facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga, grupa IV

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.

W III lidze gr.4, awans wywalczył Motor Lublin, ale w wyniku odwołania Hutnika Kraków, Komisja ds. Nagłych PZPN awansem premiowała dodatkowo Hutnika Kraków.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ
10.08.2019
17:00
Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów
10.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska
10.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:1
Avia Świdnik
10.08.2019
17:00
Hetman Zamość
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
11.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
2:1
Motor Lublin
11.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Wisła Sandomierz
11.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
1:0
Chełmianka Chełm
11.08.2019
17:00
Korona II Kielce
6:2
Podlasie Biała Podlaska
11.09.2019
16:00

2. kolejka 15.08.2019

Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg
15.08.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Wisłoka Dębica
15.08.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Stal Kraśnik
15.08.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:2
Korona II Kielce
15.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
1:0
Wisła Puławy
15.08.2019
17:00
Avia Świdnik
1:0
Hetman Zamość
15.08.2019
17:00
Chełmianka Chełm
1:1
Motor Lublin
15.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków
15.08.2019
17:00

3. kolejka 18.08.2019

Korona II Kielce
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
4:1
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

4. kolejka 24.08.2019

Jutrzenka Giebułtów
Hutnik Kraków
24.08.2019
13:00
Chełmianka Chełm
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
24.08.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
Wisłoka Dębica
24.08.2019
17:00
Avia Świdnik
1:1
Motor Lublin
24.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
1:1
Korona II Kielce
24.08.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Hetman Zamość
24.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
24.08.2019
17:00
Wisła Puławy
1:1
Siarka Tarnobrzeg
24.08.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik
24.08.2019
17:00

5. kolejka 28.08.2019

Wisłoka Dębica
Jutrzenka Giebułtów
28.08.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Avia Świdnik
28.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
0:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
28.08.2019
17:00
Korona II Kielce
0:1
Wisła Puławy
28.08.2019
17:00
Hetman Zamość
4:0
Podlasie Biała Podlaska
28.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:2
Wisła Sandomierz
28.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
Sokół Sieniawa
28.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
4:1
Chełmianka Chełm
28.08.2019
17:00
Motor Lublin
Podhale Nowy Targ
28.08.2019
19:00

6. kolejka 31.08.2019

Jutrzenka Giebułtów
KSZO Ostrowiec Św.
31.08.2019
12:00
Wisła Puławy
Hutnik Kraków
31.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:5
Stal Kraśnik
31.08.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski
31.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Korona II Kielce
31.08.2019
17:00
Chełmianka Chełm
2:2
Avia Świdnik
01.09.2019
15:00
Wisła Sandomierz
3:3
Hetman Zamość
01.09.2019
17:00
Sokół Sieniawa
1:0
Wisłoka Dębica
01.09.2019
17:00
Motor Lublin
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.09.2019
18:00

7. kolejka 07.09.2019

KSZO Ostrowiec Św.
1:0
Sokół Sieniawa
05.09.2019
17:00
Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ
07.09.2019
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.09.2019
15:00
Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg
07.09.2019
17:00
Wisłoka Dębica
4:2
Wisła Puławy
07.09.2019
16:00
Hetman Zamość
2:0
Jutrzenka Giebułtów
07.09.2019
12:00
Korona II Kielce
2:0
Chełmianka Chełm
08.09.2019
16:00
Stal Kraśnik
1:1
Wisła Sandomierz
08.09.2019
17:00
Motor Lublin
4:1
Podlasie Biała Podlaska
25.09.2019
18:00

8. kolejka 14.09.2019

Jutrzenka Giebułtów
Stal Kraśnik
14.09.2019
12:00
Chełmianka Chełm
Podhale Nowy Targ
14.09.2019
16:00
Wisła Puławy
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
14.09.2019
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Wisłoka Dębica
14.09.2019
16:00
Korona II Kielce
Hutnik Kraków
15.09.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:1
Hetman Zamość
15.09.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Avia Świdnik
15.09.2019
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Motor Lublin
15.09.2019
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Podlasie Biała Podlaska
16.10.2019
15:30

9. kolejka 21.09.2019

Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska
20.09.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Siarka Tarnobrzeg
20.09.2019
19:29
Avia Świdnik
4:2
Podlasie Biała Podlaska
21.09.2019
16:00
Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków
21.09.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
Wisła Sandomierz
21.09.2019
16:00
Jutrzenka Giebułtów
Motor Lublin
21.09.2019
12:00
Wisłoka Dębica
1:1
Korona II Kielce
21.09.2019
16:00
Hetman Zamość
1:1
Wisła Puławy
21.09.2019
13:00
Stal Kraśnik
1:0
Sokół Sieniawa
22.09.2019
16:00

10. kolejka 28.09.2019

Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski
28.09.2019
12:00
Wisła Puławy
0:1
Stal Kraśnik
28.09.2019
16:00
Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ
28.09.2019
14:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Hetman Zamość
28.09.2019
16:00
Korona II Kielce
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
28.09.2019
13:00
Hutnik Kraków
Wisłoka Dębica
29.09.2019
15:00
Chełmianka Chełm
1:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
29.09.2019
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
Motor Lublin
29.09.2019
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Avia Świdnik
29.09.2019
16:00

