facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

Prądniczanka Kraków
Pogoń Miechów
15.08.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
15.08.2019
11:00
Bolesław Bukowno
1:1
Zieleńczanka Zielonki
15.08.2019
16:00
LKS Niedźwiedź
Przebój Wolbrom
15.08.2019
17:00
LOT Balice
1:1
Proszowianka Proszowice
15.08.2019
17:00
KS Olkusz
2:3
Grębałowianka Kraków
15.08.2019
17:30
Piliczanka Pilica
Przemsza Klucze
15.08.2019
17:00

2. kolejka 17.08.2019

Pogoń Miechów
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

3. kolejka 24.08.2019

KS Olkusz
0:3
Zieleńczanka Zielonki
24.08.2019
11:00
LOT Balice
1:3
Przebój Wolbrom
24.08.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Bolesław Bukowno
24.08.2019
17:00
Spójnia Osiek
0:1
Proszowianka Proszowice
24.08.2019
17:00
Orzeł Iwanowice
Pogoń Miechów
25.08.2019
11:00
LKS Niedźwiedź
Przemsza Klucze
25.08.2019
17:00

4. kolejka 31.08.2019

Prądniczanka Kraków
Bolesław Bukowno
31.08.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
3:1
Spójnia Osiek
31.08.2019
17:00
KS Olkusz
Piliczanka Pilica
31.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Proszowianka Proszowice
31.08.2019
17:00
Pogoń Miechów
3:0
LOT Balice
31.08.2019
17:30
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
31.08.2019
17:00
Grębałowianka Kraków
LKS Niedźwiedź
01.09.2019
15:00

5. kolejka 07.09.2019

Piliczanka Pilica
1:3
Zieleńczanka Zielonki
07.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
07.09.2019
17:00
LOT Balice
0:2
Przemsza Klucze
07.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
3:1
Przebój Wolbrom
07.09.2019
14:00
Orzeł Iwanowice
Grębałowianka Kraków
08.09.2019
11:00
LKS Niedźwiedź
Bolesław Bukowno
08.09.2019
17:00
Proszowianka Proszowice
2:0
Pogoń Miechów
08.09.2019
17:00

6. kolejka 14.09.2019

Bolesław Bukowno
Orzeł Iwanowice
14.09.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
LOT Balice
14.09.2019
16:00
Pogoń Miechów
0:0
Spójnia Osiek
14.09.2019
16:30
Zieleńczanka Zielonki
1:3
Przebój Wolbrom
14.09.2019
16:30
KS Olkusz
LKS Niedźwiedź
14.09.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:1
Proszowianka Proszowice
14.09.2019
15:00
Piliczanka Pilica
2:2
Prądniczanka Kraków
15.09.2019
16:00

7. kolejka 21.09.2019

Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
21.09.2019
17:00
Przebój Wolbrom
2:1
Pogoń Miechów
21.09.2019
17:00
LKS Niedźwiedź
Piliczanka Pilica
21.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
1:1
Przemsza Klucze
21.09.2019
16:00
LOT Balice
2:1
Bolesław Bukowno
22.09.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
KS Olkusz
22.09.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Grębałowianka Kraków
22.09.2019
16:00

8. kolejka 28.09.2019

Bolesław Bukowno
0:1
Proszowianka Proszowice
28.09.2019
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Pogoń Miechów
28.09.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Spójnia Osiek
28.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Iwanowice
28.09.2019
16:00
KS Olkusz
4:1
LOT Balice
28.09.2019
16:30
Prądniczanka Kraków
LKS Niedźwiedź
28.09.2019
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Przebój Wolbrom
28.09.2019
 

9. kolejka 05.10.2019

LOT Balice
0:2
Piliczanka Pilica
05.10.2019
15:00
Przebój Wolbrom
6:0
Grębałowianka Kraków
05.10.2019
16:00
Pogoń Miechów
0:2
Przemsza Klucze
05.10.2019
16:00
Spójnia Osiek
1:1
Bolesław Bukowno
05.10.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
2:8
Prądniczanka Kraków
06.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
6:0
KS Olkusz
06.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Zieleńczanka Zielonki
06.10.2019
15:30

10. kolejka 12.10.2019

Zieleńczanka Zielonki
Przemsza Klucze
12.10.2019
15:00
Bolesław Bukowno
0:5
Przebój Wolbrom
12.10.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
12.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Orzeł Iwanowice
12.10.2019
15:30
KS Olkusz
1:1
Spójnia Osiek
12.10.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
LOT Balice
12.10.2019
18:00
Piliczanka Pilica
Proszowianka Proszowice
13.10.2019
15:00

11. kolejka 19.10.2019

Przebój Wolbrom
3:0
KS Olkusz
19.10.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
19.10.2019
15:00
Przemsza Klucze
0:3
Grębałowianka Kraków
19.10.2019
15:00
LOT Balice
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

12. kolejka 26.10.2019

Zieleńczanka Zielonki
0:2
Grębałowianka Kraków
26.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Proszowianka Proszowice
26.10.2019
15:00
Bolesław Bukowno
0:1
Przemsza Klucze
26.10.2019
15:00
KS Olkusz
1:1
Pogoń Miechów
26.10.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
26.10.2019
17:00
Orzeł Iwanowice
3:1
LOT Balice
27.10.2019
11:00
Piliczanka Pilica
3:1
Przebój Wolbrom
27.10.2019
11:00

13. kolejka 02.11.2019

Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
02.11.2019
13:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.11.2019
14:00
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
02.11.2019
14:00
Spójnia Osiek
3:1
LKS Niedźwiedź
02.11.2019
14:00
Pogoń Miechów
0:0
Piliczanka Pilica
02.11.2019
14:00
LOT Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2019
14:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
03.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
02.11.2019
14:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.11.2019
14:00
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
02.11.2019
14:00
Spójnia Osiek
3:1
LKS Niedźwiedź
02.11.2019
14:00
Pogoń Miechów
0:0
Piliczanka Pilica
03.11.2019
14:00
LOT Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2019
14:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
02.11.2019
14:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.11.2019
14:00
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
02.11.2019
14:00
Spójnia Osiek
3:1
LKS Niedźwiedź
02.11.2019
14:00
Pogoń Miechów
0:0
Piliczanka Pilica
03.11.2019
14:00
LOT Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2019
14:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UP Kraków
:
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
:
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
:
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

Liga Centralnej Europy Blind Football

Wisła Kraków
1:0
OBSV Wiedeń
08.12.2019
08:55
Śląsk Wrocław
0:0
BSC Praga
08.12.2019
09:50
Lass Budapeszt
0:0
Avoy Mu Brno
08.12.2019
10:45
BSC Praga
0:1
OBSV Wiedeń
08.12.2019
11:40
Śląsk Wrocław
:
Avoy Mu Brno
08.12.2019
12:35
przełożony
Wisła Kraków
1:0
Lass Budapeszt
08.12.2019
13:30