facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Emocje do ostatniego gwiazdka!

Emocje do ostatniego gwiazdka!

Tempo Białka w sobotę w Libiążu zainaugurowało wiosenne zmagania w Klasie Okręgowej (Wadowice). Wydawać by się mogło, że Tempo nie będzie miało większych problemów z pokonaniem zespołu MKS-u.

Stało się jednak inaczej. Wynik gospodarze otworzyli w dwudziestej piątej minucie, kiedy to po dokładnej centrze w pole karne Pater skierował piłkę do bramki.

Podopieczni Marcina Pasionka mogli szybko doprowadzić do remisu, jednak strzał Puzika okazał się zbyt lekki, aby sprawić problemy miejscowemu bramkarzowi.

Swój cel zespół z Białki osiągnął dopiero pod koniec pierwszej połowy spotkania, kiedy to idealnie z rzutu wolnego przymierzył Rupa.

Druga odsłona spotkania zaczęła się od ataków Tempa, swoją szansę maił Puzik, lecz na wysokości zadania stanął goalkeeper Libiąża. Później strzały Rupy oraz Kalickiego szybowały nad poprzeczką bramki Adamskiego.

To co nie udawało się gościom udało się miejscowym piłkarzom w pięćdziesiątej szóstej minucie. Po tzw. centrostrzale w wykonaniu Łuczaka piłka zatrzepotała w siatce Białki po raz drugi w tym meczu.

Sensacja wisiała w powietrzu! Bo przed meczem raczej nikt nie zakładał, ze mający aspirację awansu zespół z Białki będzie miał problemy z pokonaniem zespołu MKS Libiąż.

Próbę doprowadzenia do remisu podjął Kalicki, jego strzał został jednak zatrzymany przez Adamskiego. Swoją próbę miał również Grzegorz Motor, który huknął zza pola karnego, ale bez efektu bramkowego.

Na wyrównanie Tempo czekało do osiemdziesiątej trzeciej minuty, kiedy to Basiura zgrywa piłkę po rzucie rożnym do Madziały, który pakuje ją do bramki. W doliczonym czasie gry gracze z Białki egzekwowali kilka rzutów rożnych z czego jeden zakończył się zdobyciem przez nich decydującej bramki. Futbolówkę do siatki z bliska wepchnął Basiura zapewniając trzy punkty dla swojej drużyny.

Klasa Okręgowa (Wadowice), 24.04.2021
MKS Libiąż – Tempo Białka 2:3 (1:1)
Pater 25’, Łuczak 56’ – Rupa 45’, Madziała 83’, Basiura 90+3’

MKS Libiąż: Adamski – Gulik (60. Lickiewicz), Pacwa, Samuś (85. Samuś), Celmer, Lewarczyk (65. Przybylski), Węgorek, Pater, Garlacz, Łuczak, Wilczak (80. Szyjka)

Tempo: Wałach – Bizoń (70. Woźny), Piekarczyk, Motor, Gruca, Bryła, Marek, Zawada (46. Kalicki), Rupa (58. Madziała), Puzik, Basiura

Żółte kartki: Celmar, Gulik, Wilczak (Libiąż)

 

 

Źródło: RW

Dodano: 2021-04-26 11:45:26


Zobacz też: Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tempo  MKS Libiąż 

Komentarze


Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - mistrzowska

Pcimianka Pcim
4:1
Wiślanie Jaśkowice
16.06.2021
18:00
MKS Trzebinia
1:3
Orzeł Ryczów
16.06.2021
18:00
Dalin Myślenice
3:0
Sokół Kocmyrzów
16.06.2021
18:00
LKS Jawiszowice
6:2
Beskid Andrychów
16.06.2021
17:30
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
19.06.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Unia Oświęcim
19.06.2021
17:00
LKS Jawiszowice
:
Sokół Kocmyrzów
19.06.2021
17:00
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
19.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice) - spadkowa

