facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.04.2019

Arch VR
2:4
Mako
12.04.2019
20:00
Maan
2:3
Netfox
12.04.2019
20:00
Polplast
ZISiBO
12.04.2019
21:00
Nembud
2:6
Pod Blachą
12.04.2019
21:00

2. kolejka 26.04.2019

Mako
7:1
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
4:4
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
8:5
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
Arch VR
26.04.2019
21:00

3. kolejka 10.05.2019

Netfox
4:1
Mako
10.05.2019
20:00
Maan
0:5
Pod Blachą
10.05.2019
20:00
Nembud
3:3
ZISiBO
10.05.2019
21:00
Arch VR
3:2
Polplast
10.05.2019
21:00

4. kolejka 17.05.2019

Pod Blachą
Netfox
17.05.2019
20:00
Polplast
2:6
Maan
17.05.2019
20:00
Mako
5:3
ZISiBO
17.05.2019
21:00
Nembud
2:7
Arch VR
17.05.2019
21:00

5. kolejka 24.05.2019

Maan
5:3
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
2:1
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
4:2
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
Polplast
24.05.2019
21:00

6. kolejka 31.05.2019

Polplast
Mako
31.05.2019
20:00
Nembud
5:9
Netfox
31.05.2019
20:00
Pod Blachą
4:8
ZISiBO
31.05.2019
21:00
Arch VR
5:2
Maan
31.05.2019
21:00

7. kolejka 07.06.2019

Netfox
Arch VR
07.06.2019
20:00
Pod Blachą
3:0
Polplast
07.06.2019
20:00
Maan
1:7
ZISiBO
07.06.2019
21:00
Mako
4:3
Nembud
07.06.2019
21:00

8. kolejka 06.09.2019

Mako
Arch VR
06.09.2019
19:00
Netfox
5:1
Maan
06.09.2019
19:00
ZISiBO
5:2
Polplast
06.09.2019
20:00
Pod Blachą
2:3
Nembud
06.09.2019
20:00

9. kolejka 13.09.2019

Maan
3:2
Mako
13.09.2019
20:00
Polplast
2:4
Nembud
13.09.2019
20:00
ZISiBO
Netfox
13.09.2019
21:00
Arch VR
7:1
Pod Blachą
13.09.2019
21:00

10. kolejka 20.09.2019

Mako
3:4
Netfox
20.09.2019
19:00
Pod Blachą
1:1
Maan
20.09.2019
19:00
ZISiBO
3:3
Nembud
20.09.2019
20:00
Polplast
Arch VR
20.09.2019
20:00

11. kolejka 28.09.2019

Netfox
6:3
Pod Blachą
28.09.2019
21:00
Maan
2:0
Polplast
28.09.2019
20:00
ZISiBO
Mako
28.09.2019
20:00
Arch VR
7:3
Nembud
28.09.2019
21:00

12. kolejka 04.10.2019

Nembud
0:1
Maan
04.10.2019
19:00
Pod Blachą
3:2
Mako
04.10.2019
20:00
ZISiBO
Arch VR
04.10.2019
20:00
Polplast
4:11
Netfox
04.10.2019
19:00

13. kolejka 11.10.2019

Mako
4:3
Polplast
11.10.2019
21:00
Netfox
5:1
Nembud
11.10.2019
21:00
ZISiBO
Pod Blachą
11.10.2019
20:00
Maan
3:8
Arch VR
11.10.2019
20:00

14. kolejka 18.10.2019

Arch VR
Netfox
18.10.2019
21:00
Polplast
3:3
Pod Blachą
18.10.2019
20:00
ZISiBO
4:5
Maan
18.10.2019
21:00
Nembud
0:3 v.o.
Mako
18.10.2019
20:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 18.10.2019

18.10.2019
21:00
Arch VR
Netfox
18.10.2019
20:00
Polplast
3:3
Pod Blachą
18.10.2019
21:00
ZISiBO
4:5
Maan
18.10.2019
20:00
Nembud
0:3 v.o.
Mako

14. kolejka 18.10.2019

18.10.2019
21:00
Arch VR
Netfox
18.10.2019
20:00
Polplast
3:3
Pod Blachą
18.10.2019
21:00
ZISiBO
4:5
Maan
18.10.2019
20:00
Nembud
0:3 v.o.
Mako

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
:
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
0:0
Chrobry Głogów
02.06.2020
18:00
GKS Bełchatów
0:3
Sandecja Nowy Sącz
02.06.2020
18:10
Puszcza Niepołomice
1:0
Chojniczanka Chojnice
02.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
Wigry Suwałki
02.06.2020
20:00
Miedź Legnica
1:2
Stal Mielec
02.06.2020
20:40
Olimpia Grudziądz
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2020
20:40
GKS Jastrzębie
:
Warta Poznań
03.06.2020
18:10
Radomiak Radom
:
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40
Chrobry Głogów
:
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
:
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30

II liga

Elana Toruń
1:4
Stal Rzeszów
03.06.2020
17:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
03.06.2020
20:05
Lech II Poznań
2:2
Garbarnia Kraków
03.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Błękitni Stargard
03.06.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
03.06.2020
19:10
Górnik Polkowice
1:2
Legionovia Legionowo
03.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Bytovia Bytów
03.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
2:3
Pogoń Siedlce
03.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Olimpia Elbląg
03.06.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
03.06.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
03.06.2020
 
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
03.06.2020
 
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
03.06.2020
18:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
03.06.2020
 
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
03.06.2020
18:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
03.06.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
03.06.2020
18:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.06.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia Limanowa
:
Barciczanka Barcice
03.06.2020
18:00
Orkan Szczyrzyc
:
Unia Tarnów
03.06.2020
18:00
Glinik Gorlice
:
Poprad Muszyna
03.06.2020
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.06.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Wierchy Rabka Zdrój
03.06.2020
17:30
Poprad Rytro
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
03.06.2020
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
03.06.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Profi Zielonki
03.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka
:
Hejnał
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
03.06.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Okocimski II
:
Limanovia Limanowa
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
TS Wisła I Kraków
03.06.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Bronowianka
03.06.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Cracovia II
03.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny