facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PKO Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.07.2019

Arka Gdynia
0:3
Jagiellonia Białystok
19.07.2019
18:00
ŁKS Łódź
0:0
Lechia Gdańsk
19.07.2019
20:30
Raków Częstochowa
0:1
Korona Kielce
20.07.2019
15:00
Wisła Kraków
0:1
Śląsk Wrocław
20.07.2019
17:30
Piast Gliwice
1:1
Lech Poznań
20.07.2019
20:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
21.07.2019
15:00
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
21.07.2019
17:30
Wisła Płock
1:1
Górnik Zabrze
22.07.2019
18:00

2. kolejka 26.07.2019

Górnik Zabrze
1:0
Zagłębie Lubin
26.07.2019
18:00
Lech Poznań
4:0
Wisła Płock
26.07.2019
20:30
Cracovia Kraków
ŁKS Łódź
27.07.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Raków Częstochowa
27.07.2019
20:00
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
28.07.2019
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Piast Gliwice
28.07.2019
17:30
Lechia Gdańsk
Wisła Kraków
28.07.2019
17:30
Pogoń Szczecin
2:0
Arka Gdynia
29.07.2019
18:00

3. kolejka 02.08.2019

Arka Gdynia
1:1
Korona Kielce
02.08.2019
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Jagiellonia Białystok
02.08.2019
20:30
Raków Częstochowa
1:3
Cracovia Kraków
03.08.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:2
Lech Poznań
03.08.2019
20:00
Wisła Płock
1:2
Lechia Gdańsk
04.08.2019
15:00
Legia Warszawa
0:0
Śląsk Wrocław
04.08.2019
17:30
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
04.08.2019
17:30
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
05.08.2019
18:00

4. kolejka 09.08.2019

Lech Poznań
1:3
Śląsk Wrocław
09.08.2019
20:30
Górnik Zabrze
1:0
Raków Częstochowa
10.08.2019
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
10.08.2019
15:00
Zagłębie Lubin
2:0
Arka Gdynia
10.08.2019
17:30
Cracovia Kraków
Korona Kielce
11.08.2019
17:30
ŁKS Łódź
0:1
Piast Gliwice
11.08.2019
15:00
Lechia Gdańsk
1:1
Jagiellonia Białystok
12.08.2019
18:00
Wisła Płock
1:0
Legia Warszawa
18.09.2019
18:00

5. kolejka 17.08.2019

Wisła Kraków
ŁKS Łódź
16.08.2019
20:30
Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

6. kolejka 23.08.2019

Jagiellonia Białystok
3:2
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30
Cracovia Kraków
3:1
Arka Gdynia
24.08.2019
15:00
Raków Częstochowa
2:3
Lech Poznań
24.08.2019
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
24.08.2019
17:30
Górnik Zabrze
3:0
Korona Kielce
25.08.2019
15:00
ŁKS Łódź
2:3
Legia Warszawa
25.08.2019
17:30
Zagłębie Lubin
0:3
Piast Gliwice
25.08.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:2
Wisła Płock
26.08.2019
18:00

7. kolejka 31.08.2019

Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
30.08.2019
18:00
Korona Kielce
0:2
Jagiellonia Białystok
30.08.2019
20:30
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
31.08.2019
20:00
Wisła Płock
2:1
ŁKS Łódź
31.08.2019
15:00
Piast Gliwice
1:2
Lechia Gdańsk
31.08.2019
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
01.09.2019
15:00
Legia Warszawa
3:1
Raków Częstochowa
01.09.2019
20:00
Lech Poznań
1:2
Cracovia Kraków
01.09.2019
17:30

8. kolejka 14.09.2019

Zagłębie Lubin
5:0
Wisła Płock
13.09.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
13.09.2019
20:30
Lechia Gdańsk
2:1
Lech Poznań
14.09.2019
17:30
Korona Kielce
Wisła Kraków
14.09.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:0
Arka Gdynia
14.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
15.09.2019
15:00
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
15.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
16.09.2019
18:00

9. kolejka 21.09.2019

Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
20.09.2019
20:30
Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
20.09.2019
18:00
Śląsk Wrocław
4:4
Zagłębie Lubin
21.09.2019
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
21.09.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:4
Arka Gdynia
21.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
22.09.2019
15:00
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
22.09.2019
17:30
Wisła Płock
2:1
Wisła Kraków
22.09.2019
12:30

10. kolejka 28.09.2019

Korona Kielce
1:0
Śląsk Wrocław
27.09.2019
20:30
Legia Warszawa
1:2
Lechia Gdańsk
28.09.2019
17:30
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
28.09.2019
20:00
Raków Częstochowa
1:2
Wisła Płock
28.09.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
29.09.2019
15:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
29.09.2019
17:30
Arka Gdynia
0:0
Piast Gliwice
29.09.2019
12:30
Zagłębie Lubin
3:1
ŁKS Łódź
30.09.2019
18:00

11. kolejka 05.10.2019

Śląsk Wrocław
1:1
Jagiellonia Białystok
04.10.2019
20:30
Wisła Płock
4:1
Arka Gdynia
04.10.2019
18:00
Pogoń Szczecin
1:2
Raków Częstochowa
05.10.2019
15:00
Lechia Gdańsk
1:2
Zagłębie Lubin
05.10.2019
20:00
Lech Poznań
4:0
Wisła Kraków
05.10.2019
17:30
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
06.10.2019
15:00
ŁKS Łódź
4:1
Korona Kielce
06.10.2019
12:30
Piast Gliwice
2:0
Legia Warszawa
06.10.2019
17:30

12. kolejka 19.10.2019

Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
18.10.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Piast Gliwice
18.10.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
19.10.2019
20:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
19.10.2019
17:30
Korona Kielce
:
Wisła Płock
19.10.2019
15:00
Arka Gdynia
:
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
:
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
:
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

13. kolejka 26.10.2019

Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
26.10.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
26.10.2019
00:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
26.10.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
26.10.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
26.10.2019
00:00
Lech Poznań
:
Zagłębie Lubin
26.10.2019
00:00
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
26.10.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Korona Kielce
26.10.2019
00:00

14. kolejka 02.11.2019

Śląsk Wrocław
:
Wisła Płock
02.11.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
ŁKS Łódź
02.11.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Lech Poznań
02.11.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Lechia Gdańsk
02.11.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Legia Warszawa
02.11.2019
00:00
Korona Kielce
:
Zagłębie Lubin
02.11.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Piast Gliwice
02.11.2019
00:00
Raków Częstochowa
:
Wisła Kraków
02.11.2019
00:00

15. kolejka 09.11.2019

Zagłębie Lubin
:
Raków Częstochowa
09.11.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Arka Gdynia
09.11.2019
00:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
09.11.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Górnik Zabrze
09.11.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Pogoń Szczecin
09.11.2019
00:00
Lech Poznań
:
Korona Kielce
09.11.2019
00:00
ŁKS Łódź
:
Śląsk Wrocław
09.11.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
09.11.2019
00:00

16. kolejka 23.11.2019

Śląsk Wrocław
:
Wisła Kraków
23.11.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Arka Gdynia
23.11.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Legia Warszawa
23.11.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Zagłębie Lubin
23.11.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
ŁKS Łódź
23.11.2019
00:00
Lech Poznań
:
Piast Gliwice
23.11.2019
00:00
Korona Kielce
:
Raków Częstochowa
23.11.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
23.11.2019
00:00

17. kolejka 30.11.2019

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
30.11.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Lechia Gdańsk
30.11.2019
00:00
Wisła Płock
:
Lech Poznań
30.11.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Korona Kielce
30.11.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Pogoń Szczecin
30.11.2019
00:00
ŁKS Łódź
:
Cracovia Kraków
30.11.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Śląsk Wrocław
30.11.2019
00:00
Raków Częstochowa
:
Jagiellonia Białystok
30.11.2019
00:00

18. kolejka 07.12.2019

Śląsk Wrocław
:
Legia Warszawa
07.12.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Zagłębie Lubin
07.12.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
07.12.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
07.12.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Wisła Płock
07.12.2019
00:00
Lech Poznań
:
ŁKS Łódź
07.12.2019
00:00
Korona Kielce
:
Arka Gdynia
07.12.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
07.12.2019
00:00

19. kolejka 14.12.2019

Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
14.12.2019
00:00
Wisła Kraków
:
Pogoń Szczecin
14.12.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
00:00
Arka Gdynia
:
Zagłębie Lubin
14.12.2019
00:00
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
14.12.2019
00:00
Piast Gliwice
:
ŁKS Łódź
14.12.2019
00:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
00:00