Garbarnia II Kraków
1:0
LKS Śledziejowice
15.06.2021
18:00
Puszcza II
5:1
Proszowianka Proszowice
16.06.2021
18:00
LKS Rajsko
0:1
Clepardia Kraków
16.06.2021
18:30
Słomniczanka Słomniki
4:0
KS Chełmek
16.06.2021
18:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:1
Orzeł Piaski Wielkie
16.06.2021
18:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Słomniczanka Słomniki
19.06.2021
17:00
Clepardia Kraków
:
Puszcza II
19.06.2021
17:00
LKS Rajsko
:
KS Chełmek
19.06.2021
17:00
Proszowianka Proszowice
:
Garbarnia II Kraków
19.06.2021
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
LKS Śledziejowice
19.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - mistrzowska

Glinik Gorlice
4:0
Limanovia Limanowa
16.06.2021
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
4:1
Sokół Słopnice
16.06.2021
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Metal Tarnów
19.06.2021
17:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
19.06.2021
17:00
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
19.06.2021
17:00
Lubań Maniowy
:
Glinik Gorlice
19.06.2021
15:00
Poprad Muszyna
:
Sokół Słopnice
19.06.2021
17:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz) - spadkowa

BKS Bochnia
2:0
Okocimski Brzesko
15.06.2021
17:30
Watra Białka Tatrzańska
1:0
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
18:00
Barciczanka Barcice
:
Watra Białka Tatrzańska
19.06.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Skalnik Kamionka Wielka
19.06.2021
17:00
Poprad Rytro
:
BKS Bochnia
19.06.2021
17:00
Tarnovia Tarnów
:
Rylovia Rylowa
19.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
:
GKS Drwinia
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Leśnik Gorenice
1:1
Zieleńczanka Zielonki
15.06.2021
18:00
Pogoń Miechów
2:4
Orzeł Iwanowice
16.06.2021
18:00
Bolesław Bukowno
1:4
Spójnia Osiek
16.06.2021
17:00
TS Węgrzce
3:0
Przemsza Klucze
16.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
5:1
Orzeł Bębło
16.06.2021
18:00
KS Olkusz
2:2
Piliczanka Pilica
16.06.2021
18:00
Orzeł Bębło
:
Błękitni Modlnica
19.06.2021
12:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Bolesław Bukowno
19.06.2021
18:00
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
19.06.2021
17:00
LOT Balice
:
Leśnik Gorenice
19.06.2021
11:00
KS Olkusz
:
Przebój Wolbrom
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
6:1
Zwierzyniecki Kraków
15.06.2021
18:00
Piast Wołowice
2:3
Nadwiślan Kraków
15.06.2021
18:00
Bronowianka Kraków
1:1
Orlęta Rudawa
15.06.2021
17:00
Kmita Zabierzów
2:0
Dąbski Kraków
15.06.2021
18:00
Grębałowianka Kraków
2:4
Skawinka Skawina
16.06.2021
18:30
Prokocim Kraków
4:1
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00
Hutnik II Kraków
:
Prądniczanka Kraków
19.06.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Bronowianka Kraków
19.06.2021
 
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
19.06.2021
17:00
Nadwiślan Kraków
:
Kmita Zabierzów
19.06.2021
 