11. kolejka 05.10.2019

Avia Świdnik
1:1
Jutrzenka Giebułtów
05.10.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:2
Podlasie Biała Podlaska
05.10.2019
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:2
Hutnik Kraków
05.10.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Sokół Sieniawa
05.10.2019
15:00
Podhale Nowy Targ
Wisła Sandomierz
05.10.2019
15:00
Motor Lublin
4:1
Wisła Puławy
05.10.2019
17:00
Hetman Zamość
2:3
Korona II Kielce
06.10.2019
15:00
Wisłoka Dębica
3:0
Chełmianka Chełm
06.10.2019
15:30
Stal Kraśnik
0:0
Siarka Tarnobrzeg
06.10.2019
15:00

12. kolejka 12.10.2019

Jutrzenka Giebułtów
Podhale Nowy Targ
12.10.2019
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Hetman Zamość
12.10.2019
15:00
Wisła Puławy
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
12.10.2019
15:00
Chełmianka Chełm
2:2
Podlasie Biała Podlaska
12.10.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
1:2
Motor Lublin
12.10.2019
15:00
Wisłoka Dębica
2:0
KSZO Ostrowiec Św.
12.10.2019
15:30
Wisła Sandomierz
0:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.10.2019
15:00
Korona II Kielce
0:2
Stal Kraśnik
13.10.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:2
Avia Świdnik
13.10.2019
15:00

13. kolejka 19.10.2019

Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa
19.10.2019
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów
19.10.2019
14:00
Avia Świdnik
0:1
Wisła Puławy
19.10.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
0:6
Wisła Sandomierz
19.10.2019
15:00
Hetman Zamość
0:2
Wisłoka Dębica
19.10.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:0
Chełmianka Chełm
19.10.2019
15:00
Motor Lublin
4:4
Korona II Kielce
19.10.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

14. kolejka 26.10.2019

Jutrzenka Giebułtów
Podlasie Biała Podlaska
26.10.2019
12:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
Avia Świdnik
26.10.2019
14:00
Wisłoka Dębica
1:0
Stal Kraśnik
26.10.2019
14:00
Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ
26.10.2019
15:00
Chełmianka Chełm
0:1
Wisła Sandomierz
26.10.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:0
Hetman Zamość
26.10.2019
15:00
Hutnik Kraków
1:0
Motor Lublin
26.10.2019
15:00
Korona II Kielce
1:2
Orlęta Radzyń Podlaski
27.10.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.10.2019
15:00

15. kolejka 02.11.2019

Podhale Nowy Targ
Siarka Tarnobrzeg
02.11.2019
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Wisła Puławy
02.11.2019
13:00
Hetman Zamość
0:0
Chełmianka Chełm
02.11.2019
14:00
Avia Świdnik
2:1
Korona II Kielce
02.11.2019
14:00
Podlasie Biała Podlaska
2:2
Sokół Sieniawa
02.11.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Wisłoka Dębica
02.11.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Hutnik Kraków
03.11.2019
12:00
Wisła Sandomierz
Jutrzenka Giebułtów
03.11.2019
14:00
Stal Kraśnik
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
03.11.2019
14:00

16. kolejka 09.11.2019

Hutnik Kraków
3:3
Avia Świdnik
09.11.2019
13:00
Korona II Kielce
4:3
Podhale Nowy Targ
09.11.2019
13:00
Wisła Puławy
2:0
Podlasie Biała Podlaska
09.11.2019
14:00
Wisłoka Dębica
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
09.11.2019
14:00
Siarka Tarnobrzeg
2:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
09.11.2019
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Motor Lublin
09.11.2019
16:00
Hetman Zamość
1:1
Stal Kraśnik
10.11.2019
13:00
Sokół Sieniawa
0:0
Wisła Sandomierz
10.11.2019
14:00
Chełmianka Chełm
Jutrzenka Giebułtów
10.11.2019
14:00

17. kolejka 16.11.2019

Jutrzenka Giebułtów
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
1:0
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
4:1
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
0:1
Wisła Puławy
17.11.2019
13:00
Stal Kraśnik
0:0
Chełmianka Chełm
17.11.2019
13:00

18. kolejka 23.11.2019

Podhale Nowy Targ
2:1
Wisłoka Dębica
23.11.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy
23.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Hutnik Kraków
23.11.2019
13:00
Avia Świdnik
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
23.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Hetman Zamość
23.11.2019
13:00
Motor Lublin
2:1
Stal Kraśnik
23.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
2:0
Siarka Tarnobrzeg
23.11.2019
13:00
Chełmianka Chełm
0:0
Sokół Sieniawa
23.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Korona II Kielce
23.11.2019
12:00