20. kolejka 21.12.2019

Zagłębie Lubin
:
Legia Warszawa
21.12.2019
00:00
Pogoń Szczecin
:
Korona Kielce
21.12.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Śląsk Wrocław
21.12.2019
00:00
Wisła Płock
:
Piast Gliwice
21.12.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Raków Częstochowa
21.12.2019
00:00
Lech Poznań
:
Arka Gdynia
21.12.2019
00:00
ŁKS Łódź
:
Wisła Kraków
21.12.2019
00:00
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
21.12.2019
00:00

21. kolejka 08.02.2020

Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
08.02.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Jagiellonia Białystok
08.02.2020
00:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
08.02.2020
00:00
Legia Warszawa
:
ŁKS Łódź
08.02.2020
00:00
Arka Gdynia
:
Cracovia Kraków
08.02.2020
00:00
Lech Poznań
:
Raków Częstochowa
08.02.2020
00:00
Korona Kielce
:
Górnik Zabrze
08.02.2020
00:00
Piast Gliwice
:
Zagłębie Lubin
08.02.2020
00:00

22. kolejka 15.02.2020

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
15.02.2020
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Korona Kielce
15.02.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
15.02.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.02.2020
00:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
15.02.2020
00:00
ŁKS Łódź
:
Wisła Płock
15.02.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Arka Gdynia
15.02.2020
00:00
Raków Częstochowa
:
Legia Warszawa
15.02.2020
00:00

23. kolejka 22.02.2020

Śląsk Wrocław
:
Górnik Zabrze
22.02.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
22.02.2020
00:00
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
22.02.2020
00:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
22.02.2020
00:00
Arka Gdynia
:
Raków Częstochowa
22.02.2020
00:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
22.02.2020
00:00
ŁKS Łódź
:
Pogoń Szczecin
22.02.2020
00:00
Piast Gliwice
:
Cracovia Kraków
22.02.2020
00:00

24. kolejka 29.02.2020

Zagłębie Lubin
:
Śląsk Wrocław
29.02.2020
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Lech Poznań
29.02.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Wisła Płock
29.02.2020
00:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
29.02.2020
00:00
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
29.02.2020
00:00
Korona Kielce
:
Lechia Gdańsk
29.02.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Pogoń Szczecin
29.02.2020
00:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
29.02.2020
00:00

25. kolejka 04.03.2020

Śląsk Wrocław
:
Korona Kielce
04.03.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
04.03.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
04.03.2020
00:00
Wisła Płock
:
Raków Częstochowa
04.03.2020
00:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
04.03.2020
00:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
04.03.2020
00:00
ŁKS Łódź
:
Zagłębie Lubin
04.03.2020
00:00
Piast Gliwice
:
Arka Gdynia
04.03.2020
00:00

26. kolejka 07.03.2020

Zagłębie Lubin
:
Lechia Gdańsk
07.03.2020
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
07.03.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
07.03.2020
00:00
Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
07.03.2020
00:00
Arka Gdynia
:
Wisła Płock
07.03.2020
00:00
Korona Kielce
:
ŁKS Łódź
07.03.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Cracovia Kraków
07.03.2020
00:00
Raków Częstochowa
:
Pogoń Szczecin
07.03.2020
00:00

27. kolejka 14.03.2020

Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
14.03.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
14.03.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia Białystok
14.03.2020
00:00
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.03.2020
00:00
Lechia Gdańsk
:
Arka Gdynia
14.03.2020
00:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
14.03.2020
00:00
ŁKS Łódź
:
Górnik Zabrze
14.03.2020
00:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
14.03.2020
00:00

28. kolejka 21.03.2020

Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
21.03.2020
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
21.03.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
21.03.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
21.03.2020
00:00
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
21.03.2020
00:00
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
21.03.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
21.03.2020
00:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
21.03.2020
00:00

29. kolejka 04.04.2020

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
00:00
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
00:00
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
00:00
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
00:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
00:00
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
00:00
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
00:00

30. kolejka 11.04.2020

Śląsk Wrocław
:
ŁKS Łódź
11.04.2020
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
11.04.2020
00:00
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
11.04.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
11.04.2020
00:00
Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
11.04.2020
00:00
Korona Kielce
:
Lech Poznań
11.04.2020
00:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
11.04.2020
00:00
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
11.04.2020
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

12. kolejka 19.10.2019

18.10.2019
18:00
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
18.10.2019
20:30
Wisła Kraków
:
Piast Gliwice
19.10.2019
20:00
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
19.10.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
19.10.2019
15:00
Korona Kielce
:
Wisła Płock
20.10.2019
15:00
Arka Gdynia
:
Lechia Gdańsk
20.10.2019
17:30
Górnik Zabrze
:
ŁKS Łódź
21.10.2019
18:00
Raków Częstochowa
:
Śląsk Wrocław

11. kolejka 05.10.2019

04.10.2019
20:30
Śląsk Wrocław
1:1
Jagiellonia Białystok
04.10.2019
18:00
Wisła Płock
4:1
Arka Gdynia
05.10.2019
15:00
Pogoń Szczecin
1:2
Raków Częstochowa
05.10.2019
20:00
Lechia Gdańsk
1:2
Zagłębie Lubin
05.10.2019
17:30
Lech Poznań
4:0
Wisła Kraków
06.10.2019
15:00
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
06.10.2019
12:30
ŁKS Łódź
4:1
Korona Kielce
06.10.2019
17:30
Piast Gliwice
2:0
Legia Warszawa

13. kolejka 26.10.2019

26.10.2019
00:00
Śląsk Wrocław
:
Arka Gdynia
26.10.2019
00:00
Cracovia Kraków
:
Pogoń Szczecin
26.10.2019
00:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
26.10.2019
00:00
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
26.10.2019
00:00
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
26.10.2019
00:00
Lech Poznań
:
Zagłębie Lubin
26.10.2019
00:00
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
26.10.2019
00:00
Piast Gliwice
:
Korona Kielce

Wiadomości ligowe


Myślenicka Liga Firm

Arch VR
:
Netfox
18.10.2019
21:00
Polplast
:
Pod Blachą
18.10.2019
20:00
ZISiBO
:
Maan
18.10.2019
21:00
Nembud
:
Mako
18.10.2019
20:00

II liga oldbojów (Kraków)

Tyniec Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
16.10.2019
 

PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
18.10.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Piast Gliwice
18.10.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Cracovia Kraków
19.10.2019
20:00
Legia Warszawa
:
Lech Poznań
19.10.2019
17:30
Korona Kielce
:
Wisła Płock
19.10.2019
15:00

Fortuna I Liga

Wigry Suwałki
:
Odra Opole
18.10.2019
18:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Tychy
18.10.2019
18:00
Miedź Legnica
:
Stomil Olsztyn
18.10.2019
20:45
Stal Mielec
:
Sandecja Nowy Sącz
18.10.2019
19:00
Warta Poznań
:
Zagłębie Sosnowiec
19.10.2019
17:45
Olimpia Grudziądz
:
Radomiak Radom
19.10.2019
17:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
GKS Jastrzębie
19.10.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
GKS Bełchatów
19.10.2019
19:00

II liga

Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
19.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
:
Błękitni Stargard
19.10.2019
15:00
Pogoń Siedlce
:
Górnik Łęczna
19.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
:
Bytovia Bytów
19.10.2019
15:30
Elana Toruń
:
Stal Stalowa Wola
19.10.2019
14:00
Widzew Łódź
:
GKS Katowice
19.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
:
Resovia Rzeszów
19.10.2019
16:00
Garbarnia Kraków
:
Gryf Wejherowo
19.10.2019
13:00

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Podlasie Biała Podlaska
16.10.2019
15:30
Podhale Nowy Targ
:
Sokół Sieniawa
19.10.2019
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Jutrzenka Giebułtów
19.10.2019
14:00
Avia Świdnik
:
Wisła Puławy
19.10.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Sandomierz
19.10.2019
15:00
Hetman Zamość
:
Wisłoka Dębica
19.10.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
19.10.2019
15:00
Motor Lublin
:
Korona II Kielce
19.10.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Dalin Myślenice
19.10.2019
11:00
Beskid Andrychów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.10.2019
15:00
LKS Jawiszowice
:
Unia Oświęcim
19.10.2019
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Słomniczanka Słomniki
19.10.2019
15:00
LKS Rajsko
:
Skawinka Skawina
19.10.2019
15:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Barciczanka Barcice
:
Limanovia Limanowa
19.10.2019
14:00
Unia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
19.10.2019
15:00
Poprad Muszyna
:
Glinik Gorlice
19.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
:
KS Olkusz
19.10.2019
15:00
Spójnia Osiek
:
Piliczanka Pilica
19.10.2019
15:00
Przemsza Klucze
:
Grębałowianka Kraków
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wiślanie II Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
19.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
:
TS Węgrzce
19.10.2019
15:00
Prokocim Kraków
:
Dąbski Kraków
19.10.2019
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
19.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Orzeł Myślenice
19.10.2019
15:30
Tempo Rzeszotary
:
Pasternik Ochojno
19.10.2019
15:00
Targowianka Targowisko
:
Raba Dobczyce
19.10.2019
15:00
LKS Śledziejowice
:
Radziszowianka Radziszów
19.10.2019
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Górnik Wieliczka
19.10.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
:
Gdovia Gdów
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Arka Babice
19.10.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce_
:
Sosnowianka Stanisław Dln
19.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
:
Niwa Nowa Wieś
19.10.2019
15:00
KS Chełmek
:
Zatorzanka Zator
19.10.2019
15:00
MKS Libiąż
:
LKS Żarki
19.10.2019
15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Halniak Maków Podhalański
19.10.2019
15:00
LKS Gorzów
:
Victoria Jaworzno
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
:
Olimpia Kąty
19.10.2019
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
LKS Gnojnik
19.10.2019
15:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Naprzód Sobolów
19.10.2019
15:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Olimpia B.
19.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Szynwałd
:
Olimpia Wojnicz
19.10.2019
15:00
Wisła Szczucin
:
Metal Tarnów
19.10.2019
15:00
Ikar Odporyszów
:
Tuchovia Tuchów
19.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Zawisza R.
:
Gród Podegrodzie
19.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
LKS Rupniów
19.10.2019
13:30
Sokół Słopnice
:
Jordan Jordanów
19.10.2019
15:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Orzeł Bębło
19.10.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
:
Płomień Kościelec
19.10.2019
15:00

Klasa A (Kraków II)

Świt Krzeszowice
:
Wisła Jeziorzany
19.10.2019
15:00
JKS Zelków
:
Wisła Czernichów
19.10.2019
15:00
Orlęta Rudawa
:
Sokół Rybna
19.10.2019
15:30
Liszczanka Liszki
:
Dragon Szczyglice
19.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
19.10.2019
12:00
Strzelcy Kraków
:
Iskra Krzęcin
19.10.2019
15:00
Gajowianka Gaj
:
Rzozovia Rzozów
19.10.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
19.10.2019
11:00
Płomień Kostrze
:
Bieżanowianka Kraków
19.10.2019
15:00
Tramwaj Kraków
:
Pogoń Skotniki
19.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Złomex Branice
:
Piłkarz Podłęże
19.10.2019
12:00
Contra Sułków
:
Gwiazda Brzegi
19.10.2019
15:00
Czarnochowice
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.10.2019
15:00
Zieloni Niegowić
:
Rożnowa
19.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Beskid Tokarnia
:
Clavia Świątniki Górne
19.10.2019
14:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Górki Myślenice
19.10.2019
11:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Rokita Kornatka
19.10.2019
15:00
Staw Polanka
:
LKS Rudnik
19.10.2019
15:30
Zielonka Wrząsowice
:
Gościbia Sułkowice
19.10.2019
16:00
Sokół Borzęta
:
Lubomir Wiśniowa
19.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Strażak Przybysławice
:
Przebój II Wolbrom
19.10.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
:
Laskowianka Laski
19.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
:
Promyk Bolęcin
19.10.2019
15:00
Tęcza Tenczynek
:
Zagórzanka Zagórze
19.10.2019
15:00
Wisła Jankowice
:
Wisełka Rozkochów
19.10.2019
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
MKS Alwernia
19.10.2019
15:00
Zgoda Byczyna
:
SPRiN Regulice
19.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Olimpia Czaple Wielkie
19.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
:
Błękitni II Modlnica
19.10.2019
15:00
Iskra Radwanowice
:
Górzanka Nawojowa Góra
19.10.2019
15:00
Fitball Szklary
:
Płomień Jerzmanowice
19.10.2019
15:30

Klasa B (Kraków III)

Fairant Kraków
:
Grębałowianka II Kraków
19.10.2019
14:00
Albertus Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Tyniec Kraków
:
Błękitni Czułówek
19.10.2019
16:00
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
19.10.2019
14:30

Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
:
Gdovia II Gdów
19.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik II Wieliczka
19.10.2019
15:00
Start Brzezie
:
Sokół Chorągwica
19.10.2019
15:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Iskra Zakrzów
19.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Radwan Skomielna Czarna
:
Jawor Jawornik
19.10.2019
15:00
Raba II Dobczyce
:
Karpaty II Siepraw
19.10.2019
16:00

Klasa B (Myślenice II)

Dukla Bysina
:
Wicher Stróża
19.10.2019
15:00
Iskra Głogoczów
:
Cisy Harbutowice
19.10.2019
15:00
Hejnał Krzyszkowice
:
LKS Trzebunia
19.10.2019
15:30

Klasa B (Olkusz I)

Błyskawica Kolbark
:
Olimpia Łobzów
19.10.2019
15:30
Stare Bukowno
:
Strumyk Zarzecze
19.10.2019
15:30

Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Złomex II Branice
19.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

SMS Łódź
:
Lech Poznań
19.10.2019
12:00
Zagłębie Lubin
:
Arka G.
19.10.2019
12:00
Korona Kielce
:
Hutnik Kraków
19.10.2019
12:00
Pogoń Szczecin
:
Śląsk Wrocław
19.10.2019
11:00
Legia Warszawa
:
Jagiellonia
19.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
18.10.2019
14:30
Karpaty Krosno
:
BKS Lublin
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Stal Mielec
19.10.2019
10:30

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Motor Lublin
19.10.2019
13:30

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
BKS Bochnia
19.10.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
19.10.2019
10:00
Limanovia Limanowa
:
Dalin Myślenice
19.10.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
19.10.2019
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
19.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Pcimianka
19.10.2019
13:30
Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Puszcza Niepołomice
:
MKS Trzebinia
19.10.2019
10:00
Dąb P.
:
Glinik/Karpatia Gorlice
19.10.2019
11:00
Soła Oświęcim
:
Limanovia Limanowa
19.10.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
:
Unia Oświęcim
19.10.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Unia Tarnów
19.10.2019
11:00
Cracovia Kraków
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
4:2
MOSiR Bochnia
16.10.2019
16:30
Krakus Nowa Huta
:
Limanovia
19.10.2019
10:00
AS Progres Kraków
:
Garbarnia Kraków
19.10.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
0:2
AS Progres Kraków
16.10.2019
16:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
10:00
Fablok Chrzanów
:
Wisła Kraków
19.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Sandecja II
4:1
Unia Oświęcim
16.10.2019
16:00
Okocimski Brzesko
:
Cracovia II
18.10.2019
17:30
Sandecja II
:
Kalwarianka
19.10.2019
12:00

Ekstraliga Kobiet

KKP Bydgoszcz
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Górnik Łęczna
19.10.2019
12:00
SMS Łódź
:
Czarni Sosnowiec
19.10.2019
15:00
Medyk Konin
:
Mitech Żywiec
19.10.2019
11:30
Rolnik Głogówek
:
Olimpia Szczecin
19.10.2019
15:00
AZS UJ Kraków
:
GKS Katowice
19.10.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.10.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
:
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
14:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Rekord Bielsko Biała
19.10.2019
15:00
ROW Rybnik
:
Czwórka Radom
19.10.2019
14:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Prądniczanka Kraków
:
UKS Staszkówka Jelna
19.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
:
Potok Sitno
19.10.2019
12:00
Iskra Brzezinka
:
Widok Lublin
19.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Puszcza Niepołomice
:
Olimpia Osieczany
19.10.2019
15:00
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
19.10.2019
14:00

IV liga małopolska (zachód)

Queens Witanowice
:
Novi Narama
19.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

SMS Łódź
:
SWD Wodzisław
19.10.2019
12:00
Górnik Ł.
:
Ślęza Wrocław
19.10.2019
15:00