facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Jutrzenka wygrywa z KSZO!

Jutrzenka wygrywa z KSZO!

Do małej sensacji doszło w sobotę w Ostrowcu Świętokrzyskim. Prowadzona przez Piotra Powroźnika Jutrzenka Giebułtów wygrała z miejscowym KSZO 3:2. Mało tego, giebułtowianie decydującą bramkę zdobyli w ostatniej minucie spotkania po pięknym strzale Zawadzkiego.

Jutrzenka prowadzenie objęła już w siedemnastej minucie po strzale Kaczora, który ulokował futbolówkę w samym okienku bramki gospodarzy. KSZO wyrównało dziesięć minut późnej, kiedy z karnego trafił Paluch.

Goście jednak nie zamierzali poprzestać na jednej bramce i jeszcze w pierwszej połowie po centro-strzale w wykonaniu Pietrzyka ponownie wyszli na prowadzenie. Zespół z Ostrowca na wyrównanie czekał do siedemdziesiątej pierwszej minuty, kiedy to Bayramov trafił do siatki Pawelskiego.

Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów Dariusz Zawadzki pokonał bramkarza KSZO strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zapewniając Jutrzence cenne trzy punkty. Dla podopiecznych Piotra Powroźnika było to piąte ligowe zwycięstwo w tym sezonie.  Z dorobkiem dwudziestu punktów zespół z Giebułtowa plasuje się na przedostatnim miejscu w ligowej tabeli.

III liga, gr. IV, 24.04.2021
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Jutrzenka Giebułtów 2:3 (1:2)
Paluch 27’ (k), Bayramov 71’ – Kaczor 17’, Pietrzyk 34’, Zawadzki 90’

Jutrzenka: Maciejowski – Kowalski (68. Jeż), Kaczor, Serafin, Zawadzki, Pietrzyk (58. Ceglarz), Litewka, Kozicki, Majcherczyk (58. Kubiak), Zeszczuk (58. Iwanicki), Ślaski (80. Silczuk)

Żółte kartki: Kaczor, Serafin, Ceglarz

 

 

Źródło: KSZO, Jutrzenka

Dodano: 2021-04-25 11:44:40


Zobacz też: III liga, gr. 4

Jutrzenka  KSZO 

Komentarze