19. kolejka 07.03.2020

Siarka Tarnobrzeg
Jutrzenka Giebułtów
07.03.2020
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:3
Podhale Nowy Targ
07.03.2020
14:00
Wisłoka Dębica
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.03.2020
15:00
Wisła Puławy
1:0
Sokół Sieniawa
07.03.2020
15:00
Hetman Zamość
0:0
Avia Świdnik
07.03.2020
14:30
Motor Lublin
7:0
Chełmianka Chełm
07.03.2020
17:00
Hutnik Kraków
Podlasie Biała Podlaska
07.03.2020
15:00
Stal Kraśnik
3:3
Orlęta Radzyń Podlaski
08.03.2020
14:00
Korona II Kielce
1:1
Wisła Sandomierz
08.03.2020
14:00

20. kolejka 14.03.2020

Sokół Sieniawa
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
Jutrzenka Giebułtów
:
Korona II Kielce
14.03.2020
12:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisłoka Dębica
14.03.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
14.03.2020
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Hetman Zamość
14.03.2020
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KSZO Ostrowiec Św.
14.03.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Puławy
14.03.2020
14:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Motor Lublin
14.03.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
Hutnik Kraków
15.03.2020
13:00

21. kolejka 21.03.2020

Hutnik Kraków
:
Jutrzenka Giebułtów
21.03.2020
15:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Chełmianka Chełm
21.03.2020
15:00
Wisłoka Dębica
:
Wisła Sandomierz
21.03.2020
15:00
Motor Lublin
:
Avia Świdnik
21.03.2020
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podlasie Biała Podlaska
21.03.2020
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Wisła Puławy
21.03.2020
14:00
Korona II Kielce
:
Sokół Sieniawa
22.03.2020
15:30
Hetman Zamość
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
22.03.2020
15:00
Stal Kraśnik
:
Podhale Nowy Targ
22.03.2020
15:00

22. kolejka 28.03.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Wisłoka Dębica
28.03.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
28.03.2020
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Stal Kraśnik
28.03.2020
15:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
28.03.2020
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Hetman Zamość
28.03.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka Tarnobrzeg
28.03.2020
14:30
Podhale Nowy Targ
:
Motor Lublin
28.03.2020
15:00
Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

23. kolejka 04.04.2020

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00

24. kolejka 11.04.2020

Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00
Sokół Sieniawa
:
KSZO Ostrowiec Św.
11.04.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
11.04.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
11.04.2020
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Hutnik Kraków
11.04.2020
16:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hetman Zamość
11.04.2020
00:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
11.04.2020
16:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Kraśnik
11.04.2020
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Motor Lublin
11.04.2020
12:00

25. kolejka 18.04.2020

Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
18.04.2020
16:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Puławy
18.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Siarka Tarnobrzeg
18.04.2020
17:00
Hutnik Kraków
:
Korona II Kielce
18.04.2020
17:00
Hetman Zamość
:
Sokół Sieniawa
18.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.04.2020
16:00
Motor Lublin
:
Wisła Sandomierz
18.04.2020
18:00
Stal Kraśnik
:
Jutrzenka Giebułtów
19.04.2020
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
19.04.2020
15:00

26. kolejka 25.04.2020

Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podhale Nowy Targ
25.04.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
KSZO Ostrowiec Św.
25.04.2020
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Avia Świdnik
25.04.2020
15:00
Hutnik Kraków
:
Chełmianka Chełm
25.04.2020
17:00
Wisła Puławy
:
Hetman Zamość
25.04.2020
17:00
Wisła Sandomierz
:
Orlęta Radzyń Podlaski
26.04.2020
16:00
Motor Lublin
:
Jutrzenka Giebułtów
26.04.2020
18:00
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
26.04.2020
13:00
Sokół Sieniawa
:
Stal Kraśnik
26.04.2020
16:00

27. kolejka 02.05.2020

Hetman Zamość
:
Siarka Tarnobrzeg
 
 
KSZO Ostrowiec Św.
:
Korona II Kielce
 
 
Avia Świdnik
:
Wisła Sandomierz
01.05.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Jutrzenka Giebułtów
02.05.2020
12:00
Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
02.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Chełmianka Chełm
02.05.2020
17:00
Motor Lublin
:
Sokół Sieniawa
02.05.2020
18:00
Stal Kraśnik
:
Wisła Puławy
03.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Hutnik Kraków
03.05.2020
17:00

28. kolejka 09.05.2020

Sokół Sieniawa
:
Orlęta Radzyń Podlaski
 
 
Jutrzenka Giebułtów
:
Avia Świdnik
09.05.2020
12:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
09.05.2020
16:00
Hutnik Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
09.05.2020
17:00
Wisła Puławy
:
Motor Lublin
09.05.2020
00:00
Chełmianka Chełm
:
Wisłoka Dębica
09.05.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Stal Kraśnik
09.05.2020
17:00
Wisła Sandomierz
:
Podhale Nowy Targ
10.05.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Hetman Zamość
10.05.2020
13:00

29. kolejka 13.05.2020

Podhale Nowy Targ
:
Jutrzenka Giebułtów
13.05.2020
17:30
Hetman Zamość
:
Hutnik Kraków
13.05.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Puławy
13.05.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Chełmianka Chełm
13.05.2020
17:00
Motor Lublin
:
Siarka Tarnobrzeg
13.05.2020
19:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisłoka Dębica
13.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Sandomierz
13.05.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Korona II Kielce
13.05.2020
17:00
Avia Świdnik
:
Sokół Sieniawa
13.05.2020
17:00

