facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Limanovia z nowym trenerem

Limanovia z nowym trenerem

Zakończył się konkurs na nowego trenera występującej w IV lidze – Limanovii Limanowa. Nowym szkoleniowcem został Waldemar Warchoł, który przejął schedę po Piotrze Kapuście.

Warchoł w poprzednim sezonie procował przez kilka tygodni w drużynie LKS Śledziejowice. Warchoł ma bogaty CV. Jest posiadaczem licencji UEFA A, odbył liczne staże trenerskie w takich klubach jak Wisła Kraków, Stal Mielec, Cracovia Kraków, Swensea FC.

Ma za sobą również pracę jako trener przygotowania motorycznego w takich klubach jak Stal Stalowa Wola, AS Progres Kraków, Juventus Soccer Schools Polska, Sokół Nisko.

Nowy trener Limanovii pracował również jako asystent trenera w Wigrach Suwałki oraz samodzielnie prowadził Sokół II Nisko, Podgórze Kraków (JS), Krakus Nowa Huta (U16, U18).


 

 

Źródło: Limanovia Limanowa

Dodano: 2021-07-16 00:05:27


Zobacz też: Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00