facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jutrzenka przegrywa w Sandomierzu (video)

Jutrzenka przegrywa w Sandomierzu (video)

Jutrzenka Giebułtów żegna się z III ligą. Podopieczni Piotra Powroźnika o godne pożegnanie walczyli w Sandomierzu z miejscową Wisłą, która w tym sezonie również nie zachwyca swoją grą.

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy, którzy jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobyli w dwudziestej czwartej minucie spotkania a autorem trafienia okazał się Miłosz Matuszewski.

Zapraszamy na filmowy skrót z tego spotkania oraz wypowiedzi trenerów po meczu przygotowany przez iTV WISŁA- Telewizja internetowa.





III liga, gr. IV, 06.06.2021
Wisła Sandomierz – Jutrzenka Giebułtów 1:0 (1:0)
Matuszewski 24’


 

 

Źródło: Wisła Sandomierz, iTV Wisła

Dodano: 2021-06-07 10:52:42


Zobacz też: III liga, gr. 4

Wisła Sandomierz  Jutrzenka Giebułtów 

Komentarze


Fortuna I liga

Chrobry Głogów
0:3
Arka Gdynia
13.06.2021
12:40
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:0
Stomil Olsztyn
13.06.2021
12:40
GKS Jastrzębie
2:1
Resovia Rzeszów
13.06.2021
12:40
Miedź Legnica
1:1
Zagłębie Sosnowiec
13.06.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
2:0
GKS Bełchatów
13.06.2021
12:40
Górnik Łęczna
3:0
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2021
12:40
Radomiak Radom
2:0
Korona Kielce
13.06.2021
12:40
GKS Tychy
1:1
ŁKS Łódź
13.06.2021
12:40
Widzew Łódź
2:1
Odra Opole
13.06.2021
12:40

II liga

Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Polkowice
12.06.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
5:1
Błękitni Stargard
12.06.2021
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Znicz Pruszków
12.06.2021
12:00
Bytovia Bytów
4:3
Pogoń Siedlce
12.06.2021
12:00
Motor Lublin
5:2
Olimpia Grudziądz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Lech II Poznań
12.06.2021
12:00
Sokół Ostróda
3:2
GKS Katowice
12.06.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Olimpia Elbląg
12.06.2021
12:00
Garbarnia Kraków
4:4
Skra Częstochowa
12.06.2021
12:00

III liga, gr. 4

Hetman Zamość
0:3
Siarka Tarnobrzeg
12.06.2021
17:30
Wisłoka Dębica
3:1
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
17:30
Stal Stalowa Wola
2:2
Cracovia II Kraków
12.06.2021
17:30
Korona II Kielce
2:0
Wisła Sandomierz
12.06.2021
17:30
KSZO Ostrowiec Św.
1:1
ŁKS Łagów
12.06.2021
17:30
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Wisła Puławy
12.06.2021
17:30
Avia Świdnik
1:1
Sokół Sieniawa
12.06.2021
17:30
Jutrzenka Giebułtów
0:1
KS Wiązownica
12.06.2021
17:30
Chełmianka Chełm
2:1
Lewart Lubartów
12.06.2021
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:2
Stal Kraśnik
12.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

MKS Trzebinia
2:4
Wiślanie Jaśkowice
12.06.2021
11:00
Unia Oświęcim
1:3
Pcimianka Pcim
12.06.2021
17:00
Beskid Andrychów
0:0
Dalin Myślenice
12.06.2021
11:00
LKS Jawiszowice
1:3
Orzeł Ryczów
12.06.2021
17:00
Pcimianka Pcim
:
Wiślanie Jaśkowice
16.06.2021
18:00
MKS Trzebinia
:
Orzeł Ryczów
16.06.2021
18:00
Dalin Myślenice
:
Sokół Kocmyrzów
16.06.2021
18:00
LKS Jawiszowice
:
Beskid Andrychów
16.06.2021
17:30

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - spadkowa

Proszowianka Proszowice
0:2
LKS Śledziejowice
12.06.2021
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
1:1
Garbarnia II Kraków
12.06.2021
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Słomniczanka Słomniki
12.06.2021
11:00
Puszcza II
1:3
LKS Rajsko
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:0
KS Chełmek
13.06.2021
17:00
Garbarnia II Kraków
:
LKS Śledziejowice
15.06.2021
18:00
Puszcza II
:
Proszowianka Proszowice
16.06.2021
18:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
16.06.2021
18:30
Słomniczanka Słomniki
:
KS Chełmek
16.06.2021
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Piaski Wielkie
16.06.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Limanovia Limanowa
2:3
Wierchy Rabka Zdrój
12.06.2021
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
2:2
Unia Tarnów
12.06.2021
17:00
Glinik Gorlice
0:3
Poprad Muszyna
12.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
4:1
Lubań Maniowy
12.06.2021
17:00
Sokół Słopnice
4:1
Metal Tarnów
12.06.2021
17:30
Glinik Gorlice
:
Limanovia Limanowa
16.06.2021
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Sokół Słopnice
16.06.2021
18:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