30. kolejka 16.05.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
16.05.2020
13:00
Wisła Puławy
:
Avia Świdnik
16.05.2020
00:00
Wisłoka Dębica
:
Hetman Zamość
16.05.2020
17:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Orlęta Radzyń Podlaski
16.05.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Podhale Nowy Targ
17.05.2020
17:00
Wisła Sandomierz
:
Podlasie Biała Podlaska
17.05.2020
17:00
Chełmianka Chełm
:
KSZO Ostrowiec Św.
17.05.2020
15:00
Korona II Kielce
:
Motor Lublin
17.05.2020
13:00
Hutnik Kraków
:
Stal Kraśnik
17.05.2020
17:00

31. kolejka 23.05.2020

Motor Lublin
:
Hutnik Kraków
22.05.2020
19:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Jutrzenka Giebułtów
23.05.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2020
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła Puławy
23.05.2020
17:30
Hetman Zamość
:
KSZO Ostrowiec Św.
23.05.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Korona II Kielce
23.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Sokół Sieniawa
23.05.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Wisłoka Dębica
24.05.2020
17:00
Wisła Sandomierz
:
Chełmianka Chełm
24.05.2020
17:00

32. kolejka 30.05.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
30.05.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hetman Zamość
30.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Motor Lublin
30.05.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2020
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
30.05.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
31.05.2020
13:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
31.05.2020
17:00

33. kolejka 06.06.2020

Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
06.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
06.06.2020
17:30
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
06.06.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
06.06.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
17:30
Motor Lublin
:
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.06.2020
17:30
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
06.06.2020
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
17:30

34. kolejka 13.06.2020

Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
13.06.2020
17:30
Wisłoka Dębica
:
Avia Świdnik
13.06.2020
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
13.06.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Podhale Nowy Targ
13.06.2020
17:30
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
13.06.2020
17:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Podlasie Biała Podlaska
13.06.2020
17:30
Hetman Zamość
:
Motor Lublin
13.06.2020
17:30
Wisła Puławy
:
Wisła Sandomierz
13.06.2020
17:30
Chełmianka Chełm
:
Stal Kraśnik
13.06.2020
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 13.06.2020

13.06.2020
17:30
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
13.06.2020
17:30
Wisłoka Dębica
:
Avia Świdnik
13.06.2020
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
13.06.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Podhale Nowy Targ
13.06.2020
17:30
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
13.06.2020
17:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Podlasie Biała Podlaska
13.06.2020
17:30
Hetman Zamość
:
Motor Lublin
13.06.2020
17:30
Wisła Puławy
:
Wisła Sandomierz
13.06.2020
17:30
Chełmianka Chełm
:
Stal Kraśnik

34. kolejka 13.06.2020

13.06.2020
17:30
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
13.06.2020
17:30
Wisłoka Dębica
:
Avia Świdnik
13.06.2020
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Orlęta Radzyń Podlaski
13.06.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Podhale Nowy Targ
13.06.2020
17:30
Korona II Kielce
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
13.06.2020
17:30
Siarka Tarnobrzeg
:
Podlasie Biała Podlaska
13.06.2020
17:30
Hetman Zamość
:
Motor Lublin
13.06.2020
17:30
Wisła Puławy
:
Wisła Sandomierz
13.06.2020
17:30
Chełmianka Chełm
:
Stal Kraśnik

Wiadomości ligowe


Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:3
Arka Gdynia
13.06.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
Stomil Olsztyn
13.06.2021
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Resovia Rzeszów
13.06.2021
12:40
Miedź Legnica
1:1
Zagłębie Sosnowiec
13.06.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
2:0
GKS Bełchatów
13.06.2021
12:40
Górnik Łęczna
3:0
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2021
12:40
Radomiak Radom
2:0
Korona Kielce
13.06.2021
12:40
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
13.06.2021
12:40
Widzew Łódź
2:1
Odra Opole
13.06.2021
12:40

II liga

Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Polkowice
12.06.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
5:1
Błękitni Stargard
12.06.2021
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Znicz Pruszków
12.06.2021
12:00
Bytovia Bytów
4:3
Pogoń Siedlce
12.06.2021
12:00
Motor Lublin
5:2
Olimpia Grudziądz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Lech II Poznań
12.06.2021
12:00
Sokół Ostróda
3:2
GKS Katowice
12.06.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Olimpia Elbląg
12.06.2021
12:00
Garbarnia Kraków
4:4
Skra Częstochowa
12.06.2021
12:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
0:3
Siarka Tarnobrzeg
12.06.2021
17:30
Wisłoka Dębica
3:1
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
17:30
Stal Stalowa Wola
2:2
Cracovia II Kraków
12.06.2021
17:30
Korona II Kielce
2:0
Wisła Sandomierz
12.06.2021
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
ŁKS Łagów
12.06.2021
17:30
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Wisła Puławy
12.06.2021
17:30
Avia Świdnik
1:1
Sokół Sieniawa
12.06.2021
17:30
Jutrzenka Giebułtów
0:1
KS Wiązownica
12.06.2021
17:30
Chełmianka Chełm
2:1
Lewart Lubartów
12.06.2021
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Stal Kraśnik
12.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