Wieczysta Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
19.06.2021
 
Skawinka Skawina
:
Piast Wołowice
19.06.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Grębałowianka Kraków
19.06.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
0:0
Tempo Rzeszotary
16.06.2021
18:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:7
Raba Dobczyce
16.06.2021
18:00
Błękitni Bodzanów
8:2
Wróblowianka Wróblowice
16.06.2021
18:00
Górnik Wieliczka
1:1
Radziszowianka Radziszów
16.06.2021
18:00
Orzeł Myślenice
5:0
Pasternik Ochojno
16.06.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
4:7
Wiarusy Igołomia
16.06.2021
18:00
Złomex Branice
0:1
Wiślanka Grabie
16.06.2021
18:00
Wróblowianka Wróblowice
:
Gdovia Gdów
19.06.2021
17:00
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
19.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Górnik Wieliczka
19.06.2021
17:00
Złomex Branice
:
Dziecanovia Dziekanowice
19.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
19.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Orzeł Myślenice
19.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Jordan Sum Zakliczyn
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
0:3
MKS Libiąż
16.06.2021
18:00
Victoria Jaworzno
1:3
Garbarz Zembrzyce
16.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
4:0
Zatorzanka Zator
16.06.2021
18:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Halniak Maków Podhalański
16.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:5
Niwa Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
0:0
LKS Gorzów
16.06.2021
18:00
Hejnał Kęty
4:1
Zgoda Byczyna
16.06.2021
18:00
Tempo Białka
7:0
Sosnowianka Stanisław Dln
16.06.2021
18:00
Garbarz Zembrzyce
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
19.06.2021
18:00
Zgoda Byczyna
:
Sokół Przytkowice
19.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Brzezina Osiek
19.06.2021
18:00
Halniak Maków Podhalański
:
Tempo Białka
19.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
Babia Góra Sucha Beskidzka
19.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
LKS Żarki
19.06.2021
18:00
MKS Libiąż
:
Victoria Jaworzno
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
3:1
LKS Rzuchowa
16.06.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
3:0
Pogórze
16.06.2021
 
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
4:0
LKS Ładna
16.06.2021
18:00
LUKS Skrzyszów
5:2
Olimpia Wojnicz
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
3:0
Unia Niedomice
16.06.2021
18:00
GLKS Gromnik
2:4
Polan Żabno
16.06.2021
18:00
Ikar Odporyszów
:
Ciężkowianka Ciężkowice
16.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
5:0
Wisła Szczucin
16.06.2021
18:00
Zorza Zaczarnie
:
GLKS Gromnik
19.06.2021
18:00
Polan Żabno
:
Ciężkowianka Ciężkowice
19.06.2021
18:00
LKS Szynwałd
:
LUKS Skrzyszów
19.06.2021
18:00
Olimpia Wojnicz
:
Ikar Odporyszów
19.06.2021
18:00
Unia Niedomice
:
Dunajec Zbylitowska Góra
19.06.2021
18:00
Tuchovia Tuchów
:
Dunajec Zakliczyn
19.06.2021
18:00
Wisła Szczucin
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Borzęcin Górny
1:0
Strażak Mokrzyska
15.06.2021
18:30
Poręba Spytkowska
3:1
Jadowniczanka Jadowniki
15.06.2021
17:30
Naprzód Sobolów
3:1
Sokół Maszkienice
15.06.2021
18:00
Radłovia Radłów
7:2
Arkadia Olszyny
16.06.2021
17:30
Raba Książnice
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
16.06.2021
18:30
Wola Radłowska
0:1
Olimpia B.
16.06.2021
17:30
Orzeł Dębno
1:0
Olimpia Kąty
16.06.2021
17:30
Olimpia Kąty
:
Raba Książnice
19.06.2021
 
Sokół Maszkienice
:
Sokół Borzęcin Górny
19.06.2021
17:00
Strażak Mokrzyska
:
Poręba Spytkowska
19.06.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Wola Radłowska
19.06.2021
 