Barciczanka Barcice
2:2
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:3
BKS Bochnia
12.06.2021
18:00
GKS Drwinia
5:2
Orkan Szczyrzyc
12.06.2021
18:00
Okocimski Brzesko
1:0
Watra Białka Tatrzańska
12.06.2021
16:30
Poprad Rytro
5:1
Rylovia Rylowa
13.06.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Okocimski Brzesko
16.06.2021
17:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
18:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przemsza Klucze
3:1
Pogoń Miechów
12.06.2021
11:00
Zieleńczanka Zielonki
0:0
LKS Niedźwiedź
12.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
1:4
Przebój Wolbrom
12.06.2021
11:00
Orzeł Bębło
0:4
Piliczanka Pilica
12.06.2021
17:00
KS Olkusz
2:3
TS Węgrzce
12.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
7:1
Leśnik Gorenice
13.06.2021
18:00
Orzeł Iwanowice
3:3
Bolesław Bukowno
13.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
Zieleńczanka Zielonki
15.06.2021
18:00
Pogoń Miechów
:
Orzeł Iwanowice
16.06.2021
18:00
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
16.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Przemsza Klucze
16.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Bębło
16.06.2021
18:00
KS Olkusz
:
Piliczanka Pilica
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Orlęta Rudawa
0:5
Wieczysta Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
3:2
Bronowianka Kraków
12.06.2021
15:30
Piast Wołowice
2:4
Grębałowianka Kraków
12.06.2021
15:00
Borek Kraków
3:2
Kaszowianka Kaszów
12.06.2021
18:00
Dąbski Kraków
2:5
Prądniczanka Kraków
12.06.2021
17:00
Skawinka Skawina
2:6
Hutnik II Kraków
12.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
0:1
Prokocim Kraków
12.06.2021
18:00
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
15.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Wieczysta Kraków
16.06.2021
20:00
Grębałowianka Kraków
:
Skawinka Skawina
16.06.2021
18:30
Kaszowianka Kaszów
:
Zwierzyniecki Kraków
16.06.2021
18:00
Piast Wołowice
:
Nadwiślan Kraków
16.06.2021
18:00
Bronowianka Kraków
:
Orlęta Rudawa
16.06.2021
18:00
Prokocim Kraków
:
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
2:1
Tempo Rzeszotary
12.06.2021
17:00
Górnik Wieliczka
4:1
Wróblowianka Wróblowice
12.06.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:2
Błękitni Bodzanów
12.06.2021
18:00
Gdovia Gdów
4:2
Złomex Branice
12.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
4:1
Wiarusy Igołomia
12.06.2021
18:00
Raba Dobczyce
1:0
Radziszowianka Radziszów
12.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
1:4
Wiślanka Grabie
13.06.2021
16:00
Gdovia Gdów
:
Tempo Rzeszotary
16.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Raba Dobczyce
16.06.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
:
Wróblowianka Wróblowice
16.06.2021
18:00
Górnik Wieliczka
:
Radziszowianka Radziszów
16.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
:
Pasternik Ochojno
16.06.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Wiarusy Igołomia
16.06.2021
18:00
Złomex Branice
:
Wiślanka Grabie
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
3:9
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
4:1
Brzezina Osiek
12.06.2021
16:00
LKS Gorzów
0:2
Nadwiślanin Gromiec
12.06.2021
12:00
MKS Libiąż
0:1
LKS Żarki
12.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
12.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
0:2
Tempo Białka
12.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
Victoria Jaworzno
12.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
MKS Libiąż
16.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
:
Garbarz Zembrzyce
16.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Zatorzanka Zator
16.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
16.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Niwa Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
LKS Gorzów
16.06.2021
18:00
Hejnał Kęty
:
Zgoda Byczyna
16.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Sosnowianka Stanisław Dln
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Zorza Zaczarnie
2:1
Dunajec Zakliczyn
12.06.2021
17:00
LKS Ładna
2:3
Polan Żabno
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
2:1
Olimpia Wojnicz
12.06.2021
17:00
GLKS Gromnik
1:1
LKS Szynwałd
13.06.2021
14:00
Tuchovia Tuchów
3:2
Dunajec Zbylitowska Góra
13.06.2021
18:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
5:0
Unia Niedomice
13.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
2:7
Wisła Szczucin
13.06.2021
17:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Rzuchowa
16.06.2021
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
LKS Ładna
16.06.2021
 
LUKS Skrzyszów
:
Olimpia Wojnicz
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
:
Unia Niedomice
16.06.2021
18:00
GLKS Gromnik
:
Polan Żabno
16.06.2021
 
Ikar Odporyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
:
Wisła Szczucin
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
0:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
12.06.2021
16:30
Sokół Maszkienice
3:0
Olimpia B.
12.06.2021
18:00
Orzeł Dębno
6:1
Naprzód Sobolów
12.06.2021
15:00
Strażak Mokrzyska
4:1
Błyskawica Proszówki
12.06.2021
11:00
Raba Książnice
4:2
Radłovia Radłów
13.06.2021
17:00
Olimpia Kąty
0:3
Wola Radłowska
13.06.2021
18:00
Poręba Spytkowska
1:1
Sokół Borzęcin Górny
13.06.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
17:30
Poręba Spytkowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
:
Sokół Maszkienice
15.06.2021
17:30
Radłovia Radłów
:
Arkadia Olszyny
16.06.2021
17:30
Raba Książnice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.06.2021
17:30
Wola Radłowska
:
Olimpia B.
16.06.2021
17:30
Orzeł Dębno
:
Olimpia Kąty
16.06.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKSKobylankaKobylanka
1:0
Grybovia Grybów
12.06.2021
17:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
Podhalanin Biecz
12.06.2021
17:00
Sokół Stary Sącz
0:1
Zyndram
13.06.2021
14:30
Hart Tęgoborze
1:2
Zawisza R.
13.06.2021
16:00
LKS Zagórzany
1:1
Kolejarz Stróże
13.06.2021
17:30
Gród Podegrodzie
1:0
LKS Uście Gorlickie
13.06.2021
16:00
LKS Łużna
2:6
Łosoś Łososina Dolna
13.06.2021
14:00
ULKS Korzenna
2:4
Helena Nowy Sącz
13.06.2021
11:00
Grybovia Grybów
:
LKS Łużna
16.06.2021
18:00
Zyndram
:
Podhalanin Biecz
16.06.2021
18:00
LKS Uście Gorlickie
:
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Kolejarz Stróże
:
Łosoś Łososina Dolna
16.06.2021
18:00
ULKS Korzenna
:
Hart Tęgoborze
16.06.2021
18:00
LKS Zagórzany
:
LKSKobylankaKobylanka
16.06.2021
18:00
Gród Podegrodzie
:
Sokół Stary Sącz
16.06.2021
18:00
Helena Nowy Sącz
:
Zawisza R.
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
2:3
Krokus
12.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
2:1
Laskovia
12.06.2021
18:00
Jarmuta
3:0
Wiatr Ludźmierz
12.06.2021
18:00
Zalesianka
6:1
Huragan Waksmund
12.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
2:2
Granit Czarna Góra
12.06.2021
18:00
LKS Szaflary
1:2
Jordan Jordanów
12.06.2021
18:00
Wierchy Pasierbiec
2:3
Czarni Czarny Dunajec
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
1:6
Bibiczanka Bibice
12.06.2021
18:00
Partyzant Dojazdów
12:2
Strażak Goszcza
12.06.2021
16:00
Michałowianka Michałowice
0:2
Słomniczanka II Słomniki
12.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Spartak Wielkanoc
12.06.2021
 
Szreniawa Koszyce
1:1
Jastrzębiec Książ Wielki
13.06.2021
18:00
Prądniczanka II Kraków
5:1
Ekler Baranówka
13.06.2021
18:00
Błękitni II Modlnica
3:3
Czarni 03 Grzegorzowice
13.06.2021
18:00
Szreniawa Koszyce
:
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Kraków II)

Maszycanka Maszyce
1:1
Wisła Czernichów
12.06.2021
11:00
Wisła Rząska
3:3
MKS Skała 2004
12.06.2021
17:00
Sokół Rybna
:
Lotnik Kryspinów
12.06.2021
18:00
Dragon Szczyglice
4:4
Tęcza Piekary
12.06.2021
11:00
Sportowiec Modlniczka
:
Świt Krzeszowice
12.06.2021
18:00
Liszczanka Liszki
4:0
JKS Zelków
12.06.2021
16:30
Strażak Rączna
8:1
Iskra Czułów
13.06.2021
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Liszczanka Liszki
16.06.2021
18:30
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
16.06.2021
18:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
5:1
Wanda Nowa Huta
12.06.2021
17:00
Płomień Kostrze
1:4
Kabel Kraków
12.06.2021
18:00
Rzozovia Rzozów
3:6
Pogoń Skotniki
12.06.2021
17:00
Iskra Krzęcin
1:0
Fairant Kraków
13.06.2021
16:00
Tramwaj Kraków
2:2
Krakus Swoszowice
13.06.2021
17:00
Strzelcy Kraków
4:1
Gajowianka Gaj
13.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
2:0
Bratniak Kraków
13.06.2021
17:00
Krakus Swoszowice
:
Bratniak Kraków
15.06.2021
18:30
Bieżanowianka Kraków
:
Tramwaj Kraków
15.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Pogoń Skotniki
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Czarnochowice
3:0
Wolni Kłaj
12.06.2021
18:00
Rożnowa
1:2
Sokół Chorągwica
12.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
2:1
Zieloni Niegowić
12.06.2021
18:00
Piłkarz Podłęże
2:2
Strażak Kokotów
13.06.2021
18:00
Piast Łapanów
9:0
UKS Sygneczów
13.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
8:2
Contra Sułków
13.06.2021
18:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:0
Wilga Koźmice Wielkie
13.06.2021
14:00
Gwiazda Brzegi
2:4
Zryw Szarów
13.06.2021
17:00
Gwiazda Brzegi
:
UKS Sygneczów
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
:
Contra Sułków
16.06.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
:
Rożnowa
16.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
:
Strażak Kokotów
16.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
:
Wilga Koźmice Wielkie
16.06.2021
18:00
Zryw Szarów
:
Wolni Kłaj
16.06.2021
18:00
Czarnochowice
:
Sokół Chorągwica
16.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Piłkarz Podłęże
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Karpaty Siepraw
2:0
Skalnik Trzemeśnia
12.06.2021
18:00
Gościbia Sułkowice
0:1
Zielonka Wrząsowice
12.06.2021
17:00
Rokita Kornatka
3:2
LKS Rudnik
12.06.2021
18:00
Clavia Świątniki Górne
4:3
Beskid Tokarnia
12.06.2021
15:00
Iskra Brzączowice
2:7
Sokół Borzęta
12.06.2021
18:00
Górki Myślenice
1:2
Topór Tenczyn
12.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
3:1
Staw Polanka
13.06.2021
11:00
Lubomir Wiśniowa
4:0
Sęp Droginia
13.06.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Sokół Gołaczewy
1:3
Przebój Wolbrom
12.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
5:4
Błysk Zederman
12.06.2021
16:00
Błyskawica Kolbark
0:0
Trzy Korony Żarnowiec
12.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:2
Centuria Chechło
12.06.2021
11:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Laskowianka Laski
13.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
0:0
Legion Bydlin
13.06.2021
11:00
Spartak Charsznica
1:1
Unia Jaroszowiec
13.06.2021
11:00
Strażak Przybysławice
2:1
Wielmożanka Wielmoża
13.06.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Trzy Korony Żarnowiec
16.06.2021
17:00
Błysk Zederman
:
Sokół Gołaczewy
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Tęcza Tenczynek
3:1
UKS Dulowa
12.06.2021
18:00
Fablok Chrzanów
5:2
Zagórzanka Zagórze
12.06.2021
18:00
MKS Alwernia
0:3
Wisła Jankowice
12.06.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
6:0
Wolanka Wola Filipowska
12.06.2021
11:00
Błyskawica Myślachowice
8:2
Unia Kwaczała
13.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
1:4
Wisełka Rozkochów
13.06.2021
18:00
SPRiN Regulice
:
Victoria Zalas
13.06.2021
18:00
Wisełka Rozkochów
:
Zagórzanka Zagórze
16.06.2021
18:00
Wisła Jankowice
:
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2021
18:00
UKS Dulowa
:
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2021
18:00
Unia Kwaczała
:
Fablok Chrzanów
16.06.2021
18:00
Tęcza Tenczynek
:
MKS Alwernia
16.06.2021
18:00
Błyskawica Myślachowice
:
Promyk Bolęcin
16.06.2021
18:00
Victoria Zalas
:
Start Kamień
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Zawisza Sulechów
4:1
Novi Narama