MKS Trzebinia
2:4
Wiślanie Jaśkowice
12.06.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:3
Pcimianka Pcim
12.06.2021
17:00
Beskid Andrychów
0:0
Dalin Myślenice
12.06.2021
11:00
LKS Jawiszowice
1:3
Orzeł Ryczów
12.06.2021
17:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanie Jaśkowice
16.06.2021
18:00
MKS Trzebinia
:
Orzeł Ryczów
16.06.2021
18:00
Dalin Myślenice
:
Sokół Kocmyrzów
16.06.2021
18:00
LKS Jawiszowice
:
Beskid Andrychów
16.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - spadkowa

Proszowianka Proszowice
0:2
LKS Śledziejowice
12.06.2021
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Garbarnia II Kraków
12.06.2021
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Słomniczanka Słomniki
12.06.2021
11:00
Puszcza II
1:3
LKS Rajsko
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:0
KS Chełmek
13.06.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
:
LKS Śledziejowice
15.06.2021
18:00
Puszcza II
:
Proszowianka Proszowice
16.06.2021
18:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
16.06.2021
18:30
Słomniczanka Słomniki
:
KS Chełmek
16.06.2021
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.06.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Limanovia Limanowa
2:3
Wierchy Rabka Zdrój
12.06.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Unia Tarnów
12.06.2021
17:00
Glinik Gorlice
0:3
Poprad Muszyna
12.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:1
Lubań Maniowy
12.06.2021
17:00
Sokół Słopnice
4:1
Metal Tarnów
12.06.2021
17:30
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
16.06.2021
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Sokół Słopnice
16.06.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:2
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
BKS Bochnia
12.06.2021
18:00
GKS Drwinia
5:2
Orkan Szczyrzyc
12.06.2021
18:00
Okocimski Brzesko
1:0
Watra Białka Tatrzańska
12.06.2021
16:30
Poprad Rytro
5:1
Rylovia Rylowa
13.06.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Okocimski Brzesko
16.06.2021
17:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
18:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
3:1
Pogoń Miechów
12.06.2021
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:0
LKS Niedźwiedź
12.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
1:4
Przebój Wolbrom
12.06.2021
11:00
Orzeł Bębło
0:4
Piliczanka Pilica
12.06.2021
17:00
KS Olkusz
2:3
TS Węgrzce
12.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
7:1
Leśnik Gorenice
13.06.2021
18:00
Orzeł Iwanowice
3:3
Bolesław Bukowno
13.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
Zieleńczanka Zielonki
15.06.2021
18:00
Pogoń Miechów
:
Orzeł Iwanowice
16.06.2021
18:00
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
16.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Przemsza Klucze
16.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Bębło
16.06.2021
18:00
KS Olkusz
:
Piliczanka Pilica
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orlęta Rudawa
0:5
Wieczysta Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
3:2
Bronowianka Kraków
12.06.2021
15:30
Piast Wołowice
2:4
Grębałowianka Kraków
12.06.2021
15:00
Borek Kraków
3:2
Kaszowianka Kaszów
12.06.2021
18:00
Dąbski Kraków
2:5
Prądniczanka Kraków
12.06.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:6
Hutnik II Kraków
12.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
0:1
Prokocim Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
15.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
16.06.2021
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
16.06.2021
18:30
Kaszowianka Kaszów
:
Zwierzyniecki Kraków
16.06.2021
18:00
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
16.06.2021
18:00
Bronowianka Kraków
:
Orlęta Rudawa
16.06.2021
18:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:1
Tempo Rzeszotary
12.06.2021
17:00
Górnik Wieliczka
4:1
Wróblowianka Wróblowice
12.06.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Błękitni Bodzanów
12.06.2021
18:00
Gdovia Gdów
4:2
Złomex Branice
12.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
4:1
Wiarusy Igołomia
12.06.2021
18:00
Raba Dobczyce
1:0
Radziszowianka Radziszów
12.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:4
Wiślanka Grabie
13.06.2021
16:00
Gdovia Gdów
:
Tempo Rzeszotary
16.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Raba Dobczyce
16.06.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Wróblowianka Wróblowice
16.06.2021
18:00
Górnik Wieliczka
:
Radziszowianka Radziszów
16.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
:
Pasternik Ochojno
16.06.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wiarusy Igołomia
16.06.2021
18:00
Złomex Branice
:
Wiślanka Grabie
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
3:9
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Brzezina Osiek
12.06.2021
16:00
LKS Gorzów
0:2
Nadwiślanin Gromiec
12.06.2021
12:00
MKS Libiąż
0:1
LKS Żarki
12.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
0:2
Tempo Białka
12.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Victoria Jaworzno
12.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
MKS Libiąż
16.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
16.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Zatorzanka Zator
16.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
16.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Niwa Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
LKS Gorzów
16.06.2021
18:00
Hejnał Kęty
:
Zgoda Byczyna
16.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Sosnowianka Stanisław Dln
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
2:1
Dunajec Zakliczyn
12.06.2021
17:00
LKS Ładna
2:3
Polan Żabno
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
12.06.2021
17:00
GLKS Gromnik
1:1
LKS Szynwałd
13.06.2021
14:00
Tuchovia Tuchów
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
13.06.2021
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:0
Unia Niedomice
13.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
2:7
Wisła Szczucin
13.06.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Rzuchowa
16.06.2021
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Ładna
16.06.2021
 
