facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Myślenicka Liga Firm

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 12.04.2019

Arch VR
2:4
Mako
12.04.2019
20:00
Maan
2:3
Netfox
12.04.2019
20:00
Polplast
ZISiBO
12.04.2019
21:00
Nembud
2:6
Pod Blachą
12.04.2019
21:00

2. kolejka 26.04.2019

Mako
7:1
Maan
26.04.2019
20:00
Nembud
4:4
Polplast
26.04.2019
20:00
Netfox
8:5
ZISiBO
26.04.2019
21:00
Pod Blachą
Arch VR
26.04.2019
21:00

3. kolejka 10.05.2019

Netfox
4:1
Mako
10.05.2019
20:00
Maan
0:5
Pod Blachą
10.05.2019
20:00
Nembud
3:3
ZISiBO
10.05.2019
21:00
Arch VR
3:2
Polplast
10.05.2019
21:00

4. kolejka 17.05.2019

Pod Blachą
Netfox
17.05.2019
20:00
Polplast
2:6
Maan
17.05.2019
20:00
Mako
5:3
ZISiBO
17.05.2019
21:00
Nembud
2:7
Arch VR
17.05.2019
21:00

5. kolejka 24.05.2019

Maan
5:3
Nembud
24.05.2019
20:00
Mako
2:1
Pod Blachą
24.05.2019
20:00
Arch VR
4:2
ZISiBO
24.05.2019
21:00
Netfox
Polplast
24.05.2019
21:00

6. kolejka 31.05.2019

Polplast
Mako
31.05.2019
20:00
Nembud
5:9
Netfox
31.05.2019
20:00
Pod Blachą
4:8
ZISiBO
31.05.2019
21:00
Arch VR
5:2
Maan
31.05.2019
21:00

7. kolejka 07.06.2019

Netfox
Arch VR
07.06.2019
20:00
Pod Blachą
3:0
Polplast
07.06.2019
20:00
Maan
1:7
ZISiBO
07.06.2019
21:00
Mako
4:3
Nembud
07.06.2019
21:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

7. kolejka 07.06.2019

07.06.2019
20:00
Netfox
Arch VR
07.06.2019
20:00
Pod Blachą
3:0
Polplast
07.06.2019
21:00
Maan
1:7
ZISiBO
07.06.2019
21:00
Mako
4:3
Nembud

7. kolejka 07.06.2019

07.06.2019
20:00
Netfox
Arch VR
07.06.2019
20:00
Pod Blachą
3:0
Polplast
07.06.2019
21:00
Maan
1:7
ZISiBO
07.06.2019
21:00
Mako
4:3
Nembud

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:1
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
4:2
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
0:4
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
3:3
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
6:1
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30

Fortuna I Liga

Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
:
Lubań Maniowy
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Górnik Ł.
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja Nowy Sącz
6:2
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:0
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00