Jadowniczanka Jadowniki
:
Orzeł Dębno
19.06.2021
 
Arkadia Olszyny
:
Naprzód Sobolów
19.06.2021
 
Olimpia B.
:
Radłovia Radłów
19.06.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
0:3
LKS Łużna
16.06.2021
18:00
Zyndram
1:1
Podhalanin Biecz
16.06.2021
18:00
LKS Uście Gorlickie
0:2
Dunajec Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Kolejarz Stróże
4:0
Łosoś Łososina Dolna
16.06.2021
18:00
ULKS Korzenna
4:3
Hart Tęgoborze
16.06.2021
18:00
LKS Zagórzany
3:2
LKSKobylankaKobylanka
16.06.2021
18:00
Gród Podegrodzie
1:2
Sokół Stary Sącz
16.06.2021
18:00
Helena Nowy Sącz
2:0
Zawisza R.
16.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Wiatr Ludźmierz
:
Zalesianka
19.06.2021
18:00
Huragan Waksmund
:
Turbacz Mszana Dolna
19.06.2021
18:00
Laskovia
:
LKS Szaflary
19.06.2021
18:00
Wierchy Pasierbiec
:
Jarmuta
19.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Czarni Czarny Dunajec
19.06.2021
18:00
Jordan Jordanów
:
Babia Góra Lipnica Wielka
19.06.2021
18:00
Krokus
:
AKS Ujanowice
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Szreniawa Koszyce
4:0
Słomniczanka II Słomniki
16.06.2021
18:30
Słomniczanka II Słomniki
:
Prądniczanka II Kraków
19.06.2021
 
Błękitni II Modlnica
3:0 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
19.06.2021
 
Spartak Wielkanoc
:
Partyzant Dojazdów
19.06.2021
 
Strażak Goszcza
:
Ekler Baranówka
19.06.2021
 
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Michałowianka Michałowice
19.06.2021
 
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Galicja Raciborowice
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

Maszycanka Maszyce
2:3
Liszczanka Liszki
16.06.2021
18:30
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
16.06.2021
18:30
JKS Zelków
:
Tęcza Piekary
19.06.2021
11:00
Lotnik Kryspinów
:
Liszczanka Liszki
19.06.2021
 
Strażak Rączna
:
Świt Krzeszowice
19.06.2021
 
Iskra Czułów
:
Dragon Szczyglice
19.06.2021
17:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Jeziorzany
19.06.2021
 
Wisła Czernichów
:
Wisła Rząska
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Kraków III)

Bieżanowianka Kraków
1:1
Tramwaj Kraków
15.06.2021
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Pogoń Skotniki
16.06.2021
18:00
Krakus Swoszowice
0:0
Bratniak Kraków
16.06.2021
18:00
Wanda Nowa Huta
:
Krakus Swoszowice
19.06.2021
 
Pogoń Skotniki
:
Gajowianka Gaj
19.06.2021
18:00
Płomień Kostrze
:
Bieżanowianka Kraków
19.06.2021
 
Rzozovia Rzozów
:
Cedronka Wola Radziszowska
19.06.2021
17:00
Fairant Kraków
:
Kabel Kraków
19.06.2021
17:00
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Gwiazda Brzegi
:
UKS Sygneczów
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
4:1
Contra Sułków
16.06.2021
18:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:2
Rożnowa
16.06.2021
18:00
Iskra Zakrzów
1:2
Strażak Kokotów
16.06.2021
18:00
Czarni Staniątki
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
16.06.2021
18:00
Zryw Szarów
1:3
Wolni Kłaj
16.06.2021
18:00
Czarnochowice
:
Sokół Chorągwica
16.06.2021
18:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
16.06.2021
18:00
Zieloni Niegowić
:
Gwiazda Brzegi
19.06.2021
17:00
Contra Sułków
:
Rożnowa
19.06.2021
17:00
Wolni Kłaj
:
Iskra Zakrzów
19.06.2021
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Czarnochowice
19.06.2021
17:00
Strażak Kokotów
:
Piast Łapanów
19.06.2021
17:00
Zryw Szarów
:
Czarni Staniątki
19.06.2021
17:00
UKS Sygneczów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.06.2021
17:00
Sokół Chorągwica
:
Piłkarz Podłęże
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Zielonka Wrząsowice
:
Clavia Świątniki Górne
19.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Rokita Kornatka
19.06.2021
17:00
Staw Polanka
:
Górki Myślenice
19.06.2021
17:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
19.06.2021
17:00
Sokół Borzęta
:
Hejnał Krzyszkowice
19.06.2021
17:00
LKS Rudnik
:
Lubomir Wiśniowa
19.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Gościbia Sułkowice
19.06.2021
17:00
Sęp Droginia
:
Karpaty Siepraw
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Centuria Chechło
0:2
Trzy Korony Żarnowiec
15.06.2021
18:30
Unia Jaroszowiec
0:10
Pilica Wierbka
16.06.2021
18:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Prądnik Sułoszowa
16.06.2021
18:00
Spartak Charsznica
1:3
Promień Przeginia
16.06.2021
18:00
Legion Bydlin
3:0
Przebój Wolbrom
16.06.2021
18:00
Olimpia Łobzów
1:3
Strażak Przybysławice
16.06.2021
18:00
Błysk Zederman
:
Sokół Gołaczewy
16.06.2021
18:00
Laskowianka Laski
4:4
Błyskawica Kolbark
16.06.2021
17:00
Centuria Chechło
:
Pilica Wierbka
19.06.2021
11:00
Unia Jaroszowiec
:
Olimpia Łobzów
19.06.2021
17:00
Laskowianka Laski
:
Strażak Przybysławice
19.06.2021
17:00
Błysk Zederman
:
Dłubnia Trzyciąż
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
2:3
Zagórzanka Zagórze
16.06.2021
18:00
Wisła Jankowice
3:0
Wolanka Wola Filipowska
16.06.2021
18:00
UKS Dulowa
1:5
Ciężkowianka Jaworzno
16.06.2021
18:00
Unia Kwaczała
:
Fablok Chrzanów
16.06.2021
18:00
Tęcza Tenczynek
:
MKS Alwernia
16.06.2021
18:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Promyk Bolęcin
16.06.2021
18:00
Victoria Zalas
2:7
Start Kamień
16.06.2021
18:00
Ciężkowianka Jaworzno
:
Tęcza Tenczynek
19.06.2021
17:00
Wolanka Wola Filipowska
:
Wisełka Rozkochów
19.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Victoria Zalas
19.06.2021
17:00
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
19.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Fablok Chrzanów
19.06.2021
17:00
MKS Alwernia
:
Błyskawica Myślachowice
19.06.2021
17:00
Start Kamień
:
Unia Kwaczała
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Płomień Jerzmanowice
:
Fitball Szklary
19.06.2021
17:00
Topór Aleksandrowice
:
Potok Więckowice
19.06.2021
17:00
Maszycanka II Maszyce
:
Kmita II Zabierzów
19.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.06.2021
 
Victoria Kraków
:
Universum Kraków
19.06.2021
 
Wieczysta II
:
Albertus Kraków
19.06.2021
15:00
Rybitwy Kraków
:
Kaszowianka II Kaszów
19.06.2021
16:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
1:4
Start Brzezie
15.06.2021
18:00
Wilga Instalbud Golkowice
0:6
Wiarusy II
16.06.2021
18:00
Ledniczanka
2:4
Naprzód Ochmanów
16.06.2021
18:00
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
16.06.2021
18:30
Batory Wola Batorska
4:2
Wieliczanka Wieliczka
16.06.2021
18:00
Gdovia II Gdów
2:1
Tęcza Słomiróg
16.06.2021
18:00
Ledniczanka
:
Batory Wola Batorska
19.06.2021
18:00
Wiarusy II
:
Wieliczanka Wieliczka
19.06.2021
18:00
Start Brzezie
:
Gdovia II Gdów
19.06.2021
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Wilga Instalbud Golkowice
19.06.2021
18:00
Naprzód Ochmanów
:
Gryf Wiatowice
19.06.2021
18:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
4:1
Karpaty II Siepraw
16.06.2021
18:00
Cisy Harbutowice
4:2
Szczebel Lubień
16.06.2021
18:00
Wicher Stróża
:
Radwan Skomielna Czarna
16.06.2021
18:00
Iskra Głogoczów
:
Jawor Jawornik
16.06.2021
18:00
Dukla Bysina
1:6
Orzeł Nowa Wieś
16.06.2021
18:00
Cyrhla Krzczonów
3:0 v.o.
Raba II Dobczyce
16.06.2021
18:00
Górki II Myślenice
3:6
LKS Trzebunia
16.06.2021
18:00
Raba II Dobczyce
0:3 v.o.
Grodzisko Raciechowice
19.06.2021
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Garbarnia Kraków
:
Motor Lublin
18.06.2021
13:00
Resovia Rzeszów
:
Korona II
19.06.2021
12:00
Górnik Łęczna
:
Orlęta K.
19.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lechia
:
Lech Poznań
17.06.2021
11:00
Legia Warszawa
:
Hutnik Kraków
19.06.2021
12:00
Pogoń Szczecin
:
Zagłębie Lubin
19.06.2021
12:00
Jagiellonia
:
Śląsk Wrocław
19.06.2021
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
Hetman Z.
19.06.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
 