LUKS Skrzyszów
:
Olimpia Wojnicz
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
:
Unia Niedomice
16.06.2021
18:00
GLKS Gromnik
:
Polan Żabno
16.06.2021
 
Ikar Odporyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
:
Wisła Szczucin
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
12.06.2021
16:30
Sokół Maszkienice
3:0
Olimpia B.
12.06.2021
18:00
Orzeł Dębno
6:1
Naprzód Sobolów
12.06.2021
15:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Błyskawica Proszówki
12.06.2021
11:00
Raba Książnice
4:2
Radłovia Radłów
13.06.2021
17:00
Olimpia Kąty
0:3
Wola Radłowska
13.06.2021
18:00
Poręba Spytkowska
1:1
Sokół Borzęcin Górny
13.06.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
17:30
Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
:
Sokół Maszkienice
15.06.2021
17:30
Radłovia Radłów
:
Arkadia Olszyny
16.06.2021
17:30
Raba Książnice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.06.2021
17:30
Wola Radłowska
:
Olimpia B.
16.06.2021
17:30
Orzeł Dębno
:
Olimpia Kąty
16.06.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
1:0
Grybovia Grybów
12.06.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
Podhalanin Biecz
12.06.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
0:1
Zyndram
13.06.2021
14:30
Hart Tęgoborze
1:2
Zawisza R.
13.06.2021
16:00
LKS Zagórzany
1:1
Kolejarz Stróże
13.06.2021
17:30
Gród Podegrodzie
1:0
LKS Uście Gorlickie
13.06.2021
16:00
LKS Łużna
2:6
Łosoś Łososina Dolna
13.06.2021
14:00
ULKS Korzenna
2:4
Helena Nowy Sącz
13.06.2021
11:00
Grybovia Grybów
:
LKS Łużna
16.06.2021
18:00
Zyndram
:
Podhalanin Biecz
16.06.2021
18:00
LKS Uście Gorlickie
:
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Kolejarz Stróże
:
Łosoś Łososina Dolna
16.06.2021
18:00
ULKS Korzenna
:
Hart Tęgoborze
16.06.2021
18:00
LKS Zagórzany
:
LKSKobylankaKobylanka
16.06.2021
18:00
Gród Podegrodzie
:
Sokół Stary Sącz
16.06.2021
18:00
Helena Nowy Sącz
:
Zawisza R.
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
2:3
Krokus
12.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
2:1
Laskovia
12.06.2021
18:00
Jarmuta
3:0
Wiatr Ludźmierz
12.06.2021
18:00
Zalesianka
6:1
Huragan Waksmund
12.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
2:2
Granit Czarna Góra
12.06.2021
18:00
LKS Szaflary
1:2
Jordan Jordanów
12.06.2021
18:00
Wierchy Pasierbiec
2:3
Czarni Czarny Dunajec
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
1:6
Bibiczanka Bibice
12.06.2021
18:00
Partyzant Dojazdów
12:2
Strażak Goszcza
12.06.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:2
Słomniczanka II Słomniki
12.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Spartak Wielkanoc
12.06.2021
 
Szreniawa Koszyce
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
13.06.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
5:1
Ekler Baranówka
13.06.2021
18:00
Błękitni II Modlnica
3:3
Czarni 03 Grzegorzowice
13.06.2021
18:00
Szreniawa Koszyce
:
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Kraków II)

Maszycanka Maszyce
1:1
Wisła Czernichów
12.06.2021
11:00
Wisła Rząska
3:3
MKS Skała 2004
12.06.2021
17:00
Sokół Rybna
:
Lotnik Kryspinów
12.06.2021
18:00
Dragon Szczyglice
4:4
Tęcza Piekary
12.06.2021
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Świt Krzeszowice
12.06.2021
18:00
Liszczanka Liszki
4:0
JKS Zelków
12.06.2021
16:30
Strażak Rączna
8:1
Iskra Czułów
13.06.2021
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Liszczanka Liszki
16.06.2021
18:30
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
16.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
5:1
Wanda Nowa Huta
12.06.2021
17:00
Płomień Kostrze
1:4
Kabel Kraków
12.06.2021
18:00
Rzozovia Rzozów
3:6
Pogoń Skotniki
12.06.2021
17:00
Iskra Krzęcin
1:0
Fairant Kraków
13.06.2021
16:00
Tramwaj Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
13.06.2021
17:00
Strzelcy Kraków
4:1
Gajowianka Gaj
13.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:0
Bratniak Kraków
13.06.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
15.06.2021
18:30
Bieżanowianka Kraków
:
Tramwaj Kraków
15.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Pogoń Skotniki
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
3:0
Wolni Kłaj
12.06.2021
18:00
Rożnowa
1:2
Sokół Chorągwica
12.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
2:1
Zieloni Niegowić
12.06.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Strażak Kokotów
13.06.2021
18:00
Piast Łapanów
9:0
UKS Sygneczów
13.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
8:2
Contra Sułków
13.06.2021
18:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
13.06.2021
14:00
Gwiazda Brzegi
2:4
Zryw Szarów
13.06.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
UKS Sygneczów
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
:
Contra Sułków
16.06.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Rożnowa
16.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
:
Strażak Kokotów
16.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.06.2021
18:00
Zryw Szarów
:
Wolni Kłaj
16.06.2021
18:00
Czarnochowice
:
Sokół Chorągwica
16.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Karpaty Siepraw
2:0
Skalnik Trzemeśnia
12.06.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Zielonka Wrząsowice
12.06.2021
17:00
Rokita Kornatka
3:2
LKS Rudnik
12.06.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
4:3
Beskid Tokarnia
12.06.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:7
Sokół Borzęta
12.06.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Topór Tenczyn
12.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Staw Polanka
13.06.2021
11:00
Lubomir Wiśniowa
4:0
Sęp Droginia
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Sokół Gołaczewy
1:3
Przebój Wolbrom
12.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
5:4
Błysk Zederman
12.06.2021
16:00
Błyskawica Kolbark
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
12.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:2
Centuria Chechło
12.06.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Laskowianka Laski
13.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
0:0
Legion Bydlin
13.06.2021
11:00
Spartak Charsznica
1:1
Unia Jaroszowiec
13.06.2021
11:00
Strażak Przybysławice
2:1
Wielmożanka Wielmoża
13.06.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
16.06.2021
17:00
Błysk Zederman
:
Sokół Gołaczewy
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Tęcza Tenczynek
3:1
UKS Dulowa
12.06.2021
18:00
Fablok Chrzanów
5:2
Zagórzanka Zagórze
12.06.2021
18:00
MKS Alwernia
0:3
Wisła Jankowice
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Wolanka Wola Filipowska
12.06.2021
11:00
Błyskawica Myślachowice
8:2
Unia Kwaczała
13.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
1:4
Wisełka Rozkochów
13.06.2021
18:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
13.06.2021
18:00
Wisełka Rozkochów
:
Zagórzanka Zagórze
16.06.2021
18:00
Wisła Jankowice
:
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2021
18:00
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2021
18:00
Unia Kwaczała
:
Fablok Chrzanów
16.06.2021
18:00
Tęcza Tenczynek
:
MKS Alwernia
16.06.2021
18:00
Błyskawica Myślachowice
:
Promyk Bolęcin
16.06.2021
18:00
Victoria Zalas
:
Start Kamień
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
4:1
Novi Narama
12.06.2021
17:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
Kosynierzy Łuczyce
13.06.2021
15:30
Milenium Radziemice
0:5
Juvenia Prandocin
13.06.2021
12:00
Agricola Klimontów
3:0
Sparta Skrzeszowice
13.06.2021
11:00
LKS Niedźwiedź II
1:0
Polonia Wilczkowice
13.06.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
1:1
LKS Polanowice
13.06.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
3:1
Płomień Jerzmanowice
12.06.2021
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Orzeł II Bębło
12.06.2021
12:00
Niegoszowianka
1:4
Fitball Szklary
13.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
2:10
Topór Aleksandrowice
13.06.2021
16:00
Kmita II Zabierzów
5:0
Górzanka Nawojowa Góra
13.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Rybitwy Kraków
2:5
Wieczysta II
12.06.2021
16:00
Wawel Kraków
4:3
Opatkowianka Opatkowice
12.06.2021
11:00
Albertus Kraków
3:7
Pychowianka Kraków
12.06.2021
13:30
Grom Kraków
0:0
Victoria Kraków
13.06.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
4:5
Dragoons Kraków
13.06.2021
13:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
12.06.2021
17:00
Sankowia Sanka
6:4
Nadwiślan Rusocice
12.06.2021
17:00
Tyniec Kraków
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
12.06.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
13.06.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Błękitni Czułówek
13.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
3:0 v.o.
Promień Zakrzowiec
12.06.2021
17:00
Start Brzezie
1:0
Naprzód Ochmanów
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
7:2
Gryf Wiatowice
12.06.2021
15:30
Wiarusy II
3:1
Górnik II Wieliczka
12.06.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Gdovia II Gdów
12.06.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
9:0
Ledniczanka
12.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:0
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Wiarusy II
16.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Start Brzezie
16.06.2021
18:00
Ledniczanka
:
Naprzód Ochmanów
16.06.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
16.06.2021
18:30
Batory Wola Batorska
:
Wieliczanka Wieliczka
16.06.2021
18:00
Gdovia II Gdów
:
Tęcza Słomiróg
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
1:3
Szczebel Lubień
13.06.2021
16:00
Iskra Głogoczów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
13.06.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
2:3
Radwan Skomielna Czarna
13.06.2021
15:00
Dukla Bysina
3:3
Wicher Stróża
13.06.2021
15:00
Jawor Jawornik
0:1
Orzeł Nowa Wieś
13.06.2021
16:00
Karpaty II Siepraw
4:4
LKS Trzebunia
13.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
4:1
Cisy Harbutowice
13.06.2021
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Karpaty II Siepraw
16.06.2021
18:00
Cisy Harbutowice
:
Szczebel Lubień
16.06.2021
18:00
Wicher Stróża
:
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2021
18:00
Iskra Głogoczów
:
Jawor Jawornik
16.06.2021
18:00
Dukla Bysina
:
Orzeł Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
16.06.2021
18:00
Górki II Myślenice
:
LKS Trzebunia
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Northstar Miechów
12.06.2021
17:00
Hetman Dłużec
3:0
Stare Bukowno
12.06.2021
16:00
Pilica II Wierbka
2:0
Czapla Czaple Male
12.06.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
5:0
Victoria Smroków
13.06.2021
16:00
Orzeł K.
12:0
Cobra Wężerów
13.06.2021
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Nidzica Słaboszów
13.06.2021
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Górnik Łęczna
0:5
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
2:1
Korona II
13.06.2021
14:00
Resovia Rzeszów
3:0
Motor Lublin
13.06.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
5:2
Jagiellonia
12.06.2021
12:00
Hutnik Kraków
1:0
Górnik Zabrze
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Śląsk Wrocław
12.06.2021
13:00
Lech Poznań
3:1
SMS Łódź
13.06.2021
17:00
Zagłębie Lubin
4:0
Escola Varsovia Warszawa
13.06.2021
12:00
Korona
1:2
Pogoń Szczecin
13.06.2021
12:00
Arka G.
6:2
Lechia
13.06.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:2
Wisła Kraków
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Stal Rz.
12.06.2021
15:30
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Górnik Ł.
12.06.2021
13:30
Motor Lublin
3:1
Hutnik Kraków
12.06.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

BKS Lublin
2:3
Cracovia Kraków
12.06.2021
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
KKP Korona
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Unia Tarnów
13.06.2021
12:00
Hetman Z.
0:2
Wisła Kraków
13.06.2021
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:3
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
10:30
BKS Bochnia
0:4
Profi Zielonki
13.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
1:4
Sokół Stary Sącz
13.06.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
3:2
Dunajec Nowy Sącz
13.06.2021
10:00
Górnik Wieliczka
2:2
Prądniczanka Kraków
13.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
13.06.2021
15:00
Pcimianka Pcim
8:0
Orkan Raba Wyżna
13.06.2021
18:00
BKS Bochnia
:
Górnik Wieliczka
16.06.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
16.06.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Okocimski Brzesko
16.06.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.06.2021
 
Beskid Andrychów
:
Podhale Nowy Targ
16.06.2021
 
Prądniczanka Kraków
:
Profi Zielonki
16.06.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Unia Tarnów
16.06.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:1
Profi Zielonki
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Okocimski Brzesko
12.06.2021
13:00
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
14.06.2021
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Podgórze Kraków
1:3
SMS Oświęcim
12.06.2021
14:00
Unia Tarnów
2:2
Górnik Tarnów
12.06.2021
12:00
Glinik Gorlice
1:3
Hutnik II Kraków
12.06.2021
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Tarnovia Tarnów
13.06.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
16.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Unia Oświęcim
12.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.06.2021
10:00
Respect Szalowa
0:0
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Garbarnia Kraków
15.06.2021
18:00
Respect Szalowa
:
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
16.06.2021
18:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Oświęcim
16.06.2021
18:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
2:1
Okocimski Brzesko
12.06.2021
10:00
MOSiR Bochnia
2:1
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
1:3
Hutnik Kraków
13.06.2021
10:00
AP 21 Kraków
1:4
Chełmek
13.06.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia II Tarnów
16.06.2021
18:00
MOSiR Bochnia
:
AP 21 Kraków
16.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Chełmek
16.06.2021
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
16.06.2021
15:30

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Limanovia Limanowa
4:2
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
13:45
Wisła Kraków
0:0
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
 
Tarnovia Tarnów
2:0
AS Progres Kraków
12.06.2021
10:00
Cracovia Kraków
1:5
Dunajec Nowy Sącz
12.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
16.06.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
AP Wisła Czarny Dunajec
12.06.2021
16:00
AP 21 Chrzanów
5:1
Kalwarianka
12.06.2021
10:00
Hutnik Kraków
1:1
Okocimski Brzesko
13.06.2021
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
15.06.2021
18:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
16.06.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
16.06.2021
16:30

III liga kobiet, gr.4

Tarnovia II
1:4
Starówka Nowy Sącz
13.06.2021
13:00
Izolator Boguchwała
6:0
Puszcza Niepołomice
13.06.2021
13:00
Podgórze Kraków
6:0
Naprzód Sobolów
13.06.2021
13:00
Iskra Krzemień
1:1
Iskra Brzezinka
13.06.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:5
Unia Lublin
13.06.2021
13:00
DAP Dębica
2:4
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
13:00
Tarnovia II
:
DAP Dębica
15.06.2021
18:00

IV liga małopolska kobiet

Pogorzanka Pogorzyce
:
Olimpia Osieczany
16.06.2021
19:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny