facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Cracovia Kraków gra na boisku przy ul. Wielickiej w Krakowie.
Wisła Kraków swoje mecze gra na boisku K.S. Zwierzyniecki
Prądniczanka Kraków na wiosnę gra wszystkie mecze na wyjeździe, a na jesień u siebie
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.04.2019

Cracovia Kraków
5:1
Prądniczanka Kraków
29.04.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
5:2
Garbarnia Kraków
14.06.2019
 
Wanda Kraków
2:3
Dąbski Kraków
25.06.2019
 
Opatkowianka Opatkowice
1:5
Hutnik Kraków
02.07.2019
 
Wisła Kraków
4:0
Orzeł Piaski Wielkie
30.08.2019
 

2. kolejka 06.05.2019

Hutnik Kraków
8:0
Prądniczanka Kraków
06.05.2019
18:00
Garbarnia Kraków
6:1
Cracovia Kraków
06.05.2019
19:30
Wisła Kraków
6:1
Opatkowianka Opatkowice
06.05.2019
17:30
Dąbski Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
06.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:0
Wanda Kraków
06.05.2019
18:00

3. kolejka 13.05.2019

Grębałowianka Kraków
Prądniczanka Kraków
13.05.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Orzeł Piaski Wielkie
13.05.2019
18:00
Wanda Kraków
1:1
Cracovia Kraków
13.05.2019
18:00
Dąbski Kraków
4:5
Hutnik Kraków
13.05.2019
18:00
Garbarnia Kraków
2:0
Wisła Kraków
13.05.2019
19:30

4. kolejka 20.05.2019

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prądniczanka Kraków
20.05.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:5
Grębałowianka Kraków
20.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
2:11
Hutnik Kraków
20.05.2019
18:00
Wanda Kraków
0:2
Garbarnia Kraków
20.05.2019
18:00
Wisła Kraków
7:3
Dąbski Kraków
20.05.2019
19:00

5. kolejka 27.05.2019

Wisła Kraków
3:0 v.o.
Prądniczanka Kraków
27.05.2019
17:30
Dąbski Kraków
6:1
Garbarnia Kraków
27.05.2019
18:00
Hutnik Kraków
5:3
Wanda Kraków
27.05.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
3:2
Opatkowianka Opatkowice
27.05.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Cracovia Kraków
13.09.2019
 

6. kolejka 03.06.2019

Dąbski Kraków
6:1
Prądniczanka Kraków
03.06.2019
18:00
Wanda Kraków
2:2
Wisła Kraków
03.06.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Orzeł Piaski Wielkie
03.06.2019
19:30
Hutnik Kraków
4:0
Grębałowianka Kraków
03.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
3:4
Opatkowianka Opatkowice
03.06.2019
18:00

7. kolejka 10.06.2019

Orzeł Piaski Wielkie
7:0
Prądniczanka Kraków
10.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Wanda Kraków
10.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
1:4
Dąbski Kraków
10.06.2019
18:00
Wisła Kraków
0:3
Cracovia Kraków
10.06.2019
17:30
Garbarnia Kraków
1:3
Hutnik Kraków
10.06.2019
19:30

8. kolejka 17.06.2019

Wanda Kraków
3:1
Prądniczanka Kraków
17.06.2019
18:00
Dąbski Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
17.06.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
Wisła Kraków
17.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
2:0
Garbarnia Kraków
17.06.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:2
Hutnik Kraków
17.06.2019
18:00

9. kolejka 24.06.2019

Garbarnia Kraków
1:1
Prądniczanka Kraków
24.06.2019
19:30
Cracovia Kraków
3:3
Dąbski Kraków
24.06.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
3:1
Wanda Kraków
24.06.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Grębałowianka Kraków
24.06.2019
18:00
Hutnik Kraków
Wisła Kraków
02.10.2019
21:00

10. kolejka 19.08.2019

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski Kraków
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

11. kolejka 26.08.2019

Prądniczanka Kraków
3:4
Hutnik Kraków
26.08.2019
18:00
Cracovia Kraków
2:3
Garbarnia Kraków
26.08.2019
18:00
Opatkowianka Opatkowice
Wisła Kraków
26.08.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
0:6
Dąbski Kraków
26.08.2019
18:00
Wanda Kraków
2:5
Orzeł Piaski Wielkie
26.08.2019
18:00

12. kolejka 02.09.2019

Prądniczanka Kraków
1:3
Grębałowianka Kraków
02.09.2019
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
0:0
Opatkowianka Opatkowice
02.09.2019
18:00
Cracovia Kraków
11:0
Wanda Kraków
02.09.2019
18:00
Hutnik Kraków
Dąbski Kraków
02.09.2019
18:00
Wisła Kraków
1:0
Garbarnia Kraków
02.09.2019
19:00

13. kolejka 09.09.2019

Prądniczanka Kraków
3:3
Opatkowianka Opatkowice
09.09.2019
18:00
Grębałowianka Kraków
v.o.
Cracovia Kraków
09.09.2019
 
walkower obustronny
Dąbski Kraków
Wisła Kraków
09.09.2019
18:00
Hutnik Kraków
2:2
Orzeł Piaski Wielkie
18.09.2019
 
Garbarnia Kraków
7:1
Wanda Kraków
03.10.2019
 

14. kolejka 16.09.2019

Prądniczanka Kraków
Wisła Kraków
16.09.2019
18:45
Garbarnia Kraków
2:2
Dąbski Kraków
16.09.2019
19:30
Wanda Kraków
2:6
Hutnik Kraków
16.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
16.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Grębałowianka Kraków
16.09.2019
17:30

15. kolejka 23.09.2019

Prądniczanka Kraków
0:3
Dąbski Kraków
23.09.2019
18:45
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Garbarnia Kraków
23.09.2019
17:30
Grębałowianka Kraków
0:4
Hutnik Kraków
23.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
0:1
Cracovia Kraków
23.09.2019
17:30
Wisła Kraków
12:1
Wanda Kraków
09.10.2019
19:00

16. kolejka 30.09.2019

Prądniczanka Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
30.09.2019
18:45
Wanda Kraków
0:3
Grębałowianka Kraków
30.09.2019
17:00
Dąbski Kraków
3:3
Opatkowianka Opatkowice
30.09.2019
17:00
Cracovia Kraków
1:1
Wisła Kraków
30.09.2019
17:00
Hutnik Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
30.09.2019
17:00

17. kolejka 07.10.2019

Prądniczanka Kraków
4:2
Wanda Kraków
07.10.2019
18:45
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Dąbski Kraków
07.10.2019
17:00
Wisła Kraków
3:1
Grębałowianka Kraków
07.10.2019
19:00
Garbarnia Kraków
0:0
Opatkowianka Opatkowice
07.10.2019
19:30
Hutnik Kraków
1:2
Cracovia Kraków
07.10.2019
17:00

18. kolejka 14.10.2019

Prądniczanka Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
14.10.2019
18:45
Wisła Kraków
Hutnik Kraków
14.10.2019
19:00
Dąbski Kraków
3:3
Cracovia Kraków
14.10.2019
16:30
Wanda Kraków
1:3
Opatkowianka Opatkowice
14.10.2019
16:30
Grębałowianka Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
14.10.2019
16:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 14.10.2019

14.10.2019
18:45
Prądniczanka Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
14.10.2019
19:00
Wisła Kraków
Hutnik Kraków
14.10.2019
16:30
Dąbski Kraków
3:3
Cracovia Kraków
14.10.2019
16:30
Wanda Kraków
1:3
Opatkowianka Opatkowice
14.10.2019
16:30
Grębałowianka Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie

18. kolejka 14.10.2019

14.10.2019
18:45
Prądniczanka Kraków
2:6
Garbarnia Kraków
14.10.2019
19:00
Wisła Kraków
Hutnik Kraków
14.10.2019
16:30
Dąbski Kraków
3:3
Cracovia Kraków
14.10.2019
16:30
Wanda Kraków
1:3
Opatkowianka Opatkowice
14.10.2019
16:30
Grębałowianka Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
1:1
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

GKS Tychy
0:1
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
15:10
Stomil Olsztyn
1:2
Miedź Legnica
11.07.2020
17:40
GKS Jastrzębie
0:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
12:40
Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
:
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
:
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:4
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny