facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

W sobotę odbędzie się X Turniej Sędziów w Brzesku

Już w najbliższą sobotę rozegrany zostanie Jubileuszowy, X Turniej Sędziów Piłkarskich o Puchar Burmistrza Brzeska.
 
Na Orliku 2012 Brzesko "Zielonka" rywalizować będzie 10 drużyn reprezentujących kolegia sędziów z Małopolski oraz Podkarpacia. 

TERMINARZ GIER:



Głównymi sponsorami turnieju są Burmistrz Brzeska Tomasz Jan Latocha, Pizzeria Soprano oraz Podokręg Piłki Nożnej w Brzesku (www.mzpnpbrzesko.pl)
 
Turniej wsparli również: Albert Opakowania, Anapol Piotr Pacura, Art-dekor kwiaciarnia kwiaty Tarnów, Artdent, Auto Servis Sikora, Biznes i Turystyka- biuro podróży, Browar Okocim, BUMAT Jerzy Rybicki Materiały Budowlane. Centrum Wykończenia Wnętrz Bart-Box, Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa "BAKUTIL" S.C., Climax NET, Fab-druk, F.H Kasia i Tomek Sprzęt Ogrodniczy Elektronarzędzia, Firma Handlowo-Usługowa NetCom Piotr Duśko, Firma Handlowo-Usługowo-Transportowa "Romex" Roman Baniak, Forever King, Galeria Wnętrz HOMEA, Hotel i Gospoda Pod Kamieniem, Joanna Hamielec photography, Krakowski Bank Spółdzielczy oddz. w Bochni, Krakowski Bank Spółdzielczy oddz. w Szczurowej, Lucrum Alkohole - Napoje Brzesko, Marsell, Pomoc Drogowa Tarnów Bracia Kural Sufczyn, Progres Displays - Systemy wystawiennicze, PROSTER, Serwis OPON PUMA Tworkowa Andrzej Sromek, Serwis Samochodowy ORION, SowaReklamy, Starostwo Powiatowe Brzesko - Powiat Brzeski, Studio Reklamy i Nadruku Max-Media Sp z oo, Tartak Sosna Krzysztof Milewski, Technics Metal, Wykonywanie Ogrodzeń Kraj Mateusz, Wylęgarnia Indyków Marek Górski, Zubello Szkółka Piłkarska.

 

 

Źródło: SP

Dodano: 2021-07-02 14:52:43


Turniej Sędziów 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00