facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Juvenia z awansem

Juvenia z awansem

Juvenia Prandocin awans do A-klasy zapewniała sobie w zeszłej kolejce, kiedy to na wyjeździe pokonali Milenium Radziemice 5:0. Podopieczni Radosława Koniecznego nie zadowoli się jednak samym faktem awansu i w następnej kolejce wysoko ograli LKS Polanowice 4:0.

Wynik w dziesiątej minucie otworzył Damian Sado, który wykorzystał zbyt krótkie wybicie piłki przez obrońcę Polanowic.   Po upływie dwudziestu minut było już 2:0 dla gości. Tym razem błąd popełnił bramkarz Polanowic, który próbując wybić piłkę trafił wprost w Warchoła, który skierował piłkę do bramki.

W drugiej połowie padły kolejne bramki dla zespołu lidera z Prandocina. Na listę strzelców wpisał się Mateusz Włodarczyk, który najpierw wykorzystał dobre podanie od Gonciarza a później ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania zamykając celnym strzałem dogranie ze skrzydła.

Juvenia Prandocin wraca zatem do A-klasy po dwóch latach nieobecności.

B-klasa (Kraków I), 20.06.2021
LKS Polanowice – Juvenia Prandocin 0:4 (0:2)
D. Sado, Warchoł, Włodarczyk x2  

 

 

Źródło: Juvenia Prandocin

Dodano: 2021-06-21 16:57:22


Zobacz też: Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin  Polanowice 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00