facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Triumf w dziesięciu i z napastnikiem w bramce! (foto)

Triumf w dziesięciu i z napastnikiem w bramce! (foto)

Wszyscy, którzy liczyli na kolejne łatwe i okazałe zwycięstwo lidera chrzanowskiej A-klasy Startu Kamień, srodze się zawiedli, a wynik meczu był otwarty do ostatniego gwizdka sędziego, inna sprawa, że gracze z Kamienia sami sobie zafundowali taki horror, ale nie uprzedzajmy faktów. Początek spotkania należał do miejscowych, którzy uzyskali lekką przewagę, jednak nie przekładało się to na stwarzanie okazji bramkowych, gra toczyła się głównie w środku boiska, a goście umiejętnie przesuwając blok defensywny, rozbijali ataki gospodarzy na 20-30 metrze. Być może miejscowi przeprowadzali zbyt mało akcji oskrzydlających, co wyraźnie ułatwiało zadania obronne zawodnikom z Tenczynka. Na pierwszy strzał przyszło nam czekać, aż do 19 minuty, kiedy niezbyt mocną próbę Piotra Panka, nie bez problemów wyłapał Maciejowski, podobnie było przy uderzeniu Kuglina z 18 metrów. Do trzech razy sztuka, w 24 minucie po podaniu Piotra Panka, Paweł huknął z 20 metrów w samo okienko bramki Tęczy, nie dając  żadnych szans bramkarzowi, gol "palce lizać". Gdy wydawało się, że miejscowi mają już spotkanie pod kontrolą, nadeszła dla nich feralna 30 minuta. Po prostopadłym podaniu na pozycję sam na sam z bramkarzem wychodził Korbiel, jednak został lekkomyślnie sfaulowany przed polem karnym przez Wojtonia, decyzja sędziego mogła być tylko jedna, rzut wolny, "czerwień" i osłabienie drużyny przez ponad godzinę gry. W następstwie tej akcji goście wykonywali rzut wolny z 17 metrów, jednak zmierzający w róg bramki strzał kapitalnie wybronił  występujący z konieczności w bramce Startu napastnik Jacek Kozioł. W 40 minucie był już bezradny, gdy piłka dość szczęśliwie trafiła pod nogi Mitki, który lekko trącił futbolówkę, która wylądowała tuż przy słupku bramki miejscowych. Gdy wydawało się, że goście pójdą za ciosem, to Czech po raz kolejny strzelił zza szesnastki, sprawiając spore problemy Maciejewskiemu, a była 45 minuta.

Do przerwy było 1-1, a druga odsłona zapowiadała się niezwykle emocjonująco, gdyż remis w zaistniałych okolicznościach nie zadawalał żadnej ekipy. Drugą odsłonę, choć gra się wyrównała lepiej zaczął Start, w 54 minucie piękną główkę Pawła Panka, Maciejewski zdołał z trudem obronić, w odpowiedzi sam na sam z Koziołem znalazł się Korbiel, lecz po raz kolejny wyśmienicie zachował się napastnik (bramkarz) miejscowych i dwukrotnie kapitalnie interweniował, przy strzale i dobitce. W 65 minucie gracze z Kamienia przeprowadzili akcję, która przesądziła o ich zwycięstwie, po zagraniu Wołka, na czystą pozycję wychodził Piotr Panek, lecz został sfaulowany, tym razem w polu karnym, a sędzia mimo protestów przyjezdnych nie wahał się wskazać na "wapno". Rzut karny pewnie na bramkę zamienił niezwykle skuteczny i aktywny tego dnia Paweł Panek, który jeszcze w 70 minucie mógł podwyższyć wynik, ale strzelając z ostrego kąta nieznacznie się pomylił. Goście mimo starań i wielu wrzutek piłki w pole karne gospodarzy, nie potrafili stworzyć klarownej sytuacji strzeleckiej i wynik meczu nie uległ już zmianie.

Start wygrał zasłużenie, był drużyną piłkarsko lepszą, Tęcza co najwyżej solidną, grający przez 60 minucie w przewadze goście po dość przypadkowym wyrównaniu, nie potrafili poważniej zagrozić bramce gospodarzy, no może raz we wspomnianej 55 minucie, a jeszcze gola stracili co niezbyt pochlebnie o nich świadczy, na domiar wszystkiego na boisku dominowali gracze Startu i to nawet grając w dziesięciu. Na MVP meczu nominuję Pawła Panka, który swoimi dwoma bramkami dał zwycięstwo gospodarzom, a poza tym był w zasadzie jedynym graczem gospodarzy, który stwarzał realne zagrożenie pod bramką gości, zwłaszcza w drugiej połowie, gdy miejscowi grali w osłabieniu.

-[FOTOGALERIA

Klasa A (Chrzanów), 01.05.2021
Start Kamień - Tęcza Tenczynek 2:1 (1:1)
Paweł Panek 24, 66 (k) - Mitka 40

Sędzowali: Marek Kulczyk oraz Łukasz Stokłosa i Jakub Bąba
Żółta kartka: Grzegorz Panek
Czerwona kartka: Wojtoń 30
Start: Jacek Kozioł - Stolarczyk,  Grzegorz Panek, Wojtoń, Bidas - Wołek, Czech, Bulanda, Paweł Panek, Piotr Panek (76 Celej) -  Kuglin (46  Gorliński)
Tęcza: Dominik Maciejowski - Chopacki, Pałka, Zieba, Barłóg, Kurdziel, Tataruch, Czak, Kuźnik, Korbiel, Mitka (71 Kołodziej)


RELACJA ZREALIZOWANA W RAMACH USŁUGI WWW.FUTMAL.PL/PREMIUM

 

 

Źródło: Piotr Prochownik

Dodano: 2021-05-03 00:00:32


Zobacz też: Keeza Klasa A (Chrzanów)

Start Kamień 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
0:1
Raków Częstochowa
05.05.2021
19:00
Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
07.05.2021
20:30
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
07.05.2021
18:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wisła Płock
08.05.2021
15:00

Fortuna I liga

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:2
Korona Kielce
05.05.2021
19:00
GKS Jastrzębie
1:2
Miedź Legnica
05.05.2021
17:00
Odra Opole
:
Puszcza Niepołomice
07.05.2021
17:00
GKS Tychy
:
Górnik Łęczna
07.05.2021
18:00
Zagłębie Sosnowiec
:
Radomiak Radom
07.05.2021
17:40
GKS Bełchatów
:
Arka Gdynia
08.05.2021
12:40
Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
08.05.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona Kielce
08.05.2021
16:00
ŁKS Łódź
:
GKS Jastrzębie
08.05.2021
19:08
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Miedź Legnica
08.05.2021
20:00

II liga

GKS Katowice
1:0
Olimpia Elbląg
05.05.2021
18:00
Bytovia Bytów
:
Stal Rzeszów
08.05.2021
18:00
Błękitni Stargard
:
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
:
GKS Katowice
08.05.2021
18:00
Motor Lublin
:
Sokół Ostróda
08.05.2021
 
Śląsk II Wrocław
:
Lech II Poznań
08.05.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
:
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
:
Znicz Pruszków
08.05.2021
15:00

III liga, gr. 4

Wisła Puławy
4:0
Wisłoka Dębica
05.05.2021
17:00
Wisłoka Dębica
:
Podlasie Biała Podlaska
08.05.2021
17:00
Chełmianka Chełm
:
KSZO Ostrowiec Św.
08.05.2021
17:30
Lewart Lubartów
:
Avia Świdnik
08.05.2021
17:00
Hetman Zamość
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
08.05.2021
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła Puławy
08.05.2021
17:00
Wisła Sandomierz
:
Stal Stalowa Wola
08.05.2021
16:00
Cracovia II Kraków
:
KS Wiązownica
08.05.2021
 
Stal Kraśnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
08.05.2021
17:00
Korona II Kielce
:
Jutrzenka Giebułtów
08.05.2021
 

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
08.05.2021
 
Unia Oświęcim
:
Beskid Andrychów
08.05.2021
 
KS Chełmek
:
Wiślanie Jaśkowice
08.05.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
Puszcza II
08.05.2021
 
