facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Cracovia Kraków gra na boisku przy ul. Wielickiej w Krakowie.
Wisła Kraków swoje mecze gra na boisku K.S. Zwierzyniecki
Prądniczanka Kraków na wiosnę gra wszystkie mecze na wyjeździe, a na jesień u siebie
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.04.2019

Wisła Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
 
 
przełożony
Cracovia Kraków
5:1
Prądniczanka Kraków
29.04.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
5:2
Garbarnia Kraków
14.06.2019
 
Wanda Kraków
2:3
Dąbski Kraków
25.06.2019
 
Opatkowianka Opatkowice
1:5
Hutnik Kraków
02.07.2019
 

2. kolejka 06.05.2019

Hutnik Kraków
8:0
Prądniczanka Kraków
06.05.2019
18:00
Garbarnia Kraków
6:1
Cracovia Kraków
06.05.2019
19:30
Wisła Kraków
6:1
Opatkowianka Opatkowice
06.05.2019
17:30
Dąbski Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
06.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Wanda Kraków
06.05.2019
18:00

3. kolejka 13.05.2019

Grębałowianka Kraków
Prądniczanka Kraków
13.05.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
13.05.2019
18:00
Wanda Kraków
1:1
Cracovia Kraków
13.05.2019
18:00
Dąbski Kraków
4:5
Hutnik Kraków
13.05.2019
18:00
Garbarnia Kraków
2:0
Wisła Kraków
13.05.2019
19:30

4. kolejka 20.05.2019

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prądniczanka Kraków
20.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:5
Grębałowianka Kraków
20.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:11
Hutnik Kraków
20.05.2019
18:00
Wanda Kraków
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2019
18:00
Wisła Kraków
7:3
Dąbski Kraków
20.05.2019
19:00

5. kolejka 27.05.2019

Wisła Kraków
:
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
17:30
nie odbył się
Dąbski Kraków
6:1
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
5:3
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Cracovia Kraków
27.05.2019
18:00
przełożony
Grębałowianka Kraków
3:2
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00

6. kolejka 03.06.2019

Dąbski Kraków
6:1
Prądniczanka Kraków
03.06.2019
18:00
Wanda Kraków
2:2
Wisła Kraków
03.06.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
03.06.2019
19:30
Hutnik Kraków
4:0
Grębałowianka Kraków
03.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
3:4
Opatkowianka Opatkowice
03.06.2019
18:00

7. kolejka 10.06.2019

Orzeł Piaski Wielkie
7:0
Prądniczanka Kraków
10.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Wanda Kraków
10.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:4
Dąbski Kraków
10.06.2019
18:00
Wisła Kraków
0:3
Cracovia Kraków
10.06.2019
17:30
Garbarnia Kraków
1:3
Hutnik Kraków
10.06.2019
19:30

8. kolejka 17.06.2019

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

9. kolejka 24.06.2019

Hutnik Kraków
:
Wisła Kraków
 
 
przełożony
Garbarnia Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
24.06.2019
19:30
Cracovia Kraków
3:3
Dąbski Kraków
24.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
24.06.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Grębałowianka Kraków
24.06.2019
18:00

10. kolejka 19.08.2019

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski Kraków
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

11. kolejka 26.08.2019

Prądniczanka Kraków
:
Hutnik Kraków
26.08.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Garbarnia Kraków
26.08.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Wisła Kraków
26.08.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
26.08.2019
18:00
Wanda Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
26.08.2019
18:00

12. kolejka 02.09.2019

Prądniczanka Kraków
:
Grębałowianka Kraków
02.09.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Opatkowianka Opatkowice
02.09.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Wanda Kraków
02.09.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Dąbski Kraków
02.09.2019
18:00
Wisła Kraków
:
Garbarnia Kraków
02.09.2019
19:00

13. kolejka 09.09.2019

Prądniczanka Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
09.09.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Cracovia Kraków
09.09.2019
18:00
Hutnik Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
09.09.2019
18:00
Garbarnia Kraków
:
Wanda Kraków
09.09.2019
19:30
Dąbski Kraków
:
Wisła Kraków
09.09.2019
18:00

14. kolejka 16.09.2019

Prądniczanka Kraków
:
Wisła Kraków
16.09.2019
17:30
Garbarnia Kraków
:
Dąbski Kraków
16.09.2019
19:30
Wanda Kraków
:
Hutnik Kraków
16.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Grębałowianka Kraków
16.09.2019
17:30

15. kolejka 23.09.2019

Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
23.09.2019
17:30
Wisła Kraków
:
Wanda Kraków
23.09.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Garbarnia Kraków
23.09.2019
17:30
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik Kraków
23.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
23.09.2019
17:30

16. kolejka 30.09.2019

Prądniczanka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.09.2019
17:00
Wanda Kraków
:
Grębałowianka Kraków
30.09.2019
17:00
Dąbski Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
30.09.2019
17:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
30.09.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
30.09.2019
17:00

17. kolejka 07.10.2019

Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
07.10.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Dąbski Kraków
07.10.2019
17:00
Wisła Kraków
:
Grębałowianka Kraków
07.10.2019
17:30
Garbarnia Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
07.10.2019
19:30
Hutnik Kraków
:
Cracovia Kraków
07.10.2019
17:00

18. kolejka 14.10.2019

Prądniczanka Kraków
:
Garbarnia Kraków
14.10.2019
16:30
Wisła Kraków
:
Hutnik Kraków
14.10.2019
17:30
Dąbski Kraków
:
Cracovia Kraków
14.10.2019
16:30
Wanda Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
14.10.2019
16:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
14.10.2019
16:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

10. kolejka 19.08.2019

19.08.2019
18:00
Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
19:30
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski Kraków
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków

9. kolejka 24.06.2019

 
 
Hutnik Kraków
:
Wisła Kraków
24.06.2019
19:30
Garbarnia Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
24.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
3:3
Dąbski Kraków
24.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
24.06.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Grębałowianka Kraków

11. kolejka 26.08.2019

26.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Hutnik Kraków
26.08.2019
18:00
Cracovia Kraków
:
Garbarnia Kraków
26.08.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
:
Wisła Kraków
26.08.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
26.08.2019
18:00
Wanda Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00