facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

A imię ich Legion – diabelska skuteczność lidera

A imię ich Legion – diabelska skuteczność lidera

Miał być hit, wyszedł kit… Po niezbyt widowiskowym (delikatnie mówiąc) spotkaniu „Legioniści” z Bydlina sięgnęli po swój ósmy komplet punktów w sezonie. W piłkarskiej kampanii rozgrywek olkuskiej A klasy zdecydowanie nie biorą jeńców. W wyjazdowym starciu z miechowską Pogonią podopieczni Marka Mandli swoją postawą może i kibiców z butów nie wyrwali, jednak zwyciężyli w sposób absolutnie zasłużony. „Gryfici” tylko raz zdołali posłać piłkę do siatki, choć Bogiem a prawdą nawet to jedno trafienie się im nie należało. Po trochę ponad 90-ciu minutach boiskowej nudy radość mogła odczuwać spora grupka fanów przybyłych za swą ekipą z Bydlina – ich team wciąż nie zaznał goryczy porażki, ba, nawet straty „oczka”. 

Sobotni pojedynek między pierwszym i trzecim zespołem w tabeli nie mógł być określany inaczej niż najbardziej przyciągającym uwagę w ósmej serii gier. Miechowianie chcieli zmniejszyć stratę do trzech „oczek”, bydlinianie zaś podtrzymać wspaniałą serię wiktorii  i przedłużyć ją do ośmiu. O pierwszej połowie spotkania przy Konopnickiej 19 można napisać tyle, że… się dbyła. Sytuacji klarownych ujrzeliśmy jak na lekarstwo. Po stronie gospodarzy straszył Szych – w 9. minucie jego centrę (strzał?) musiał odbić Półkoszek, piłka niechybnie zmierzała gdzieś w kierunku Dudka, który miał przed sobą pustą bramkę. W minucie szesnastej znakomitym podaniem za linię defensywy popisał się Oladoja, popularny „Szyszka” wystrzelił jak z procy, lecz o milimetry uprzedził go golkiper. Wyjście było ryzykowne, acz opłacalne, bo filigranowy napastnik „Gryfitów” miałby doskonałą okazję na swoją czwartą bramkę w sezonie. Ciemierę próbowali zaskoczyć Banyś, Barczyk, Maroń czy kapitan gości – Osowski, lecz bramkarz gospodarzy zawsze był tam, gdzie być powinien.  Miechowianie nie mieli pomysłu na wykreowanie dogodnej sytuacji, Legion też zresztą nie prezentował wirtuozerii w swych poczynaniach, choć inicjatywa znajdowała się po ich stronie. 

Ciekawiej (nieco) zaczęło być po piętnastominutowej przerwie. W 48. minucie piłka wpadła do siatki po uderzeniu z niemal najbliższej odległości Osowskiego. Katastrofalnie przy dośrodkowaniu z rzutu wolnego zachował się Wieczorek, który z niewyjaśnionych przyczyn odpuścił krycie kapitana Bydlina. W „nagrodę” został po czterech minutach zmieniony przez Farcika, co było oznaką przejścia Pogoni do aktywniejszej gry w ofensywie. Zmiany w taktyce obronnej nie wyszły miejscowym na dobre, pojawiło się sporo chaosu defensywnego, co próbowali wykorzystać rozpędzający się z akcji na akcję przyjezdni. W 61. minucie tylko świetny blok Dudka uchronił Pogoń przed stratą kolejnej bramki. Strzelał Rotuski. Chwilę później doskonałą szansą w iście ekwilibrystyczny sposób zmarnował Osowski, któremu futbolówka odbiła się o nogę postawną i przez to właśnie nie znalazła drogi do siatki. Minęło niespełna 120 sekund i sam na sam znalazł się Banyś. Temu z kolei nic przeszkodzić nie mogło, gdyż miał mnóstwo miejsca i czasu. Zabrakło precyzji i Ciemiera mógł dziękować strzelcowi za możliwość skutecznej interwencji. Trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu Królikowski zagrał do Kuśmierskiego, ten dał się sfaulować bramkarzowi i akcja dwóch rezerwowych przyniosła Bydlinowi rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Maron i pewnie pokonał Ciemierę. Koniec emocji? No prawie. Szybka riposta Mazura (który przejął kapitańską opaskę po Byrskim) wlała jeszcze trochę nadziei w serca miejscowych kibiców. Nic z tego. „Gryfici” nie zdołali już w żaden sposób zagrozić bramce strzeżonej przez Półkoszka. Zawodnicy Bydlina mogli zatem po końcowym gwizdku świętować kolejne z rzędu (i zasłużone) zwycięstwo. Zgodnie z zapowiedzią szkoleniowca Legionu, jego zespół wciąż nie pokazuje jeszcze pełni swych możliwości. Pompowanie balonika nie sprzyja żadnej inicjatywie, stąd ze wskazywaniem tak zwanych murowanych faworytów do awansu wstrzymajmy się czas jakiś, uchylając wszakże kapelusza (ewentualnie czapki) przed solidną dyspozycją podopiecznych Marka Mandli.  

Relacja tekstowa z bezbarwnego spotkania przy Konopnickiej 19
9’ – Szych chyba próbuje dośrodkowywać z lewej strony w kierunku Dudka, jednak tor lotu futbolówki przecina bramkarz.
12’ – Banyś przepycha w polu karnym Sendera i znajduje się w dogodnej okazji. Strzał w krótki róg odbija Ciemiera. Chwile potem zza „szesnastki” uderza Barczyk i golkiper Pogoni musi popisać się „robinsonadą”.
14’ – rzut wolny dla miechowian. Do piłki podchodzi Oladoja. Nigeryjczyk uderza nad murem i ponad poprzeczką.
16’ – fenomenalne kilkudziesięciometrowe podanie Oladoi do wybiegającego na czystą pozycję Szycha. Gości ratuje przytomnym wyjściem z bramki Półkoszek.
33’ – Osowski próbuje zza pola karnego, Ciemiera jest na posterunku.
38’ – potężny wolej Barczyka, po którym futbolówka leci nad poprzeczką. 
41’ – Osowski zamyka akcję Legionu, lecz trafia tylko w boczną siatkę.
44’ – Maroń strzela po ziemi – obok słupka.
48’ – stały fragment gry. Dośrodkowanie powinno zostać „skasowane” przez Wieczorka, ale defensor gospodarzy przepuszcza piłkę, a ta trafia centralnie na nogę Osowskiego. Wystarczyło tylko skierować odpowiednio stopę. Goście wychodzą na prowadzenie.
51’ – Kocjan ostro centruje z prawej strony boiska, czujny Ciemiera odbija piłkę na rzut rożny.
55’ – niecodzienna sytuacja – futbolówka przebita! Nawet tego rodzaju „atrakcje” wywoływały pozytywne reakcje ze strony znużonej widowni.
61’ – uderzenie Rotuskiego w światło bramki dobrze blokuje Dudek; mija paręnaście sekund i znów jest niebezpiecznie – Banyś dogrywa do Osowskiego. Musi być gol? A nie, bo kapitanowi przyjezdnych futbolówka odbija się nie od tej nogi, co potrzeba…
63’ – Banyś w idealnej sytuacji – sam na sam z Ciemierą, ma czas i miejsce, a jednak uderza „na notę” dla golkipera. Ciemiera nie mógł mieć problemów z obroną takiego strzału.
77’ – Rotuski próbuje zaskoczyć bramkarza bezpośrednią próba z rzutu wolnego. Ciemiera „wypluwa”, lecz zaraz doskakuje do piłki.
87’ – Królikowski na czystą pozycję do Kuśmierskiego. Wydaje się, że akcja pali na panewce po złym przyjęciu tego drugiego, ale nic z tych rzeczy. Kuśmierski zastawia się przed golkiperem, a Ciemiera nie wytrzymuje i zalicza przewinienie. Rzut karny dla Legionu!
87’ – futbolówka zmierza w prawy róg golkipera, bramkarz ląduje w lewym, zaś wynik spotkania brzmi już 0:2. Gola zapisujemy Maroniowi.
89’ – błyskawiczna odpowiedź miechowian. Olesiński podaje do Mazura, ten z pierwszej piłki potężnie uderza na bramkę i jest kontakt! To premierowe trafienie Mazura w obecnym sezonie. 
90’ – Maroń strzela po długim rogu – piłka mija słupek. 
 
Komentarze pomeczowe trenerów:
 
Andrzej Sender, Pogoń Miechów: Przede wszystkim chciałbym pogratulować drużynie przeciwnej w pełni zasłużonego zwycięstwa. Jeżeli chodzi o naszą grę, to zaprezentowaliśmy się słabo praktycznie pod każdym względem. Nawet jednak z pojedynku, który nie idzie po naszej myśli, mogliśmy się pokusić o wyciągnięcie jakiegoś punktu. Wystarczyło nie popełniać dziecinnych błędów… Obydwa gole straciliśmy po stałych fragmentach gry – pierwszego po rzucie wolnym przy złym kryciu, zaś drugiego po „jedenastce”. Dosyć szybko zdobyliśmy bramkę kontaktową, mieliśmy jeszcze trochę czasu na wyrównanie, jednak nie dysponowaliśmy dzisiaj taką siłą ofensywną, by móc się o to pokusić. Szczerze mówiąc, po prostu nie zasługiwaliśmy w tym pojedynku na jakikolwiek punkt. Na pewno brak Papy Nianga był doskonale widoczny. Z Senegalczykiem wygrywaliśmy niemal wszystkie górne piłki, tutaj przegrywaliśmy. Papa jest też takim naszym „bezpiecznikiem” – łącznikiem między ofensywą i defensywą. Ustawia się w odpowiednim miejscu, przerwie akcję rywala, rozpocznie pierwszym podaniem atak. Dzisiaj zabrakło takiego gracza w naszych szeregach. I na pewno będzie go jeszcze brakowało w kolejnym starciu ze Strumykiem Zarzecze, musimy sobie jednak radzić takim składem, jaki mamy. Nie możemy uznawać, iż absencja jednego piłkarza wpływa na końcowy rezultat. Gra jedenastu zawodników plus rezerwowi, stanowimy jeden zespół. Razem wygrywamy i razem schodzimy z murawy pokonani.  
 
Marek Mandla, Legion Bydlin: Jakie to uczucie prowadzić jedyną niepokonaną drużynę w lidze? No tak to wychodzi. W każdym meczu gramy o zwycięstwo, bo w piłce o to właśnie idzie. Doskonale wiemy, że mamy jeszcze duże rezerwy. Nie pomaga nam z pewnością presja tabeli. Już pojawia się ciśnienie związane z prowadzeniem. Tym mniej doświadczonym zawodnikom może to szkodzić, nieco paraliżować. Należy podchodzić do każdego starcia z osobna. Jest mecz, jest przeciwnik, jest 90 minut, podczas których trzeba na boisku sprzedać to, co się robi na treningach. A tabelami niech zajmują się już inni. Na końcu rozgrywek powiedzą nam o lokacie. Dopiero jedna czwarta rozgrywek za nami, trochę chłodnej głowy się przyda. Gdzieś w podświadomości jednak te wyniki siedzą. Na każdym kroku podkreślam – nieważne przeciwko komu się prezentujemy, nieważne gdzie, istotne, byśmy jako zespół pokazali swój optymalny futbol – najlepszy z możliwych. Presja oczywiście będzie, nie mamy na tyle doświadczonej drużyny, aby sobie z nią bez problemu radzić – dość powiedzieć, że nie posiadamy wielu piłkarzy z ograniem choćby w klasie okręgowej. Jest młodzież chcąca się uczyć, mają ambicję, aspiracje. Czy awansujemy na Mistrzostwa Świata? Uważam, że my mamy nieco zbyt duże oczekiwania. Trzeba sprawę postawić jasno – dziś w zasadzie nie ma drużyny, która nie potrafi grać w futbol. Czy my mamy aż tak wielki potencjał? Nie patrzmy tylko przez pryzmat Roberta Lewandowskiego lub Piotra Zielińskiego, który zresztą raz zagra dobrze, raz siedzi na ławie albo leczy kontuzję… Nie posiadamy takiej mocy jak czołówka – Anglia, Francja i tak dalej. O sile reprezentacji mówi też liga, a popatrzmy na jakim poziomie się ona znajduje… Gdzie się ci młodzi mają uczyć, skoro nie prezentują się na naszych boiskach?! Mamy mnóstwo obcokrajowców, nawet w miechowskiej ekipie mieliśmy dziś piłkarza zagranicznego! Nie stawiamy na swoich. Nikt się nie martwi szkoleniem, nikt nie patrzy na dół piramidy, tylko na jej wierzchołek – widać, iż zostały te naleciałości z czasów PRL-u: liczy się wynik, sukces. Zajmijmy się pracą! Rezultaty przyjdą same. 
 
Liczby meczu:
3 – tyle groźnych (lub choćby wartych odnotowania) okazji stworzyli w pojedynku z bydlinianami podopieczni Andrzeja Sendera – dwukrotnie za sprawą Szycha i raz, gdy kontaktowe trafienie zaliczył Mazur. Trochę zbyt mało, by realnie myśleć o trzech punktach z liderem tabeli… 
1914 – w dniach 17-18 listopada pierwszego roku Wielkiej Wojny nieopodal wsi Krzywopłoty, na bagnach między Bydlinem a Załężem, starły się ze sobą oddziały Austro-Węgier i Rosji. Polegli legioniści spoczęli na cmentarzu w Bydlinie. Miejsce bitwy Józef Piłsudski nazwał patetycznie „krzywopłockimi legionowymi Termopilami”. W sobotnim starciu z Pogonią Miechów  piłkarze z Bydlina udowodnili, że hartem ducha zarówno spartanom, jak i legionistom  nie ustępują. 
 
MVP meczu: ???
Są takie spotkania, w których wybór najlepszego zawodnika jest zadaniem z gatunku karkołomnych, by nie powiedzieć wręcz niepotrzebnych. Może zatem najlepiej będzie wskazać tych graczy, którzy w jakiś sposób wyróżnili się w pojedynku Pogoni z Legionem. Z pewnością do takich zaliczał się kapitan gości. Osowski zdobył niezwykle ważnego gola na 1:0, a poza tym kilkukrotnie zagroził bramce gospodarzy. U „Gryfitów” w pierwszej połowie aktywny był zwłaszcza Szych, nieźle prezentował się Ciemiera, broniąc miechowian przed dotkliwszym rozmiarem porażki. Na plus trzeba także zaliczyć wejście rezerwowych z Bydlina – wywalczony rzut karny to w głównej mierze ich sprawka. 
 
Klasa A (Olkusz), 02.10.2021
Pogoń Miechów – Legion Bydlin 1:2 (0:0)
Mazur 89’ – Osowski 48’, Maroń 87’ (karny)

Sędziowali: Kamil Januszek jako arbiter główny oraz asystenci: Adrian Kozieł i Paweł Opala. Wszyscy z Kolegium Sędziów Olkusz.
Żółte kartki: Olesiński, Szych (Pogoń) – Piotrowski, Maroń (Legion)
Pogoń: Ciemiera – Olesiński, Wieczorek (52’ Farcik), Janus, Oladoja, Dudek, Mazur, Rędziak (68’ Żarnowiecki), Szych, Byrski (kapitan; 68’ Walczak)
Legion: Półkoszek – Piotrowski (68’ Zalewski), Chmura, Barczyk, Demarczyk, Rotuski (83’ Królikowski), Maroń, Kocjan, Jędyk, Banyś (77’ Kuśmierski), Osowski (kapitan) 
 

 

 

Źródło: Krzysztof Oczkowicz

Dodano: 2021-10-08 10:33:09


Zobacz też: Keeza Klasa A (Olkusz)

Pogoń Miechów  Legion Bydlin 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
24.10.2021
15:00
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
24.10.2021
20:00
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
24.10.2021
17:30

Fortuna I Liga

Widzew Łódź
2:2
ŁKS Łódź
24.10.2021
18:00
Odra Opole
2:2
GKS Jastrzębie
24.10.2021
15:00
Zagłębie Sosnowiec
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2021
12:40
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
25.10.2021
18:00

eWinner II Liga

Radunia Stężyca
5:2
Hutnik Kraków
24.10.2021
14:00

III liga, gr. 4

Sokół Sieniawa
1:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski
0:0
Podlasie Biała Podlaska
24.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Garbarnia II Kraków
1:3
Wiślanie Jaśkowice
24.10.2021
15:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Radłovia Radłów
1:4
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
7:2
Glinik Gorlice
24.10.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
0:4
Lubań Maniowy
24.10.2021
14:00
Kolejarz Stróże
2:4
Metal Tarnów
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
4:3
Kaszowianka Kaszów
24.10.2021
11:00
Hutnik II Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
24.10.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Puszcza II
4:1
Gdovia Gdów
24.10.2021
14:00
Karpaty Siepraw
5:1
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Raba Książnice
3:3
Naprzód Sobolów
24.10.2021
15:00
Sokół Maszkienice
6:0
Olimpia B.
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Unia II Tarnów
5:0
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
5:1
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
2:3
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
3:2
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
0:2
Barciczanka Barcice
24.10.2021
15:00
Hart Tęgoborze
1:0
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
14:30
Poprad Rytro
2:1
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
1:0
Zyndram
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
9:1
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
1:1
Ekler Baranówka
24.10.2021
15:00
Michałowianka Michałowice
3:1
Partyzant Dojazdów
24.10.2021
14:00
Orzeł Iwanowice
3:3
Bibiczanka Bibice
24.10.2021
15:00
Słomniczanka II Słomniki
4:1
Czarni 03 Grzegorzowice
24.10.2021
11:00
MKS Skała 2004
2:1
Szreniawa Koszyce
24.10.2021
15:30
Maszycanka Maszyce
2:1
Płomień Kościelec
24.10.2021
15:30
Juvenia Prandocin
0:3
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Piast Wołowice
3:2
Strażak Rączna
24.10.2021
15:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
0:3
Gajowianka Gaj
24.10.2021
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:4
Bieżanowianka Kraków
24.10.2021
15:00
Strzelcy Kraków
2:4
Wanda Nowa Huta
24.10.2021
15:00
Bratniak Kraków
0:5
Kabel Kraków
24.10.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Zieloni Niegowić
0:4
Wolni Kłaj
24.10.2021
15:00
Zryw Szarów
1:1
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
2:4
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
1:3
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
8:2
Iskra Brzączowice
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
2:1
Legion Bydlin
24.10.2021
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:0
Strażak Przybysławice
24.10.2021
11:00
Spartak Charsznica
3:2
Centuria Chechło
24.10.2021
11:00
Błysk Zederman
3:2
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
3:3
MKS Alwernia
24.10.2021
11:00
Górnik Siercza
2:0
SPRiN Regulice
24.10.2021
15:00
Wisełka Rozkochów
3:3
Promyk Bolęcin
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
1:2
LKS Niedźwiedź II
24.10.2021
15:00
Victoria Smroków
1:3
Zawisza Sulechów
24.10.2021
11:00
LKS Polanowice
1:0
Olimpia Czaple Wielkie
24.10.2021
14:00
Polonia Wilczkowice
4:5
Agricola Klimontów
24.10.2021
14:00
Cobra Wężerów
5:2
Kosynierzy Łuczyce
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
2:6
Iskra Radwanowice
24.10.2021
15:00
Niegoszowianka
1:1
Orlęta II Rudawa
24.10.2021
14:00
Orzeł II Bębło
0:6
Kmita II Zabierzów
24.10.2021
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:3
Płomień Jerzmanowice
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Prokocim II Kraków
3:0
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
1:2
Pychowianka Kraków
24.10.2021
12:30
Rybitwy Kraków
3:0
Universum Kraków
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
4:4
Nadwiślan Rusocice
24.10.2021
15:30
Błękitni Czułówek
0:7
Gwiazda Ściejowice
24.10.2021
12:00
Lotnik II Kryspinów
2:4
Radziszowianka II
24.10.2021
12:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

UKS Sygneczów
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
24.10.2021
14:00
Contra Sułków
1:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
24.10.2021
15:00
Górnik II Wieliczka
12:1
Naprzód Ochmanów
24.10.2021
12:00
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
2:2
Hetman Dłużec
24.10.2021
14:00
Trzy Buki Wierzchowisko
0:2
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł K.
3:2
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
3:3
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica II Wyciąże
2:2
Czarnochowice II
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
2:2
Ledniczanka
24.10.2021
15:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Pogoń Szczecin
6:0
Gwarek Zabrze
24.10.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Wisła Puławy
0:0
Resovia Rzeszów
24.10.2021
12:30
Stal Rz.
2:3
Wisła Kraków
24.10.2021
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
27.10.2021
14:00

Małopolska Liga Juniorów

MKS Trzebinia
1:3
Grybovia Grybów
24.10.2021
10:00
Profi Zielonki
1:0
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2021
18:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
27.10.2021
15:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
25.10.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
26.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
28.10.2021
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Unia II Tarnów
2:3
Profi Zielonki
24.10.2021
12:30

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Tarnów
2:0
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Unia Oświęcim
4:0
Górnik Tarnów
24.10.2021
12:00
Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
26.10.2021
15:15

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
0:1
Limanovia Limanowa
24.10.2021
12:00
Hutnik
0:3
Sandecja
24.10.2021
11:30
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
26.10.2021
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
24.10.2021
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
24.10.2021
11:00

I Liga Kobiet

Ząbkovia Ząbki
:
ROW Rybnik
27.10.2021
14:30

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

Dąb Zabierzów Bocheński
2:0
Puszcza Niepołomice
24.10.2021
14:00

I Liga Oldbojów (Kraków)

Wisła Kraków
9:2
Hutnik Kraków
25.10.2021
20:00
Garbarnia Kraków
0:0
Orzeł Piaski Wielkie
25.10.2021
20:30
Dąbski
3:1
Grębałowianka Kraków
25.10.2021
16:00
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Armatura Kraków
25.10.2021
16:00
Prokocim Kraków
5:8
Cracovia Kraków
25.10.2021
16:00

II Liga Oldbojów (Kraków)

Borek Kraków
1:0
Victoria Kobierzyn
25.10.2021
20:00
Zwierzyniecki Kraków
5:2
Tyniec Kraków
25.10.2021
18:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Kraków
25.10.2021
16:00
Strzelcy
:
Prądniczanka Kraków
25.10.2021
19:30

I liga futsalu, gr. południowa

PA Nova Gliwice
1:4
AZS UMCS Lublin
24.10.2021
15:30
AZS UEK Kraków
1:2
Gwiazda Ruda Śląska
24.10.2021
18:00
Unia Tarnów
1:7
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00