Cracovia Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
19.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
4:0
Unia Tarnów
15.06.2021
18:00
BKS Bochnia
:
Górnik Wieliczka
16.06.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Limanovia Limanowa
16.06.2021
17:00
Orkan Raba Wyżna
1:0
Okocimski Brzesko
16.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
0:6
Profi Zielonki
16.06.2021
16:30
Pcimianka Pcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
17.06.2021
18:30
Beskid Andrychów
:
Podhale Nowy Targ
17.06.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Tarnovia Tarnów
17.06.2021
18:00
BKS Bochnia
:
Sokół Stary Sącz
19.06.2021
 
Unia Tarnów
:
Prądniczanka Kraków
19.06.2021
 
Profi Zielonki
:
Podhale Nowy Targ
19.06.2021
 
Pcimianka Pcim
:
Beskid Andrychów
19.06.2021
 
Orkan Raba Wyżna
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.06.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Limanovia Limanowa
19.06.2021
 
Górnik Wieliczka
:
Dunajec Nowy Sącz
19.06.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.06.2021
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
13:30
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
19.06.2021
13:30
Profi Zielonki
:
Okocimski Brzesko
19.06.2021
13:30

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Unia Tarnów
5:2
Hutnik II Kraków
16.06.2021
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Respect Szalowa
0:2
Dunajec Nowy Sącz
15.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
2:3
Garbarnia Kraków
15.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:1
Wisła II Kraków
16.06.2021
18:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
19.06.2021
 
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.06.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
19.06.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
19.06.2021
11:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

MOSiR Bochnia
1:1
AP 21 Kraków
16.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
7:0
Chełmek
16.06.2021
18:00
Sandecja Nowy Sącz
0:5
Hutnik Kraków
16.06.2021
15:30
Tarnovia Tarnów
:
Unia II Tarnów
17.06.2021
16:00
Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
19.06.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
19.06.2021
11:00
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
19.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
16.06.2021
17:00
AS Progres Kraków
1:1
Sandecja Nowy Sącz
16.06.2021
18:00
Limanovia Limanowa
2:0
Tarnovia Tarnów
16.06.2021
16:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Okocimski Brzesko
3:0
Wisła II K.
15.06.2021
18:00
AP Wisła Czarny Dunajec
1:3
Hutnik Kraków
16.06.2021
17:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5:1
AP 21 Chrzanów
16.06.2021
16:30
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
17.06.2021
17:00
AP Wisła Czarny Dunajec
:
Wisła II K.
19.06.2021
13:00

III liga kobiet, gr.4

Tarnovia II
:
DAP Dębica
15.06.2021
18:00

IV liga małopolska kobiet

Pogorzanka Pogorzyce
:
Olimpia Osieczany
16.06.2021
19:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny