facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga małopolska kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2018

UKS Staszkówka Jelna
3:0
Łysica Bodzentyn
25.08.2018
11:00
Potok Sitno
1:1
KSP Kielce
25.08.2018
14:00
LKS Wierzchowiska
3:1
GKS Majdan Sieniawski
25.08.2018
14:00
Resovia II Rzeszów
1:4
Widok Lublin
26.08.2018
12:00
Starówka Nowy Sącz
0:4
Naprzód Sobolów
10.11.2018
13:00
Prądniczanka Kraków
1:2
Sparta Daleszyce
11.11.2018
11:00

2. kolejka 01.09.2018

Widok Lublin
Prądniczanka Kraków
01.09.2018
10:30
LKS Wierzchowiska
1:1
Potok Sitno
01.09.2018
11:00
Naprzód Sobolów
1:1
Resovia II Rzeszów
01.09.2018
13:00
Łysica Bodzentyn
3:2
Starówka Nowy Sącz
01.09.2018
13:30
KSP Kielce
5:3
UKS Staszkówka Jelna
01.09.2018
16:30
GKS Majdan Sieniawski
0:4
Sparta Daleszyce
02.09.2018
16:00

3. kolejka 08.09.2018

Sparta Daleszyce
2:0
Widok Lublin
08.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
Naprzód Sobolów
08.09.2018
16:00
Starówka Nowy Sącz
1:5
KSP Kielce
08.09.2018
16:00
UKS Staszkówka Jelna
6:0
LKS Wierzchowiska
09.09.2018
14:00
Resovia II Rzeszów
2:1
Łysica Bodzentyn
09.09.2018
16:00
Potok Sitno
2:2
GKS Majdan Sieniawski
10.11.2018
13:00

4. kolejka 15.09.2018

LKS Wierzchowiska
6:2
Starówka Nowy Sącz
15.09.2018
16:00
Naprzód Sobolów
0:2
Sparta Daleszyce
15.09.2018
13:00
Łysica Bodzentyn
1:0
Prądniczanka Kraków
15.09.2018
14:00
KSP Kielce
0:1
Resovia II Rzeszów
16.09.2018
11:00
Potok Sitno
1:7
UKS Staszkówka Jelna
16.09.2018
14:00
GKS Majdan Sieniawski
0:2
Widok Lublin
16.09.2018
16:00

5. kolejka 22.09.2018

Sparta Daleszyce
3:1
Łysica Bodzentyn
22.09.2018
14:00
Widok Lublin
0:0
Naprzód Sobolów
22.09.2018
15:00
Starówka Nowy Sącz
3:1
Potok Sitno
22.09.2018
15:30
UKS Staszkówka Jelna
9:2
GKS Majdan Sieniawski
22.09.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
KSP Kielce
22.09.2018
16:00
Resovia II Rzeszów
0:2
LKS Wierzchowiska
23.09.2018
16:00

6. kolejka 29.09.2018

LKS Wierzchowiska
Prądniczanka Kraków
29.09.2018
16:00
Łysica Bodzentyn
1:1
Widok Lublin
29.09.2018
14:00
UKS Staszkówka Jelna
Starówka Nowy Sącz
29.09.2018
11:00
KSP Kielce
0:3
Sparta Daleszyce
30.09.2018
11:00
Potok Sitno
1:1
Resovia II Rzeszów
30.09.2018
15:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Naprzód Sobolów
30.09.2018
15:00

7. kolejka 06.10.2018

Sparta Daleszyce
4:0
LKS Wierzchowiska
06.10.2018
14:00
Widok Lublin
1:1
KSP Kielce
06.10.2018
15:00
GKS Majdan Sieniawski
2:0
Starówka Nowy Sącz
07.10.2018
14:00
Prądniczanka Kraków
Potok Sitno
07.10.2018
11:00
Naprzód Sobolów
2:1
Łysica Bodzentyn
07.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
3:2
UKS Staszkówka Jelna
18.11.2018
14:00

8. kolejka 13.10.2018

GKS Majdan Sieniawski
1:2
Łysica Bodzentyn
13.10.2018
11:00
LKS Wierzchowiska
4:2
Widok Lublin
13.10.2018
14:00
Starówka Nowy Sącz
Resovia II Rzeszów
13.10.2018
15:00
Potok Sitno
1:2
Sparta Daleszyce
14.10.2018
12:00
UKS Staszkówka Jelna
Prądniczanka Kraków
14.10.2018
13:00
KSP Kielce
Naprzód Sobolów
14.10.2018
11:00

9. kolejka 20.10.2018

Prądniczanka Kraków
2:3
Starówka Nowy Sącz
20.10.2018
11:00
Łysica Bodzentyn
2:1
KSP Kielce
20.10.2018
14:00
Sparta Daleszyce
1:4
UKS Staszkówka Jelna
20.10.2018
14:00
Widok Lublin
3:0
Potok Sitno
20.10.2018
15:00
Naprzód Sobolów
1:2
LKS Wierzchowiska
21.10.2018
13:00
Resovia II Rzeszów
0:0
GKS Majdan Sieniawski
21.10.2018
14:00

10. kolejka 27.10.2018

LKS Wierzchowiska
2:1
Łysica Bodzentyn
27.10.2018
13:00
GKS Majdan Sieniawski
1:3
KSP Kielce
27.10.2018
14:00
Starówka Nowy Sącz
1:1
Sparta Daleszyce
27.10.2018
14:00
Potok Sitno
3:0
Naprzód Sobolów
28.10.2018
13:00
UKS Staszkówka Jelna
0:2
Widok Lublin
28.10.2018
14:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Prądniczanka Kraków
28.10.2018
14:00

11. kolejka 03.11.2018

Prądniczanka Kraków
GKS Majdan Sieniawski
03.11.2018
11:00
Naprzód Sobolów
2:3
UKS Staszkówka Jelna
03.11.2018
13:00
Łysica Bodzentyn
3:1
Potok Sitno
03.11.2018
13:00
Widok Lublin
3:0
Starówka Nowy Sącz
03.11.2018
15:00
Sparta Daleszyce
2:0
Resovia II Rzeszów
04.11.2018
12:00
KSP Kielce
3:1
LKS Wierzchowiska
04.11.2018
13:00

12. kolejka 06.04.2019

Łysica Bodzentyn
UKS Staszkówka Jelna
06.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
1:1
LKS Wierzchowiska
06.04.2019
15:00
Widok Lublin
2:1
Resovia II Rzeszów
06.04.2019
15:30
Naprzód Sobolów
Starówka Nowy Sącz
06.04.2019
13:00
KSP Kielce
3:0
Potok Sitno
07.04.2019
14:00
Sparta Daleszyce
Prądniczanka Kraków
07.04.2019
12:00

13. kolejka 13.04.2019

Prądniczanka Kraków
Widok Lublin
13.04.2019
12:30
Potok Sitno
4:3
LKS Wierzchowiska
13.04.2019
13:00
Resovia II Rzeszów
Naprzód Sobolów
13.04.2019
16:30
Starówka Nowy Sącz
Łysica Bodzentyn
13.04.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
1:1
KSP Kielce
14.04.2019
11:00
Sparta Daleszyce
2:2
GKS Majdan Sieniawski
14.04.2019
12:00

14. kolejka 20.04.2019

Widok Lublin
3:1
Sparta Daleszyce
20.04.2019
14:30
Naprzód Sobolów
Prądniczanka Kraków
20.04.2019
12:00
KSP Kielce
2:1
Starówka Nowy Sącz
20.04.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
1:7
UKS Staszkówka Jelna
20.04.2019
15:00
Łysica Bodzentyn
5:1
Resovia II Rzeszów
20.04.2019
11:00
GKS Majdan Sieniawski
0:0
Potok Sitno
20.04.2019
12:00

15. kolejka 27.04.2019

Starówka Nowy Sącz
4:1
LKS Wierzchowiska
27.04.2019
15:30
Prądniczanka Kraków
Łysica Bodzentyn
27.04.2019
12:30
Resovia II Rzeszów
0:3
KSP Kielce
27.04.2019
12:30
Widok Lublin
1:0
GKS Majdan Sieniawski
27.04.2019
15:30
Sparta Daleszyce
2:1
Naprzód Sobolów
28.04.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
15:1
Potok Sitno
28.04.2019
11:00

16. kolejka 04.05.2019

Potok Sitno
4:2
Starówka Nowy Sącz
03.05.2019
12:00
GKS Majdan Sieniawski
UKS Staszkówka Jelna
03.05.2019
14:00
Łysica Bodzentyn
0:3
Sparta Daleszyce
04.05.2019
11:00
Naprzód Sobolów
Widok Lublin
04.05.2019
13:00
KSP Kielce
Prądniczanka Kraków
04.05.2019
16:00
LKS Wierzchowiska
7:1
Resovia II Rzeszów
05.05.2019
15:00

17. kolejka 11.05.2019

Prądniczanka Kraków
LKS Wierzchowiska
11.05.2019
12:30
Widok Lublin
5:0
Łysica Bodzentyn
11.05.2019
14:30
Starówka Nowy Sącz
0:4
UKS Staszkówka Jelna
11.05.2019
17:00
Naprzód Sobolów
GKS Majdan Sieniawski
11.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
1:6
KSP Kielce
12.05.2019
14:00
Resovia II Rzeszów
1:3
Potok Sitno
12.05.2019
12:00

18. kolejka 18.05.2019

Starówka Nowy Sącz
GKS Majdan Sieniawski
18.05.2019
13:00
Potok Sitno
Prądniczanka Kraków
18.05.2019
12:00
Łysica Bodzentyn
2:0
Naprzód Sobolów
18.05.2019
11:00
LKS Wierzchowiska
3:4
Sparta Daleszyce
19.05.2019
15:00
KSP Kielce
0:2
Widok Lublin
19.05.2019
14:00
UKS Staszkówka Jelna
Resovia II Rzeszów
19.05.2019
13:00

19. kolejka 25.05.2019

Łysica Bodzentyn
0:0
GKS Majdan Sieniawski
25.05.2019
11:00
Sparta Daleszyce
2:1
Potok Sitno
25.05.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
UKS Staszkówka Jelna
25.05.2019
11:00
Resovia II Rzeszów
4:2
Starówka Nowy Sącz
26.05.2019
14:00
Naprzód Sobolów
KSP Kielce
29.05.2019
17:30
Widok Lublin
7:1
LKS Wierzchowiska
12.06.2019
19:00

20. kolejka 01.06.2019

Starówka Nowy Sącz
0:0
Prądniczanka Kraków
01.06.2019
17:00
Potok Sitno
0:1
Widok Lublin
01.06.2019
15:00
GKS Majdan Sieniawski
1:4
Resovia II Rzeszów
01.06.2019
11:00
KSP Kielce
6:1
Łysica Bodzentyn
02.06.2019
11:00
UKS Staszkówka Jelna
1:2
Sparta Daleszyce
02.06.2019
13:00
LKS Wierzchowiska
7:0
Naprzód Sobolów
02.06.2019
15:00

21. kolejka 08.06.2019

Łysica Bodzentyn
2:1
LKS Wierzchowiska
08.06.2019
17:00
KSP Kielce
3:0
GKS Majdan Sieniawski
08.06.2019
17:00
Sparta Daleszyce
3:0
Starówka Nowy Sącz
08.06.2019
17:00
Naprzód Sobolów
3:4
Potok Sitno
08.06.2019
17:00
Widok Lublin
0:2
UKS Staszkówka Jelna
08.06.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
3:0
Resovia II Rzeszów
08.06.2019
17:00

22. kolejka 15.06.2019

GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce
15.06.2019
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce

22. kolejka 15.06.2019

15.06.2019
17:00
GKS Majdan Sieniawski
1:1
Prądniczanka Kraków
15.06.2019
17:00
UKS Staszkówka Jelna
14:3
Naprzód Sobolów
15.06.2019
17:00
Potok Sitno
4:1
Łysica Bodzentyn
15.06.2019
17:00
Starówka Nowy Sącz
2:2
Widok Lublin
15.06.2019
17:00
Resovia II Rzeszów
0:4
Sparta Daleszyce
15.06.2019
17:00
LKS Wierzchowiska
2:3
KSP Kielce

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
:
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
:
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
19.08.2019
18:00
Strzelcy
:
Krakus Swoszowice
19.08.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:2
Warta Poznań
17.08.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
17.08.2019
15:00
Wigry Suwałki
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2019
19:00
GKS Jastrzębie
1:1
GKS Bełchatów
17.08.2019
20:00
Warta Poznań
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.08.2019
17:00
Radomiak Radom
:
GKS Jastrzębie
21.08.2019
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Stal Mielec
21.08.2019
19:00
Olimpia Grudziądz
:
Wigry Suwałki
21.08.2019
19:00
Puszcza Niepołomice
:
Zagłębie Sosnowiec
21.08.2019
19:00
GKS Bełchatów
:
Odra Opole
21.08.2019
19:00
GKS Tychy
:
Chrobry Głogów
21.08.2019
19:00
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
21.08.2019
19:45
Chojniczanka Chojnice
:
Miedź Legnica
21.08.2019
20:00

II liga

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05
Garbarnia Kraków
:
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
:
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
21.08.2019
18:00
Widzew Łódź
:
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
:
Gryf Wejherowo
21.08.2019
 
Resovia Rzeszów
:
Bytovia Bytów
21.08.2019
 
Górnik Polkowice
:
Stal Rzeszów
21.08.2019
 
Lech II Poznań
:
Legionovia Legionowo
21.08.2019
 

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
2:0
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
4:1
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:0
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
3:3
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
5:0
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
2:1
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
0:0
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
4:0
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:1
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:2
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
2:0
Poprad Rytro
17.08.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Limanovia Limanowa
17.08.2019
17:00
Poprad Muszyna
4:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2019
13:00
Watra Białka Tatrzańska
0:2
Glinik Gorlice
18.08.2019
17:00
Lubań Maniowy
0:5
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:1
Orkan Szczyrzyc
18.08.2019
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:2
Unia Tarnów
18.08.2019
11:00
GKS Drwinia
5:2
Barciczanka Barcice
18.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:5
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
2:0
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
1:3
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
3:2
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:3
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
2:0
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
0:2
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze
1:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
1:4
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
1:2
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
21.08.2019
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Szynwałd
21.08.2019
18:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
4:3
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
4:1
Olimpia B.
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
4:3
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
3:2
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
1:1
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
0:0
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:5
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram
1:1
Zawisza R.
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
6:0
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2019
18:00
Sokół Słopnice
5:0
Granit Czarna Góra
17.08.2019
18:00
Laskovia
0:1
Jordan Jordanów
17.08.2019
17:00
Huragan Waksmund
0:4
Turbacz Mszana Dolna
18.08.2019
13:00
Jarmuta
4:0
Krokus
18.08.2019
17:00
LKS Rupniów
0:4
AKS Ujanowice
18.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
4:0
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
0:0
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
1:2
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
0:5
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00
Topór Tenczyn
:
Zielonka Wrząsowice
21.08.2019
18:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
1:2
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
0:3
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
6:1
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka
17.08.2019
17:30
Wiarusy II
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
8:1
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka G.
17.08.2019
14:00
Jagiellonia
5:1
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
6:6
Lechia
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:2
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
0:3
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
Stal Rz.
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
0:1
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona
1:1
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Dalin Myślenice
17.08.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
Spartak S.
1:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2019
11:00
Orkan Raba Wyżna
1:4
Puszcza Niepołomice
17.08.2019
16:00
Profi Zielonki
2:2
Unia Tarnów
17.08.2019
10:00
Pcimianka Pcim
7:3
Limanovia Limanowa
18.08.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
BKS Bochnia
18.08.2019
10:00
Garbarnia Kraków
3:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
1:0
Garbarnia Kraków
17.08.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
4:2
Pcimianka
17.08.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Hutnik Kraków
17.08.2019
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
2:3
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik/Karpatia Gorlice
21.08.2019
18:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
MKS Trzebinia
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
4:4
Unia Oświęcim
17.08.2019
13:00
Cracovia Kraków
7:1
Okocimski Brzesko
18.08.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
2:3
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
MOSiR Bochnia
4:2
Limanovia
17.08.2019
09:30
Limanovia
:
Garbarnia Kraków
21.08.2019
15:00
Krakus Nowa Huta
:
Karol Wadowice
21.08.2019
11:00

I Małopolska Liga Młodzików

AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
21.08.2019
17:30

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
5:0
TS Wisła I Kraków
17.08.2019
11:00
Sandecja II
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00
Unia Oświęcim
:
Sandecja II
21.08.2019
11:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
21.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
0:3
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
2:0
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
6:0
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:4
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00