12.06.2021
17:00
Olimpia Czaple Wielkie
2:3
Kosynierzy Łuczyce
13.06.2021
15:30
Milenium Radziemice
0:5
Juvenia Prandocin
13.06.2021
12:00
Agricola Klimontów
3:0
Sparta Skrzeszowice
13.06.2021
11:00
LKS Niedźwiedź II
1:0
Polonia Wilczkowice
13.06.2021
16:00
Trątnowianka Trątnowice
1:1
LKS Polanowice
13.06.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Potok Więckowice
3:1
Płomień Jerzmanowice
12.06.2021
17:00
Iskra Radwanowice
1:1
Orzeł II Bębło
12.06.2021
12:00
Niegoszowianka
1:4
Fitball Szklary
13.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
2:10
Topór Aleksandrowice
13.06.2021
16:00
Kmita II Zabierzów
5:0
Górzanka Nawojowa Góra
13.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Rybitwy Kraków
2:5
Wieczysta II
12.06.2021
16:00
Wawel Kraków
4:3
Opatkowianka Opatkowice
12.06.2021
11:00
Albertus Kraków
3:7
Pychowianka Kraków
12.06.2021
13:30
Grom Kraków
0:0
Victoria Kraków
13.06.2021
17:00
Kaszowianka II Kaszów
4:5
Dragoons Kraków
13.06.2021
13:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
2:2
Trzebol Wielkie Drogi
12.06.2021
17:00
Sankowia Sanka
6:4
Nadwiślan Rusocice
12.06.2021
17:00
Tyniec Kraków
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
12.06.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
4:0
Sparta Przeginia Duchowna
13.06.2021
17:00
Lotnik II Kryspinów
1:0
Błękitni Czułówek
13.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Batory Wola Batorska
3:0 v.o.
Promień Zakrzowiec
12.06.2021
17:00
Start Brzezie
1:0
Naprzód Ochmanów
12.06.2021
17:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
7:2
Gryf Wiatowice
12.06.2021
15:30
Wiarusy II
3:1
Górnik II Wieliczka
12.06.2021
16:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Gdovia II Gdów
12.06.2021
17:00
Tęcza Słomiróg
9:0
Ledniczanka
12.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:0
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Wiarusy II
16.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Start Brzezie
16.06.2021
18:00
Ledniczanka
:
Naprzód Ochmanów
16.06.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
16.06.2021
18:30
Batory Wola Batorska
:
Wieliczanka Wieliczka
16.06.2021
18:00
Gdovia II Gdów
:
Tęcza Słomiróg
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Górki II Myślenice
1:3
Szczebel Lubień
13.06.2021
16:00
Iskra Głogoczów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
13.06.2021
16:00
Grodzisko Raciechowice
2:3
Radwan Skomielna Czarna
13.06.2021
15:00
Dukla Bysina
3:3
Wicher Stróża
13.06.2021
15:00
Jawor Jawornik
0:1
Orzeł Nowa Wieś
13.06.2021
16:00
Karpaty II Siepraw
4:4
LKS Trzebunia
13.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
4:1
Cisy Harbutowice
13.06.2021
15:00
Grodzisko Raciechowice
:
Karpaty II Siepraw
16.06.2021
18:00
Cisy Harbutowice
:
Szczebel Lubień
16.06.2021
18:00
Wicher Stróża
:
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2021
18:00
Iskra Głogoczów
:
Jawor Jawornik
16.06.2021
18:00
Dukla Bysina
:
Orzeł Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
16.06.2021
18:00
Górki II Myślenice
:
LKS Trzebunia
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
:
Northstar Miechów
12.06.2021
17:00
Hetman Dłużec
3:0
Stare Bukowno
12.06.2021
16:00
Pilica II Wierbka
2:0
Czapla Czaple Male
12.06.2021
16:00
Piliczanka II Pilica
5:0
Victoria Smroków
13.06.2021
16:00
Orzeł K.
12:0
Cobra Wężerów
13.06.2021
13:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Nidzica Słaboszów
13.06.2021
11:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Górnik Łęczna
0:5
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
2:1
Korona II
13.06.2021
14:00
Resovia Rzeszów
3:0
Motor Lublin
13.06.2021
12:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
5:2
Jagiellonia
12.06.2021
12:00
Hutnik Kraków
1:0
Górnik Zabrze
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Śląsk Wrocław
12.06.2021
13:00
Lech Poznań
3:1
SMS Łódź
13.06.2021
17:00
Zagłębie Lubin
4:0
Escola Varsovia Warszawa
13.06.2021
12:00
Korona
1:2
Pogoń Szczecin
13.06.2021
12:00
Arka G.
6:2
Lechia
13.06.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Korona Kielce
1:2
Wisła Kraków
12.06.2021
12:00
Cracovia Kraków
1:2
Stal Rz.
12.06.2021
15:30
TOP 54 Biała Podlaska
0:0
Górnik Ł.
12.06.2021
13:30
Motor Lublin
3:1
Hutnik Kraków
12.06.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

BKS Lublin
2:3
Cracovia Kraków
12.06.2021
16:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:3
KKP Korona
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:0
Unia Tarnów
13.06.2021
12:00
Hetman Z.
0:2
Wisła Kraków
13.06.2021
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:3
Tarnovia Tarnów
12.06.2021
10:30
BKS Bochnia
0:4
Profi Zielonki
13.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
1:4
Sokół Stary Sącz
13.06.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
3:2
Dunajec Nowy Sącz
13.06.2021
10:00
Górnik Wieliczka
2:2
Prądniczanka Kraków
13.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
13.06.2021
15:00
Pcimianka Pcim
8:0
Orkan Raba Wyżna
13.06.2021
18:00
BKS Bochnia
:
Górnik Wieliczka
16.06.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
16.06.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Okocimski Brzesko
16.06.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.06.2021
 
Beskid Andrychów
:
Podhale Nowy Targ
16.06.2021
 
Prądniczanka Kraków
:
Profi Zielonki
16.06.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Unia Tarnów
16.06.2021
 
Sokół Stary Sącz
:
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:1
Profi Zielonki
12.06.2021
10:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Okocimski Brzesko
12.06.2021
13:00
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
14.06.2021
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Podgórze Kraków
1:3
SMS Oświęcim
12.06.2021
14:00
Unia Tarnów
2:2
Górnik Tarnów
12.06.2021
12:00
Glinik Gorlice
1:3
Hutnik II Kraków
12.06.2021
10:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Tarnovia Tarnów
13.06.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Hutnik II Kraków
16.06.2021
17:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
4:1
Unia Oświęcim
12.06.2021
10:00
Okocimski Brzesko
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.06.2021
10:00
Respect Szalowa
0:0
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
11:00
Okocimski Brzesko
:
Garbarnia Kraków
15.06.2021
18:00
Respect Szalowa
:
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła II Kraków
16.06.2021
18:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Oświęcim
16.06.2021
18:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
2:1
Okocimski Brzesko
12.06.2021
10:00
MOSiR Bochnia
2:1
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
1:3
Hutnik Kraków
13.06.2021
10:00
AP 21 Kraków
1:4
Chełmek
13.06.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Unia II Tarnów
16.06.2021
18:00
MOSiR Bochnia
:
AP 21 Kraków
16.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Chełmek
16.06.2021
18:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Hutnik Kraków
16.06.2021
15:30

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Limanovia Limanowa
4:2
Podhale Nowy Targ
12.06.2021
13:45
Wisła Kraków
0:0
Sandecja Nowy Sącz
12.06.2021
 
Tarnovia Tarnów
2:0
AS Progres Kraków
12.06.2021
10:00
Cracovia Kraków
1:5
Dunajec Nowy Sącz
12.06.2021
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
16.06.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:2
AP Wisła Czarny Dunajec
12.06.2021
16:00
AP 21 Chrzanów
5:1
Kalwarianka
12.06.2021
10:00
Hutnik Kraków
1:1
Okocimski Brzesko
13.06.2021
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
15.06.2021
18:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
16.06.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
16.06.2021
16:30

III liga kobiet, gr.4

Tarnovia II
1:4
Starówka Nowy Sącz
13.06.2021
13:00
Izolator Boguchwała
6:0
Puszcza Niepołomice
13.06.2021
13:00
Podgórze Kraków
6:0
Naprzód Sobolów
13.06.2021
13:00
Iskra Krzemień
1:1
Iskra Brzezinka
13.06.2021
13:00
Hetman Włoszczowa
0:5
Unia Lublin
13.06.2021
13:00
DAP Dębica
2:4
Dąb Zabierzów Bocheński
13.06.2021
13:00
Tarnovia II
:
DAP Dębica
15.06.2021
18:00

IV liga małopolska kobiet

Pogorzanka Pogorzyce
:
Olimpia Osieczany
16.06.2021
19:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny