facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.11.2018

Wieczysta Kraków
5:5
Wanda Kraków
16.11.2018
19:30
Clepardia Kraków
5:7
Grębałowianka Kraków
16.11.2018
19:30
Prokocim Kraków
3:4
Orzeł Piaski Wielkie
16.11.2018
20:30
Dąbski Kraków
3:9
Wisła Kraków
16.11.2018
20:30
Hutnik Kraków
14:7
Garbarnia Kraków
16.11.2018
21:30
Opatkowianka Opatkowice
2:9
Cracovia Kraków
16.11.2018
21:30

2. kolejka 23.11.2018

Clepardia Kraków
1:1
Opatkowianka Opatkowice
23.11.2018
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:3
Garbarnia Kraków
23.11.2018
19:30
Wieczysta Kraków
3:14
Hutnik Kraków
23.11.2018
20:30
Wanda Kraków
1:13
Cracovia Kraków
23.11.2018
20:30
Wisła Kraków
19:3
Grębałowianka Kraków
23.11.2018
21:30
Prokocim Kraków
4:5
Dąbski Kraków
23.11.2018
21:30

3. kolejka 30.11.2018

Clepardia Kraków
1:5
Orzeł Piaski Wielkie
30.11.2018
19:30
Wieczysta Kraków
1:9
Wisła Kraków
30.11.2018
19:30
Grębałowianka Kraków
13:5
Wanda Kraków
30.11.2018
20:30
Prokocim Kraków
6:3
Garbarnia Kraków
30.11.2018
20:30
Dąbski Kraków
6:11
Cracovia Kraków
30.11.2018
21:30
Hutnik Kraków
8:3
Opatkowianka Opatkowice
30.11.2018
21:30

4. kolejka 07.12.2018

Cracovia Kraków
9:6
Orzeł Piaski Wielkie
07.12.2018
19:30
Dąbski Kraków
7:4
Wieczysta Kraków
07.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
15:5
Clepardia Kraków
07.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
Wanda Kraków
07.12.2018
20:30
Grębałowianka Kraków
4:7
Prokocim Kraków
07.12.2018
21:30
Garbarnia Kraków
3:24
Wisła Kraków
07.12.2018
21:30

5. kolejka 14.12.2018

Prokocim Kraków
3:5
Opatkowianka Opatkowice
14.12.2018
19:30
Wanda Kraków
Wisła Kraków
14.12.2018
20:30
Wieczysta Kraków
6:13
Cracovia Kraków
14.12.2018
20:30
Clepardia Kraków
8:7
Garbarnia Kraków
14.12.2018
21:30
Dąbski Kraków
7:15
Hutnik Kraków
14.12.2018
21:30
Grębałowianka Kraków
3:3
Orzeł Piaski Wielkie
18.01.2019
 

6. kolejka 21.12.2018

Cracovia Kraków
5:0
Clepardia Kraków
 
 
walkower, brak gości
Garbarnia Kraków
3:7
Wanda Kraków
21.12.2018
19:30
Hutnik Kraków
14:4
Prokocim Kraków
21.12.2018
19:30
Dąbski Kraków
2:5
Grębałowianka Kraków
21.12.2018
20:30
Opatkowianka Opatkowice
8:2
Wieczysta Kraków
21.12.2018
21:30
Wisła Kraków
15:2
Orzeł Piaski Wielkie
25.01.2019
 

7. kolejka 04.01.2019

Wisła Kraków
15:6
Clepardia Kraków
04.01.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
7:2
Dąbski Kraków
04.01.2019
19:30
Cracovia Kraków
12:10
Prokocim Kraków
04.01.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
9:5
Hutnik Kraków
04.01.2019
20:30
Garbarnia Kraków
4:2
Wieczysta Kraków
04.01.2019
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
7:1
Wanda Kraków
04.01.2019
21:30

8. kolejka 11.01.2019

Prokocim Kraków
7:6
Clepardia Kraków
11.01.2019
19:30
Wieczysta Kraków
Grębałowianka Kraków
11.01.2019
19:30
Dąbski Kraków
4:2
Wanda Kraków
11.01.2019
20:30
Cracovia Kraków
9:6
Garbarnia Kraków
11.01.2019
20:30
Opatkowianka Opatkowice
3:10
Wisła Kraków
11.01.2019
21:30
Hutnik Kraków
13:2
Orzeł Piaski Wielkie
11.01.2019
21:30

9. kolejka 01.02.2019

Dąbski Kraków
6:5
Garbarnia Kraków
01.02.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
4:3
Grębałowianka Kraków
01.02.2019
19:30
Cracovia Kraków
7:9
Hutnik Kraków
01.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:2
Prokocim Kraków
01.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
7:3
Wieczysta Kraków
01.02.2019
20:30
Wanda Kraków
4:5
Clepardia Kraków
01.02.2019
20:30

10. kolejka 08.02.2019

Clepardia Kraków
4:10
Wieczysta Kraków
08.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:4
Opatkowianka Opatkowice
08.02.2019
19:30
Hutnik Kraków
7:4
Wisła Kraków
08.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
4:3
Dąbski Kraków
08.02.2019
20:30
Wanda Kraków
7:7
Prokocim Kraków
08.02.2019
21:30
Grębałowianka Kraków
6:11
Cracovia Kraków
08.02.2019
21:30

11. kolejka 15.02.2019

Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
walkower, brak gospodarzy
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
20:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków
15.02.2019
21:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 15.02.2019

15.02.2019
19:30
Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
21:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków

11. kolejka 15.02.2019

15.02.2019
19:30
Wanda Kraków
Hutnik Kraków
15.02.2019
19:30
Garbarnia Kraków
5:2
Grębałowianka Kraków
15.02.2019
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
1:3
Opatkowianka Opatkowice
15.02.2019
20:30
Wisła Kraków
7:10
Cracovia Kraków
15.02.2019
21:30
Clepardia Kraków
7:2
Dąbski Kraków
15.02.2019
21:30
Wieczysta Kraków
9:3
Prokocim Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
:
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
:
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30

III liga, grupa IV

Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
30.05.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hetman Zamość
30.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Motor Lublin
30.05.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2020
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
30.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
30.05.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
30.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.05.2020
 
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
30.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
30.05.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
30.05.2020
 
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
30.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
11:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Muszyna
:
Poprad Rytro
29.05.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
30.05.2020
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
30.05.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Lubań Maniowy
30.05.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2020
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
30.05.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
30.05.2020
12:30
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Ł.
30.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Juventa Starachowice
30.05.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Orlęta R.P.
30.05.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Dalin Myślenice
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Spartak S.
:
Górnik Wieliczka
30.05.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Orkan Raba Wyżna
30.05.2020
 
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
10:00
Sandecja
:
Kalwarianka
30.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
30.05.2020
 
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Okocimski II
30.05.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Fablok Chrzanów
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
AP Progres Andrychów
30.05.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny