facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 27.07.2019

Górnik Polkowice
1:2
Błękitni Stargard
27.07.2019
15:00
Elana Toruń
2:1
Bytovia Bytów
27.07.2019
15:30
Garbarnia Kraków
0:1
Górnik Łęczna
27.07.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Resovia Rzeszów
27.07.2019
17:00
Stal Rzeszów
3:2
Pogoń Siedlce
27.07.2019
17:00
Legionovia Legionowo
2:0
Skra Częstochowa
27.07.2019
18:00
Gryf Wejherowo
1:2
Widzew Łódź
27.07.2019
18:00
GKS Katowice
1:3
Znicz Pruszków
28.07.2019
13:05
Olimpia Elbląg
4:0
Lech II Poznań
28.07.2019
19:00

2. kolejka 03.08.2019

Błękitni Stargard
1:0
Elana Toruń
03.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków
03.08.2019
15:00
Pogoń Siedlce
0:0
Resovia Rzeszów
03.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:2
GKS Katowice
03.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
2:1
Widzew Łódź
03.08.2019
18:00
Znicz Pruszków
4:1
Stal Stalowa Wola
03.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Polkowice
03.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
0:0
Lech II Poznań
03.08.2019
20:09
Stal Rzeszów
3:1
Legionovia Legionowo
04.08.2019
13:05

3. kolejka 09.08.2019

Widzew Łódź
2:0
Błękitni Stargard
09.08.2019
19:10
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
10.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Gryf Wejherowo
10.08.2019
17:00
Elana Toruń
0:2
Olimpia Elbląg
10.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
1:3
Pogoń Siedlce
10.08.2019
17:30
GKS Katowice
1:2
Bytovia Bytów
10.08.2019
19:00
Górnik Polkowice
1:1
Górnik Łęczna
10.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
3:0
Znicz Pruszków
10.08.2019
15:00
Lech II Poznań
2:0
Skra Częstochowa
11.08.2019
13:05

4. kolejka 17.08.2019

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05

5. kolejka 21.08.2019

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

6. kolejka 24.08.2019

Stal Rzeszów
:
Elana Toruń
24.08.2019
17:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
24.08.2019
20:09
Garbarnia Kraków
:
Lech II Poznań
24.08.2019
17:30
Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Widzew Łódź
25.08.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Górnik Polkowice
25.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
:
Znicz Pruszków
25.08.2019
18:00
Pogoń Siedlce
:
Gryf Wejherowo
25.08.2019
19:00
Olimpia Elbląg
:
Stal Stalowa Wola
25.08.2019
19:00

7. kolejka 31.08.2019

Pogoń Siedlce
:
Lech II Poznań
31.08.2019
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Górnik Łęczna
31.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Skra Częstochowa
31.08.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Stal Rzeszów
31.08.2019
19:10
Znicz Pruszków
:
Błękitni Stargard
31.08.2019
00:00
Resovia Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
31.08.2019
00:00
Górnik Polkowice
:
Garbarnia Kraków
31.08.2019
00:00
Gryf Wejherowo
:
Bytovia Bytów
01.09.2019
17:00
Elana Toruń
:
Legionovia Legionowo
01.09.2019
17:00

8. kolejka 07.09.2019

Błękitni Stargard
:
Gryf Wejherowo
07.09.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Stal Stalowa Wola
07.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Widzew Łódź
07.09.2019
16:30
Stal Rzeszów
:
GKS Katowice
07.09.2019
17:00
Bytovia Bytów
:
Pogoń Siedlce
07.09.2019
18:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
07.09.2019
19:00
Górnik Łęczna
:
Resovia Rzeszów
07.09.2019
20:09
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
07.09.2019
00:00
Garbarnia Kraków
:
Elana Toruń
07.09.2019
00:00

9. kolejka 14.09.2019

Elana Toruń
:
Lech II Poznań
14.09.2019
17:00
Bytovia Bytów
:
Błękitni Stargard
14.09.2019
18:00
GKS Katowice
:
Legionovia Legionowo
14.09.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Garbarnia Kraków
14.09.2019
19:10
Znicz Pruszków
:
Górnik Łęczna
14.09.2019
00:00
Resovia Rzeszów
:
Skra Częstochowa
14.09.2019
00:00
Górnik Polkowice
:
Pogoń Siedlce
14.09.2019
00:00
Gryf Wejherowo
:
Olimpia Elbląg
15.09.2019
17:00

10. kolejka 20.09.2019

Górnik Łęczna
:
Gryf Wejherowo
20.09.2019
20:09
Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
21.09.2019
15:00
Skra Częstochowa
:
Znicz Pruszków
21.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
:
Stal Stalowa Wola
21.09.2019
16:00
Pogoń Siedlce
:
Błękitni Stargard
21.09.2019
16:00
Olimpia Elbląg
:
Bytovia Bytów
21.09.2019
19:00
Górnik Polkowice
:
Elana Toruń
21.09.2019
00:00
Lech II Poznań
:
Widzew Łódź
21.09.2019
00:00
Garbarnia Kraków
:
GKS Katowice
21.09.2019
00:00

11. kolejka 28.09.2019

Błękitni Stargard
:
Olimpia Elbląg
28.09.2019
15:00
Elana Toruń
:
Pogoń Siedlce
28.09.2019
17:00
Gryf Wejherowo
:
Skra Częstochowa
28.09.2019
17:00
GKS Katowice
:
Lech II Poznań
28.09.2019
18:00
Bytovia Bytów
:
Górnik Łęczna
28.09.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Górnik Polkowice
28.09.2019
19:10
Znicz Pruszków
:
Stal Rzeszów
28.09.2019
00:00
Resovia Rzeszów
:
Legionovia Legionowo
28.09.2019
00:00

12. kolejka 05.10.2019

Pogoń Siedlce
:
Olimpia Elbląg
05.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
:
Gryf Wejherowo
05.10.2019
15:00
Skra Częstochowa
:
Bytovia Bytów
05.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
:
Znicz Pruszków
05.10.2019
16:00
Górnik Łęczna
:
Błękitni Stargard
05.10.2019
17:00
Elana Toruń
:
Widzew Łódź
05.10.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
GKS Katowice
05.10.2019
00:00
Lech II Poznań
:
Stal Stalowa Wola
05.10.2019
00:00
Garbarnia Kraków
:
Resovia Rzeszów
05.10.2019
00:00

13. kolejka 12.10.2019

Błękitni Stargard
:
Skra Częstochowa
12.10.2019
14:00
Gryf Wejherowo
:
Legionovia Legionowo
12.10.2019
15:00
Bytovia Bytów
:
Stal Rzeszów
12.10.2019
16:00
GKS Katowice
:
Elana Toruń
12.10.2019
18:00
Olimpia Elbląg
:
Górnik Łęczna
12.10.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Pogoń Siedlce
12.10.2019
19:10
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
12.10.2019
00:00
Stal Stalowa Wola
:
Górnik Polkowice
12.10.2019
00:00
Resovia Rzeszów
:
Lech II Poznań
12.10.2019
00:00

14. kolejka 19.10.2019

Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
19.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
:
Błękitni Stargard
19.10.2019
15:00
Pogoń Siedlce
:
Górnik Łęczna
19.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
:
Bytovia Bytów
19.10.2019
15:30
Elana Toruń
:
Stal Stalowa Wola
19.10.2019
17:00
Widzew Łódź
:
GKS Katowice
19.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
:
Resovia Rzeszów
19.10.2019
00:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
19.10.2019
00:00
Garbarnia Kraków
:
Gryf Wejherowo
19.10.2019
00:00

15. kolejka 26.10.2019

Błękitni Stargard
:
Legionovia Legionowo
26.10.2019
13:00
Gryf Wejherowo
:
Lech II Poznań
26.10.2019
15:00
Bytovia Bytów
:
Garbarnia Kraków
26.10.2019
16:00
Górnik Łęczna
:
Skra Częstochowa
26.10.2019
17:00
GKS Katowice
:
Pogoń Siedlce
26.10.2019
18:00
Olimpia Elbląg
:
Stal Rzeszów
26.10.2019
19:00
Znicz Pruszków
:
Górnik Polkowice
26.10.2019
00:00
Stal Stalowa Wola
:
Widzew Łódź
26.10.2019
00:00
Resovia Rzeszów
:
Elana Toruń
26.10.2019
00:00

16. kolejka 02.11.2019

Stal Rzeszów
:
Górnik Łęczna
02.11.2019
13:00
Pogoń Siedlce
:
Skra Częstochowa
02.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
:
Olimpia Elbląg
02.11.2019
13:30
Elana Toruń
:
Znicz Pruszków
02.11.2019
17:00
GKS Katowice
:
Stal Stalowa Wola
02.11.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Resovia Rzeszów
02.11.2019
19:10
Lech II Poznań
:
Bytovia Bytów
02.11.2019
00:00
Garbarnia Kraków
:
Błękitni Stargard
02.11.2019
00:00
Górnik Polkowice
:
Gryf Wejherowo
02.11.2019
00:00

17. kolejka 09.11.2019

Skra Częstochowa
:
Stal Rzeszów
09.11.2019
14:30
Bytovia Bytów
:
Górnik Polkowice
09.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
:
Legionovia Legionowo
09.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
GKS Katowice
09.11.2019
00:00
Olimpia Elbląg
:
Garbarnia Kraków
09.11.2019
00:00
Znicz Pruszków
:
Widzew Łódź
09.11.2019
00:00
Stal Stalowa Wola
:
Pogoń Siedlce
09.11.2019
00:00
Błękitni Stargard
:
Lech II Poznań
09.11.2019
00:00
Gryf Wejherowo
:
Elana Toruń
10.11.2019
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

5. kolejka 21.08.2019

21.08.2019
17:00
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
19:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
18:50
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
19:00
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
17:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
19:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
17:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo

4. kolejka 17.08.2019

17.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
17:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:30
Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków
17.08.2019
18:00
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
19:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
18.08.2019
13:05
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń

6. kolejka 24.08.2019

24.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
:
Elana Toruń
24.08.2019
20:09
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
24.08.2019
17:30
Garbarnia Kraków
:
Lech II Poznań
25.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
:
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
:
Widzew Łódź
25.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
:
Górnik Polkowice
25.08.2019
18:00
Bytovia Bytów
:
Znicz Pruszków
25.08.2019
19:00
Pogoń Siedlce
:
Gryf Wejherowo
25.08.2019
19:00
Olimpia Elbląg
:
Stal Stalowa Wola

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00