MKS Trzebinia
:
LKS Śledziejowice
08.05.2021
11:00
LKS Rajsko
:
Słomniczanka Słomniki
08.05.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
08.05.2021
 
LKS Jawiszowice
:
Dalin Myślenice
08.05.2021
 

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Metal Tarnów
3:0
Sokół Słopnice
05.05.2021
15:30
Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
08.05.2021
17:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
08.05.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
08.05.2021
17:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
08.05.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
08.05.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
08.05.2021
17:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.05.2021
17:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Bolesław Bukowno
:
TS Węgrzce
08.05.2021
17:00
LKS Niedźwiedź
:
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Orzeł Bębło
08.05.2021
16:30
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
08.05.2021
11:00
Leśnik Gorenice
:
Piliczanka Pilica
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Piast Wołowice
:
Wieczysta Kraków
08.05.2021
15:00
Dąbski Kraków
:
Skawinka Skawina
08.05.2021
17:00
Kmita Zabierzów
:
Zwierzyniecki Kraków
08.05.2021
17:00
Borek Kraków
:
Orlęta Rudawa
08.05.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Prokocim Kraków
08.05.2021
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Hutnik II Kraków
08.05.2021
17:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
:
Tempo Rzeszotary
08.05.2021
16:00
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.05.2021
16:00
Błękitni Bodzanów
:
Wiarusy Igołomia
08.05.2021
17:00
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
08.05.2021
17:00
Złomex Branice
:
Raba Dobczyce
08.05.2021
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
08.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.05.2021
17:00
Niwa Nowa Wieś
:
Hejnał Kęty
08.05.2021
11:00
Garbarz Zembrzyce
:
Zgoda Byczyna
08.05.2021
17:00
LKS Gorzów
:
Tempo Białka
08.05.2021
17:00
Brzezina Osiek
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.05.2021
17:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Victoria Jaworzno
08.05.2021
17:00
MKS Libiąż
:
Sokół Przytkowice
08.05.2021
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Sosnowianka Stanisław Dln
08.05.2021
11:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zakliczyn
:
Olimpia Wojnicz
05.05.2021
17:30
Ciężkowianka Ciężkowice
:
LUKS Skrzyszów
08.05.2021
17:00
Polan Żabno
:
Unia Niedomice
08.05.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
:
Błyskawica Proszówki
08.05.2021
17:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
08.05.2021
15:00
Radłovia Radłów
:
Wola Radłowska
08.05.2021
18:00
Raba Książnice
:
Sokół Maszkienice
08.05.2021
17:00
Poręba Spytkowska
:
Olimpia B.
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wierchy Pasierbiec
1:2
Zalesianka
05.05.2021
17:30
Huragan Waksmund
:
Krokus
08.05.2021
15:30
Zalesianka
:
AKS Ujanowice
08.05.2021
17:30
Turbacz Mszana Dolna
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.05.2021
17:30
Jarmuta
:
Czarni Czarny Dunajec
08.05.2021
17:30

Keeza Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
1:1
Bibiczanka Bibice
05.05.2021
19:30
Partyzant Dojazdów
0:1
Słomniczanka II Słomniki
05.05.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
0:5
Jastrzębiec Książ Wielki
05.05.2021
18:00
Płomień Kościelec
2:0
Strażak Goszcza
05.05.2021
17:00
Galicja Raciborowice
7:2
Spartak Wielkanoc
05.05.2021
18:00
Szreniawa Koszyce
1:3
Błękitni II Modlnica
05.05.2021
17:00
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
08.05.2021
17:00
Błękitni II Modlnica
:
Ekler Baranówka
08.05.2021
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Bibiczanka Bibice
08.05.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków II)

Dragon Szczyglice
1:2
MKS Skała 2004
04.05.2021
18:00
Wisła Rząska
7:3
Lotnik Kryspinów
05.05.2021
18:00
Wisła Jeziorzany
2:1
JKS Zelków
05.05.2021
17:00
Sokół Rybna
0:10
Świt Krzeszowice
05.05.2021
18:00
Liszczanka Liszki
3:0
Iskra Czułów
05.05.2021
17:30
Sportowiec Modlniczka
1:2
Maszycanka Maszyce
05.05.2021
18:15
Strażak Rączna
:
Wisła Czernichów
06.05.2021
20:30
Sokół Rybna
:
Dragon Szczyglice
08.05.2021
17:00
Maszycanka Maszyce
:
Wisła Jeziorzany
08.05.2021
17:00
Lotnik Kryspinów
:
Iskra Czułów
08.05.2021
15:00
Sportowiec Modlniczka
:
Tęcza Piekary
08.05.2021
17:00
Wisła Czernichów
:
MKS Skała 2004
08.05.2021
17:00
Świt Krzeszowice
:
JKS Zelków
08.05.2021
16:30

Keeza Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
0:4
Krakus Swoszowice
05.05.2021
18:00
Pogoń Skotniki
3:1
Podgórze Kraków
05.05.2021
17:00
Rzozovia Rzozów
0:5
Kabel Kraków
05.05.2021
18:00
Płomień Kostrze
:
Wanda Nowa Huta
06.05.2021
18:15
Iskra Krzęcin
:
Gajowianka Gaj
06.05.2021
17:00
Fairant Kraków
:
Tramwaj Kraków
06.05.2021
17:30
Pogoń Skotniki
:
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
17:00
Gajowianka Gaj
:
Podgórze Kraków
08.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Rożnowa
:
Zryw Szarów
08.05.2021
15:00
Piast Łapanów
:
Gwiazda Brzegi
08.05.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Koźmice Wielkie
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sęp Droginia
:
Staw Polanka
08.05.2021
17:00
Lubomir Wiśniowa
:
Clavia Świątniki Górne
08.05.2021
15:00
Iskra Brzączowice
:
Górki Myślenice
08.05.2021
17:30
Skalnik Trzemeśnia
:
Sokół Borzęta
08.05.2021
16:00
Karpaty Siepraw
:
Gościbia Sułkowice
08.05.2021
17:30
Rokita Kornatka
:
Zielonka Wrząsowice
08.05.2021
18:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Błysk Zederman
:
Centuria Chechło
08.05.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
08.05.2021
16:00
Unia Jaroszowiec
:
Legion Bydlin
08.05.2021
17:00
Spartak Charsznica
:
Przebój Wolbrom
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
:
Wolanka Wola Filipowska
08.05.2021
17:30
Unia Kwaczała
:
Wisła Jankowice
08.05.2021
17:30
Błyskawica Myślachowice
:
Start Kamień
08.05.2021
17:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Novi Narama
08.05.2021
16:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
:
Topór Aleksandrowice
08.05.2021
14:00
Niegoszowianka
:
Iskra Radwanowice
08.05.2021
17:00
Potok Więckowice
:
Kmita II Zabierzów
08.05.2021
17:00
Płomień Jerzmanowice
:
Orzeł II Bębło
08.05.2021
12:00
Bronowicki Kraków
:
Maszycanka II Maszyce
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
:
Victoria Kraków
08.05.2021
 
Opatkowianka Opatkowice
:
Dragoons Kraków
08.05.2021
 
Wawel Kraków
:
Rybitwy Kraków
08.05.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Radziszowianka II
:
Gwiazda Ściejowice
08.05.2021
17:00
Błękitni Czułówek
:
Skawinka II Skawina
08.05.2021
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Tęcza Słomiróg
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
08.05.2021
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Wieliczanka Wieliczka
08.05.2021
17:30
Start Brzezie
:
Wiarusy II
08.05.2021
17:30
Naprzód Ochmanów
:
Wilga Instalbud Golkowice
08.05.2021
17:30
Ledniczanka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Wicher Stróża
:
Karpaty II Siepraw
08.05.2021
17:00
Radwan Skomielna Czarna
:
Orzeł Nowa Wieś
08.05.2021
16:00
Cisy Harbutowice
:
Raba II Dobczyce
08.05.2021
17:00
Szczebel Lubień
:
LKS Trzebunia
08.05.2021
17:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Hetman Dłużec
:
Strumyk Zarzecze
08.05.2021
 
Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
08.05.2021
17:00
Stare Bukowno
:
Nidzica Słaboszów
08.05.2021
16:30

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Wawrzynianka Wawrzeńczyce
:
Złomex II Branice
08.05.2021
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Stal Rzeszów
:
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Orlęta K.
:
Korona II
08.05.2021
 
Górnik Łęczna
:
Garbarnia Kraków
08.05.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-18

Wisła Kraków
:
Górnik Zabrze
08.05.2021
11:00
Zagłębie Lubin
:
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Hutnik Kraków
0:4
Korona Kielce
05.05.2021
14:00
Motor Lublin
2:1
Cracovia Kraków
05.05.2021
12:00
Stal Rz.
2:0
Górnik Ł.
05.05.2021
13:00
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
08.05.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Stal Rz.
08.05.2021
12:00
Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
08.05.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
Unia Tarnów
08.05.2021
14:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
08.05.2021
 
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Hetman Z.
08.05.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
1:2
Limanovia Limanowa
05.05.2021
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
06.05.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.05.2021
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Puszcza Niepołomice
07.05.2021
20:00
Okocimski Brzesko
:
BKS Bochnia
08.05.2021
 
Limanovia Limanowa
:
Profi Zielonki
08.05.2021
10:00
Orkan Raba Wyżna
:
Unia Tarnów
08.05.2021
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Puszcza Niepołomice
:
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
08.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
 
Profi Zielonki
:
Garbarnia Kraków
08.05.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Hutnik II Kraków
:
Unia Tarnów
08.05.2021
 
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Podgórze Kraków
08.05.2021
 
Górnik Tarnów
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
 
SMS Oświęcim
:
Glinik Gorlice
08.05.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Wisła II Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
 
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
08.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
08.05.2021
 
Respect Szalowa
:
Garbarnia Kraków
08.05.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
AP 21 Kraków
08.05.2021
 
Chełmek
:
Tarnovia Tarnów
08.05.2021
 
Hutnik Kraków
:
MOSiR Bochnia
08.05.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
08.05.2021
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
08.05.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
08.05.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Okocimski Brzesko
08.05.2021
13:30
Hutnik Kraków
:
Cracovia II Kraków
08.05.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Kalwarianka
08.05.2021
 
AP 21 Chrzanów
:
Wisła II K.
08.05.2021
 

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
:
Olimpia Szczecin
08.05.2021
13:00
ROW Rybnik
:
Medyk Konin
08.05.2021
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Górnik Łęczna
08.05.2021
11:00
Śląsk Wrocław
:
Rolnik Biedrzychowice
08.05.2021
12:00

II liga kobiet (wschód)

Rysy Bukowina Tatrzańska
:
Wanda Nowa Huta
08.05.2021
14:00
Sparta Daleszyce
:
KS Raszyn
08.05.2021
 
Respekt Myślenice
:
Prądniczanka Kraków
08.05.2021
 

III liga kobiet, gr.4

Starówka Nowy Sącz
:
DAP Dębica
08.05.2021
11:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Izolator Boguchwała
08.05.2021
16:00
Naprzód Sobolów
:
Puszcza Niepołomice
08.05.2021
13:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Prądniczanka II Kraków
08.05.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Pogorzanka Pogorzyce
08.05.2021
 
FSA Kraków
:
Burza Roczyny
08.05.2021
 
Tempo Białka
:
Olimpia Osieczany
08.05.2021
 
Bronowianka Kraków
:
Victoria Zalas
08.05.2021
 

Centralna Liga Juniorek U-17

Resovia Rzeszów
2:0
ROW Rybnik
05.05.2021
12:00
Ślęza Wrocław
2:5
SWD Wodzisław
05.05.2021
14:00
ROW Rybnik
:
Ślęza Wrocław
08.05.2021
14:00
Unia Opole
:
Resovia Rzeszów
08.05.2021
14:00
Bronowianka Kraków
:
Górnik Ł.
08.05.2021
14:00
Zabrze
:
UKS Staszkówka Jelna
08.05.2021
14:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny