00
Borek Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
26.10.2019
15:00
Garbarnia II Kraków
Kmita Zabierzów
27.10.2019
10:00
Hutnik II Kraków
Dąbski Kraków
27.10.2019
14:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Prokocim Kraków
27.10.2019
14:00

13. kolejka 02.11.2019

Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
13:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
02.11.2019
14:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
11:00
Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
03.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
14:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
03.11.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
14:00
Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
14:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
03.11.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
14:00
Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
2:0
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:0
Miedź Legnica
11.04.2021
12:40
Arka Gdynia
1:1
Odra Opole
11.04.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
13:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

Korona II Kielce
1:0
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II liga kobiet (wschód)

Widok Lublin
4:2
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
3:2
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
0:2
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Sośnica Gliwice
4:3
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny