facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Dni talentu RKS Garbarnia

Dni talentu RKS Garbarnia

Robotniczy Klub Sportowy Garbarnia ogłasza Dni Otwarte dla dzieci i młodzieży, które odbędą się 22 oraz 24 czerwca 2021 roku na klubowych obiektach przy ul. Rydlówka 23. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności pod okiem trenerów i dołączyć do brązowo-białej rodziny!

Głównym celem szkolenia dzieci i młodzieży RKS Garbarnia jest stałe podnoszenie umiejętności piłkarskich zawodników na potrzeby pierwszej drużyny Garbarni Kraków. W obranej misji pomaga klubowi jedna z najnowocześniejszych baz treningowych w Krakowie, która zlokalizowana jest na terenie klubu przy ul. Rydlówka 23. Pełnowymiarowe boisko sztuczne wraz z dwoma pełnowymiarowymi boiskami naturalnym, trawiaste boisko orlikowe, siłownia, a do tego pełne zaplecze sanitarne są bardzo ważnym elementem w szkoleniu zawodników.
 
Terminy Dni Otwartych:
 
22 czerwca 2021 (wtorek)
17:00 – rocznik 2010 oraz 2011
19:00 – rocznik 2009

24 czerwca 2021 (czwartek)
17:00 – rocznik 2012 oraz 2013-2014
19:00 – roczniki 2015-2017

– Nadchodzące Dni Otwarte mają służyć temu, by w Garbarni pojawiło się jak najwięcej dzieci, które będą mogły skorzystać z jednej z najnowocześniejszych baz treningowych w Krakowie, położonej w centrum miasta.  W klubie zachodzą zmiany, a dni otwarte są pierwszymi w historii Garbarni. Chcemy zaprosić szerokie grono chłopców, którzy będą rozwijali swoje umiejętności pod okiem wykwalifikowanych trenerów, a w przyszłości być może będą stanowić o sile pierwszego zespołu – powiedział koordynator ds. szkolenia dzieci i młodzieży Stanisław Śliwa.

 
W jaki sposób wziąć udział w Dniach Otwartych RKS Garbarnia? Wystarczy wypełnić  elektroniczny formularz lub skontaktować się telefonicznie z koordynatorem Dni Otwartych Mateuszem Ząbczykiem -  515-353-989.

Po wypełnieniu formularza oraz po zapisach telefonicznych otrzymasz wszelkie informacje organizacyjne Dni Otwartych RKS Garbarnia.
 
Współorganizatorem wydarzenia jest Miasto Kraków.
 
#100latGarbarni #RazemOPrzyszłość
 

 

 

Źródło: RKS Garbarnia

Dodano: 2021-06-16 14:29:36


Komentarze


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00