facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Rozlosowano pary pucharowe

Rozlosowano pary pucharowe

W siedzibie wielickiego Podokręgu Piłki Nożnej odbyło się losowanie par Pucharu Polski. Trofeum broni drużyna beniaminka Klasy Okręgowej Nadwiślanka Nowe Brzesko, która w finałowym starciu pokonała LKS Śledziejowice.

Pierwsza runda została zaplanowano na weekend 7-8 sierpnia z zastrzeżeniem, że w przypadku zgłoszenia się do rozgrywek pierwszego zespołu seniorów oraz rezerw danego klubu tzw. „jedynka” gra w sobotę a „dwójka” w niedziele.

Poniżej przedstawiamy pary pierwszej rundy Pucharu Polski.

Strażak Kokotów- Nadwiślanka Nowe Brzesko
Batory Wola Batorska – Zieloni Niegowić
Wilga Koźmice Wielkie – Złomex Branice
Contra Sułków – LKS I Czarnochowice  
Sokół Chorągwica – Wiślanka Grabie
Złomex II Branice – KS Rożnowa
LKS II Czarnochowice – Wilga Golkowice
Błyskawica I Wyciąże – Puszcza II Niepołomice
Wieliczanka Wieliczka – Błękitni Bodzanów
Nowa Wawrzynianka – Górnik I Wieliczka
Piast Łapanów – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie
Błyskawica II Wyciąże – LKS Śledziejowice
Górnik II Wieliczka – Naprzód Ochmanów
Gdovia Gdów – Wiarusy Igołomia

 

 

Źródło: PPN Wieliczka

Dodano: 2021-07-16 01:14:07


Górnik  Zieloni  Batory Wola Batorska  Złomex  Błyskawica Wyciąże  Wiarusy 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00