facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Strzelcy Kraków swoje mecze rozgrywają na boisku Krakusa Nowa Huta.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.04.2019

Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
 
 
przełożony
Armatura Kraków
19:0
Victoria Kobierzyn
29.04.2019
18:00
Borek Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
29.04.2019
18:00
Krakus Swoszowice
2:4
Strzelcy Kraków
29.04.2019
18:00
Tyniec Kraków
4:6
Clepardia Kraków
29.04.2019
18:00

2. kolejka 06.05.2019

Clepardia Kraków
:
Borek Kraków
 
 
przełożony
Victoria Kobierzyn
6:2
Zwierzyniecki Kraków
06.05.2019
18:00
Strzelcy Kraków
0:2
Armatura Kraków
06.05.2019
18:00
Wieczysta Kraków
2:4
Krakus Swoszowice
06.05.2019
18:00
Prokocim Kraków
3:1
Tyniec Kraków
06.05.2019
18:00

3. kolejka 13.05.2019

Strzelcy Kraków
2:2
Victoria Kobierzyn
13.05.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
0:5
Clepardia Kraków
13.05.2019
18:00
Armatura Kraków
5:0
Wieczysta Kraków
13.05.2019
18:00
Borek Kraków
0:4
Prokocim Kraków
13.05.2019
19:00
Tyniec Kraków
1:5
Krakus Swoszowice
13.05.2019
18:00

4. kolejka 20.05.2019

Victoria Kobierzyn
2:8
Clepardia Kraków
20.05.2019
18:00
Wieczysta Kraków
9:2
Strzelcy Kraków
20.05.2019
18:00
Prokocim Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.05.2019
18:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
20.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
4:1
Borek Kraków
20.05.2019
18:00

5. kolejka 27.05.2019

Victoria Kobierzyn
1:5
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
0:7
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy Kraków
2:2
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
5:3
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
2:1
Borek Kraków
27.05.2019
18:00

6. kolejka 03.06.2019

Prokocim Kraków
9:0
Victoria Kobierzyn
03.06.2019
18:00
Wieczysta Kraków
3:5
Tyniec Kraków
03.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
6:2
Krakus Swoszowice
03.06.2019
18:00
Borek Kraków
2:1
Strzelcy Kraków
03.06.2019
19:00
Zwierzyniecki Kraków
3:7
Armatura Kraków
03.06.2019
18:00

7. kolejka 10.06.2019

Victoria Kobierzyn
3:1
Tyniec Kraków
10.06.2019
18:00
Krakus Swoszowice
1:4
Prokocim Kraków
10.06.2019
18:00
Borek Kraków
1:3
Wieczysta Kraków
10.06.2019
19:00
Armatura Kraków
6:0
Clepardia Kraków
10.06.2019
18:00
Strzelcy Kraków
3:0
Zwierzyniecki Kraków
10.06.2019
18:00

8. kolejka 17.06.2019

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy Kraków
17.06.2019
18:00

9. kolejka 24.06.2019

Zwierzyniecki Kraków
:
Tyniec Kraków
 
 
przełożony
Victoria Kobierzyn
1:4
Borek Kraków
24.06.2019
18:00
Armatura Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
24.06.2019
18:00
Strzelcy Kraków
2:2
Prokocim Kraków
24.06.2019
18:00
Wieczysta Kraków
3:1
Clepardia Kraków
24.06.2019
18:00

10. kolejka 19.08.2019

Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
 
 
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
 
 
Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

11. kolejka 26.08.2019

Borek Kraków
:
Clepardia Kraków
26.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Victoria Kobierzyn
26.08.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Strzelcy Kraków
26.08.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Wieczysta Kraków
26.08.2019
18:00
Tyniec Kraków
:
Prokocim Kraków
26.08.2019
18:00

12. kolejka 02.09.2019

Victoria Kobierzyn
:
Strzelcy Kraków
02.09.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
02.09.2019
18:00
Wieczysta Kraków
:
Armatura Kraków
02.09.2019
18:00
Prokocim Kraków
:
Borek Kraków
02.09.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Tyniec Kraków
02.09.2019
18:00

13. kolejka 09.09.2019

Clepardia Kraków
:
Victoria Kobierzyn
09.09.2019
18:00
Strzelcy Kraków
:
Wieczysta Kraków
09.09.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
09.09.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Tyniec Kraków
09.09.2019
18:00
Borek Kraków
:
Krakus Swoszowice
09.09.2019
19:00

14. kolejka 16.09.2019

Wieczysta Kraków
:
Victoria Kobierzyn
16.09.2019
17:30
Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
16.09.2019
17:30
Tyniec Kraków
:
Strzelcy Kraków
16.09.2019
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Krakus Swoszowice
16.09.2019
18:00
Borek Kraków
:
Armatura Kraków
16.09.2019
19:00

15. kolejka 23.09.2019

Victoria Kobierzyn
:
Prokocim Kraków
23.09.2019
17:30
Tyniec Kraków
:
Wieczysta Kraków
23.09.2019
17:30
Krakus Swoszowice
:
Clepardia Kraków
23.09.2019
17:30
Strzelcy Kraków
:
Borek Kraków
23.09.2019
17:30
Armatura Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
23.09.2019
17:30

16. kolejka 30.09.2019

Tyniec Kraków
:
Victoria Kobierzyn
30.09.2019
17:00
Prokocim Kraków
:
Krakus Swoszowice
30.09.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
30.09.2019
17:00
Clepardia Kraków
:
Armatura Kraków
30.09.2019
17:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy Kraków
30.09.2019
17:30

17. kolejka 07.10.2019

Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
07.10.2019
17:00
Borek Kraków
:
Tyniec Kraków
07.10.2019
19:00
Armatura Kraków
:
Prokocim Kraków
07.10.2019
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
07.10.2019
17:00
Strzelcy Kraków
:
Clepardia Kraków
07.10.2019
17:00

18. kolejka 14.10.2019

Borek Kraków
:
Victoria Kobierzyn
14.10.2019
19:00
Krakus Swoszowice
:
Armatura Kraków
14.10.2019
16:30
Tyniec Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
14.10.2019
16:30
Prokocim Kraków
:
Strzelcy Kraków
14.10.2019
16:30
Clepardia Kraków
:
Wieczysta Kraków
14.10.2019
16:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

10. kolejka 19.08.2019

 
 
Strzelcy Kraków
:
Krakus Swoszowice
 
 
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
19.08.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków

9. kolejka 24.06.2019

 
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Tyniec Kraków
24.06.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:4
Borek Kraków
24.06.2019
18:00
Armatura Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
24.06.2019
18:00
Strzelcy Kraków
2:2
Prokocim Kraków
24.06.2019
18:00
Wieczysta Kraków
3:1
Clepardia Kraków

11. kolejka 26.08.2019

26.08.2019
18:00
Borek Kraków
:
Clepardia Kraków
26.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Victoria Kobierzyn
26.08.2019
18:00
Armatura Kraków
:
Strzelcy Kraków
26.08.2019
18:00
Krakus Swoszowice
:
Wieczysta Kraków
26.08.2019
18:00
Tyniec Kraków
:
Prokocim Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00