facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 27.07.2019

Górnik Polkowice
1:2
Błękitni Stargard
27.07.2019
15:00
Elana Toruń
2:1
Bytovia Bytów
27.07.2019
15:30
Garbarnia Kraków
0:1
Górnik Łęczna
27.07.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Resovia Rzeszów
27.07.2019
17:00
Stal Rzeszów
3:2
Pogoń Siedlce
27.07.2019
17:00
Legionovia Legionowo
2:0
Skra Częstochowa
27.07.2019
18:00
Gryf Wejherowo
1:2
Widzew Łódź
27.07.2019
18:00
GKS Katowice
1:3
Znicz Pruszków
28.07.2019
13:05
Olimpia Elbląg
4:0
Lech II Poznań
28.07.2019
19:00

2. kolejka 03.08.2019

Błękitni Stargard
1:0
Elana Toruń
03.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków
03.08.2019
15:00
Pogoń Siedlce
0:0
Resovia Rzeszów
03.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:2
GKS Katowice
03.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
2:1
Widzew Łódź
03.08.2019
18:00
Znicz Pruszków
4:1
Stal Stalowa Wola
03.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Polkowice
03.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
0:0
Lech II Poznań
03.08.2019
20:09
Stal Rzeszów
3:1
Legionovia Legionowo
04.08.2019
13:05

3. kolejka 09.08.2019

Widzew Łódź
2:0
Błękitni Stargard
09.08.2019
19:10
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
10.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Gryf Wejherowo
10.08.2019
17:00
Elana Toruń
0:2
Olimpia Elbląg
10.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
1:3
Pogoń Siedlce
10.08.2019
17:30
GKS Katowice
1:2
Bytovia Bytów
10.08.2019
19:00
Górnik Polkowice
1:1
Górnik Łęczna
10.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
3:0
Znicz Pruszków
10.08.2019
15:00
Lech II Poznań
2:0
Skra Częstochowa
11.08.2019
13:05

4. kolejka 17.08.2019

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05

5. kolejka 21.08.2019

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

6. kolejka 24.08.2019

Stal Rzeszów
1:0
Elana Toruń
24.08.2019
17:00
Górnik Łęczna
1:0
GKS Katowice
24.08.2019
20:09
Garbarnia Kraków
Lech II Poznań
24.08.2019
17:30
Błękitni Stargard
1:2
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
1:0
Widzew Łódź
25.08.2019
16:00
Legionovia Legionowo
1:2
Górnik Polkowice
25.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
2:2
Znicz Pruszków
25.08.2019
18:00
Pogoń Siedlce
1:0
Gryf Wejherowo
25.08.2019
19:00
Olimpia Elbląg
0:1
Stal Stalowa Wola
25.08.2019
19:00

7. kolejka 31.08.2019

Pogoń Siedlce
0:2
Lech II Poznań
31.08.2019
16:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Górnik Łęczna
31.08.2019
17:00
GKS Katowice
2:0
Skra Częstochowa
31.08.2019
19:00
Widzew Łódź
3:1
Stal Rzeszów
31.08.2019
19:10
Znicz Pruszków
2:3
Błękitni Stargard
31.08.2019
19:00
Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków
31.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
0:1
Olimpia Elbląg
01.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:1
Bytovia Bytów
01.09.2019
17:00
Elana Toruń
4:1
Legionovia Legionowo
01.09.2019
17:00

8. kolejka 07.09.2019

Błękitni Stargard
2:1
Gryf Wejherowo
07.09.2019
14:00
Skra Częstochowa
0:0
Stal Stalowa Wola
07.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
0:2
Widzew Łódź
07.09.2019
16:30
Stal Rzeszów
1:1
GKS Katowice
07.09.2019
15:00
Bytovia Bytów
1:3
Pogoń Siedlce
07.09.2019
18:00
Górnik Łęczna
2:1
Resovia Rzeszów
07.09.2019
20:09
Garbarnia Kraków
Elana Toruń
07.09.2019
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Znicz Pruszków
08.09.2019
13:05
Lech II Poznań
0:3
Górnik Polkowice
18.09.2019
17:00

9. kolejka 14.09.2019

Elana Toruń
2:4
Lech II Poznań
14.09.2019
15:00
Bytovia Bytów
1:0
Błękitni Stargard
14.09.2019
18:00
GKS Katowice
3:1
Legionovia Legionowo
14.09.2019
18:00
Widzew Łódź
Garbarnia Kraków
14.09.2019
19:10
Resovia Rzeszów
2:0
Skra Częstochowa
14.09.2019
16:00
Górnik Polkowice
1:1
Pogoń Siedlce
14.09.2019
19:00
Stal Rzeszów
2:1
Stal Stalowa Wola
14.09.2019
15:00
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Łęczna
15.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:4
Olimpia Elbląg
15.09.2019
17:00

10. kolejka 20.09.2019

Górnik Łęczna
1:0
Gryf Wejherowo
20.09.2019
20:09
Skra Częstochowa
2:1
Znicz Pruszków
21.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Stal Stalowa Wola
21.09.2019
16:00
Pogoń Siedlce
3:2
Błękitni Stargard
21.09.2019
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Bytovia Bytów
21.09.2019
19:00
Górnik Polkowice
3:0
Elana Toruń
21.09.2019
19:00
Lech II Poznań
0:0
Widzew Łódź
21.09.2019
17:00
Garbarnia Kraków
GKS Katowice
21.09.2019
15:30
Stal Rzeszów
1:1
Resovia Rzeszów
22.09.2019
13:05

11. kolejka 28.09.2019

Gryf Wejherowo
2:1
Skra Częstochowa
28.09.2019
16:00
GKS Katowice
2:0
Lech II Poznań
28.09.2019
18:00
Widzew Łódź
1:0
Górnik Polkowice
28.09.2019
19:10
Resovia Rzeszów
3:0
Legionovia Legionowo
28.09.2019
15:00
Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola
28.09.2019
15:30
Błękitni Stargard
2:1
Olimpia Elbląg
29.09.2019
14:00
Elana Toruń
2:1
Pogoń Siedlce
29.09.2019
13:00
Bytovia Bytów
2:1
Górnik Łęczna
29.09.2019
17:00
Znicz Pruszków
2:2
Stal Rzeszów
29.09.2019
13:05

12. kolejka 05.10.2019

Pogoń Siedlce
0:1
Olimpia Elbląg
05.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
1:2
Gryf Wejherowo
05.10.2019
15:00
Skra Częstochowa
3:2
Bytovia Bytów
05.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
0:0
Znicz Pruszków
05.10.2019
16:00
Górnik Polkowice
0:1
GKS Katowice
05.10.2019
17:00
Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów
05.10.2019
15:00
Górnik Łęczna
1:0
Błękitni Stargard
06.10.2019
13:05
Elana Toruń
0:1
Widzew Łódź
06.10.2019
13:00
Lech II Poznań
2:2
Stal Stalowa Wola
06.10.2019
12:00

13. kolejka 12.10.2019

Gryf Wejherowo
1:2
Legionovia Legionowo
12.10.2019
15:00
Bytovia Bytów
3:2
Stal Rzeszów
12.10.2019
16:00
GKS Katowice
2:0
Elana Toruń
12.10.2019
15:00
Widzew Łódź
7:3
Pogoń Siedlce
12.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
3:0
Stal Stalowa Wola
12.10.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Lech II Poznań
12.10.2019
15:00
Błękitni Stargard
3:0
Skra Częstochowa
13.10.2019
14:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Łęczna
13.10.2019
13:05
Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków
29.10.2019
19:00

14. kolejka 19.10.2019

Skra Częstochowa
0:2
Olimpia Elbląg
19.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
3:1
Błękitni Stargard
19.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
1:1
Bytovia Bytów
19.10.2019
15:30
Elana Toruń
1:1
Stal Stalowa Wola
19.10.2019
14:00
Widzew Łódź
1:1
GKS Katowice
19.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
2:2
Resovia Rzeszów
19.10.2019
16:00
Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo
19.10.2019
13:00
Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00

15. kolejka 26.10.2019

Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków
25.10.2019
18:00
Znicz Pruszków
2:4
Górnik Polkowice
25.10.2019
19:00
Błękitni Stargard
2:1
Legionovia Legionowo
26.10.2019
13:00
Gryf Wejherowo
1:2
Lech II Poznań
26.10.2019
15:00
Górnik Łęczna
1:1
Skra Częstochowa
26.10.2019
17:00
GKS Katowice
2:1
Pogoń Siedlce
26.10.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Widzew Łódź
26.10.2019
14:00
Resovia Rzeszów
2:1
Elana Toruń
26.10.2019
14:00
Olimpia Elbląg
1:0
Stal Rzeszów
27.10.2019
13:05

16. kolejka 02.11.2019

Stal Rzeszów
0:1
Górnik Łęczna
02.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
2:2
Olimpia Elbląg
02.11.2019
13:30
Elana Toruń
2:1
Znicz Pruszków
02.11.2019
13:00
GKS Katowice
2:1
Stal Stalowa Wola
02.11.2019
17:00
Górnik Polkowice
5:0
Gryf Wejherowo
02.11.2019
16:00
Pogoń Siedlce
2:0
Skra Częstochowa
03.11.2019
13:00
Widzew Łódź
0:1
Resovia Rzeszów
03.11.2019
13:05
Lech II Poznań
3:0
Bytovia Bytów
03.11.2019
17:00
Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard
03.11.2019
13:00

17. kolejka 09.11.2019

Skra Częstochowa
1:2
Stal Rzeszów
09.11.2019
13:30
Bytovia Bytów
2:0
Górnik Polkowice
09.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
2:0
Legionovia Legionowo
09.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
2:2
GKS Katowice
09.11.2019
13:00
Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków
09.11.2019
18:00
Pogoń Siedlce
1:2
Stal Stalowa Wola
09.11.2019
16:30
Błękitni Stargard
2:2
Lech II Poznań
09.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
0:6
Widzew Łódź
10.11.2019
13:05
Gryf Wejherowo
0:0
Elana Toruń
10.11.2019
13:00

18. kolejka 16.11.2019

Widzew Łódź
4:0
Gryf Wejherowo
15.11.2019
19:10
Błękitni Stargard
3:2
Górnik Polkowice
16.11.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:1
Elana Toruń
16.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
16.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Stal Stalowa Wola
16.11.2019
13:00
Lech II Poznań
1:1
Olimpia Elbląg
16.11.2019
13:00
Pogoń Siedlce
2:1
Stal Rzeszów
17.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
2:1
GKS Katowice
17.11.2019
13:05
Skra Częstochowa
1:0
Legionovia Legionowo
27.11.2019
13:00

19. kolejka 23.11.2019

Elana Toruń
3:2
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
4:0
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
1:1
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
1:1
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
0:3
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00
Widzew Łódź
4:0
Bytovia Bytów
24.11.2019
13:05

20. kolejka 30.11.2019

Błękitni Stargard
1:3
Widzew Łódź
30.11.2019
13:00
Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków
30.11.2019
13:00
Olimpia Elbląg
0:2
Elana Toruń
30.11.2019
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Górnik Polkowice
30.11.2019
17:00
Skra Częstochowa
0:0
Lech II Poznań
30.11.2019
13:00
Gryf Wejherowo
2:3
Stal Stalowa Wola
01.12.2019
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Legionovia Legionowo
01.12.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
01.12.2019
13:05
Znicz Pruszków
2:1
Resovia Rzeszów
01.12.2019
12:30

21. kolejka

Górnik Polkowice
:
Skra Częstochowa
 
 
GKS Katowice
:
Błękitni Stargard
 
 
Znicz Pruszków
:
Pogoń Siedlce
 
 
Lech II Poznań
:
Stal Rzeszów
 
 
Resovia Rzeszów
:
Gryf Wejherowo
 
 
Garbarnia Kraków
:
Legionovia Legionowo
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Bytovia Bytów
 
 
Widzew Łódź
:
Olimpia Elbląg
 
 
Elana Toruń
:
Górnik Łęczna
 
 

22. kolejka

Pogoń Siedlce
:
Garbarnia Kraków
 
 
Skra Częstochowa
:
Elana Toruń
 
 
Błękitni Stargard
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Olimpia Elbląg
:
GKS Katowice
 
 
Górnik Łęczna
:
Widzew Łódź
 
 
Gryf Wejherowo
:
Znicz Pruszków
 
 
Bytovia Bytów
:
Resovia Rzeszów
 
 
Stal Rzeszów
:
Górnik Polkowice
 
 
Legionovia Legionowo
:
Lech II Poznań
 
 

23. kolejka

Elana Toruń
:
Stal Rzeszów
 
 
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
 
 
Lech II Poznań
:
Garbarnia Kraków
 
 
Resovia Rzeszów
:
Błękitni Stargard
 
 
Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
 
 
Górnik Polkowice
:
Legionovia Legionowo
 
 
Znicz Pruszków
:
Bytovia Bytów
 
 
Gryf Wejherowo
:
Pogoń Siedlce
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
 
 

24. kolejka

Lech II Poznań
:
Pogoń Siedlce
 
 
Górnik Łęczna
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
 
 
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
 
 
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
 
 
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
 
 
Olimpia Elbląg
:
Resovia Rzeszów
 
 
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
 
 
Legionovia Legionowo
:
Elana Toruń
 
 

25. kolejka

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Skra Częstochowa
 
 
Widzew Łódź
:
Legionovia Legionowo
 
 
GKS Katowice
:
Stal Rzeszów
 
 
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
 
 
Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
 
 
Elana Toruń
:
Garbarnia Kraków
 
 
Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
 
 
Górnik Polkowice
:
Lech II Poznań
 
 

26. kolejka

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
 
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
 
 
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
 
 
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
 
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
 
 
Pogoń Siedlce
:
Górnik Polkowice
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
 
 
Górnik Łęczna
:
Znicz Pruszków
 
 
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
 
 

27. kolejka

Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
 
 
Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Legionovia Legionowo
 
 
Błękitni Stargard
:
Pogoń Siedlce
 
 
Bytovia Bytów
:
Olimpia Elbląg
 
 
Elana Toruń
:
Górnik Polkowice
 
 
Widzew Łódź
:
Lech II Poznań
 
 
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
 
 
Resovia Rzeszów
:
Stal Rzeszów
 
 

28. kolejka

Skra Częstochowa
:
Gryf Wejherowo
 
 
Lech II Poznań
:
GKS Katowice
 
 
Górnik Polkowice
:
Widzew Łódź
 
 
Legionovia Legionowo
:
Resovia Rzeszów
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Garbarnia Kraków
 
 
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
 
 
Pogoń Siedlce
:
Elana Toruń
 
 
Górnik Łęczna
:
Bytovia Bytów
 
 
Stal Rzeszów
:
Znicz Pruszków
 
 

29. kolejka

Olimpia Elbląg
:
Pogoń Siedlce
 
 
Gryf Wejherowo
:
Stal Rzeszów
 
 
Bytovia Bytów
:
Skra Częstochowa
 
 
Znicz Pruszków
:
Legionovia Legionowo
 
 
GKS Katowice
:
Górnik Polkowice
 
 
Resovia Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
 
 
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
 
 
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Lech II Poznań
 
 

30. kolejka

Legionovia Legionowo
:
Gryf Wejherowo
 
 
Stal Rzeszów
:
Bytovia Bytów
 
 
Elana Toruń
:
GKS Katowice
 
 
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Górnik Polkowice
 
 
Lech II Poznań
:
Resovia Rzeszów
 
 
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
 
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Elbląg
 
 
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
 
 

31. kolejka

Olimpia Elbląg
:
Skra Częstochowa
 
 
Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
 
 
Bytovia Bytów
:
Legionovia Legionowo
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Elana Toruń
 
 
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
 
 
Resovia Rzeszów
:
Górnik Polkowice
 
 
Gryf Wejherowo
:
Garbarnia Kraków
 
 
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
 
 
Znicz Pruszków
:
Lech II Poznań
 
 

32. kolejka

Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
 
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
 
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
 
 
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
 
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
 
 
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
 
 
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
 
 
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
 
 

33. kolejka

Górnik Łęczna
:
Stal Rzeszów
 
 
Olimpia Elbląg
:
Legionovia Legionowo
 
 
Znicz Pruszków
:
Elana Toruń
 
 
Stal Stalowa Wola
:
GKS Katowice
 
 
Gryf Wejherowo
:
Górnik Polkowice
 
 
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
 
 
Resovia Rzeszów
:
Widzew Łódź
 
 
Bytovia Bytów
:
Lech II Poznań
 
 
Błękitni Stargard
:
Garbarnia Kraków
 
 

34. kolejka

Stal Rzeszów
:
Skra Częstochowa
 
 
Górnik Polkowice
:
Bytovia Bytów
 
 
Legionovia Legionowo
:
Górnik Łęczna
 
 
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
 
 
Garbarnia Kraków
:
Olimpia Elbląg
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Pogoń Siedlce
 
 
Lech II Poznań
:
Błękitni Stargard
 
 
Widzew Łódź
:
Znicz Pruszków
 
 
Elana Toruń
:
Gryf Wejherowo
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka

 
 
Stal Rzeszów
:
Skra Częstochowa
 
 
Górnik Polkowice
:
Bytovia Bytów
 
 
Legionovia Legionowo
:
Górnik Łęczna
 
 
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
 
 
Garbarnia Kraków
:
Olimpia Elbląg
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Pogoń Siedlce
 
 
Lech II Poznań
:
Błękitni Stargard
 
 
Widzew Łódź
:
Znicz Pruszków
 
 
Elana Toruń
:
Gryf Wejherowo

34. kolejka

 
 
Stal Rzeszów
:
Skra Częstochowa
 
 
Górnik Polkowice
:
Bytovia Bytów
 
 
Legionovia Legionowo
:
Górnik Łęczna
 
 
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
 
 
Garbarnia Kraków
:
Olimpia Elbląg
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Pogoń Siedlce
 
 
Lech II Poznań
:
Błękitni Stargard
 
 
Widzew Łódź
:
Znicz Pruszków
 
 
Elana Toruń
:
Gryf Wejherowo

Wiadomości ligowe


I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30