facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

TS Węgrzce
Prokocim Kraków
15.08.2019
11:00
Wieczysta Kraków
Dąbski Kraków
15.08.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
15.08.2019
11:00
Kaszowianka Kaszów
Hutnik II Kraków
15.08.2019
14:00
Błękitni Modlnica
Piast Wołowice
15.08.2019
17:00
Borek Kraków
Kmita Zabierzów
15.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
15.08.2019
17:00

2. kolejka 17.08.2019

Hutnik II Kraków
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

3. kolejka 24.08.2019

Wiślanie II Jaśkowice
Kmita Zabierzów
24.08.2019
14:30
Błękitni Modlnica
Prokocim Kraków
24.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
Hutnik II Kraków
24.08.2019
12:00
Borek Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
25.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
9:1
Dąbski Kraków
25.08.2019
12:00
Bronowianka Kraków
2:1
Piast Wołowice
25.08.2019
17:00
TS Węgrzce
Kaszowianka Kaszów
25.08.2019
17:30

4. kolejka 31.08.2019

Kaszowianka Kaszów
Garbarnia II Kraków
31.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
3:0 v.o.
Borek Kraków
31.08.2019
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika Borku, na boisku 3:1
Dąbski Kraków
Błękitni Modlnica
31.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
TS Węgrzce
31.08.2019
17:00
Piast Wołowice
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
31.08.2019
11:00
Hutnik II Kraków
Kmita Zabierzów
01.09.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Bronowianka Kraków
04.09.2019
17:30

5. kolejka 06.09.2019

TS Węgrzce
Hutnik II Kraków
06.09.2019
17:00
Błękitni Modlnica
Kaszowianka Kaszów
07.09.2019
17:00
Borek Kraków
1:0
Dąbski Kraków
07.09.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków
08.09.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Nadwiślan Kraków
08.09.2019
11:00
Bronowianka Kraków
0:3
Prokocim Kraków
08.09.2019
17:00
Piast Wołowice
Kmita Zabierzów
08.09.2019
16:00

6. kolejka 14.09.2019

TS Węgrzce
Garbarnia II Kraków
14.09.2019
11:00
Prokocim Kraków
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
14.09.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
14.09.2019
16:30
Dąbski Kraków
Bronowianka Kraków
14.09.2019
16:30
Wieczysta Kraków
Błękitni Modlnica
14.09.2019
11:00
Hutnik II Kraków
Piast Wołowice
14.09.2019
16:00
Kaszowianka Kaszów
Borek Kraków
15.09.2019
14:00

7. kolejka 21.09.2019

Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Dąbski Kraków
21.09.2019
14:30
Borek Kraków
Wieczysta Kraków
21.09.2019
16:00
Kmita Zabierzów
2:3
Prokocim Kraków
21.09.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
Hutnik II Kraków
21.09.2019
10:00
Bronowianka Kraków
1:3
Kaszowianka Kaszów
22.09.2019
16:00
Błękitni Modlnica
TS Węgrzce
22.09.2019
14:00
Piast Wołowice
6:1
Nadwiślan Kraków
22.09.2019
15:00

8. kolejka 28.09.2019

Hutnik II Kraków
Nadwiślan Kraków
28.09.2019
16:00
TS Węgrzce
3:0
Borek Kraków
28.09.2019
11:00
Prokocim Kraków
0:0
Piast Wołowice
28.09.2019
16:00
Dąbski Kraków
Kmita Zabierzów
28.09.2019
16:00
Wieczysta Kraków
5:1
Bronowianka Kraków
29.09.2019
11:00
Garbarnia II Kraków
3:1
Błękitni Modlnica
29.09.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
0:1
Wiślanie II Jaśkowice
29.09.2019
14:00

9. kolejka 05.10.2019

Bronowianka Kraków
1:5
TS Węgrzce
05.10.2019
15:30
Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów
05.10.2019
15:30
Borek Kraków
Garbarnia II Kraków
05.10.2019
16:00
Nadwiślan Kraków
1:4
Prokocim Kraków
05.10.2019
16:00
Błękitni Modlnica
Hutnik II Kraków
05.10.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
0:5
Wieczysta Kraków
06.10.2019
11:00
Piast Wołowice
3:2
Dąbski Kraków
06.10.2019
16:00

10. kolejka 12.10.2019

TS Węgrzce
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
12.10.2019
11:00
Dąbski Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
12.10.2019
15:00
Błękitni Modlnica
Borek Kraków
12.10.2019
15:30
Wieczysta Kraków
Kmita Zabierzów
12.10.2019
12:00
Garbarnia II Kraków
Bronowianka Kraków
13.10.2019
12:00
Kaszowianka Kaszów
5:1
Piast Wołowice
13.10.2019
14:00
Hutnik II Kraków
Prokocim Kraków
13.10.2019
13:45

11. kolejka 19.10.2019

Wiślanie II Jaśkowice
Garbarnia II Kraków
19.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
TS Węgrzce
19.10.2019
15:00
Prokocim Kraków
2:1
Dąbski Kraków
19.10.2019
15:30
Nadwiślan Kraków
1:5
Kaszowianka Kaszów
19.10.2019
15:30
Borek Kraków
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

12. kolejka 26.10.2019

TS Węgrzce
4:1
Piast Wołowice
26.10.2019
15:30
Wieczysta Kraków
Nadwiślan Kraków
26.10.2019
11:00
Błękitni Modlnica
Wiślanie II Jaśkowice
26.10.2019
11:00
Borek Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
26.10.2019
15:00
Garbarnia II Kraków
Kmita Zabierzów
27.10.2019
10:00
Hutnik II Kraków
Dąbski Kraków
27.10.2019
14:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Prokocim Kraków
27.10.2019
14:00

13. kolejka 02.11.2019

Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
13:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
02.11.2019
14:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
11:00
Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
03.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
14:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
03.11.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
14:00
Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
14:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
03.11.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
14:00
Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów

Wiadomości ligowe


Hutnik Kraków
:
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Dąbski
:
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
:
Wisła Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Wanda Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Korona Kielce
0:2
Górnik Łęczna
20.09.2020
12:40

II liga

Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
3:2
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

LKS Jawiszowice
0:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
20.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
14:1
Poprad Rytro
20.09.2020
11:00
GKS Drwinia
1:3
Limanovia Limanowa
20.09.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:2
Lubań Maniowy
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
0:0
Skalnik Kamionka Wielka
20.09.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

KS Olkusz
1:1
LOT Balice
20.09.2020
15:00
Piliczanka Pilica
0:3
Pogoń Miechów
20.09.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
3:0
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:30
Hutnik II Kraków
7:0
Grębałowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Dąbski Kraków
:
Kmita Zabierzów
23.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
2:1
Victoria Jaworzno
20.09.2020
16:00
Nadwiślanin Gromiec
2:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
20.09.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Ładna
0:2
LUKS Skrzyszów
20.09.2020
16:00
Ciężkowianka Ciężkowice
1:2
GLKS Gromnik
20.09.2020
16:00
LKS Rzuchowa
2:2
LKS Szynwałd
20.09.2020
16:00
Polan Żabno
3:4
Tuchovia Tuchów
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Naprzód Sobolów
4:2
Błyskawica Proszówki
20.09.2020
14:00
Olimpia Kąty
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
20.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Hart Tęgoborze
2:2
LKS Łużna
20.09.2020
13:00
ULKS Korzenna
1:0
Zyndram
20.09.2020
11:00
Kolejarz Stróże
10:3
LKS Uście Gorlickie
20.09.2020
15:00
LKS Zagórzany
3:1
Grybovia Grybów
20.09.2020
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wierchy Pasierbiec
4:2
Laskovia
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.09.2020
12:30
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
20.09.2020
16:00
Strażak Goszcza
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.09.2020
16:00
Bibiczanka Bibice
2:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków II)

MKS Skała 2004
4:1
Wisła Czernichów
20.09.2020
16:00
JKS Zelków
0:3
Świt Krzeszowice
20.09.2020
16:00

Klasa A (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
4:4
Piast Łapanów
20.09.2020
16:00
Czarni Staniątki
8:1
Piłkarz Podłęże
20.09.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
UKS Sygneczów
20.09.2020
14:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.09.2020
16:30

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
1:2
Górki Myślenice
20.09.2020
11:00
Rokita Kornatka
2:2
Topór Tenczyn
20.09.2020
14:00
Lubomir Wiśniowa
2:3
Zielonka Wrząsowice
20.09.2020
15:00
Iskra Brzączowice
3:1
Gościbia Sułkowice
20.09.2020
16:00
Karpaty Siepraw
3:1
Clavia Świątniki Górne
20.09.2020
17:00

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
4:2
Laskowianka Laski
20.09.2020
11:30
Legion Bydlin
1:3
Unia Jaroszowiec
20.09.2020
16:00
Przebój Wolbrom
2:1
Spartak Charsznica
20.09.2020
16:00
Sokół Gołaczewy
2:8
Promień Przeginia
20.09.2020
16:00
Prądnik Sułoszowa
4:1
Dłubnia Trzyciąż
20.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:6
Wisła Jankowice
20.09.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
0:2
Start Kamień
20.09.2020
16:00
Unia Kwaczała
2:1
Wolanka Wola Filipowska
20.09.2020
16:00
SPRiN Regulice
1:2
Ciężkowianka Jaworzno
20.09.2020
16:00
Promyk Bolęcin
5:4
MKS Alwernia
20.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków I)

Agricola Klimontów
4:4
Olimpia Czaple Wielkie
20.09.2020
11:00
Sparta Skrzeszowice
0:1
Juvenia Prandocin
20.09.2020
16:00
LKS Niedźwiedź II
5:0
Milenium Radziemice
20.09.2020
16:00
Polonia Wilczkowice
0:0
LKS Polanowice
20.09.2020
16:00
Novi Narama
5:3
Kosynierzy Łuczyce
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków II)

Iskra Radwanowice
1:1
Niegoszowianka
20.09.2020
17:00
Kmita II Zabierzów
1:0
Potok Więckowice
20.09.2020
16:00
Orzeł II Bębło
2:1
Płomień Jerzmanowice
20.09.2020
16:00
Maszycanka II Maszyce
5:1
Bronowicki Kraków
20.09.2020
17:00

Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
6:0
Universum Kraków
20.09.2020
14:00
Dragoons Kraków
0:2
Opatkowianka Opatkowice
20.09.2020
14:00
Kaszowianka II Kaszów
2:1
Albertus Kraków
20.09.2020
16:00
Rybitwy Kraków
1:1
Wawel Kraków
20.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
5:2
Błękitni Czułówek
20.09.2020
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Sparta Przeginia Duchowna
20.09.2020
16:00

Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
0:3
Wiarusy II
20.09.2020
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
1:5
Batory Wola Batorska
20.09.2020
15:00
Gryf Wiatowice
1:6
Górnik II Wieliczka
20.09.2020
17:00

Klasa B (Myślenice)

Orzeł Nowa Wieś
4:0
Radwan Skomielna Czarna
20.09.2020
15:00
Jawor Jawornik
0:3
Cyrhla Krzczonów
20.09.2020
15:00
Iskra Głogoczów
8:0
Dukla Bysina
20.09.2020
15:30
Raba II Dobczyce
0:1
Cisy Harbutowice
20.09.2020
16:00
LKS Trzebunia
2:1
Szczebel Lubień
20.09.2020
17:00
Grodzisko Raciechowice
5:1
Górki II Myślenice
20.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Trzy Buki Wierzchowisko
1:5
Hetman Dłużec
20.09.2020
11:00
Pilica II Wierbka
5:4
Victoria Smroków
20.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
2:2
Stare Bukowno
20.09.2020
11:00
Orzeł K.
4:3
Piliczanka II Pilica
20.09.2020
13:00

Klasa C (Wieliczka)

Start II Brzezie
0:3
Złomex II Branice
20.09.2020
16:00
Czarnochowice II
1:4
Contra II
20.09.2020
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Hutnik Kraków
0:4
Jagiellonia
20.09.2020
12:00
Escola Varsovia Warszawa
2:1
Lechia
20.09.2020
12:15
Zagłębie Lubin
3:0
Śląsk Wrocław
20.09.2020
12:15
Górnik Zabrze
2:0
Lech Poznań
20.09.2020
12:00
Zagłębie Lubin
:
Jagiellonia
23.09.2020
10:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
3:0
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00
Beskid Andrychów
2:0
Górnik Wieliczka
20.09.2020
11:00
Okocimski Brzesko
5:2
Dunajec Nowy Sącz
20.09.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Garbarnia Kraków
6:0
Podgórze Kraków
20.09.2020
10:00
Glinik Gorlice
0:2
Profi Zielonki
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Okocimski Brzesko
1:0
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Górnik Wieliczka
2:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:0
Sandecja II Nowy Sącz
20.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:1
Unia Tarnów
20.09.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:1
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
13:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
21.09.2020
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Sandecja
20.09.2020
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Tarnovia Tarnów
20.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Cracovia II
1:0
Limanovia Limanowa
20.09.2020
11:00

II liga kobiet (wschód)

Włókniarz Białystok
1:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.09.2020
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:9
Respekt Myślenice
20.09.2020
15:30
Widok Lublin
:
KS Raszyn
22.09.2020
19:00

III liga kobiet, gr.4

DAP Dębica
2:0
Starówka Nowy Sącz
20.09.2020
16:00
Izolator Boguchwała
2:0
Dąb Zabierzów Bocheński
20.09.2020
11:00
Puszcza Niepołomice
2:4
Naprzód Sobolów
20.09.2020
17:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
3:4
Bronowianka Kraków
20.09.2020
16:00
Tempo Białka
0:0
Burza Roczyny
20.09.2020
16:00

I liga oldbojów (Kraków)

Dąbski
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
21.09.2020
17:30
Grębałowianka Kraków
0:1
Opatkowianka Opatkowice
21.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Armatura Kraków
21.09.2020
17:30
Hutnik Kraków
7:2
Prokocim Kraków
21.09.2020
17:30
Garbarnia Kraków
1:2
Wisła Kraków
21.09.2020
19:30
Dąbski
:
Garbarnia Kraków
24.09.2020
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Clepardia Kraków
21.09.2020
18:00
Wanda Kraków
3:1
Zwierzyniecki Kraków
21.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
0:13
Wieczysta Kraków
21.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
21.09.2020
18:30
Borek Kraków
2:0
Tyniec Kraków
21.09.2020
19:00